The Different Company

Ár:   33 700 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Le Parfum, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: lazolkov, az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2020. augusztus 14.

Ár:   33 700 Ft
Lelőhely:   Le Parfum, online

Bertrand Duchaufour 2011-es alkotása.

Fejillat: fahéj, rózsabors, sáfrány, davana, rum

Szívillat: nagarmotha, török rózsa

Alapillat: fás jegyek, ámbra, bourbon vanília, szantálfa, labdanum, pacsuli, laoszi oud, tolu balzsam, bőr, fehér pézsma

Ár: 3300 Ft, 5500 Ft , Eladó: zoszt
Állapot: 5ml, 10ml fújós üvegcse, Helyszín: Bp. XI. ker, XII. ker, XIII. ker, XXII. ker, Budaörs, fizetés: Személyes átvétel. Előre utalás után posta, foxpost lehetséges, a postaköltség a vevőt terheli.

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

jakarika

Korcsoport: >54
2020. augusztus 29.

Szert tettem egy majdnem teli üvegre. Tudtam hogy nem az én illatom, de az a véleményem,hogy bizonyos parfümházakat ki kell próbálni. Ez olyan mint a NÁPOLYT látni és meghalni. Jelzem néhány hónapja voltam Nápolyban és még élek.Megjegyzem, hogy nem a nevezetességeit látogattam végig hanem róttam az utcákat, beszivtam a hangulatot, végigültem az utcai kávézókat, végigettem az éttermeket, gyakoroltam a nyelvet és minden parfümériába bementem. Visszatérve a DIFFERENTRE, nem csalódtam, valóban nem nekem való. Elegáns, megközelithetetlen és tiszteletet parancsoló. Üvegük mint az egyiptomi piramisok és a szfinxek láthatalanul őrzik az illatokat. Távolságtartásukat velem szemben végig megőrizték. Nem vagyunk egymáshoz valók.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2020. augusztus 29.

simpleman

Korcsoport: >54
2020. május 14.

Nem rossz Nap-esszencia.

Szerintem úgy alkották meg, hogy ne legyen benne semmi "bántó", ami sérti a (túlságosan) kifinomult orrokat.

Ez (szerintem) egy keleti, arab illat, finoman "lebutítva".

Kategóriája szerint "Nap Oud".

Gyönyörűséges illat; ha ki bírod fizetni és illik neked, biztosan nem fogsz vele mellé nyúlni.

Az ilyen illatokkal való szimpátiához első körben szükséges születni.

Ez még őríz annyi méltóságot.

Mikor megláttam fotón, a neten, egyből tudtam, hogy "ez az egyik lesz".
(az üveg szimbolizmusa, a színek, az összetevők stb.)
Ez egy harmonikus alkotás (véleményem szerint).

A női párja is biztosan csodálatos: az Oud for Love.
(A nagy Nap-Isten-Nőnek rendelt illat.)
Kinek születésében a feltételek adva vannak, az ezek által ragyoghat.
Ha megvan az adott harmónia, akkor nem fogyasztásról van szó, hanem önkifejezésről.
Én már "vénségemre" ezt keresem.
...és ha találkozom vele, ezt látom meg.
Csak olyan alkotásokat keresek,
amelyekben látni vélem vagy megtalálom
a művészetet.
Az alkotás tisztaságát, spontán örömét,
a "puszta létnél" többet.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2020. május 14.

Nem rossz Nap-esszencia.

Ez (szerintem) egy keleti, arab illat, finoman "lebutítva".

Kategóriája szerint "Nap Oud".

Az ilyen illatokkal való szimpátiához első körben szükséges születni.

Ez még őríz annyi méltóságot.

Mikor megláttam fotón, a neten, egyből tudtam, hogy "ez az egyik lesz".
(az üveg szimbolizmusa, a színek, az összetevők stb.)
Ez egy harmonikus alkotás (véleményem szerint).

A női párja is biztosan csodálatos: az Oud for Love.
(A nagy Nap-Isten-Nőnek rendelt illat.)
Kinek születésében a feltételek adva vannak, az ezek által ragyoghat.
Én már "vénségemre" ezt keresem.
...és ha találkozom vele, ezt látom meg.
Csak olyan alkotásokat keresek,
amelyekben látni vélem vagy megtalálom
a művészetet.
Az alkotás tisztaságát, spontán örömét,
a "puszta létnél" többet.

Antioxidánsok: BHT

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.