The Body Shop

Ár:   6590 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: kesha420, Módosítva: 2015. május 21.

Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok
Kategória:   Hidratáló krémek

Rendszeres használatra kifejlesztett géles nappali arckrém, mely energizálja a bőrt a természetes és egészséges ragyogásért. Segít legyőzni a bőr fáradtságának jeleit és gazdagon hidratál.

• Ragyogásfokozás - Megtisztítja a bőrt és előhozza annak természetes ragyogását.
  • Energizálás - A friss, könnyed és élénkítő illat, mely formula leküzdi a bőr fáradtságának jeleit.
  • Hidratálás - Feltölti a bőrt bőséges hidratálással.

ylexe

2022. január 20.

Nagyon érdekes ez a krém. Tippem szerint nyáron még inkább jóban lennénk. Éjszakára használom csak. Icipicit csíp néha, de nem zavaró mértékben. Az illata egyszerűen fenséges, friss, üde. Amikor több hidratálásra van szüksége a bőrömnek, akkor nem ehhez szoktam nyúlni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. január 20.

Bettina0225

2021. január 18.

Elhasznaltam egy teljes tegellyel de szerintem nem eri meg ujravenni. A csomagolasa szep es az illata is mennyei. A krem allaga konnyu, geles es hamar beszivodik. Eleinte ugy ereztem, hogy ettol jobb krem nem letezik es vegre valahara megtalaltam a tokeletes arckremet. A boromnek jot tett es egy darabig elegedett is voltam, mignem kiszaritotta az arcborom. Fajt es huzodott az arcborom. Sajnos eleg ranezni az osszetevoire😔 szerintem sokkal jobban megeri gyogyszertarban kaphato es borgyogyaszok altal tesztelt termekeket venni. Maga a Body Shop markat szeretem, tobb termekeit is hasznalom de ugy erzem nem minden termeke ujravevos, koztuk szerepel ez az arckrem is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. január 18.

barva.lilla

2020. január 31.

Én szerelmes vagyok ebbe az arckrémbe, csak az árába nem. De az illata, az állaga minden tökéletes. Nagyon jól hidratál, gyorsan beszívódik, smink alá is tökéletes❤️

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. január 31.

Lolychan

2020. január 28.

Mintát próbáltam belőle. Éjszakára használtam és én nagyon elégedett voltam vele. Könnyű, géles állagú krém, ami gyorsan beszívódik és hidratál. Reggelre látványosan szebb bőrrel ébredtem. :) Az illatáért odavagyok. :) Szerintem jön a nagy is belőle. :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 28.

Szilviams0118

2019. december 2.

nagyon szépen hidratál, nagyon meg vagyok vele elégedve, de elég borsos az ára.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 2.

nagyon szépen hidratál, nagyon meg vagyok vele elégedve, de elég borsos az ára.

zsonody

2019. augusztus 16.

Nekem ez valahogy nem jött be. Nyárra kaptam, de nem szeretem sem az illatát, sem az állagát és különösebben a hatását se látom. Viszonylag gyorsan beszívódik, irritációt nem okozott, de az ígért ragyogás nálam elmaradt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 16.

herczeghedi

2019. április 26.

Még csak 2 hete használom, de az egyik legnagyobb TBS kedvencem lett ez a krém. Az azrcbőröm láthatóan szebb, hidratáltabb. Az állaga is tökéletes, pár pillanat alatt beszívódik a bőrömbe. Az isteni illlata csak hab a tortán :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 26.

fblnk

2019. január 21.

Egy pillanat alatt beszippantja a bőröm, és én valahogy összességében szebbnek, üdébbnek látom az arcomat a használat után. Számomra maradéktalanul betartja, amit ígért. Nem zsírosít, de kellően hidratálja a szárazabb területek is. Eddigi legjobb hidratálóm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 21.

ksili

2018. november 27.

A C vitaminos hámlasztóval együtt vettem és használtam. Az illatát imádom, az állagát is nagyon szeretem, a bőröm puha és hidratált tőle, de most, hogy elfogyott, gondolkodom, hogy újra vegyem-e. Amiatt vásároltam, mert az ígérte, hogy a fáradt arcbőrt egy kicsit gatyába rázza, de ez a "csoda" valahogy elmaradt. Viszont még mindig jobban szerettem, mint bármelyik korábbi arckrémemet. Most kicsit gondolkodom, hogy ezt vegyem újra, vagy kipróbáljak valami mást a body shoptól.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. november 27.

bugeyes

2018. július 29.

2 mintát kaptam belőle vásárlás mellé. Nagyon érdekes egy krém... Összességében szebbnek tűnt az arcom, míg használtam, de konkrétan a ragyogó hatást nem tudom sem megerősíteni, sem cáfolni a bőröm miatt, ami fénylik, ha akarom, ha nem. :’) Nem olyan gazdag a textúrája, ez egy könnyedebb krém, ami számomra szimpatikus, illetve kicsit tényleg feltölti élettel a bőrt. Alapjáraton az állandó arcápolási rutinomban nagyon kevés olyan terméket használok, amely tartalmaz illatanyagot, úgyhogy bármilyen kellemes is az illata, számomra ez inkább negatívum. Örülök, hogy kipróbálhattam, de teljes áron nem venném meg. Szerintem ez a krém is azoknak válhat be igazán, akiknek nincs különösebb problémájuk a bőrükkel.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 29.

Antioxidánsok: Tetrahexyldecyl Ascorbate, Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Juice
Hidratálók: Glycerin, Propanediol, Sodium Hyaluronate
Vitaminok: Tetrahexyldecyl Ascorbate, Tocopherol

Bövebben a kis molekulasúlyú alkoholokról itt olvashattok.

Színezék. Narancssárga.