The Body Shop

Ár:   2190 Ft és 4290 Ft   Kategória:   Kézkrémek
Kiszerelés:   30 ml és 100 ml   Bőrtípus:   Száraz, Normál
Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: parsley, az összetevőket feltöltötte: Pandácska, Módosítva: 2013. szeptember 6.

Ár:   2190 Ft és 4290 Ft
Kiszerelés:   30 ml és 100 ml
Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok
Kategória:   Kézkrémek
Bőrtípus:   Száraz, Normál

Rózsa illatú kézkrém a The Body Shop-tól.

Kiszerelés: 30 és 100 ml

Lencseee

2017. április 24.

Ebbe agyon beleszaladtam...az illata rozsas,amit iger. Szamomra nem hidratalt elegge,gondoltam ranyomom egy ujabb adagot...ez meg mar bekukacosodott:-/Kozepes,azonban ezert az arert sokkal.tobbet var az ember...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. április 24.

Bildiko78

2016. július 3.

Nagyon szerettem az illatát, a temperás dobozra hajazó csomagolsát már kevésbé, többet elhasználtam belőle és mind megtört annyira, hogy kilyukadt az oldalán és ott is folyt a krém ha nyomtam a tubust. Puha volt tőle a kezem de hagyott egy réteget a bőrömön, amit ha dörzsöltem, kis kukacokban jött le. Szerintem megszűnt már, de nem vagyok biztos benne.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. július 3.

Makk Zsuzsó

2016. április 12.

Az illata valami eszméletlen jó, sokáig megmarad. De a hidratáló, ápoló hatása nulla sajnos. Vizes állaga van és olyan, mintha be sem kentem volna a kezem. Az nagyon jó, hogy fényvédős, bár lehetne magasabb is a faktorszám, de alá kell kenni valami rendes kézkrémet, az biztos. Az illatát leszámítva van még mit fejleszteni rajta.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. április 12.

angelcare

2016. április 12.

Óriási rózsaillat fun vagyok így nem kérdés az öt csillag,pláne féláron.Gyorsan beszívódik,nem hagy kellemetlen réteget csak finom rózsaillatot.Jó,nem egy téli nagyágyú,de a kevésbé száraz kezeimet szépen rendben tartja.

Április 12. Upd. Sajnos le kell pontozzam közepesre.....Az illata és a beszívódása rendben van,de kb. 2 percig hidratálja csak a kezem....

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. április 12.

MissSzasa86

2015. október 27.

Nagyon megörültem, amikor láttam, h tartalmaz 15-ös fényvédőt, így megvettem :) Picit csalódtam benne, az illata és az állaga kellemes, de valahogy mégsem az igazi. Ha valaki vesz, csakis a melegebb hónapokra, télire édeskevés. Egyszer kipróbáltam, de maradok inkább a mandulásnál vagy a hemp-nél :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 27.

saragallen

2015. március 22.

Fura egy krem... illatra tokeletes! Nem az a mesterkelt, edeskes rozsa illat, hanem az a tenyleg igazi vadrozsa, nagyon kellemes (szerintem nem nyanyas). Ellenben szerintem nem hidratal eleg jol - annak ellenere, hogy felvitel utan hamar beszivodik, nem ragad, konnyu allagu (bar nekem kicsit fogkrem allagra emlekeztet). Felvitel utan mondjuk ideig-oraig hidratal, de szarazabb idoben azt vettem eszre, hogy par oraval a hasznalata utan mar ujra olyan erzesem van, mintha szaraz lenne a borom. Raadasul olyan furcsa erzes marad a felkenese utan az ujjhegyemen, mintha valamilyen "bevonatot" kepezne a boron (nem tudom jobban elmagyarazni). Talan ez lenne az SPF? A csomagolasa tenyleg kicsit fura, tobbszor is ki akar "robbanni" a krem, ha letekerem a kupakot (maskor viszont teljesen oke). Szoval nalam kozepesen teljesitett. Sajnalom, mert az illata nagyon jo...

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. március 22.

senskin

2015. január 17.

Végre egy használható kézkrém! Illata is nagyon finom és egy pillanat alatt beszívódik. Munkám során sokszor kell kezet mosnom és utána gyorsan beszívódó tápláló krém kellett a kezemre. Ami nem zsíros.Többször használható egy nap, tökéletesen működik. Hamar használható, gyors, praktikus. Egyedül a csomagolása, a tubusa, ez a tempera stílus nem a legjobb. Hamar kijön belőle a krém a kupak lecsavarása után és figyelni kell jól van e visszacsavarva. Táskában hordom, eddig nem volt vele gond, hogy összenyomtam volna, vagy valami, de a tubus hajlamos összenyomódni....

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. január 17.

antónia59

Korcsoport: >54
2014. február 28.

Kellemes rózsa illatú, jól hidratáló, jó állagú kézkrém. Nem kell sok belőle, hamar beszívódik, nem hagy zsíros érzetet.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2014. február 28.

rayeri

2014. február 6.

Jaj, de vágytam erre a krémre! Imádom a rózsa illatát és ennek finom, visszafogott, igazi rózsa illata van. Viszont nagyon drága egy kézkrémhez képest, azért húztam-halasztottam a beszerzését és végül egy kis kiszerelést vettem belőle. Sajnos a hatása nem nyűgözött le. Gyorsan beszívódik, de utána folyton olyan érzésem van, hogy újra kellene krémeznem, szinte egyáltalán nem ad komfort érzetet. Szerintem nem hidratál kellően. Az illata és a számomra nagyon tetszetős csomagolása miatt (amiből az utolsó cseppet is ki lehet préselni) kap annyi pontot, amennyit.
Update: a jó ég tudja miért, de mégis teljesen rácsúsztam! :) Munkahelyen használom és igazából nappalra teljesen megfelelő módon teljesít. Pont pozitív az, hogy gyorsan beszívódik, így nem lesz körülöttem minden krémes. Éjszakára viszont nekem valami sűrűbb kell. Ami viszont még egy pozitívum, hogy az enyhe ekcémámat is egész jól kordában tudom tartani vele!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. február 6.

Mildi

2014. január 15.

Isteni az illata, de nem ápol annyira jól, amennyire sokba kerül.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. január 15.

Isteni az illata, de nem ápol annyira jól, amennyire sokba kerül.

Antioxidánsok: Ascorbic Acid
Hidratálók: Butylene Glycol