The Body Shop

Ár:   1890 Ft   Kategória:   Tusfürdők
Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: lovecreams, Módosítva: 2021. május 19.

Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok
Kategória:   Tusfürdők

Limitált kiadású, őszies illatú, szappanmentes és Közösségi Kereskedelemből származó etióp mézzel gazdagított tusfürdő. Az illatos, őszi habfürdők főszereplője idén. Madagaszkári vanília és sült tökmag aromájával a frissen sült vaníliás, sütőtökös sütemény illatára emlékeztet.

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

nbd

2021. május 14.

A kedvenc tusfürdőm! Az illata csodás és egész nap érzem magamon.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. május 14.

A kedvenc tusfürdőm! Az illata csodás és egész nap érzem magamon.

szivecske

2020. november 5.

Nagyon sűrű krémes állagú termék, szerintem totál marcipán illata van, de amugy tartós a bőrömön. Egyszer minden ősszel beruházok rá, valamiért az október vége november eleji időszakom szerves része ez a termékcsalád. Lassan fogy, nem kell belőle sok, de a végére kicsit mindig besokallok már tőle. A testvajra ez nem igaz

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. november 5.

vg123

2020. november 1.

Tetszik az illata, sokáig elég is, de hamar megunom az illatát és picit erős.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. november 1.

Tetszik az illata, sokáig elég is, de hamar megunom az illatát és picit erős.

stiles

2020. október 26.

Nagyon furcsa szaga van, eros, mu, emelyito, de valoszinuleg velem van a gond mert majdnem mindegyik Body Shopos termekrol ezt gondolom. Egyszeruen nem jo elmeny vele zuhanyozni. Annyi pozitivuma van, hogy nem szaritja a bort, meg oszinten szolva vannak ennel sokkal rosszabb Body Shopos tusfurdok is (az egesz epres kollekciotol rosszul vagyok peldaul, es sajnos valamiert rendszeresen kapok epres ajandekcsomagokat tavoli rokonoktol/ismerosoktol).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. október 26.

KK95

2020. október 13.

Imádom. Isteni az illata, nem szárítja a bőröm. Be is táraztam belőle. :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. október 13.

Imádom. Isteni az illata, nem szárítja a bőröm. Be is táraztam belőle. :)

angyalka1225

2020. október 12.

Kicsit nehezemre esik az 5. csillagot levonni, de mégis muszáj, mert valahogy a tusinál nem érzem annyira azt a "wow"-hatást és illatot, ami a testvajnál és a kézkrémnél megvan. Remélem, nem az van, hogy változott valami az összetételben, mert új testvajat majd most fogok venni, de nem hinném, mert a tavalyi és tavalyelőtti változat is egyformán szuper volt, csak a tusfürdőjével most próbálkoztam először. A csomagolása viszont jobban tetszik a tavalyinál, mert bár día de los muertos-fan vagyok, nem annyira adta ki azt a rajzot (a testvajon már inkább).

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 12.

adrika128

2020. október 12.

Sok jót olvastam róla és oda-vissza vagyok az őszi illatokért, ezért beszereztem egy flakonnal. Most szimatoltam először és... WOW, ha tudom, hogy ez ennyire jó már beszerzem évekkel ezelőtt. Nem kell sokat használni belőle, elég jól habzik, az illata pedig szépen megmarad a bőrömön fürdés után is még egy ideig. Ezentúl biztos beszerzem, míg gyártják.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 12.

Regi23

2020. szeptember 30.

Egyik kedvenc szezonális illatom, rajtam viszonylag tartós is, másnál reggelig szoktam érezni magamon. Minőségileg átlagos tusfürdő, jól habzik, nem szárít, de az illata számomra teljesen új szintre emeli ezt a terméket.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. szeptember 30.

zsofien

2020. szeptember 24.

Nagyon szeretem az illatát, nem szárítja a bőrömet, úggyhogy minden évben újravevős. Az egyetlen ami engem is zavar hogy nehezen jön ki a tubusból.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. szeptember 24.

Bubucim

2020. július 14.

A megjelése óta szeretném a birtokomban tudni. Többször gondolkodtam, hogy megrendelem, de mindig volt készleten tusfürdőm. KM-en is sok jó vélemény született róla. Ősszel megrendeltem a Black Friday keretében. Bár ne tettem volna. :( Mar az első zuhanyzás sem volt élmény vele. Az egyetlen pozitívuma, hogy nem szárít. Ennyi pénzért én elvárom egy tusfürdőtől, hogy tartós legyen az illata. Ennek nem az, legalábbis az én bőrömön. Az vigasztalt csak, hogy -40%-osan vásároltam meg. Messziről kerülni fogom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 14.

Hidratálók: Glycerin, Sucrose, Honey

Cukor.  A bőrön alkalmazva vízmegkötő hatása van.