The Body Shop

Ár:   6590 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet feltöltötte: balogh.andrea, az összetevőket feltöltötte: Katka87, Módosítva: 2017. szeptember 12.

Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrprobléma:   Vízhiány

Ez a könnyű krém azonnal puhítja a bőr textúráját, látványosan visszaszorítja a ráncokat és pórusokat, makulátlan végeredménnyel.

• Tompítja a mély ráncok láthatóságát
  • Hibátlan végeredmény
  • 12 órán keresztüli hidratáltság
  • Havasi gyopár őssejtjeivel

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

nemethdiana

2017. november 13.

Joy napok alkalmaval egy 20%os kuponnal tudtam hozza jutni. Az uzletbe hatarozott cellal mentem, hogy en most a teafa olajos porus osszehuzo primert fogom megvenni. Teszter alapjan ez jobban bejott. Meg nem hasznaltam tul sokat de nekem teljesen jonak tunik. Ha valaki ennek a primernek az olcsobb valtozatat keresi az biztosan meg lesz elegedve a Bronx Colors porus minimalizalo primerevel!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 13.

nellik

2016. június 27.

Jó kis primer, de semmi extra. Kisimítja a bőrt, tartósabb lesz tőle a smink :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 27.

Jó kis primer, de semmi extra. Kisimítja a bőrt, tartósabb lesz tőle a smink :)

szreka86

2016. június 24.

kisimítja, kiegyenlíti az apróbb ráncokat, az állaga kicsit necces. vigyázni kell ha kened, nehogy lepotyogjon, illetve volt hogy észrevettem hogy felvitel után egy kis idővel amikor megdörzsöltem az arcom, elkezdett "lehámlani"a krém, ezért csak 4es

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. június 24.

Dori77

2015. november 29.

Az állaga elég furcsa, nagyon kevés kell belőle. A homlokomon vannak pici ráncok, amikre az ujjam hegyével azt a mini adagot felviszem- nagyon szépen "feltölti" a csíkokat, tökéletessé varázsolja a bőröm, mintha ott se lennének azok a kis csíkok :). Primerként használom, általa nem tud beleülni a ráncokba az alapozó.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. november 29.

babyface

2015. november 22.

glamour napokon kb 619 rossmannban jártam, ha nem többen, hogy beszerezzek egy babypore-t sajnos a 620.-ban is csak egy felbontott verzióval találkoztam, amit már hölgytársaim önként kineveztek teszternek... :D így 'vigaszdíjként' ő volt még a kívánságlistámon (őt valahogy nem kapkodták el a bádisoppban). :D sokkal jobb a kiszerelése mint az instablur-nek és nagyobb is, az állaga hajlamos kukacosodni, de nem olyan vészesen mint az instablur-nél. könnyedén eldolgozható az első meglepetés az volt mikor felkenés után láttam, hogy csillognak az ujjbegyeim.. :D hidratálni engem abszolút nem hidratál és a wow hatás itt is elmarad, a pórusaimat nem csökkenti drasztikusan és a bőröm fényesedését se csökkentette... ha lehet mondani még nagyobb csalódás számomra mint az instablur. :(

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 22.

Krisz78

2015. március 30.

Ő lett a legjobb primerem!
Kicsit furcsa állaga van:sűrű és "potyogós"(,mint az Instablur)
DE:nem zsíros,csúszós,mint pl. a Garnier 5sec perfect blur, vagy a NYX primere.
Felkenve gyönyörűen kitölti a pórusokat és egyből "totálmatt" bőrt csinál.
A BB/CC/alapozó könnyen eloszlatható rajta.
Reggel 7-kor felkentem és du.3-kor kellett egy kis zsepis korrigálás (de az is már csak megszokásból!).Még akkor is csak épphogy egészséges bőrfényű volt a homlokom.
Az ára húzós, de volt hozzá 20%-os kupon.
30 ml-es kiszerelésű és csak egy gombostű fejnyi kell belőle.
Sokáig elég lesz :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. március 30.

Ő lett a legjobb primerem!
Kicsit furcsa állaga van:sűrű és "potyogós"(,mint az Instablur)
DE:nem zsíros,csúszós,mint pl. a Garnier 5sec perfect blur, vagy a NYX primere.
Felkenve gyönyörűen kitölti a pórusokat és egyből "totálmatt" bőrt csinál.
A BB/CC/alapozó könnyen eloszlatható rajta.
Az ára húzós, de volt hozzá 20%-os kupon.
30 ml-es kiszerelésű és csak egy gombostű fejnyi kell belőle.
Sokáig elég lesz :)

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Sclerocarya Birrea Seed Oil, Glycerin
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Szilikon féle, melynek elsődleges célja az összecsomósodás megakadályozása.