KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

The Body Shop

Ár:   1890 Ft   Kategória:   Tusfürdők
Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: lovecreams, Módosítva: 2018. november 2.

Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok
Kategória:   Tusfürdők

Limitált kiadású, őszies illatú, szappanmentes és Közösségi Kereskedelemből származó etióp mézzel gazdagított tusfürdő. Az illatos, őszi habfürdők főszereplője idén. Madagaszkári vanília és sült tökmag aromájával a frissen sült vaníliás, sütőtökös sütemény illatára emlékeztet.

KERESEM! The Body Shop Vanilla Pumpkin Tusfürdő
Ár: Megegyezés szerint , Eladó: mixerhun
Állapot: -, Helyszín: -, fizetés: -

meekoflit

2018. november 13.

Nagyon meleg őszies bebújós illata van.
Krémes sűrű tusfürdő nem szárítja a bőrt.
Szeretem

meekoflit
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 13.

Nagyon meleg őszies bebújós illata van.
Krémes sűrű tusfürdő nem szárítja a bőrt.
Szeretem

dorilepke

2018. november 8.

Imádom! Isteni az illata és a tusfürdő állaga is szuper sűrű, krémes. Már csak azon aggódom, hogy limitált, így nehogy elfogyjon, mert még szeretnék belőle.

dorilepke
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. november 8.

tjulcsi87

2018. november 4.

Szülinapomra kaptam és teljesen levett a lábamról az illata. Nagyon tetszik a krémes állaga és amin meglepődtem, hogy a borzasztóan száraz könyököm is szépen ápolta. Szerencsére kevés is elég belőle, így meg sokáig elvezhetem.

tjulcsi87
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 4.

Rekabeka

2018. november 4.

Szeptember végén vettem meg az enyémet, most a felénél tartok, és már azon aggódok kit kérjek meg, hogy karácsonyra vegyen nekem még egyet :D nekem nagyon bejött, odavagyok az illatáért, és már magát a sütőtököt nem érzem, DE pörkölt tökmag-illatot felfedezni vélek :) Sűrű, krémes állagú, nem szárít és pár órával zuhany után is érzem a karomon az illatot. Nekem újravevős!

Rekabeka

Jexi

2018. november 3.

Tavaly képes voltam netről megrendelni és kifizetni a plusz postaköltséget, annyira megtetszett az illata.
Teljesen hülyeség ennyi pénzt kiadni egy tusfürdőért, semmivel sem tud többet, mint a 300ft-os DM-es, de én teljesen oda vagyok az illatáért. Idén is megvettem.

Jexi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 3.

Fru1229

2018. október 28.

az illata nem tökös egyáltalán (amit nem igazán bánok), cserébe vaniliás, nagyon jól tud esni egy hűvösebb őszi nap után :)

Fru1229
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. október 28.

Argold

2018. október 27.

Érdekes módon tavaly is megillatoltam, és egyáltalán nem fogott meg az illata. Idén viszont szerelmes lettem belé.
Visszafogott, enyhén fűszeres, vaníliás-pités illata van számomra, szeretem, hogy nem tolakodó.
A szokásos sűrűbb TBS típusú állaga van, mint pl a Pina Coladasnak, nem habzik, inkább krémes, mégis úgy érzed rendesen tisztítja a bőrt. Plusz egy pont, hogy fürdés után is érezhető az illata még egy ideig, és nem szaritja a bőrt sem. A testvajjal együtt igazán klassz párost alkotnak.

Argold
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. október 27.

Kitty9526

2018. október 24.

Azért azzal látom sokan egyetértenek, hogy a sütőtök illattól ez elég messze áll. :D
Sűrű állagú, extra krémes tusfürdő, nagyon szeretem. Selymessé teszi a bőrt, pár óráig az illata is tart (bár ez nálam pont nem szempont).
250 ml-hez képest az ára durvának tűnik, de tényleg nagyon kevés kell belőle és nagyon szépen eloszlik a bőrön, jól habzik.
Beleszerettem a The Body Shop-ba, a termékeikbe, a gyönyörű üzleteikbe, a hatalmas választékba és amit képviselnek. Nem kevés közük van ahhoz, hogy már nem veszek nem cruelty free termékeket. Egyébként náluk kb mindenre találhatunk cruelty free, minőségi, megfizethető termékeket.

Kitty9526
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. október 24.

dandelion

2018. október 21.

Nagyon krémes, meglehetősen sűrű tusfürdő, emiatt gazdaságosan használható. Nem szárít, de önmagában nem hidratál. Testvajjal együtt használva órákig érzem magamon az illatát. Az illatában a sütőtököt nem érzem, vaníliát és karamelt igen.

dandelion
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 21.

jojochan

2018. október 14.

Számomra az illata valamiért nem fogható a testvajéhoz vagy a kézkréméhez. Valahogy ennek egy árnyalatnyival másabb, és emiatt nem annyira kellemes. A minősége hozza a szokásos színvonalat, de az eltérő illata miatt egy csillagot levonok. A többi Vanilla Pumpkin-termék valamiért sokkal jobban sikerült.

jojochan
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. október 14.

Hidratálók: Glycerin, Sucrose, Honey

Cukor.  A bőrön alkalmazva vízmegkötő hatása van.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!