The Body Shop

Ár:   6590 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: kesha420, Módosítva: 2015. május 21.

Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok
Kategória:   Hidratáló krémek

Rendszeres használatra kifejlesztett géles nappali arckrém, mely energizálja a bőrt a természetes és egészséges ragyogásért. Segít legyőzni a bőr fáradtságának jeleit és gazdagon hidratál.

• Ragyogásfokozás - Megtisztítja a bőrt és előhozza annak természetes ragyogását.
  • Energizálás - A friss, könnyed és élénkítő illat, mely formula leküzdi a bőr fáradtságának jeleit.
  • Hidratálás - Feltölti a bőrt bőséges hidratálással.

Ár: 2000 , Eladó: lilike12
Állapot: Több mint félig van , Helyszín: Debrecen, fizetés: Posta vagy személyesen
Szilviams0118

2019. december 2.

nagyon szépen hidratál, nagyon meg vagyok vele elégedve, de elég borsos az ára.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 2.

nagyon szépen hidratál, nagyon meg vagyok vele elégedve, de elég borsos az ára.

zsonody

2019. augusztus 16.

Nekem ez valahogy nem jött be. Nyárra kaptam, de nem szeretem sem az illatát, sem az állagát és különösebben a hatását se látom. Viszonylag gyorsan beszívódik, irritációt nem okozott, de az ígért ragyogás nálam elmaradt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 16.

herczeghedi

2019. április 26.

Még csak 2 hete használom, de az egyik legnagyobb TBS kedvencem lett ez a krém. Az azrcbőröm láthatóan szebb, hidratáltabb. Az állaga is tökéletes, pár pillanat alatt beszívódik a bőrömbe. Az isteni illlata csak hab a tortán :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 26.

fblnk

2019. január 21.

Egy pillanat alatt beszippantja a bőröm, és én valahogy összességében szebbnek, üdébbnek látom az arcomat a használat után. Számomra maradéktalanul betartja, amit ígért. Nem zsírosít, de kellően hidratálja a szárazabb területek is. Eddigi legjobb hidratálóm.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 21.

ksili

2018. november 27.

A C vitaminos hámlasztóval együtt vettem és használtam. Az illatát imádom, az állagát is nagyon szeretem, a bőröm puha és hidratált tőle, de most, hogy elfogyott, gondolkodom, hogy újra vegyem-e. Amiatt vásároltam, mert az ígérte, hogy a fáradt arcbőrt egy kicsit gatyába rázza, de ez a "csoda" valahogy elmaradt. Viszont még mindig jobban szerettem, mint bármelyik korábbi arckrémemet. Most kicsit gondolkodom, hogy ezt vegyem újra, vagy kipróbáljak valami mást a body shoptól.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. november 27.

bugeyes

2018. július 29.

2 mintát kaptam belőle vásárlás mellé. Nagyon érdekes egy krém... Összességében szebbnek tűnt az arcom, míg használtam, de konkrétan a ragyogó hatást nem tudom sem megerősíteni, sem cáfolni a bőröm miatt, ami fénylik, ha akarom, ha nem. :’) Nem olyan gazdag a textúrája, ez egy könnyedebb krém, ami számomra szimpatikus, illetve kicsit tényleg feltölti élettel a bőrt. Alapjáraton az állandó arcápolási rutinomban nagyon kevés olyan terméket használok, amely tartalmaz illatanyagot, úgyhogy bármilyen kellemes is az illata, számomra ez inkább negatívum. Örülök, hogy kipróbálhattam, de teljes áron nem venném meg. Szerintem ez a krém is azoknak válhat be igazán, akiknek nincs különösebb problémájuk a bőrükkel.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 29.

rohremma

2018. július 26.

Jo az illata, bár kicsit hideg érzés az arcomon. Nem tett csodát, az eredmeny hianyaban meg az arat nem éri meg.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 26.

mafalda

2018. június 2.

Mintát kaptam, nagyon tetszik az állaga, a hatása is. Viszont az ára borzalmas, így kétlem h megvenném, aki teheti egy próbát megér olyan puha lett a bőröm ettől mint még soha. Az illata mint egy citrus mező! 🤗 A használata során csökkent a pattik száma. Tényleg csak az ára tart vissza a teljes tégelytől...😔

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 2.

bebiii

2018. március 17.

Jó illata van, elhasználtam egy egész tégellyel, de sajnos nem nyűgözött le annyira, hogy újra megvegyem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 17.

vghnm

2017. szeptember 6.

Egy blogon olvastam róla, és gondoltam kipróbálom. Egyébként tetszett az illata, az állagát is kedveltem, jól esett a bőrömnek, de csodát nem művelt. Ahhoz pedig picit drágállom, hogy újravegyem...

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 6.

Antioxidánsok: Tetrahexyldecyl Ascorbate, Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis Leaf Juice