The History of Whoo

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Szemkrémek
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet feltöltötte: Little, az összetevőket feltöltötte: garden32, Módosítva: 2014. november 5.

Kategória:   Szemkrémek
Bőrprobléma:   Bőröregedés

Finom és gazdag textúrájú krém, mely hosszú időre hidratálja a bőrt, ugyanakkor könnyen és gyorsan felszívódik. Szinte azonnal feszesíti a bőrt. A felvitelt követően rögtön látható, ahogyan felfrissíti a szemkörnyéket és az apróbb ráncok-, táskák simulnak.

Szokatlan, különleges, organikus összetevőket tartalmaz. A krém receptje hosszú időn át titkos volt és kizárólag a királyi család számára készülhetett.

Kiszerelés: 20 ml, illetve minta és 4ml mini kiszerelés is található a piacon

Water / Aqua Dipropylene Glycol i Glycerin h 0 0Hydrogenated Polydecene eo Caprylic / Capric Triglyceride eo Cyclopentasiloxane eo I szil Glyceryl Stearate eo I euButyrospermum Parkii (Shea Butter) eo Neopentyl Glycol Dicaprate eo PEG-100 Stearate ti 0 0Bis-Vinyl Dimethicone/Dimethicone Copolymer Cetearyl Alcohol eo I eu I al 2 1C14-22 Alcohols C12-20 Alkyl Glucoside Polyglyceryl-3 Methylglucose Distearate eu Biosaccharide Gum-1 h Panthenol eo I v 0 0Acanthopanax Senticosus (Eleuthero Ginseng) Root Extract Polygonum Multiflorum (He Shou Wu) Root Extract Polygonatum Officinale Rhizome/Root ExtractAsparagus Lucidus Root Extract Portulaca Oleracea (Green Purslane) Extract gy Papaver Rhoeas Petal Extract eoZiziphus Jujuba (Jujube) Fruit ExtractTrifolium Pratense (Clover) Leaf Extract Punica Granatum (Pomegranate) Fruit Juice a Cimicifuga Racemosa Root Extract a I eo I h Lithospermum Erythrorhizon Root Extract Dioscorea Japonica Root ExtractPaeonia Suffruticosa Root Extract Angelica Acutiloba (Japanese Angelica) Root Extract Prunus Persica (Peach) Kernel Extract Paeonia Albiflora Root Extract Scutellaria Baicalensis (Baikal Skullcap) Root Extract Plantago Lanceolata (Ribwort Plantain) Leaf Extract Glycyrrhiza Glabra (Licorice) Root Extract eo I gy Atractyloides Japonica Rhizome Extract Saccharomyces/Black Tea FermentTricholoma Matsutake Extract Velvet ExtractThymus Vulgaris (Thyme) Flower/Leaf ExtractPanax Ginseng (Ginseng) Root Extract eo Sorbitan Stearate eu 0 1Cera Alba / Cera Flava / Beeswax eo 1 0Dimethicone eo I szil 1 0Paraffinum Liquidum/ Mineral Oil eo 1 0Hydrogenated Ethylene / Propylene / Styrene Copolymer eo Hydrogenated Butylene/Ethylene/Styrene Copolymer eoAmmonium Acryloyldimethyl Taurate/ VP Copolymer Methylparaben ta I par 0 0Propylparaben ta I par 0 0Theobroma Cacao (Cacao) Extract Ethylparaben ta I par Acrylates / C10-30 Alkyl Acrylate Crosspolymer Triethanolamine ti I eu 2 0Parfum / Fragrance i Trisodium EDTA Ginsenosides

Ár: 250 /db sok db tól csak 200 ft , Eladó: jomosono
Állapot: új, Helyszín: Mezőfalva, fizetés: Ajánlva postázom., fox postával,személyes
Ár: 250 /db több db tól ( 5 db) csak 200 ft , Eladó: jomosono
Állapot: új, Helyszín: --, fizetés: Ajánlva postázom., fox postával,személyes
boja

2019. július 26.

30+ apró ráncokal nem csinált semmit. Balea men plusz E vitamin hatékonyabb mint ez!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 26.

barigy

2019. április 12.

Ebay-ről rendeltem tasakos minta formájában, mert a normál kiszerelés ára igen borsos. Meglepő és szokatlan volt elsőre a sűrű, selymes, primer érzetű állag, de mivel nagyon kellemes, kényelmes a felkenés és a viselet is, hamar hozzá lehet szokni. Egy tasak (1 ml) sokáig tart, jól lehet adagolni.

Hidratálásra tökéletes, a sminkkel barátok, viszont a táskácskák simításában nem éreztem átütő hatást.

Nehezen tudom eldönteni, hogy ha elfogynak a minták, rendeljek-e újakat..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. április 12.

Nehezen tudom eldönteni, hogy ha elfogynak a minták, rendeljek-e újakat..

Malackak

2019. április 1.

Nagyon jól hidratál,kicsit nehezen terül a bőrön,de messze jobb mint bármely európai nagy márka szemránckrémei!!!!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. április 1.

Martus123

2019. január 28.

Mintát vettem az ebay-en, de egy tasak nagyon sokáig kitart! Jó sűrű, krémes. Ugyan ez sem csinál sok mindent a kis ráncocskákkal, és a szem alatti táskákkal, viszont tényleg jól hidratál. Mondjuk nem ezért vettem, de egynek jó lesz.

UPDATE: egyre kevésbé szeretem. Nem tudok ilyen kevés krémet felvinni, hogy még kényelmes legyen napközben viselni. Egyszerűen túl sok, úgy érzem nem kap levegőt a bőröm alatta. Éjszakára elhasználom, de nappalra valami mást választok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. január 28.

Nuvola

2018. április 18.

Gazdag, inkább bőrlágyító, semmint feszesítő krém. Egy kis tasaknyi minta úgy 5! napra volt elég.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. április 18.

Lunalaluna

2017. december 23.

Az állaga rendkívül szubjektív, ahogy olvasom. Nekem elnyerte a tetszésem. Szerencsére nem lettem rá allergiás sem. Ami miatt csak 3 csillagot kapott az az, hogy én nem igazán éreztem olyan csodaszernek, mint amennyire beharangozták. Secret Key SYN-AKE anti wrinkle and whitening eye cream-mel együtt használom, ami úgy érzem, hogy jobban teljesít. Én is csak 1 ml-es mintákat rendeltem. Egyébként legalább 5 alkalomra elég egy tasak. Nagyon gondolkozom rajta, hogy nem fogom újra megrendelni.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. december 23.

sky

2017. december 7.

Érdekes szemránckrém, kinyitáskor ledöbbentem, mennyire sűrű, szinte paszta-szerű állaga van, (mint egy tenyérben felmelegítendő vaj).
Illata számomra elhanyagolható, semleges.
Szemem nem bántotta, hidratálta, de simító-ránctalanító hatást nem érzékeltem.
Személy szerint a gélesebb, kenyhetőbb szemránckrémeket jobban preferálom, ezzel lassan haladok és nagy az anyagveszteségem is mire kipiszkálom a minitégelyből (ami egyébként cuki:), felmelegítem, odapancsolom...:(. Lehet nem voltam elég kitartó, de nekem az állaga miatt nem jött be, egy hónap után már nem nagyon nyúltam utána...valamint a benne lévő parabének nem tették újravevős listára. Részemről kikacsintás a márka, de nem lesz állandó darab a polcon.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. december 7.

Illata számomra elhanyagolható, semleges.
Szemem nem bántotta, hidratálta, de simító-ránctalanító hatást nem érzékeltem.

aylobi

2017. június 28.

Szépen hidratál, simítja a szemkörüli ráncokat, szarkalábat, szemhéjat kell ennél több?! Ebayen vásároltam kb. 3000 Ft -ért 30 tasakot ami 30ml-it jelent free shipingel.Szuper termék!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. június 28.

Pünyike

2017. február 6.

Ajándékszettem volt, nagyon szerettem, sokáig tartott. Ez, a szérum és az arctisztító volt a legjobb. Tényleg simít, a szemhéjam (oda is kentem) feszesebb lett. Nem zsírosít, az illata semmilyen, a szememet nem irritálta, viszont hidratált volt egész nap körülötte a bőr, a tekintetem meg üdébb. Külföldről kaptam, itthon nem tudom, honnan lehetne beszerezni. Megéri az árát!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. február 6.

Catn0va

2017. február 6.

Egy kolléganőmtől kaptam két tasak mintát, jelenleg a másodikat fogyasztom. Kellemesen testes krém, finom illattal és jó állaggal, viszonylag könnyen beszívódik. Egy minta a mennyiségéhez képest sokáig kitart, az első adag olyan hat alkalomra volt elegendő számomra. A szemem alatti vonalkákat nem simította ki, viszont a szemhéjam sokkal hidratáltabb lett, mint előtte, kisimult. Korábban ha szemhéjfestéket vittem fel, csúnyán beállt a kis ráncok közé a festék, jelenleg viszont szépen eloszlik a szemhéjamon a festék. Érdekes, eddig folyamatosan zavart a szemhéjam kinézete meg a festék-eloszlatás nehézsége, most pedig, hogy kisimult ott a bőr, olyan szép lett, hogy nincs kedvem festéket felvinni a szememre.
Mivel drága krémről van szó, biztosan csak a minták jöhetnek szóba vétel szempontból.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 6.

Antioxidánsok: Punica Granatum (Pomegranate) Fruit Juice , Cimicifuga Racemosa Root Extract
Gyulladáscsökkentők: Portulaca Oleracea (Green Purslane) Extract, Glycyrrhiza Glabra (Licorice) Root Extract
Hidratálók: Glycerin, Biosaccharide Gum-1, Cimicifuga Racemosa Root Extract
Vitaminok: Panthenol

Alkoholok: Cetearyl Alcohol
Emolliensek: Hydrogenated Polydecene, Caprylic / Capric Triglyceride, Cyclopentasiloxane, Glyceryl Stearate, Butyrospermum Parkii (Shea Butter), Neopentyl Glycol Dicaprate, Cetearyl Alcohol, Panthenol, Papaver Rhoeas Petal Extract, Cimicifuga Racemosa Root Extract, Glycyrrhiza Glabra (Licorice) Root Extract, Panax Ginseng (Ginseng) Root Extract, Cera Alba / Cera Flava / Beeswax, Dimethicone, Paraffinum Liquidum/ Mineral Oil, Hydrogenated Ethylene / Propylene / Styrene Copolymer, Hydrogenated Butylene/Ethylene/Styrene Copolymer
Emulgeálószerek: Glyceryl Stearate, Cetearyl Alcohol, Polyglyceryl-3 Methylglucose Distearate, Sorbitan Stearate, Triethanolamine
Szilikonok: Cyclopentasiloxane, Dimethicone
Tisztítószerek: PEG-100 Stearate, Triethanolamine
Illatanyagok: Dipropylene Glycol, Parfum / Fragrance
Parabének: Methylparaben, Propylparaben, Ethylparaben
Tartósítószerek: Methylparaben, Propylparaben, Ethylparaben

Felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Rövidvirágú poloskavész. A homeopátiában görcsoldó szerként használt. A kozmetikumokban a gyökér kivonatát használják, ami hidratáló, emollient, antioxidáns, bőrvédő és gomba ellenes anyag.

Egy hagyományos kínai orvoslásban használt gyógynövénynek, a kínai bazsarózsa gyökerének a kivonata. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőrkondícionáló hatású összetevő. Valószínűleg depigmentáló hatással van a bőrre. A helpmeoutDOC információi szerint az összetevő magas tannin tartalma révén védi a bőrt és felgyorsítja a sebgyógyulás folyamatát.

lándzsás útifű levelének a kivonata. A kozmetikumokban baktériumölő, gyulladáscsökkentő tulajdonsága miatt használják.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Közönséges kakukkfű virágának és levelének a kivonata.  A CosIng az összetevőt maszkoló (kellemetlen íz, illat semlegesítése), tonizáló, bőr javító összetevőnek kategorizálja. Paula Begoun szerint bár a kakukkfűnek antioxidáns tulajdonsága van, a benne található illatanyagok bőrirritálóak.

Sorbitol és zsírsavak keveréke. Emulgeálószer.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.