The History of Whoo

Ár:   48 900 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések

A krémet feltöltötte: trisztan, az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2018. március 5.

Ár:   48 900 Ft
Kategória:   Szérumok, Kezelések

Koncentrált növényi összetevők segítségével veszi fel a harcot a bőr öregedése ellen. A History of Whoo egyik speciális formulája, a Vörös Ginseng-kivonata található meg benne, ami különösen a női bőrt segíti. Mélyen behatol a sejtekbe és erősíti, táplálja a bőrt

Water / Aqua Glycerin h 0 0Butylene Glycol h 1 0Dimethicone eo I szil 1 0Cyclopentasiloxane eo I szil Glycereth-20Dimethicone/ Vinyl Dimethicone Crosspolymer szil Biosaccharide Gum-1 h 1,2-Hexanediol ta Triethylhexanoin eo Panthenol eo I v 0 0Portulaca Oleracea (Green Purslane) Extract gy Poncirus Trifoliata Fruit Extract Velvet ExtractCornus Officinalis Fruit Extract Thymus Vulgaris (Thyme) Flower/Leaf ExtractAngelica Acutiloba (Japanese Angelica) Root Extract Acanthopanax Senticosus (Eleuthero Ginseng) Root Extract Papaver Rhoeas Petal Extract eoZizyphus Jujuba (Jujube) Fruit Extract Trifolium Pratense (Clover) Leaf Extract Punica Granatum (Pomegranate) Fruit ExtractCimicifuga Racemosa Root Extract a I eo I h Lithospermum Erythrorhizon Root Extract Dioscorea Japonica Root ExtractSaccharomyces/ Xylinum Black Tea Ferment Panax Ginseng (Ginseng) Root Extract eo Cetearyl Olivate Sorbitan Olivate eu PEG-40 Stearate ti I eu Triethanolamine ti I eu 2 0Sorbitan Stearate eu 0 1Glyceryl Stearate eo I euPaeonia Suffruticosa Root Extract Plantago Asiatica ExtractGlycyrrhiza Glabra (Licorice) Root Extract eo I gy Atractyloides Japonica Rhizome Extract Carbomer Sodium Polyacrylate eo Methylparaben ta I par 0 0Acrylates / C10-30 Alkyl Acrylate Crosspolymer Theobroma Cacao (Cacao) Extract Parfum / Fragrance i Trisodium EDTA GinsenosidesYellow 5 Lake / CI 19140 sz Yellow 6 Lake / CI 15985 sz

The History of Whoo Jinyul Esszencia 5x 1ml minta
Ár: 1300Ft , Eladó: Chrissy
Állapot: bontatlan, Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel, ajánlott posta, FoxPost
Venusz1984

2018. június 26.

Nagyon sűrű, méz szerű, nehéz gél állagú mégis könnyen felvihető, először ragad, de ha utána felteszed a hidratáló krémet ez az érzés megszünik és puha, selymes tapintású lesz az arcod. Nekem nagyon száraz a bőröm és nagyon jól hidratálja zsíros érzet nélkül és nem patogzottam ki tőle pedig az ilyen sűrű állagoktól kiszoktam, de ezt jól viseli. 30 darabos termékmintát rendeltem belőle a ebay-en. Én 1 alakalommal egyet el is használok. Nagyon szeretem, szerintem még rendelni fogok. ESti rutinomba építettem a PC 1% retinol után, a COSRX csiganyállás eszenciáját cseréltem le rá, azt is szerettem de ez most a kedvenc.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. június 26.

Langelica

2017. augusztus 13.

Mintákat szoktam rendelni. Mézszerű állagú, nagyon finom illatú esszencia. Éjszakára teszem fel, utána egész nap érzem a hatását: feszes, hidratált, bársonyos bőr.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. augusztus 13.

Odri

2017. július 20.

Aaaawwww hát ez bizony jó kis szérum, szerettem nagyon. Csak mintám volt, majd ha nyerek a lottón megveszem a teljes kiszerelést is. Addig csak találok valamit ami megközelíti. Különben puhította a bőröm, és ennyi. Szerencsére még nincsenek akkora ráncaim, hogy azt mondhassam eltüntette mindet, de jó érzés volt viselni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. július 20.

szaboszilvia28

2016. október 29.

Csakis öt csillag!!! Az egész jinyul kollekcióra! Aki teheti íbéjen vegyen párszáz forintért 10-20 mintát belőle, szerintem nem fog csalódni benne!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. október 29.

evlyn79

2015. december 10.

Wow imádom tényleg nagyon szuper..Éjszakára szoktam felkenni és reggel babapopsi bőrrel ébredek

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. december 10.

Zsildom

2015. november 19.

Állaga a mézre hasonlít, pillanatok alatt beszívódik, nem hagy ragacsos utóérzetet. Időnként mintákat használok, ilyenkor hidratáló helyett. Eredetileg azt javasolják, hogy az utolsó legyen és az előtte felkent anyagok hatását így erősíti, de több márkát használok és nem akarok kísérletezni, hogy melyik kombináció szereti egymást. Régebbi, listányi bőrproblémám felsorolásából a vízhiányt kihúzhatom, és ezt ennek a szérumnak is tulajdonítom. Egész tégely tulajdonos valószínűleg sosem leszek, de a minták megfizethetőek. Bátran merem ajánlani.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. november 19.

Antioxidánsok: Cimicifuga Racemosa Root Extract
Gyulladáscsökkentők: Portulaca Oleracea (Green Purslane) Extract, Glycyrrhiza Glabra (Licorice) Root Extract
Hidratálók: Glycerin, Butylene Glycol, Biosaccharide Gum-1, Cimicifuga Racemosa Root Extract
Vitaminok: Panthenol

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

A Koreában, Kínában és Japánban gyógynövényként termesztett japán babérsom gyömülcsének a kivonata. A gyártó szerint antibakteriális és gombaellenes, valamint gyuladásgátló és antioxidáns tulajdonságokkal rendelkezik.

Közönséges kakukkfű virágának és levelének a kivonata.  A CosIng az összetevőt maszkoló (kellemetlen íz, illat semlegesítése), tonizáló, bőr javító összetevőnek kategorizálja. Paula Begoun szerint bár a kakukkfűnek antioxidáns tulajdonsága van, a benne található illatanyagok bőrirritálóak.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Rövidvirágú poloskavész. A homeopátiában görcsoldó szerként használt. A kozmetikumokban a gyökér kivonatát használják, ami hidratáló, emollient, antioxidáns, bőrvédő és gomba ellenes anyag.

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

Sorbitol és zsírsavak keveréke. Emulgeálószer.

Az ázsiai útifű kivonata. A kozmetikumokban nagy valóüszínűséggel a lándzsás útifű kivonatához hasonlóan baktériumölő, sebgyógyító tulajdonsága miatt használják.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak