KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

The Body Shop

Ár:   1890 Ft   Kategória:   Tusfürdők
Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: lovecreams, Módosítva: 2018. november 2.

Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok
Kategória:   Tusfürdők

Limitált kiadású, őszies illatú, szappanmentes és Közösségi Kereskedelemből származó etióp mézzel gazdagított tusfürdő. Az illatos, őszi habfürdők főszereplője idén. Madagaszkári vanília és sült tökmag aromájával a frissen sült vaníliás, sütőtökös sütemény illatára emlékeztet.

KERESEM! The Body Shop Vanilla Pumpkin Tusfürdő
Ár: Megegyezés szerint , Eladó: mixerhun
Állapot: -, Helyszín: -, fizetés: -
Lilium

2019. január 2.

Ennek a tusfürdőnek aranyos kis története van: a nővéremnek vettem a szülinapjára, de időközben nekem is nagyon megtetszett az illata és ezt a barátnőm is megjegyezte akivel elmentem vásárolni. Ő persze meg engem lepett meg vele karácsonyra. 😊
Maga a tusfürdő szuper: jól habzik (a TBS pamacsát használom hozzá) és tényleg nagyon kevés kell belőle. Annak ellenére, hogy már rengeteg terméket használtam a márkától mégis ez volt a legelső tusfürdőm tőlük, hát meggyőzött. 😉
Mivel leárazás van valószínűleg veszek még, már a testvajat is beszereztem. 😇

Lilium
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 2.

Mivel leárazás van valószínűleg veszek még, már a testvajat is beszereztem. 😇

missy89

2018. december 30.

Nagyon beleszerettem az illatába, igazi őszi tusfürdő. Túlzottan szerintem nem hidratál, de nem is szárít.

missy89
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 30.

fszilvi95

2018. december 30.

Az utóbbi fél évben hihetetlenül nagy Body Shop rajongó lettem. Ebből az illatból először kézkrémet vettem, úgyhogy nem bírtam kihagyni a tusfürdőt sem. Szerintem zseniálisan finom az illata, és az én bőrömön speciel simán érezni 5 órával később is, vagy reggel amikor felkelek.
Nekem ekcémás bőröm van, így a bőröm is egyből jelzi, ha valami nem jó neki, húzódik stb. Ettől a tusfürdőtől semmi bajom, úgyhogy határozottan működik, habár selymes azért nem lesz ezután sem a bőröm.
A -1 csillag az árának szól, azért még mindig túlárazottnak érzem a termékeket, de hát na, néha belefér.

fszilvi95
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. december 30.

MrkAnita

2018. december 20.

Na ez a tusfürdő a tökéletes példa arra, hogy kellő mennyiségű hypeal gyakorlatilag bármit el lehet adni.
Nagyon szeretem amit a TBS képvisel, fontos dolgokra figyelnek és irányítják rá a fogyasztóik figyelmét is, ami nagyon jó, kevés ilyen kozmetikai cég van, sokkal több kellene.
Viszont tegye mindenki a szívére a kezét, tényleg annyira de annyira jó ez a tusfürdő?
Az illata nagyon el van találva és tényleg isteni, a flakonban.... , a bőrön viszont konkrétan nulla másodpercig érezhető szárítkozást követően. Szerintem az ég világon semmit nem hidratál, inkább csak nem szárít. Az állaga is túl sűrű, már majdnem puding szerű úgy kell kiimádkozni a flakonból.
Ha teljesen őszinte akarok lenni és kizárólag a terméket nézem ár érték arányban egy nagy nulla. A fenntartható gazdálkodásból való alapanyagbeszerzés és a cég üzletpolitikája miatt ráfogom, hogy semleges kategória. (Bár ez utóbbinál meg nem igazán tudok mit kezdeni a műanyag flakonban való forgalmazással, de ez egy másik platform témája.)

MrkAnita
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. december 20.

FReka

2018. december 9.

Testvajával együtt vettem,együtt nagyon durva illatuk van,még reggel is érzem. Nagyon jó tusfürdő,nagyon sűrű,tömény az állaga,emiatt nem is kell locsolni magamra. Isteni fűszeres,vaníliás illata van,tusfürdőhöz képest hidratálja a bőrt. Biztos fogok még venni másfajtát is.

FReka
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 9.

martissima

2018. december 7.

Nálam No.1 kedvenc. Tavaly sajnos csak egyet vettem belőle, ezután alig vártam hogy idén is kapható legyen és feltankolhassak belőle. Annyira jól hidratál, hogy csak nagyon ritkán kell mellette testápolót használnom, az állaga sűrű, ezért lassan fogy, az illata pedig édes, krémes, puha, meleg.

martissima
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 7.

hmliv

2018. december 6.

Imádom az illatát! Örömmel láttam, hogy idén is elérhető ez a termékcsalád, gyorsan be is szereztem minden darabját.

hmliv
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. december 6.

aszepsegbelulrolfakad

2018. december 6.

Karakteres, egyedi illat, az őszben ezt várom leginkább. A body shop tusfürdők közül szerintem ennek az illatnak leghosszabb a tertóssága. Bőröm is szereti.

aszepsegbelulrolfakad
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. december 6.

nemethdorcy

2018. november 27.

Imádom ezt az illatot. Meleg, őszies, fűszeres pont olyan amilyet elképzeltem. A testvajjal együtt használom és remélem sosem vonják ki.

nemethdorcy
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 27.

meekoflit

2018. november 13.

Nagyon meleg őszies bebújós illata van.
Krémes sűrű tusfürdő nem szárítja a bőrt.
Szeretem

meekoflit
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 13.

Nagyon meleg őszies bebújós illata van.
Krémes sűrű tusfürdő nem szárítja a bőrt.
Szeretem

Hidratálók: Glycerin, Sucrose, Honey

Cukor.  A bőrön alkalmazva vízmegkötő hatása van.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!