The Ordinary

Ár:   5290 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Lelőhely:   Tinamu, online   Bőrprobléma:   Bőröregedés
Vedd meg online a Skinsmart.hu-n 5290 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: WorkingClassGirl, Módosítva: 2019. január 11.

Lelőhely:   Tinamu, online
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrprobléma:   Bőröregedés
Vedd meg online: Skinsmart.hu, 5290 Ft

Multi-technológiás peptid szérum

Ez a formula tanulmányozott technológiák széles körét kombinálja, hogy egyszerre célozza meg az öregedés több jelét. A használt technológiák: Matrixyl 3000 peptid komplex, Matrixyl Synthe'6 peptid komplex, Syn-Ake peptid komplex, Relistase peptid komplex, Argirelox peptid komplex, Probiotic komplex. Mindez egy 11 bőrbarát aminosavból és hialuronsav komplexekből álló bázisban. Ezen technológiák teljes koncentrációja a formulában súly szerint 25,1%.

Ár: 5290 Ft , Eladó: Skinsmart.hu
Fizetés: bankkártya, utánvétel, banki előreutalás, Szállítás:MPL futárszolgálat
Ár: 3000 , Eladó: TitaniaBell
Állapot: 70-80%-a megvan, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel, ajánlott postázás előre utalás után.
Brekeke

2020. február 8.

Olyan ' mindig van otthon' kategóriás, kellemesen javítja a bőröm textúráját, tömörebb lesz tőle. Ár-érték arányban főnyeremény, nekem könnyen felszívódik, szinte másodperc alatt.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. február 8.

justagirl

2020. január 28.

Személy szerint nem sok hatását érzem, de valószínűleg nem az én bőrömre találták ki és nem a termék hibája. Talán annyi h hidratál, de ezen kívűl semmi. Nem veszem újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 28.

Kzsuzsi13

2020. január 11.

1 hete hasznalom reggel- este, eddig teljes a szerelem. Afrika nagysagu porusaim osszehuzza, pattanas utani hegeket halvanyitja, csak ajanlani tudom.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 11.

Csengiful

2020. január 10.

Ejszakara kentem fel, nem ivodik be teljesen.. reggeli arcmosasnal erzem hogy ez a termek jon le eloszor. Viszont a nevetorancaimat egy kicsit halvanyitotta. Puha is lett a borom, de nem vagyok teljesen oda tole.

Egy honap hasznalat utan megis osszebaratkoztam vele, nagyon jo a borom allaga es kisebbek a porusaim. Mar hetek ota alig van pattanasom. Minden este ezt hasznalom.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 10.

kozmabarbara89

2020. január 8.

Az anyukámnak vettem, de előtte sutyiba kipróbáltam. Nagyon intenzív és gyors, másnap érezni az megújulás érzését. Én 30 évesen túl erősnek éreztem , de anyukámnak kiválló lesz, pláne olyan személyeknek akik ritkán kenik magukat és egyszerrre le akarják tudni az összes lépést!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 8.

Berlin

2019. december 15.

Ár-érték arányban zseniális. Kombinált bőröm van, T-vonalban csillog egész nap, a többi területen pedig hámlásosan kiszárad télen, de emellett abszolút nem ez a helyzet. Amióta ezt használom SOSEM érzem száraznak az arcbőröm. Ha este használom akkor Buffet és utána 100% plant derived squalane, nappalra pedig az ordinarys hidratálókrémet kenem fel utána, majd a fényvédőt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 15.

Sztonka

2019. november 15.

Nekem sajnos nagyon szárította a bőröm, húzódott utána folyton. Ezen felül ragacsos is maradt, pedig csak 1-2 cseppet használtam. Hatást egyáltalán nem tapasztaltam, de nem is voltak magas elvárásaim a ráncokkal szemben. Hosszútávon lehet, hogy jót tesz, nekem viszont ennyi pénzt nem ér meg egy bőrszárazság.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 15.

senskin

2019. október 19.

Ez egy szuper szérum a bőrnek! Simít, táplál és összességében felfrissít. Sokkal szebb a bőr, a halvány homlok ráncokra pedig isteniesen működik. A szemem alatt nincsenek ráncok, de ezzel láthatólag még simább a bőröm. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. október 19.

BTLaura

2019. július 20.

Nem az első Ordinary termékem, de az első, amit szeretek is. Nincs látványos hatása, de egyszerűen jólesik használni. Melegebb időben kb hidratáló helyett, hidegebbnél hidratáló mellé. Hajlamos picit ragacsos réteget hagyni a géles állag miatt, főleg ha sokat adagolok ki, de el szokott múlni. Nemrég jelentették be, hogy jön a nagyobb kiszerelés, így ha elfogy a készleten lévő más szérumom, akkor beruházok rá.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 20.

JuditTTT

2019. június 3.

Amit hatásban ígér hozza is, de basszus, hogy mennyire bedurrant a bőrömnek az vállalhatatlan :/ Sajnos nem tudom tovább használni rendszeresen, pedig tényleg nagyon jót tesz. Lehet én is tehetek róla, h. aknés lettem tőle, mert használtam alá két másik peptidet meg felé egy peptides krémet. Biztos sok volt a petid. Na, most várhatom, h. nyugiba álljon vissza a bőröm, de ezzel akárhányszor próbálkozok, mindig balul sül el, annyira beizzítja a bőrömben a faggyúmirigyeket, h. az hihetetlen. Tömve vagyok tőle fehér mitesszerekkel meg gyulladt aknécsomókkal. Tavaly is próbálkoztam vele, nem vált be, most rendeltem black friday alkalmával és egy ideig jó is volt, elhasználtam egy üveggel, aztán a másodikat alig bontottam föl és jöttek az aknék vissza, de tényleg mindenfelé... Szóval most pihenőn van a Buffet. Hámlaszthatok miatta megint minden nap vagy 1-2 hétig, h. megint normális fejem legyen. Utána nem tudom, sztem nyakra teszem majd csak. Van még két üveggel belőle, az egyik a copper-es verzió. Hát nem tudom. Sztem csak 3-4 naponta fogok vele próbálkozni. Pedig tényleg remekül teszi a dolgát, csak ne okozna ennyi ragyát.
A Survival nekem jobban bevált.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. június 3.

A Survival nekem jobban bevált.

Antioxidánsok: Alanine
Gyulladáscsökkentők: Allantoin
Hidratálók: Glycerin, Acetyl Hexapeptide-8, Sodium Hyaluronate, Alanine, Histidine, Trehalose, Fructose, Glucose, Maltose, Urea, Sodium PCA, PCA, Sodium Lactate, Butylene Glycol, Ethoxydiglycol, Caprylyl Glycol
Peptidek: Acetyl Hexapeptide-8, Pentapeptide-18, Palmitoyl Tripeptide-1, Palmitoyl Tetrapeptide-7, Palmitoyl Tripeptide-38, Dipeptide Diaminobutyroyl Benzylamide Diacetate

Egy viszonylag újabb, probiotikus összetevő, amit a Lactococcus lactis baktériumból nyernek. Az INCIDecoder szerint pozitívan befolyásolja a bőr külső rétegének a megújulását (a sebességét és a minőségét is), és elősegíti az egészséges védőréteget.

További info az összetevőről a KM-blogon >>

Egy aminosavszármazékokból előállított viszonylag új peptidféle. A MATRIXYL™ synthe’6™ nevű hatóanyag egyik fő összetevője, mely a gyártó ígéretei szerint serkenti a bőr mátrixának 6 fő alkotóelemének termelődését, ezáltal hatékonyan simítja a homlokráncokat és a szarkalábakat. Sajnos független kutatások nem igazán érhetőek el az összetevővel kapcsolatban, viszont a gyártó tesztjei szerint a MATRIXYL™ synthe’6™ 2% -os koncentrációját a placebóval összehasonlítva 25, 42-70 év közötti nőnek 2 hónap elteltével 31% és 100% közötti arányban csökkentek az öregedés jelei.

Más néven Syn-Ake, ami egy szintetikus neuropeptid, mely a Wagler-bambuszvipera mérgében található Waglerin-1 peptidhez hasonló hatással bír. Az összetevővel elsősorban anti-ageing termkekben talákozhatunk, mint botox alternatíva. A trutinageing informácói szerint a hatóanyag blokkolja a szervezet Na+ felvételét, amitől az arcizmok ellazulnak, és ezáltal megakadályozza a mimikai ráncok kialakulását. A hatóanyag gyártójának 28 napos in vivo tesztjén résztvevő alanyok 67%-a az izmok összehúzódásának gyakoriságának csökkenéséről, 52% pedig a homlokráncok méretének csökkenéséről számolt be 4% Syn-Ake tartalmú termék napi kétszeri használata után.

Alanine a I h

Az izoleucin egyike a 21 fehérjealkotó aminosavnak, mely a szervezetben található fehérjék egyik alap építő köve. Az aminosavaknak a kozmetikumokban vízmegkötő, sebgyógyító és antioxidáns tulajdonsága van.

A fenil-alanin egyike a 21 fehérjealkotó aminosavnak, mely a szervezetben található fehérjék egyik alap építő köve. Az aminosavaknak a kozmetikumokban vízmegkötő, sebgyógyító és antioxidáns tulajdonsága van.

Gyümölcscukor. A bőrön alkalmazva vízmegkötő, hidratáló összetevő.

Cukor (sima répacukor). A bőrön alkalmazva vízmegkötő, hidratáló hatása van.

PCA h

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.