The Body Shop

Ár:   6890 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: lovecreams, Módosítva: 2018. január 15.

Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok

Limitált kiadás

"Csillámos testpermet, hogy tetőtől-talpig, bárhol és bármikor viselhesd magadon ezt a legtagadhatatlanul őszies illatot. Madagaszkári vanília és sült tökmag aromájával a frissen sült vaníliás, sütőtökös sütemény illatára emlékeztet."

Luna1024

2018. március 24.

Megvettem egy kedves lánytól, mert limitált kiadás volt, én meg sajnos gyűjtöm az ilyesmiket. :D Ráadásul meggyőződésem volt, hogy az illatát is szeretni fogom, mert szeretem az édes dolgokat, és az előző kommentekből kiindulva valami ilyesmire számtottam. Nos, a termék annyira "tetszett", hogy ritkaság ide vagy oda, kb. két hét alatt költözött is el tőlem, ugyanis nekem sajnos egyáltalán nem jött be az illata... Az egyetlen része, amit szerettem, az a kifújás utáni első pár perc volt, akkor tényleg olyasmit éreztem, ami hajaz a frissen pörkölt sütőtök MAGOK illatára, nagyon-nagyon fini volt, kicsit pikáns, kicsit édes, melengető... És aztán elkezdődött a borzalom, átfodult rajtam valami iszonyú szintetikus dologba, aminek már köze nem volt a sütőtökhöz... Volt valami elképesztően idegesítő mellékillata, amit tudtam, hogy éreztem már valahol, és aztán beugrott: Comptoir Sud Pacifique Coco Extreme, 2017 nyara, poloska-szag... Annak is, ennek is POLOSKA-szaga volt rajtam, nem tudom ezt szebben mondani, és mivel nem tudom elviselni ezt a szagot, ezért az is, ez is költözött tovább tőlem... Az új gazdája viszont nagyon boldog vele, ennyi öröm talán van a dologban. :)
Én amúgy nemcsak az illatával nem voltam kibékülve, hanem semmi mással sem: a tartóssága úgy 1-2 órában mérhető, ami szerintem még testpermethez viszonyítva is negatív rekord, és hatósugara sem nagyon van. Ehhez képest duplán nevetséges az az ár, amit a TBS kiszabott érte... :/ Az üveg kívülről csini, mert ha megrázod, örvénylenek benne a kis csillámok, mint egy hógömbben, viszont ezekből bőrre fújva szó szerint SEMMI nem látszik, pedig felráztam előtte az üveget... Nem ezért vettem meg, de azért gondoltam megjegyzem, hogy ne nagyon várjatok tőle csillogást, mert azt nem nyújtja.
Összességében nekem ez a termék minden szempontból egy csalódás, el is adtam, nem hiányzik...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 24.

ivor

2017. november 23.

Édes, mint a rosseb, de pont ezért imádom:) Igazi meleg téli illat, kb. mintha meghempergettem volna magam valami gigantikus süteményesdobozban, és ahhoz képest, hogy csupán testpermet, elég sokáig lehet érezni az illatát. A csillám is látszik a bőrömön, bár nekem nem ez volt a szempont, amikor megvettem, hanem egyértelműen az illata.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. november 23.

Zsaklin09

2017. november 18.

Odavagyok ezért az illatért! Már első szaglászásra beleszerettem az üzletben, de először csak a kézkrémet, majd a testvajat szereztem be. Mivel nagyon szeretem magamon ezt az illatot, így muszáj volt a testpermetet is megkaparintanom. Parfüm helyett ezzel fújkodom be magam reggelente, és pár órán át azért érzem magamon, habár ez nem parfüm, nem is kölni. A csillogását még nem igazán vettem észre, bár mindig felrázom használat előtt, de igazából ebben az évszakban amúgy sem érvényesülne, mert nem nagyon van szabad testrészem, az arcomra pedig nem fújom :D Simán el tudom képzelni, hogy karácsonykor is ebben az illatban pompázzak, nekem olyan ünnepinek hat ez a vaníliás-pirított tökmagos, kissé marcipános jelleg. :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. november 18.