The Ordinary

Ár:   5690 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Lelőhely:   Tinamu, online   Bőrprobléma:   Bőröregedés
Vedd meg online a Skinsmart.hu-n 5690 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: WorkingClassGirl, Módosítva: 2020. június 5.

Lelőhely:   Tinamu, online
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrprobléma:   Bőröregedés
Vedd meg online: Skinsmart.hu, 5690 Ft

Multi-technológiás peptid szérum

Ez a formula tanulmányozott technológiák széles körét kombinálja, hogy egyszerre célozza meg az öregedés több jelét. A használt technológiák: Matrixyl 3000 peptid komplex, Matrixyl Synthe'6 peptid komplex, Syn-Ake peptid komplex, Relistase peptid komplex, Argirelox peptid komplex, Probiotic komplex. Mindez egy 11 bőrbarát aminosavból és hialuronsav komplexekből álló bázisban. Ezen technológiák teljes koncentrációja a formulában súly szerint 25,1%.

Ár: 5690 Ft , Eladó: Skinsmart.hu
Fizetés: bankkártya, utánvétel, banki előreutalás, Szállítás:MPL futárszolgálat
Ár: 5000 , Eladó: nooncsyka
Állapot: Használt, Helyszín: Dömös , fizetés: Bármivel

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia
Borostyan

Aranyrebi

2022. január 15.

Nekem ez a "hab a tortán# ha skincare rutinrol van szó. Használom reggel, este retinol előtt vagy csak magában ha szimplább rutint csinálok. Nekem ez az a szérum ami kiváltja a wow hatást. Reggelre rögtön feltöltöttebb egyenletesebb a bőröm; ha reggel használom egész napos glow hatás tényleg sokkal üdébb az egész arcom tőle. Én felfogni nem tudom, hogy egy ilyen csodát hogyan adhatnak ilyen pici pénzért..😂
Plusz pont hogy mostmár van belőle nagyobb kiszerelés.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. január 15.

Plusz pont hogy mostmár van belőle nagyobb kiszerelés.

Petalodirosa

2022. január 8.

Nem szerette az arcbőröm, kis mértékű irritációt okozott, elhasználtam a nyakamra. A TO Matrixyl viszont remekül működik!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2022. január 8.

boglarka.nemeth

2021. november 21.

Az itteni vélemények alapján rendeltem meg, hogy egy peptidet is beépítsek a rutinomba. Könnyel eldolgozható, könnyen beszívódik, viszont olyan nagyon extra hatást nem vettem észre a 3.hónap után sem, pedig minden 2. nap használom felváltva egy másik peptiddel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. november 21.

tzrn7u67

2021. november 10.

Már elhasználtam egy üveggel és tervezek még belőle utánpótlást. Esténként a G&G A-Game-el szoktam kombinálni, szuperül működnek együtt. Könnyű az állaga, nagyon kellemes érzés felkenni, hamar beszívódik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. november 10.

DushaX

2021. október 8.

Hosszutavu hatasat nem vitatom, biztos vagyok benne, hogy ha az ember kitartoan hasznalja, sok ev mulva megköszöni a böre. Szerintem ez egy szuper PLUSZ :) jo, mert nem kenyes szerum, lehet kombinalni szinte mindennel, viiiiiiszont nekem a reggeli rutinban nem okes, mert nagyon hisztis a fenyvedöre. Nem egyszer kellett leszednem emiatt is a komplett sminkemet, mert minden potyogott le :D es csak ö lehet a ludas sajni. Ejszakara elhasznalom, szerintem böven ujravevös, mert az ara barati, es sok sem kell belöle :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. október 8.

njuli84

2021. szeptember 29.

Jó érzés használni, úgy értem, felkenés után érzem a hidratáltságot pl., de elég ragacsos érzetet ad. Olyan nagy hatást nem látok, nem tudom benntartom e., de inkább a felesleges felé hajlok részemről.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2021. szeptember 29.

rozsaszin

2021. szeptember 24.

Ajánlásra vásároltam meg az alap rutinom mellé. Pár hete használom, egységesebb a bőrőm és finom tapintású. Az állagát nagyon szeretem, könnyű felvinni és eloszlatni, nem hagy ragacsos érzetet. Nagy előnye még, hogy a rutinban bármikorra tehető.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. szeptember 24.

klauds

2021. július 6.

Hezitálva szereztem be, mert a márka viszonylatában egy drágább termékről van szó, és a korábbi Ordinary termékek vagy nagyon beválltak vagy nagyon nem. Mindenképp szerettem volna peptidet a rutinba, öregedés első jeleinek késleltetése céljából, de nem várt pozitív csalódás volt, hogy ez a szérum többet hozott ennél.
Sokat javított az egész bőrképemen, sokkal egységesebb, kisimultabbnak látom, és másnak nem tudható be. Amióta használom kevesebb pattanásom van, nem tudom ezt tulajdonítható-e ennek a kencének. Az állaga könnyed, jól rétegezhető más termékekkel, könnyen beszívódik, nem ragacsos.
A ráncok szempontjából keveset tudok mesélni, mivel 20-as éveim elején járok, de véleményem szerint a kis szem alatti “ráncaim” és a mimikai vonalaim is mintha kicsit kevésbé látszódnának.
Összességében sokat javult miatta a bőröm textúrája, így állandó részese lesz a rutinomnak, és az egyik kedvenc termékem az Ordinarytől, mindenképp ajánlani tudom!:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. július 6.

Krisztina5

2021. július 1.

Gyorsan beszívodik. Nem ártott a bőrömnek de nem is használt. Adok még időt neki , hátha...

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. július 1.

latina

2021. június 7.

Arcapolasi rutinom alap kelleke, majdnem olyan jo mint az EL advanced night repair, csak joval kedvezobb aron.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. június 7.

Antioxidánsok: Alanine
Gyulladáscsökkentők: Allantoin
Hidratálók: Glycerin, Acetyl Hexapeptide-8, Sodium Hyaluronate, Alanine, Histidine, Trehalose, Fructose, Glucose, Maltose, Urea, Sodium PCA, PCA, Sodium Lactate, Butylene Glycol, Ethoxydiglycol, Caprylyl Glycol
Peptidek: Acetyl Hexapeptide-8, Pentapeptide-18, Palmitoyl Tripeptide-1, Palmitoyl Tetrapeptide-7, Palmitoyl Tripeptide-38, Dipeptide Diaminobutyroyl Benzylamide Diacetate

Egy viszonylag újabb, probiotikus összetevő, amit a Lactococcus lactis baktériumból nyernek. Az INCIDecoder szerint pozitívan befolyásolja a bőr külső rétegének a megújulását (a sebességét és a minőségét is), és elősegíti az egészséges védőréteget.

További info az összetevőről a KM-blogon >>

Egy aminosavszármazékokból előállított viszonylag új peptidféle. A MATRIXYL™ synthe’6™ nevű hatóanyag egyik fő összetevője, mely a gyártó ígéretei szerint serkenti a bőr mátrixának 6 fő alkotóelemének termelődését, ezáltal hatékonyan simítja a homlokráncokat és a szarkalábakat. Sajnos független kutatások nem igazán érhetőek el az összetevővel kapcsolatban, viszont a gyártó tesztjei szerint a MATRIXYL™ synthe’6™ 2% -os koncentrációját a placebóval összehasonlítva 25, 42-70 év közötti nőnek 2 hónap elteltével 31% és 100% közötti arányban csökkentek az öregedés jelei.

Más néven Syn-Ake, ami egy szintetikus neuropeptid, mely a Wagler-bambuszvipera mérgében található Waglerin-1 peptidhez hasonló hatással bír. Az összetevővel elsősorban anti-ageing termkekben talákozhatunk, mint botox alternatíva. A trutinageing informácói szerint a hatóanyag blokkolja a szervezet Na+ felvételét, amitől az arcizmok ellazulnak, és ezáltal megakadályozza a mimikai ráncok kialakulását. A hatóanyag gyártójának 28 napos in vivo tesztjén résztvevő alanyok 67%-a az izmok összehúzódásának gyakoriságának csökkenéséről, 52% pedig a homlokráncok méretének csökkenéséről számolt be 4% Syn-Ake tartalmú termék napi kétszeri használata után.

Alanine a I h

Az izoleucin egyike a 21 fehérjealkotó aminosavnak, mely a szervezetben található fehérjék egyik alap építő köve. Az aminosavaknak a kozmetikumokban vízmegkötő, sebgyógyító és antioxidáns tulajdonsága van.

A fenil-alanin egyike a 21 fehérjealkotó aminosavnak, mely a szervezetben található fehérjék egyik alap építő köve. Az aminosavaknak a kozmetikumokban vízmegkötő, sebgyógyító és antioxidáns tulajdonsága van.

Gyümölcscukor. A bőrön alkalmazva vízmegkötő, hidratáló összetevő.

Cukor (sima répacukor). A bőrön alkalmazva vízmegkötő, hidratáló hatása van.

PCA h

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.