The Ordinary

Ár:   5690 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Lelőhely:   Tinamu, online   Bőrprobléma:   Bőröregedés
Vedd meg online a Skinsmart.hu-n 5690 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: WorkingClassGirl, Módosítva: 2020. június 5.

Lelőhely:   Tinamu, online
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrprobléma:   Bőröregedés
Vedd meg online: Skinsmart.hu, 5690 Ft

Multi-technológiás peptid szérum

Ez a formula tanulmányozott technológiák széles körét kombinálja, hogy egyszerre célozza meg az öregedés több jelét. A használt technológiák: Matrixyl 3000 peptid komplex, Matrixyl Synthe'6 peptid komplex, Syn-Ake peptid komplex, Relistase peptid komplex, Argirelox peptid komplex, Probiotic komplex. Mindez egy 11 bőrbarát aminosavból és hialuronsav komplexekből álló bázisban. Ezen technológiák teljes koncentrációja a formulában súly szerint 25,1%.

Ár: 5690 Ft , Eladó: Skinsmart.hu
Fizetés: bankkártya, utánvétel, banki előreutalás, Szállítás:MPL futárszolgálat

wardeclaredonimperfections

2020. november 20.

Körülbelül 2 üveggel használtam el belőle,nem volt rossz,az erős retinoidok által megviselt bőrömnek véleményem szerint jót tett,hidratálta és ugyan csodát nem tett,de a legfőbb feladatát,ami miatt meg is vettem a terméket,tehát azt,hogy a hegeket gyógyítsa,horpadásokat kicsit szépítse,feltöltse,ellátta. Ez lehet, csak az én preferenciáimnak nem felelt meg,de eléggé glowy lett tőle az arcom,a nap végére diszkógömb hatást keltett,ami okán pedig púderezni kellett.Pattanást nem okozott,tudom ajánlani :) Okos használat mellett az ára sem húzós.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. november 20.

erasm98

2020. november 13.

Nagyon imádom, biztos hogy állandó darab lesz. Mióta használom, reggelre az orrom körül a kis piros erek teljesen eltűnnek, amik ugyan napközben lassan visszatérnek, de közel sem olyan piros a terület akkor sem, mint régebben. Nekem már ez is elég, de egyébként egészében is szebb bőrképet ad. jó állagú, könnyű, hatásos. ennyi röviden:)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. november 13.

pont

2020. november 12.

elhasználtam egy üveggel, szerettem, mert majdnem mindennel kompatibilis, nem pereg, nem ragacsos, nem túl nehéz vagy kényelmetln érzés. feltölti a bőrt és ad neki egy egészséges ragyogást. nem úgy kell elképzelni, hogy egyik hétről a másikra eltűnnek a kis redők, de azért bízom benne, hogy hosszabb távon segít a bőröregedésen is. most a hylamide subQ-t használom helyette, nekem az valahogy még jobban tetszik, nyilván árban is van különbség, de rosszat erre sem tudnék mondani. ár-érték arányban szerimtem megéri és kb bárkinek, bármilyen rutinba beépíthető.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. november 12.

julia.tunde

2020. november 10.

A második legjobb peptides szérum, amit használtam. Nekem a top a Hylamide SubQ, de azt már nem lehet a skinsmartról rendelni, úgyhogy az egyszerűség kedvéért ezt veszem. Estére használom, teszi a dolgát. Ami észrevehető, hogy kisimítja a bőrömet, a többi kiderül majd 20 év múlva :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. november 10.

VictoriaBaker

2020. november 7.

Én megtaláltam benne amit kerestem, nekem látványos. Hosszútávú hatásairól nem nagyon tudok beszámolni, mert nem tűnt fel, hogy lenne. Inkább úgy veszem észre, hogy aznap hat csak, amikor felkened, de akkor azonnal. Ha minden nap használod, mindennap látványos, de ha abbahagyod kb. minden marad ugyanolyan. Bár ki tudja hogy néznék ki nélküle. :) Viszont egy szépségápolási termék esetében ez pont elég jó húzó érv. Nem használom minden nap, de ha aznap nagyon formában akarok lenni, vagy esetleg megrémülök a fáradt arcomtól reggel, akkor pár percen belül van egy üdítő, simító, feltöltő hatása. Pont ez kell a női léleknek. Valami fiatalító hatás, de azonnal! És ahhoz képest egyáltalán nem drága, főleg ilyen alkalmi szinten használva ahogy én szoktam. Úgyhogy nálam a titkos csodaszer kategóriába van. Tiszta, tonizált arcra viszem fel és hagyom érvényesülni magában. Balea Teint Perfection szinezett arckrémet használok utána, ami kb egy BB krém. de imádom. Alapozót, púdert nem, mert amúgy sem nagyon sminekelek már évek óta.. De ez a kombó nekem minusz 5-10 év.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. november 7.

DiaM

2020. október 28.

Nagyon bejött ez a szérum, imádom használni. Szépen feltöltötte és kisimította a bőröm, valamint nem irritálja, ami nálam nagy szó mert szinte mindenre pirosodik az arcom. Nem nehéz beilleszteni a rutinba sem, hiszen csak a savakkal nem kompatibilis. Ha elfogy kipróbálom a rézpeptides változatát is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. október 28.

Tig

2020. október 23.

Elégedetten használtam el egy 30 ml-es kiszerelést. Tényleg feltöltötte a bőröm, egészséges, ragyogó bőrképet tapasztaltam, amíg használtam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. október 23.

NyBetti

2020. október 12.

Érdekes mód nekem ez jobban bevált mint a Matrixyl. Az valahogy ragacsosabb volt, nehezebben szívódott be, ezt meg pikk -pakk becuppantja a bőröm. Fura, mert mindenki szerint fordítva kellene legyen 🙂
Hatása nem látványos, proaktívan kezdtem használni még a ráncok előtt, így nem nagyon tud mit simítani. (20 év múlva remélem azért hálás lehetek neki).
A bőröm szereti, hidratál, irritációt nem okoz és semmivel nem veszett össze a rutinomban.
Újra fogom venni ha elfogy.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 12.

Újra fogom venni ha elfogy.

Bocse

2020. október 2.

Imádom! Még csak 2 hete használom de olyan puha a bőröm utána és a mimikai ráncaim is halványultak. Esténként használom, mert a smink kicsit pereg tőle, reggelre viszont jó helyette a matrixyl.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 2.

Kitts

2020. július 12.

Kicsit félve, de a no brainer set részeként megvettem. Voltak ijesztő vélemények pl. a szőrnövekedéssel kapcsolatban, hálisten ilyet nem tapasztaltam. Fokozatosan, óvatosan vezettem be a viszonylag egyszerű 3-4 lépéses rutinomba, tökéletesen beleilleszkedett. Amit az alaprutin már rendbe tett, azon egyelőre nem is nagyon tudott nagyon látványos változást hozni, de kellemes a használata, nem okozott semmilyen problémát, szép bőrképpel kelek fel utána. Remélem, hogy inkább a hosszabbtávú hatásai lesznek látványosak (vagyis inkább kevésbé lesznek látványosak az arcomon az évek.. :D).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 12.

Antioxidánsok: Alanine
Gyulladáscsökkentők: Allantoin
Hidratálók: Glycerin, Acetyl Hexapeptide-8, Sodium Hyaluronate, Alanine, Histidine, Trehalose, Fructose, Glucose, Maltose, Urea, Sodium PCA, PCA, Sodium Lactate, Butylene Glycol, Ethoxydiglycol, Caprylyl Glycol
Peptidek: Acetyl Hexapeptide-8, Pentapeptide-18, Palmitoyl Tripeptide-1, Palmitoyl Tetrapeptide-7, Palmitoyl Tripeptide-38, Dipeptide Diaminobutyroyl Benzylamide Diacetate

Egy viszonylag újabb, probiotikus összetevő, amit a Lactococcus lactis baktériumból nyernek. Az INCIDecoder szerint pozitívan befolyásolja a bőr külső rétegének a megújulását (a sebességét és a minőségét is), és elősegíti az egészséges védőréteget.

További info az összetevőről a KM-blogon >>

Egy aminosavszármazékokból előállított viszonylag új peptidféle. A MATRIXYL™ synthe’6™ nevű hatóanyag egyik fő összetevője, mely a gyártó ígéretei szerint serkenti a bőr mátrixának 6 fő alkotóelemének termelődését, ezáltal hatékonyan simítja a homlokráncokat és a szarkalábakat. Sajnos független kutatások nem igazán érhetőek el az összetevővel kapcsolatban, viszont a gyártó tesztjei szerint a MATRIXYL™ synthe’6™ 2% -os koncentrációját a placebóval összehasonlítva 25, 42-70 év közötti nőnek 2 hónap elteltével 31% és 100% közötti arányban csökkentek az öregedés jelei.

Más néven Syn-Ake, ami egy szintetikus neuropeptid, mely a Wagler-bambuszvipera mérgében található Waglerin-1 peptidhez hasonló hatással bír. Az összetevővel elsősorban anti-ageing termkekben talákozhatunk, mint botox alternatíva. A trutinageing informácói szerint a hatóanyag blokkolja a szervezet Na+ felvételét, amitől az arcizmok ellazulnak, és ezáltal megakadályozza a mimikai ráncok kialakulását. A hatóanyag gyártójának 28 napos in vivo tesztjén résztvevő alanyok 67%-a az izmok összehúzódásának gyakoriságának csökkenéséről, 52% pedig a homlokráncok méretének csökkenéséről számolt be 4% Syn-Ake tartalmú termék napi kétszeri használata után.

Alanine a I h

Az izoleucin egyike a 21 fehérjealkotó aminosavnak, mely a szervezetben található fehérjék egyik alap építő köve. Az aminosavaknak a kozmetikumokban vízmegkötő, sebgyógyító és antioxidáns tulajdonsága van.

A fenil-alanin egyike a 21 fehérjealkotó aminosavnak, mely a szervezetben található fehérjék egyik alap építő köve. Az aminosavaknak a kozmetikumokban vízmegkötő, sebgyógyító és antioxidáns tulajdonsága van.

Gyümölcscukor. A bőrön alkalmazva vízmegkötő, hidratáló összetevő.

Cukor (sima répacukor). A bőrön alkalmazva vízmegkötő, hidratáló hatása van.

PCA h

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.