The Body Shop

Ár:   1890 Ft   Kategória:   Tusfürdők
Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: lovecreams, Módosítva: 2018. november 2.

Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok
Kategória:   Tusfürdők

Limitált kiadású, őszies illatú, szappanmentes és Közösségi Kereskedelemből származó etióp mézzel gazdagított tusfürdő. Az illatos, őszi habfürdők főszereplője idén. Madagaszkári vanília és sült tökmag aromájával a frissen sült vaníliás, sütőtökös sütemény illatára emlékeztet.

KERESEM! The Body Shop Vanilla Pumpkin Tusfürdő
Ár: Megegyezés szerint , Eladó: mixerhun
Állapot: -, Helyszín: -, fizetés: -
Ár: 1300 Ft , Eladó: kolibri2777
Állapot: 1-szer használt, Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel
nnnoemi86

2019. április 8.

Isteni az illata, kár, hogy limitált, így ritkán kapható...

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 8.

Isteni az illata, kár, hogy limitált, így ritkán kapható...

pannisimko

2019. április 5.

Elsőre nagyon tetszett az illata, de a napi használat során picit már sok volt. Az állaga viszont annyira nem jött be, hogy mostantól meggondolom, hogy veszek e TBS tusikat - a peppermint féle másik téli kollekció tusijával együtt vettem meg, az sokkal hígabb, folyósabb állagú volt. Ez a Dove tusikra emlékeztetett, amik szinte zsipsz-zsupsz elfogynak, mert annyira sűrű, hogy egyszerre is nagyon sokat használ el belőle az ember. A bőrőmnek jó volt, az illata megmaradt másnapra is... Csak a pénztárcabarátsága miatt rosszan gondolok rá vissza. :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 5.

Babooca

2019. március 22.

Párom használja, én csak 1-2x tusoltam vele, de mivel szappan párti vagyok így nem sűrűn használom. Az illata finom sütis, illett az őszhöz. Az állaga elég sűrű, nehéz lemosni. A bőrömet nem szárította ki, az illatát másnap is éreztem. Párom szereti, ősszel biztosan újra beszerzem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 22.

mafalda

2019. március 22.

Sűrű krémes már már érdekes illat, fura étel szerű cucc a zuhanyzás is kicsit fura vele. Így a kézkrémben nem éreztem ki a kimondott sütőtök illatot.🍂

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 22.

silence

2019. március 17.

Szeretem a TBS tusfürdőket, de ez a tökös-vaníliás valahogy kevésbé nyerte el a tetszésemet..... nekem van az illatában valami, ami zavaró, a Vanilla Marshmallow jobban ízlett.... Az állaga nekem talán túl sűrű, elég nehéz szétoszlatni tusolás közben.
Mindezeket leszámítva egy 4-est megérdemel.... de újravásárolni nem fogom.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 17.

Mindezeket leszámítva egy 4-est megérdemel.... de újravásárolni nem fogom.

Sziporka88

2019. február 18.

Nagyon finom kis tusi. Isteni az illata, kellemes az állaga, jól habzik. Remélem ősszel újra kihozzák, mert telitalálat volt a TBS-tól.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 18.

domcsismiracle

2019. február 18.

A kedvenc tusfürdőm! Imádom az illatát, nagyon tartós is, masszív állaga van és nem szárítja a bőröm egyáltalán. Vennék még belőle biztosan, ha tudnék..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 18.

Sisszy

2019. január 19.

Teljesen új élmény ezzel a tusfürdővel zuhanyozni. Krémes, bársonyos állag, fantasztikus illat, ami sokáig megmarad. Nagyon sűrű az állaga így a vége felé már nehéz kinyerni az üvegből, de ne adjátok fel, minden cseppje kincs. :D A bőrömet nem szárította és még másnap reggel is éreztem az illatát és a hidratáló hatását.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 19.

Lilium

2019. január 2.

Ennek a tusfürdőnek aranyos kis története van: a nővéremnek vettem a szülinapjára, de időközben nekem is nagyon megtetszett az illata és ezt a barátnőm is megjegyezte akivel elmentem vásárolni. Ő persze meg engem lepett meg vele karácsonyra. 😊
Maga a tusfürdő szuper: jól habzik (a TBS pamacsát használom hozzá) és tényleg nagyon kevés kell belőle. Annak ellenére, hogy már rengeteg terméket használtam a márkától mégis ez volt a legelső tusfürdőm tőlük, hát meggyőzött. 😉
Mivel leárazás van valószínűleg veszek még, már a testvajat is beszereztem. 😇

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 2.

Mivel leárazás van valószínűleg veszek még, már a testvajat is beszereztem. 😇

missy89

2018. december 30.

Nagyon beleszerettem az illatába, igazi őszi tusfürdő. Túlzottan szerintem nem hidratál, de nem is szárít.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 30.

Hidratálók: Glycerin, Sucrose, Honey

Cukor.  A bőrön alkalmazva vízmegkötő hatása van.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!