KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

The Ordinary

Ár:   2490 Ft   Kategória:   Szemkrémek
Lelőhely:   Tinamu, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Skinsmart.hu-n 2490 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: theo, az összetevőket feltöltötte: kneva, Módosítva: 2018. július 24.

Lelőhely:   Tinamu, online
Kategória:   Szemkrémek
Vedd meg online: Skinsmart.hu, 2490 Ft

Könnyű textúrájú formula, mely rendkívül nagy koncentrációban (5%) tartalmaz koffeint, zöld teából származó, nagy tisztaságú EGCG-vel kiegészítve. Csökkenti a szemkörnyéki pigmentációt és puffadást.

Ár: 2490 Ft, Eladó: Skinsmart.hu
Fizetés: bankkártya, utánvétel, banki előreutalás, Szállítás:MPL futárszolgálat
krisz0429

2019. január 18.

Két hónapja használom ezt a trrméket.A szem alatti karikáim csak kicsit halványodtak
viszont az orromnál a hajszálértágulatok ,azok az apró piros csíkocskák eltűntek.Olyan sok van az üvegben h tuti kibírja egy évig.

krisz0429
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. január 18.

Ginatural

2019. január 18.

Teljesen jól teszi a dolgát, de aláhidratálni nálam kötelező, különben kicsit húzódós érzést hagy maga után. Karikáimra bevált, jó sokáíg elég lesz, mert roppant kiadós termék. Egy egy csepp elég a szemek alá. A puffadás elleni hatásról nincs tapasztalatom mert az nem érint. De ha elfogy (egyszer 😊) biztos újravevős!

Ginatural
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 18.

domcsismiracle

2019. január 15.

Mivel nekem nem puffadtak a szemeim, csak lila karikás, így sajnos ebben a termékben sem találtam meg amit keresek. Egyre jobban úgy tűnik, hogy nem is létezik olyan krém, ami jó lenne ezek ellen a karikák ellen...

domcsismiracle
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 15.

amazing

2019. január 13.

Hónapok óta használom, a karikák halvanyításán sajnos ez sem tudott segíteni, viszont nekem a reggeli puffadást leviszi a szemem körül.

amazing
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 13.

dunaimano

2018. december 25.

Vártam egy picit a véleményézésével, mert eleinte nem igazán vettem észre, hogy van hatása, pedig figyeltem. Reméltem, hogy hátha lesz hosszútávon valami, de közben a hetek múlásával egyre kialvatlanabb voltam, és egyre jobban megmutatkozott az azonnali hatás. Végül egyik hétvégén csak az egyik szemem alatt próbáltam ki, majd negyed óra múlva csekkoltam, a férjemet is megkérdeztem. Valóban szemmel láthatóan kevésbé voltam táskás az említett oldalon. Hozzá tartozik a dologhoz, hogy az egész családnak lila karikás szemei vannak alvástól függetlenül. Amit én ettől a szérumtól vártam, az az, hogy a kialvatlanság miatt kialakuló táskáimon segítsen, és ezt meg is teszi. Kissé géles állaga van, sajnos pár perc felszívódási idővel kell számolnom, de belefér. Mivel nincs nagyon összehasonlítási alapom táska elleni szérumok tekintetében, és amúgy is elégedett vagyok vele, 5 csillagra értékelem.

dunaimano
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 25.

crazy724

2018. december 8.

Őt vártam a legjobban, tulajdonképpen miatta adtam le egy nagyobb TO rendelést. Egyrészről csalódott vagyok, nagyon, másrészről teljesen közömbös ez a termék. Száraz, vízhiányos a bőröm, és genetikailag vannak sötét karikáim, mindehhez még reggeli puffadtság is társul. Nem várok csodát, csak nagyon mélyen legbelül és titokban. Ami pozitívum: kevés kell belőle, nagyjából egy cseppnyi, így sokáig kitart. A negatívum: iszonyat szárít, első alkalommal este használtam, reggel gyakorlatilag a sírógörcs kerülgetett, a szemem körül bőr száraz volt, a ráncaim meg olyan mélyek és látványosak, mint a grand canyon. Második alkalommal beszívódás után rádobtam egy hidratáló szemkörnyékápolót, kb. ugyanaz volt a helyzet másnap. A harmadik alkalom volt az áttörés: TO, utána hidratáló szemkörnyékápoló, majd az egészet lezárom csipkebogyó v argán olajjal. Csak így nem szárítja rommá a bőröm. Sok vele a macera, ezért sem szeretem, nem hinném, hogy újraveszem, DE látok egy minimális halványítást, amire sajnos nem sok krém képes... Nálam, mint a többi TO-s termék ő sem szívódik fel pikk-pakk, érzem, hogy a bőrömön van, húzódik tőle, és ledobja az alapozó-korrektort is (ami ugyancsak TO-s, szóval egy vicc), így én kizárólag este használom. Ja és a püffedtséggel sem tud mit kezdeni.

crazy724
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. december 8.

Zanli

2018. december 2.

Naponta 1-2 használat mellett is nagyon sokáig kitart a kis üvegcse. A pipettás megoldást is szeretem, egy csepp is elég belőle eloszlatva a két szemem alatt. Frissebbnek látom a tekintetemet a használata után, reggelente felébreszt. Szeretem használni, része az esti rutinomnak is, a használata kellemes, hatása látványos. Én csak ajánlani tudom!

Zanli
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. december 2.

Trixi

2018. december 1.

Nem vártam tőle csodát, és nem is kaptam. Kb. annyira halványítja a sötét karikákat, mint amennyire egy kiadós alvás. Sőt, ha sikerül néhány napig 8 órát aludnom, jobban halványulnak a karikák, mint ettől a terméktől. Nyilván ez egyénfüggő is, kinek mitől karikásak a szemei. Puffadásom nincsen, így arról nem tudok véleményt alkotni. Reggelente használom kizárólag, gyorsan beszívódik, kismértékben hidratálja is a szemkörnyékem, egyéb szemkörnyékápolót nem használok fölé, de nem érzem, hogy szárítana. Pont elég sminkelés előtt egy borsónyit elosztva a két szem alá ütögetni. Az én szemhéjam és a szemhéj fölötti gödör a szemöldökcsönt alatt kissé barnásan elszíneződött az utóbbi években, nyilván a korral összefüggésben és genetika miatt is (anyukámnak is ilyen). Nos ebbe a gödörbe is szoktam az ujjamon maradt folyadékból besimítani, de ott sajnos semmi változás nem történt, erre a fajta elszíneződésre tehát nem jó. Egyik alkalommal sikerült kiborítanom az üveget, és ezért nagyobb mennyiséget kentem a szemem alá, hogy kevesebb menjen kárba. Hamarosan mindkét szemem alja bepirosodott és viszketett, másnapra viszont elmúlt, és miután pár napot kihagytam az újabb használat előtt, utána visszatért minden a rendes kerékvágásba. Nem érdemes tehát túlzásba vinni az adagot.

Trixi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. december 1.

kakaska

2018. november 25.

Nekem nagyon bejött ez a termék, hidratál és tényleg felébreszt. Én ez fölé használom még az EL szemkörnyékápolóját. Így tuti.

kakaska
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 25.

lanchidlany

2018. november 25.

Az első egy-két hét használat pozitív volt, aztán a harmadik héten elképesztően kiszárította a szemem környékét, és új apró ráncokat vettem észre (amik azóta eltűntek), úgyhogy most abbahagytam a használatát. Az viszont hozzátartozik, hogy nem használtam fölé más szemkörnyékápolót, lehet, hogy ez volt a probléma, kicsit megnyugszom az ijedtség után, és adok neki egy új esélyt úgy, hogy rákenek egy hidratáló szemkörnyékápolót.

lanchidlany
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 25.

Antioxidánsok: Epigallocatechin Gallatyl Glucoside, Gallyl Glucoside, Propyl Gallate
Hidratálók: Glycerin, Propanediol, Hyaluronic Acid, Urea, Lactic Acid, Ethoxydiglycol, Caprylyl Glycol
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid

Szójabab magjának a kivonata. Bőrkondícionáló, bőrpuhító (emollient) anyag.

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.