The Body Shop

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: anonymous, az összetevőket feltöltötte: CherryBlossom, Módosítva: 2015. március 23.

Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok

Könnyed pafrüm az érzéki virágos-pézsmás white musk illatával.

- fej jegyek: grapefruit virág, turkish delight és pézsma

- szív jegyek: baba orchidea, tiara virág és pézsma

- alap jegyek: chantilly krém, borostyán és pézsma

anitaanett

2014. május 15.

Nekem már sajnos elfogyott, pedig nagyon szerettem, a doboza még mindig megvan. :) Igazi nőies visszafogott illata van, kellemes, púderes, akár hétköznapra, akár alkalmakra tökéletes. Sose szerettem a krémparfümöket, mert mindig kicsit "zsíros" érzést keltett a bőrömön, ezért nem is nagyon használtam, de amikor ezt megvettem nem tudtam letenni, annyira megszerettem. Bárhova mentem, mindig kentem egy kicsit a nyakamra vagy a csuklómra.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. május 15.

CherryBlossom

2013. október 3.

Nekem nagyon tetszett az illata, kellemes, nem tolakodó, púderes-virágos. Még sosem volt krémparfümöm, így nem tudom, mennyire tartós, én 1-2 órára saccolnám attól függően, mennyit kenünk fel. Pici kiszerelés, aranyos kis szív alakú fém dobozkában, ami szerintem tök praktikus táskába, utazáshoz, stb. 2590Ft a boltban amúgy. Szívesen kipróbáltam volna, az egyetlen ok, amiért nem vettem meg, hogy felkenve apró csillámok vannak benne. Számomra a diszkrét illatozás és a hivalkodó csillámlás valahogy nem fér össze.
3 csillagot adok, mert az elképzelés nagyon tetszik, és szívesen kipróbálnám, ha lenne több illatban is. Csak ne legyen csillogós.:)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 3.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Laureth-4 ti I eu 5 4

Lauryl alkoholból előállított emulgeálószer, felületaktív anyag.

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.