The Inkey List

Ár:   €9.99   Kategória:   Szemkrémek
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: dbeata, Módosítva: 2021. április 16.

Ár:   €9.99
Kategória:   Szemkrémek
Bőrprobléma:   Bőröregedés

Éjszakai szemkörnyékápoló mely csökkenti a finom ráncokat és extra támogatást nyújt a bőrnek. Az A vitamin származék bizonyítottan csökkenti a ráncokat és stimulálja a kollagén termelődést. Az The INKEY List Retinol Eye Cream alternatívát nyújt az irritáló retinoidokkal szemben, forradalmi, lassú felszívódású formulája révén. Gazdag, de könnyen felszívódó olajokat, többek között shea vajat tartalmaz, így elég gyengéd ahhoz, hogy a szem körül alkalmazható legyen és megfelelően hidratálja a bőrt.

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

bongi

2021. december 30.

Teljesen meg vagyok elégedve vele, én drágább szemkörnyékápolókat nem is szoktam venni és szerintem nincs is miért. Szinte mindent használok szemkörnyékre is, amit az arcomra kenek, így ezt a krémet is csak azért vettem, mert a szemkörnyékem egy kicsit testesebb krémet is megbír, sőt, igényel. Jól hidratál, nem irritál, egyelőre 2 hét használat után ennyit lárok. Hogy mennyire van ránctalanító hatása, az nyilván folyamatos és hosszútávú használat után tudnám megmondani. Ez más a sokadik Inkey Listes termékem, úgyhogy megelőlegezem a bizalmat.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. december 30.

Judy1

2021. szeptember 20.

Nekem nagyon bevált. Korábban is kentem már a retinol szérumomból a szemem környékére, de szerettem volna kifejezetten retinolos szemkrémet is. Szépen halványítja a ráncokat, megfelelően hidratál, hamar beszívódik, minden termékkel jól működik, nem kukacosodik... tökéletes és hatásos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. szeptember 20.

Szeos

2021. szeptember 17.

Pár hónapja beszereztem ezt a krémet, de őszintén szólva nem nagyon találom a helyét a rutinban - csak este használom és akkor, amikor nem 'ütne ki' másik hatóanyagot, pl peptidet - ám ezeken az estéken használok retinolt, szóval így nálam kissé feleslegessé vált, ebbe nem gondoltam bele, mikor megvettem.
A krém maga nagyon jól rétegezhető szérumokra, felé hidratálót szoktam tenni, mindennel nagyon jól kijön. Hamar beszívódik és irritációt nem okoz, talán kis simító hatást is észreveszek mikor használom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. szeptember 17.

Fannnya

2021. szeptember 12.

Nekem nagyon bevált. Ár-érték arányban elképesztő. Amúgy nem hiszek a szemkörnyékápolókban, mert általában semmilyen extra hozzávalót nem tartalmaznak, de itt a retinol nagyon megfogott. Ugyanis retinol szérumot a teljes arcomon csak heti 2-3x használok, ezt viszont szemkörnyékre minden nap felviszem és nagyon is meglátszik az eredménye.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. szeptember 12.

dbeata

2021. június 29.

2021. 04. 16.
Én ezt beszereztem, miután ódákat zengtek róla a neten széltében-hosszában. Még nem tudok nyilatkozni a milyenségéről, mert fogyasztom az előző szemkörnyékápolót, de hamarosan! Az ára nagyon baráti, az összetevők szépek, az ígéret eléggé megfogott. Egy retinol, ami a szemkörnyékre is használható. Kíváncsi vagyok.

Update 2021. 06. 29.
Kb a felét használtam el úgy, hogy esténként használom, a NIOD Fecc után. A bal szemhéjam kissé lóg, ezen a jelenségen ez az ütős kombó se tudott változtatni, de azt érzem, hogy most "jó kezekben" van a szemkörnyékem. Nem irritál, nem húzódik, szerintem teszi a dolgát. Nagyon jó ár-érték arány! Reggelente Schüssler szemkörnyékápolót használok, de ahhoz nem biztos, hogy hűséges maradok. A szemhéj (és egyéb arcbőr) megereszkedéses területekre most fogok beszerezni egy mikroáramos gépet (Myolift). Szeretnék majd arról is írni!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. június 29.

2021. 04. 16.

Update 2021. 06. 29.

Antioxidánsok: Retinol, Tocopherol
Hidratálók: Glycerin, Butylene Glycol, Sodium Hyaluronate, Propanediol, Glycogen, Caprylyl Glycol
Vitaminok: Retinol, Tocopherol

Tisztító, emulgeáló, bőr- és hajkondícionáló szer.

Retinol a I v

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.