KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

The Body Shop

Ár:   4290 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Kiszerelés:   160 ml   Bőrtípus:   Száraz, Normál
Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: szeliger, az összetevőket feltöltötte: NoraH, Módosítva: 2017. november 24.

Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrtípus:   Száraz, Normál

Az eszencia használata elengedhetetlen lépés arctisztítás után, mivel aktiválja és előkészíti a bőrt a további ápolásra. Tonizálás után, de még a szérum és hidratálókrém előtt érdemes használni. A könnyed formula azonnal beleolvad a bőrbe, nem okoz ragacsos érzést és 48 órán át hidratál.

• A bőr azonnal intenzíven hidratált
  • A bőr simább, puhább és rugalmasabb
  • Gyorsan beolvad a bőrbe és nem ragad
  • Antioxidáns tartalmának köszönhetően véd a káros szabadgyököktől
  • 100%-ban természetes eredetű hialuronsavval, mely optimális hidratáltságot biztosít

The Body Shop Vitamin + tej tusfürdő csomag :)
Ár: 4500 , Eladó: bano.zsuzsanna
Állapot: mind a felső matrica széléig van , Helyszín: Szalkszentmárton, fizetés: előre utalás

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

dali

Korcsoport: < 18
2017. október 31.

Nagyon szerettem, jól hidratál, segített az enyhén vízhiányos bőrömön, de többször irritált, és szerintem jópár pattanásért felelős volt. Ezek mellett nálam rendkívül gyorsan fogyott, mert a bőröm rendkívül gyorsan beitta. Kellemes, nem világmegváltó.

dali
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2017. október 31.

Dhewilgirl

2017. október 9.

Az arcápolási tanácsadáson ajánlották nekem dehidratált bőrre, mivel elég lusta vagyok, és azt mondta a leányzó, hogy ezt használhatom tonik és szérum helyett egyszerre. Illetve azért is esett erre a választás, mert nekem a vattapamacs is irritálja az orcákat, kipirosodik - itt ilyen nincs, mivel kézzel viszem fel. Nagyon kevés is elég belőle, épp csak egy löttyintés - rendkívül gazdaságos, látom, hogy sokáig elég lesz (egy hónapja használom és még mindig az üveg nyakáig van benne). Érezhetően hidratálja a bőrömet, nem zsírosítja, és nem is csípi vagy szárítja - egyszóval teszi a dolgát, ahogy kell. Nagyon szeretem, mert időt és vattapamacsot is spórolok így vele :) Jelenleg 5 csillag, ha elfogyott (remélem egy év múlva :D ), és változna a véleményem, akkor update-elek.

Dhewilgirl
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 9.

Momiji

2017. szeptember 28.

Ez valami fantasztikus! Gyorsan beszívódik, nem hagy zsíros érzetet, kevés elég belőle.

Momiji
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 28.

Bsbogi

2017. szeptember 23.

Az illata nem jött be annyira, de mást nem tudnék felhozni ellene. Rendszeresen használom kellemes érzés mikor felviszem és gyorsan beszívódik.

Bsbogi
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. szeptember 23.

flamingo-80

2017. augusztus 27.

Részben az itt olvasott pozitív vélemények miatt vettem meg az első flakonnal. Nagyon tetszik az E-vitaminos kollekció illata, megunhatatlan! Kétnaponta használom reggelente a hidratáló előtt, és tényleg érződik, hogy felerősíti a hidratáló krém hatását. A gazdaságossága is tetszik, lassan fogy. A kiszerelésen lenne mit javítani, de ez azért megbocsájtható. Abszolút újravevős!

flamingo-80
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. augusztus 27.

mliptak

2017. május 23.

Nagyon szeretem az illatát, az állagát, kellemes érzés a bőrömön. Lassan egy hónapja van meg és alig fogyott belőle, nagyon gazdaságos kiszerelés. Túl sok hidratálást nem érzek, de a rutinomban nagyon szépen elfér. :)

mliptak
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 23.

Josie91

2017. április 24.

Imádom ezt a terméket! Sose gondoltam volna, hogy egy essence lotion, aminek nem is értettem igazán a funkcióját, must-have lesz a számomra, de az lett.
Száraz a bőröm, és mindig egy termékkel akartam megoldani a problémát (=zsírosabb krém), de valahogy semmi sem működött. Aztán kipróbáltam ezt a terméket, ami egyből megszünteti a bőröm húzódását, jobban felszívódik utána a krém és hidratáltabbnak érzem a bőröm, úgyhogy nálam telitalálat. Úgy szeretem használni, hogy egy picit öntök a tenyerembe, aztán fellapogatom az arcomra és bemasszírozom; nagyon kevés kell belőle, tényleg igazán gazdaságos.

Josie91
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 24.

NewEngland

2017. április 22.

Sajnos az én bőrömön olyan szárító érzése van, nagyon húzza és csípi, de szerintem valami van benne amit speciel az én bőröm nem bír, mert annyi pozitív komment érkezett rá. :) Mindenesetre az adagolása nehézkes, de ezeken kívül semmi negatívumot nem tudnék rá írni. Az illata/állaga is rendben van.

NewEngland
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 22.

FatimeFay

2017. március 12.

Nagyon szeretem.
Reggel és este is teszek egy kicsit az arcomra, beletapogatom, majd jöhet a hidratáló krém.
Gyorsan beszívódik, puhává teszi a bőröm. Nem irritál. A krémek is könnyebben beszívódnak utána.
Már lassan egy éve használom és még mindig legalább a negyedéig van a falkon.

FatimeFay
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. március 12.

Nagyon szeretem.
Már lassan egy éve használom és még mindig legalább a negyedéig van a falkon.

MissL

2017. március 10.

Ha lehetne 100 csillagot adnék!
Érzékeny,vízhiányos arcomra valami csodaszer.Én nem használok fölé mást,így vált be a legjobban.
A bőrképet láthatóan szebbé teszi! :) :)

MissL
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. március 10.

Ha lehetne 100 csillagot adnék!
A bőrképet láthatóan szebbé teszi! :) :)

Antioxidánsok: Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil, Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Glycerin, Propanediol, Caprylyl Glycol, Betaine, Sodium Hyaluronate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Biotin

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak