KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

The Ordinary

Ár:   4990 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Lelőhely:   Tinamu, online   Bőrprobléma:   Bőröregedés
Vedd meg online a Skinsmart.hu-n 4990 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: WorkingClassGirl, Módosítva: 2017. március 16.

Lelőhely:   Tinamu, online
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrprobléma:   Bőröregedés
Vedd meg online: Skinsmart.hu, 4990 Ft

Multi-technológiás peptid szérum

Ez a formula tanulmányozott technológiák széles körét kombinálja, hogy egyszerre célozza meg az öregedés több jelét. A használt technológiák: Matrixyl 3000 peptid komplex, Matrixyl Synthe'6 peptid komplex, Syn-Ake peptid komplex, Relistase peptid komplex, Argirelox peptid komplex, Probiotic komplex. Mindez egy 11 bőrbarát aminosavból és hialuronsav komplexekből álló bázisban. Ezen technológiák teljes koncentrációja a formulában súly szerint 25,1%.

Ár: 4990 Ft, Eladó: Skinsmart.hu
Fizetés: bankkártya, utánvétel, banki előreutalás, Szállítás:MPL futárszolgálat
Ár: 4000 , Eladó: Vizupet
Állapot: 2-szer próbált, Helyszín: Budapest, fizetés: fizetés átutlással, személyes átvétel Budapesten megbeszélés alapján, postázni is tudom ha állod a költségét

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Tmika

2018. június 7.

Nagyon csúnya piros ragyáim lettek tőle, szinte belobbantotta az arcom. Kétszer is próbáltam, és biztos, hogy ez volt a ludas. Egy hétbe telt folyamatos aloe vera kezeléssel, hogy emberi formám legyen. A nyakamat viszont nem bántja, így oda elhasználom.

Tmika
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. június 7.

zsu044

2018. február 8.

Sokkal nagyobb reményekkel kezdtem használni, mint más szérumokat a márkától, mivel drágább kategória, és az összetevőlista is jóval impozánsabb, mégsem jött a hűha hatás, így egy üveg elhasználása után nem kisérleteztem vele tovább..

zsu044
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. február 8.

Blackbird

2018. január 24.

Azt gondoltam, ha nem is a megváltás, de valami csak történik..Nem, semmi..Nem irritál, nem zavar,csak kb semmi. Minimálisan hidratál, és ennyi.Valószínűleg tizen-huszonévesen látványosabb-bár hogy ott milyen ráncok lehetnek, arról fogalmam nincs, nekem akkoriban egy darab sem volt- , picit ragacsos az állaga, de sminkelni lehet rá.Nagyvonalúan csillagozok...

Blackbird
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. január 24.

czetterjuli

2018. január 12.

Nagyon szeretem, jól beleillik a reggeli és az esti rutinomba is. A szemkörnyéken is használom, és ott látom leginkább a hatását, segít a vékony vonalkáimon. De hogy realisztikus maradjak: 22 éves vagyok, nincsenek ráncaim, nem keresek ránctalanítót, csak olyasvalamit, ami segít megőrizni a bőröm rugalmasságát, nedvességtartalmát, és most per pillanat ezzel elégedett vagyok. A költségvetésembe is belefér (napi kétszeri használat mellett 4 hónapig elég egy üveg), de ahogy a bőröm megkívánja, néhány év múlva biztos váltok majd a Hylamide egyik szérumjára, vagy valami hasonlóra.
Négy csillag, mert nem látok semmilyen azonnali wow hatást, amikor felkenem, de a Deciem termékei segítenek a bőrömet egyensúlyban tartani (valószínűleg közös erővel).

czetterjuli
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 12.

Nikolaj

2017. december 28.

Hatalmas elvárásokkal vártam érkezését. Kicsit csalódnom kellett emiatt. 2 hónapja használom és a hidratáláson kívül (amit nem is biztos, hogy neki köszönhetek) nem érzem más jótékony hatását. A reggeli rutinom első lépése, szeretem kenegetni. Tonikkal (benton snail bee high content skin) befújt bőrbe paskolok bele 2-3 cseppet. Gyorsan beszívódik, de hagy egy kis ragacsos érzetet, ami engem nem zavar, mert még kerül rá pár réteg. Összességében azt hiszem jó kis szérum. Szeretem, de nem fogom újra venni.

Nikolaj
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 28.

balazskrisztii

2017. december 16.

Tényleg többet nyújt, mint a hyaluron savas hidratáló, az utódjaként vettem. Lehet, mást is ki fogok próbálni, de alapvetően elégedett vagyok

balazskrisztii
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 16.

Judit5814

2017. december 8.

Három hete használom, egyelőre a hidratáláson kívül nem érzem egyéb hatását. Nehezen szívódik be, ami fura, mert nekem szinte minden krémet becuppant a bőröm. Eddig minden utána használt krémmel barátságban volt. Meglátjuk milyen a hatása hosszú távon.

Judit5814
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. december 8.

GNóri

2017. november 16.

Érdekes, hogy ebben a szérumban elvileg több hatóanyag van, mint a Matrixyl-ben, mégis, az utóbbi sokkal hatásosabb számomra. Kenegettem egy ideig ezt is, de különösebben nem is hidratált, és nem is éreztem egyéb más hatását sem.

GNóri
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 16.

Thegreensophia

2017. november 5.

Kellemes! Könnyen beszívodott, lehetett rá sminkelni de nekem kicsit kevés volt!

Thegreensophia
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 5.

umpalumpa

2017. november 3.

Nem tudom mit vártam valójában ettől a cucctól, de csak a hidratáló tulajdonsága jött be. Utólag rájöttem, hogy nekem nem kell peptid, ha azt nézzük, h nincsenek igazán ráncaim. A homlokomon van némi mimikai és a szemem alatt a laza bőrön. Ha előző nap retinolos szérumot használtam még csípi is az orcámat. Magában használva ragadós egy ideig, de elmúlik hamar. Viszont, ha nem kenek rá krém állagú valamit, akkor lepereg, ha megdörgölöm az arcomat.
T-vonalra nem is kenem már, mert a pórusaim valahogy ellazultak és jóval tágabbnak tűntek és zsíros, olajos lett ez a terület.
Szóval úgy használom, mint egy alap hidratáló szérumot, de csak orcákra. Így nem ér valami sokat nekem, csak 3 csillag a jutalma.

umpalumpa
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. november 3.

Antioxidánsok: Alanine
Gyulladáscsökkentők: Allantoin
Hidratálók: Glycerin, Acetyl Hexapeptide-8, Sodium Hyaluronate, Alanine, Histidine, Trehalose, Fructose, Glucose, Maltose, Urea, Sodium PCA, PCA, Sodium Lactate, Butylene Glycol, Ethoxydiglycol, Caprylyl Glycol
Peptidek: Acetyl Hexapeptide-8, Pentapeptide-18, Palmitoyl Tripeptide-1, Palmitoyl Tetrapeptide-7, Palmitoyl Tripeptide-38, Dipeptide Diaminobutyroyl Benzylamide Diacetate

Egy viszonylag újabb, probiotikus összetevő, amit a Lactococcus lactis baktériumból nyernek. Az INCIDecoder szerint pozitívan befolyásolja a bőr külső rétegének a megújulását (a sebességét és a minőségét is), és elősegíti az egészséges védőréteget.

Közismertebb nevén argiline. Egy mesterségesen előállított peptidféle, melyről az összetevő gyártója azt állítja, Botox-szerű hatása van. Ennek az állításnak az az alapja, hogy az acetyl hexapeptide-8 képes a bőrben lévő izmokat ellazítani, melynek révén kisimulnak a felületi ráncok. Paula Begoun szerint ezeknek az állításoknak túl sok alapja nincsen, és az szinte bizonyos, hogy a Botoxhoz nem hasonlítható az összetevő hatása, viszont mint a legtöbb peptidféle, elméletileg ez is bír sejtkommunikáló és vízmegkötő tulajdonságokkal.

Más néven Syn-Ake, ami egy szintetikus neuropeptid, mely a Wagler-bambuszvipera mérgében található Waglerin-1 peptidhez hasonló hatással bír. Az összetevővel elsősorban anti-ageing termkekben talákozhatunk, mint botox alternatíva. A trutinageing informácói szerint a hatóanyag blokkolja a szervezet Na+ felvételét, amitől az arcizmok ellazulnak, és ezáltal megakadályozza a mimikai ráncok kialakulását. A hatóanyag gyártójának 28 napos in vivo tesztjén résztvevő alanyok 67%-a az izmok összehúzódásának gyakoriságának csökkenéséről, 52% pedig a homlokráncok méretének csökkenéséről számolt be 4% Syn-Ake tartalmú termék napi kétszeri használata után.

A hialuron sav egy újabb formája, ami a gyártó állítása szerint kivételeses jó vízmegkötő tulajdonságokkal rendelkezik. 24 óra elteltével a hidratáló hatása állítólag a sima hialuronsav hatásának 5-szöröse.

Alanine a I h

Az aminosavak csoportjába tartozik, vízmegkötőként használatos. Lásd glycine.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Aminosav, mely a szervezetben található fehérjék egyik alap építő köve. A Threonine esszenciális aminosav, vagyis az emberi szervezet nem képes előállítani. Az aminosavaknak a kozmetikumokban vízmegkötő, sebgyógyító és antioxidáns tulajdonsága van.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Aszparaginsav. Aminosav, mely nagy mennyiségben megtalálható a növényi és állati fehérjében. A bőrön alkalmazva vízmegkötő, haj- ás bőrkondícionáló.

Gyümölcscukor. A bőrön alkalmazva vízmegkötő, hidratáló összetevő.

Cukor (sima répacukor). A bőrön alkalmazva vízmegkötő, hidratáló hatása van.

PCA h

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.