The Ordinary

Ár:   10890 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Lelőhely:   Tinamu, online   Bőrprobléma:   Bőröregedés
Vedd meg online a Skinsmart.hu-n 10 890 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Makk Zsuzsó, Módosítva: 2020. június 5.

Lelőhely:   Tinamu, online
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrprobléma:   Bőröregedés
Vedd meg online: Skinsmart.hu, 10 890 Ft

Multitechnológiás peptid-szérum

Formulája tanulmányozott technológiák széles körét egyesíti, így egyszerre veszi célba az öregedés több jelét.

Ár: 10 890 Ft , Eladó: Skinsmart.hu
Fizetés: bankkártya, utánvétel, banki előreutalás, Szállítás:MPL futárszolgálat

deezsina

2021. január 11.

Pattanásos, tág pórusú, kombinált, laza szerkezetű bőrre vettem, okosszépség ajánlásra. Reggelente használom egyedül ezt fényvédő alá. Bevallom, nem tudok különösebb hatást neki tulajdonítani. Kellemetlenséget sem okoz, de úgy nem érzem a hatását. Én általában estére használok hatóanyagot, de akkora már sok egyéb dolog van, még nem jöttem rá hogy kéne alkalmazni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 11.

flamingo25

2021. január 8.

Nagy lelkesedéssel csaptam le a Skinsmarton az utolsó példányra. A lelkesedés addig tartott, amíg először kipróbáltam. Tudtam, hogy mire számítsak, kékes színű, sűrűbb állagú, tehát nem egy könnyebb, vízszerű formula, amit bátran lehet rétegezni, ráadásul eléggé kényes a hatóanyag is, így sok mindennel nem lehet együtt alkalmazni (C-vitamin, hámlasztó, retinol, azelainsav, stb. kerülendő vele egyidejűleg). Éppen ezért gondosan betartottam a “használati útmutatót”, önmagában használtam, de egyszerűen sehogy nem akart együttműködni a bőrömmel. Ahogy itt is írta valaki korábban, olyan, mintha egy frissentartó fóliába csomagoltam volna az arcom. Ráült a bőrömre, kifeszítette, úgy éreztem, hogy nem kap levegőt. Hiába vártam 30 percet a rutinom következő lépéséig, a hidratálóval ugyanúgy kukacosodott, mint amikor azonnal felkentem (egyik hidratálómmal sem kompatibilis). Ha valami ennyire megül a bőrön, az azt jelenti számomra, hogy a hatóanyag nem tudott beszívódni - legalábbis én azt érzem, hogy nem így kellene működnie. Ezt igazolja az is, hogy a bőrömön semmilyen pozitív változást nem vettem észre 1 hónap alatt, így el kellett búcsúznunk egymástól.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 8.

Egykettoharom

2020. december 27.

Imádtam. Mindent is csinált a bőrömmel, ami csak a javára vált. De már nem tudom könnyen beszerezni, ezért kimarad a rutinomból. Mindig nézem a skinsmart oldalát, és ha egyszer elcsípem, hogy újra elérhető, én biztos megint lecsapok rá. Kicsit magasabb árú, de nagyon megéri.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. december 27.

tulkanvanda

2020. december 26.

Pigment foltos arcomra használom, egy csoda. Este szoktam általában, és reggelre látványosan halványít. Újravevős!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. december 26.

Katia88

2020. december 22.

Kiváló termék, tényleg érezni, látni, két hét után, hogy szebb a bőrképem. Lehetne olcsóbb, de mivel csak heti 2-3 alkalommal használom így elegendő 3 hónapra is akár.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. december 22.

bambuszka

2020. december 7.

Minden este használom, imádom. Reggelre szépen kisimulok tőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. december 7.

Minden este használom, imádom. Reggelre szépen kisimulok tőle.

HCHB11Cl11

2020. december 6.

Nekem őszintén szólva csak az állaga nem tetszik. Alapvetően szeretem ezt a fajta, gélesebb, a folyadékoknál sűrűbb állagot, mert könnyebb elkenni a bőrön, nem csöpög el. De utána fölé nehéz rétegezni, mert ragadós lesz, kukacosodik. Reggel használtam, de emiatt a fényvédőt leszedte, nem maradt fenn. Este pedig azért nem tudtam használni, mert BHA savaztam, amivel nem lehet együtt elvileg. Pedig jó kis termék, olcsóbb mint a NIOD változat (bár az hígabb úgy tudom). Viszont nagy változást nem tapasztaltam. Pattanásaim nincsenek már, a mitesszerekkel nem csinált semmit, sem a tág pórusaimmal. Talán mág bevetem, ha úgy hozza az élet, mert tetszik a holisztikus megközelítése, hogy mindenre is jó, és alapvetően a bőr egészségéért tesz, nem kimondottan egy probléma ellen.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. december 6.

Podhorszkiniki

2020. december 4.

Nem gondoltam, h tényleg ennyire hatásos lesz. Sokszor pattanás utáni sebekkel közdök. Azt hittem, h a legjobb megoldás a c vitamin. Miota használom ezt, a copper peptides szerumot 1 nap alatt legyogyulnak a sebeim. Reggeli rutinba illesztettem be, egyik nap c vitamin másik nap ez és rá fenyvedo. Bebetonozta magát. A most novemberi deciem akcióba, kipróbálás után, vettem pár darabot előre.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. december 4.

jurase87

2020. december 2.

Szépen feltölt, kisimít, hidratál, szinten azonnal érezhető hatással. Hasonlóakat tapasztaltam a Matrixyl használatakor is,de a Copper peptide látványosabb.
Hetente 2-3 alkalommal használom. Biztos,hogy újra fogom venni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. december 2.

Hetente 2-3 alkalommal használom. Biztos,hogy újra fogom venni.

balkri

2020. november 28.

Ajánlás alapján keltette fel az érdeklődésemet, remek összetevői vannak. A kiszerelés a szokásos TO pipettás, nekem az adagolásával sincs gond. Szép kék a színe, géles állaga van és könnyű eloszlatni. Az első héten az esti rutinomba építettem be, minden 2. nap használtam és azon a héten kihagytam a hámlasztást. és csak figyeltem a hatását. Csodálatos. Semmi irritáció, szépen feltölti a bőrt, simítja a ráncokat és jól működik a hidratáló krémekkel is. Azóta annyit változtattam, hogy a reggeli rutinomba a C-vitamint nem minden nap, hanem ezzel váltakozva használom, a fényvédőmmel is jól passzol. Szerintem ez egy nagyon jó szérum, csodálatos hatása van a ráncokkal szemben és a gyulladás csökkentésben.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. november 28.

Antioxidánsok: Alanine
Gyulladáscsökkentők: Allantoin
Hidratálók: Glycerin, Acetyl Hexapeptide-8, Sodium Hyaluronate, Alanine, Histidine, Trehalose, Fructose, Glucose, Maltose, Urea, Sodium PCA, PCA, Sodium Lactate, Butylene Glycol, Caprylyl Glycol
Peptidek: Copper Tripeptide-1, Acetyl Hexapeptide-8, Pentapeptide-18, Palmitoyl Tripeptide-1, Palmitoyl Tetrapeptide-7, Palmitoyl Tripeptide-38, Dipeptide Diaminobutyroyl Benzylamide Diacetate

Egy viszonylag újabb, probiotikus összetevő, amit a Lactococcus lactis baktériumból nyernek. Az INCIDecoder szerint pozitívan befolyásolja a bőr külső rétegének a megújulását (a sebességét és a minőségét is), és elősegíti az egészséges védőréteget.

3 aminsavból álló peptide (Tripeptide-1) és réz komplexe, ami a szervezet különböző folyadékaiban (pl. plazma, vizelet, nyál) természetesen is megtalálható. A viszonylag bizonyított és sokat kutatott peptidek közé tartozik, aminek kimagasló sebgyógyító és gyulladáscsökkentő tulajdonsága van. Különlegessége, hogy sebgyógyuláskor először segíti a hibás kollagén lebomlását, majd az egészséges, új kollagén újratermelődését. Anti-aging hatása nagyon ígéretes, egy kisebb, de embereken végzett 1998-as kutatás szerint kollagén serkentő képessége felveszi a versenyt a C-vitaminnal és a retinollal. Hajápoló termékekben is találkozhatunk vele, ahol hajnövekedést segítő tulajdonsága miatt használják. Részletesebb infó INCIDecoderen és Truthinaging-en.

További info az összetevőről a KM-blogon >>

Egy aminosavszármazékokból előállított viszonylag új peptidféle. A MATRIXYL™ synthe’6™ nevű hatóanyag egyik fő összetevője, mely a gyártó ígéretei szerint serkenti a bőr mátrixának 6 fő alkotóelemének termelődését, ezáltal hatékonyan simítja a homlokráncokat és a szarkalábakat. Sajnos független kutatások nem igazán érhetőek el az összetevővel kapcsolatban, viszont a gyártó tesztjei szerint a MATRIXYL™ synthe’6™ 2% -os koncentrációját a placebóval összehasonlítva 25, 42-70 év közötti nőnek 2 hónap elteltével 31% és 100% közötti arányban csökkentek az öregedés jelei.

Más néven Syn-Ake, ami egy szintetikus neuropeptid, mely a Wagler-bambuszvipera mérgében található Waglerin-1 peptidhez hasonló hatással bír. Az összetevővel elsősorban anti-ageing termkekben talákozhatunk, mint botox alternatíva. A trutinageing informácói szerint a hatóanyag blokkolja a szervezet Na+ felvételét, amitől az arcizmok ellazulnak, és ezáltal megakadályozza a mimikai ráncok kialakulását. A hatóanyag gyártójának 28 napos in vivo tesztjén résztvevő alanyok 67%-a az izmok összehúzódásának gyakoriságának csökkenéséről, 52% pedig a homlokráncok méretének csökkenéséről számolt be 4% Syn-Ake tartalmú termék napi kétszeri használata után.

Alanine a I h

Az izoleucin egyike a 21 fehérjealkotó aminosavnak, mely a szervezetben található fehérjék egyik alap építő köve. Az aminosavaknak a kozmetikumokban vízmegkötő, sebgyógyító és antioxidáns tulajdonsága van.

A fenil-alanin egyike a 21 fehérjealkotó aminosavnak, mely a szervezetben található fehérjék egyik alap építő köve. Az aminosavaknak a kozmetikumokban vízmegkötő, sebgyógyító és antioxidáns tulajdonsága van.

Gyümölcscukor. A bőrön alkalmazva vízmegkötő, hidratáló összetevő.

Cukor (sima répacukor). A bőrön alkalmazva vízmegkötő, hidratáló hatása van.

PCA h

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Emulgeálószer, felületaktív anyag.