The Ordinary

Ár:   2490 Ft   Kategória:   Szemkrémek
Lelőhely:   Tinamu, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Skinsmart.hu-n 2490 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: theo, az összetevőket feltöltötte: kneva, Módosítva: 2018. július 24.

Lelőhely:   Tinamu, online
Kategória:   Szemkrémek
Vedd meg online: Skinsmart.hu, 2490 Ft

Könnyű textúrájú formula, mely rendkívül nagy koncentrációban (5%) tartalmaz koffeint, zöld teából származó, nagy tisztaságú EGCG-vel kiegészítve. Csökkenti a szemkörnyéki pigmentációt és puffadást.

Ár: 2490 Ft , Eladó: Skinsmart.hu
Fizetés: bankkártya, utánvétel, banki előreutalás, Szállítás:MPL futárszolgálat
Judy1

2019. május 4.

Minden reggel használom a szem környékre. elég sötét lila karikáim szoktak lenni, főleg ha nem alszom ki magamat. A puffadást láthatóan csökkenti, a karikákat enyhén, és már kb 1 havi használat után láthatóan csökkentek a ráncok a szemem alatt. Nagyon sokáig elég lesz, icipici elég belőle a szemek alá. Imádom, hogy nincs illata.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 4.

GyDorka

2019. május 2.

Amikor elkezdtem használni nem igazán hittem benne, hogy valóban működni fog. Én voltam a legjobban meglepve, amikor látni kezdtem a hatását! Tényleg sokat segít a szem alatti sötét karikákon, puffadáson. Nagyon szeretem ahogy picit átbizsergeti a szemkörnyékemet, kifejezetten frissítő érzés.

Update: Az elején valóban nagyot szólt, de valamiért ahogy múlt az idő, egyre kevésbé érzékeltem a jótékony hatását, a szemkörnyékem pedig egyre inkább érzékennyé vált tőle. Most már nem jól esően bizsergeti, hanem kifejezetten csípi néha. Ha tényleg csak egy icipici pöttyöt teszek a szemem alá, akkor nem bántja. Őszintén szólva a nagyon ígéretes kezdés után, nagy csalódás lett ez a termék. Még próbálkozom egy picit, de elhasználni biztos, hogy nem fogom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 2.

snowwithe

2019. április 29.

A szemem alatti puffadást mindenképpen csökkenti, a karikákra azért még kell korrektor, de mindenképpen hasznos termék. Évek óta küzdök a karikáimmal, a fáradt tekintettel, most végre látok javulást.
Ma reggelre kicsit kipirosodott a bőröm a szemeim alatt, de mivel retinol szérumot is használok, lehet, hogy a kettő együtt sok volt a bőrömnek. Ezt még ki kell tapasztalnom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. április 29.

darbarad

2019. április 18.

Elhasználtam mind a 30 ml-t, ami a kis üvegcsében volt és nem vettem újra a terméket. Azt hiszem ez sokat elárul, pedig nagyon nagy reményeket fűztem hozzá, hiszen ez egy megbízható márka hasznos összetevőkkel teli széruma, alacsony áron. Állaga egész kellemes, kicsit ragacsos felkenés után, de aztán nagyon szépen beszívodik (azért az hozzátenném, hogy nem magától, hanem finom masszírozó mozdulatoktól). Igazán kevés kell belőle (ahhoz képest a 30 ml hatalmas mennyiség), és a pipettával könnyű adagolni, bár kellett egy kis idő míg pocséklás nélkül megúsztam a műveletet. Minden reggel és este használtam, de sajnos semmi hatását nem tapasztaltam. A barátom mindig kérdezte, mikor találkoztunk, hogy 'Na használod már? Kipróbáltad már?', mert egyáltalán semmi változást nem látott, pedig beharangoztam, hogy biztos sokat fog segíteni ez a kis szérum. Hát ne igyunk előre a medve bőrére ugye. Szerencsére ártani sem ártott, és akkora nagy pénzkidobásnak sem érzem, valamint a Tinamu oldalán van valami, ami érdekes lehet. Ezt írják:
"A szemkörnyéki zsírlerakódás is okozhat puffadtságot, ezt értelemszerűen nem tudja orvosolni a formula. A szemkörnyéki bőralatti struktúrájából fakadó árnyékok ugyancsak nem javíthatók a formulával."
Az én szemeim nem puffadtak, inkább a sötét karikák ellenségét keresem, de lehetséges, hogy a problémám genetikai, és arra nem is ígért megoldást a TO, szóval nem szeretném lepontozni, viszont csalódás volt, így fel sem fogom értékelni. Nekem gyenge közepes sajnos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 18.

kittiszimonetta

2019. április 15.

Én magamon nem annyira vettem észre, de a párom említette, hogy furcsa, mert valamit csináltam a szemeimmel, hogy nem olyan püffedtek és karikásak, mint szoktak lenni. Éjjelibagoly révén kellett valami, ami tényleg hatásos, és ezek szerint működik. Amit észrevettem, hogy a karikáim a szemem külső részén tényleg halványulnak ha használom, ellenben a belső zugban sajnos nem tapasztalok semmit egyelőre.
Használata kicsit komplikált, mivel egy fél-1/4 pumpálásnyi kis csöpp is kb. soknak minősül. Elsőre azt hittem, hogy könnyed, de rögtön, mikor elkezdtem betapogatni finoman, rájöttem, hogy ez egy sűrű anyag. Mire teljesen szétkenem szépen terül, rendesen beszívja a szemem alatti terület, kellemes érzés nagyon és nem hagy ragadó érzetet. Pont ezért kell a mértékletesség, nekem korrektor aláhidratáláshoz is kiválóan működik, de a lehető legkevesebb mennyiség is elég belőle.
Azért kap tőlem 5 csillagot, mert szeretem használni, mert többen is említették, hogy kipihentebbnek nézek ki (3 óra alvás után is), és mert egyetlen szemkörnyékápoló szérumom sem ért el még ennyire jó hatást, mint ő. :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 15.

Csucsi08

2019. április 12.

Nem is tudom, hogy vagyunk egymással. Használgatom reggelente, de nem annyira érzem a hatását. Arra feltétlenül vigyázni kell, nehogy szembe kerüljön, mert borzasztóan csíp. Én minden használat után még szemkörnyékápolót is használok, mert sosem tudom eléggé aláhidratálni a szemem a korrektorhoz. El fogom használni, de újra venni nem fogom. Aztán majd kiderül, hogy a hiányát meg fogom-e érezni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 12.

Paloma

2019. április 7.

Azért vettem, mert nem viselem jól a szemkrémeket, és szeretném elkezdeni a szem alatti terület ápolását. Különösebben nincs sötét karikám,legalábbis nem zavaró. Az állaga géles és hűsito érzés felkenni, ami jó érzés a puffadtságra. Jó lenne reggel is használni, de olyan mintha ragasztót kennél fel. Sminkelni undi rá, és az érzés is furi lenne. Esténként használom,mert ragad és a mimikai ráncokba beleül amig szárad. Amúgy szeretem, úgy vettem észre a kevesebb több belőle. Megelőzésre és átlagos ápolásra szerintem nagyon jó.:) Egy csillagot azért vonok le, mert reggel nem tudom használni, és kéne valami a korrektor alá.:S

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 7.

italia

2019. április 5.

Az itt olvasott vélemények alapján vettem meg, de semmi extra hatást nem váltott ki. A karikáim maradtak a helyükön, talán a bőr felszínén frissített egy kicsit. Amiért nem 4 pontot kap tőlem, az az, hogy ha reggel használom, utána nem tehetek fel korrektort és alapozót az arcomra. A krémen ugyanis semmi nem marad meg, sőt "rinocéroszbőr"-hatás alakul ki a szemeim alatt. Kizárólag este használom, lefekvés előtt.
5/3

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. április 5.

5/3

eli2

2019. április 2.

1 hónap esti használat mellett nem segített a karikáimon :( pedig az itteni jó vélemények alapján vettem meg. Még probálkozom.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 2.

danyadi77

2019. március 29.

Nincsenek nagyon sötét karikáim, inkább duzzadt szokott lenni a szemem alja. Most már hónapok óta használom, kis jóindulattal azt mondhatom, hogy talán van valami hatása. Kevés is elég belőle, úgyhogy sokáig elég, de ha találnék valami hatékonyabb szert,biztos lecserélném. Egy próbát megér ennyiért.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 29.

Antioxidánsok: Epigallocatechin Gallatyl Glucoside, Gallyl Glucoside, Propyl Gallate
Hidratálók: Glycerin, Propanediol, Hyaluronic Acid, Urea, Lactic Acid, Ethoxydiglycol, Caprylyl Glycol
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid

Szójabab magjának a kivonata. Bőrkondícionáló, bőrpuhító (emollient) anyag.

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.