The Ordinary

Ár:   2490 Ft   Kategória:   Szemkrémek
Lelőhely:   Tinamu, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Skinsmart.hu-n 2490 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: theo, az összetevőket feltöltötte: kneva, Módosítva: 2018. július 24.

Lelőhely:   Tinamu, online
Kategória:   Szemkrémek
Vedd meg online: Skinsmart.hu, 2490 Ft

Könnyű textúrájú formula, mely rendkívül nagy koncentrációban (5%) tartalmaz koffeint, zöld teából származó, nagy tisztaságú EGCG-vel kiegészítve. Csökkenti a szemkörnyéki pigmentációt és puffadást.

Ár: 2490 Ft , Eladó: Skinsmart.hu
Fizetés: bankkártya, utánvétel, banki előreutalás, Szállítás:MPL futárszolgálat
Kamea

2020. január 13.

2020. 01. 13. Update: Napokon belül el fog fogyni, így a következő üvegcse már a piperés fiókomban vár a sorára. A termék nem árt, és egy kicsit használ is. Megszoktam már a használatát, hiányozna a reggeli rutinomból, ha nem vettem volna újra.

2019. 11. 07. Kizárólag a reggeli szemkörnyéki duzzadtságom néminemű enyhítésére használom. Felkenve egy kicsit tényleg ragacsos, de aztán ez az érzet hamar el is múlik. Pillanatokon belül teszi a dolgát, persze azért nem tökéletesen, ugyanis van az a duzzadtság, amit a délelőtt közepére csakis az idő tud eltüntetni.
Szem alatti sötét karikáim nincsenek, hogy hidratál, azt pedig vélelmezem neki. Azonban nem váltja ki a reggeli szemránckrémemet, ez csak az előzenekar a reggeli bőrápolási rutinom fellépése előtt.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. január 13.

dalmahrvth

2020. január 13.

Ez az a termék aminél addig nem is veszed észre, hogy mennyit segít, amíg el nem fogy és egy 2-3 hét után meg nem ütközöl rajta, hogy "Jézusom, mindig ilyen karikás volt a szemem?"
Úgyhogy ma újra is vettem, rögtön 2 üvegcsével.

Egyébként én egész arcra is használtam néha és akkor nagyon szépen "kigyűjtötte" a miteszereket, pattanásokat egy éjszaka alatt.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 13.

Úgyhogy ma újra is vettem, rögtön 2 üvegcsével.

Julus92

2020. január 4.

Csodát nálam sem tett, de egy picit tényleg élénkíti a bőrt, és nagyon minimálisan halványítja a karikákat. De lehet csak belemagyarázom. :D Az élénkítő hatása miatt mostanság néha az egész arcomon használom nagyon pici mennyiségben, engem nem szárít. Még kísérletezgetek vele, lehet megpróbálom a napi kétszeri használatot, kíváncsi vagyok, úgy mit tud.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 4.

BLili

2019. december 28.

Pénzkidobás volt, mert semmi nem csinál. Mondjuk, legalább nem irritálja a bőrömet.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 28.

foxgirl

2019. december 27.

Imádom ezt a terméket, már a második adagot használom belőle! Állaga könnyű, gyorsan szívódik és nem irritálja a szemem. A sötét karikákat és a puffadtságot nagyon gyorsan megszünteti, igazi reggeli csodaszer :-)
Az ára sem olyan vészes és mivel csak pár csepp kell belőle, így nagyon sokáig kitart.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 27.

ZsofiSz

2019. november 27.

Imádom! Mindig is karikásak voltak a szemeim, nekem ez a készítmény csodákat tesz, este lefekvés előtt szoktam használni, így mire reggel felkelek a karikák sehol :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 27.

redpoppy

2019. november 16.

Reggel - este használom, tényleg nagyon pici elég belőle és gyorsan beszívódik. Én elsősorban a sötét karikák miatt vettem, azokon azonban sajnos nem sokat segít nálam, de hidratál és talán a puffadtságot is csökkenti.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 16.

SweetCaroline

2019. október 22.

Nagyon szépen halványítja a sötét karikákat a szemem alatt és a reggeli puffadtságot is gyorsan leviszi, viszont elég ragacsos és kicsit csípi is a bőröm, ezért 1 csillag mínusz.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 22.

KisKormos

2019. október 21.

Konkrétan semmit nem csinál és még sminkelni sem tudok rá, mert kukacosodik...Ha pedig este teszem fel, akkor sem szívja be a bőröm, hanem reggel kell ledörzsölni, ami nem tesz jót a bőrnek...

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 21.

SugarB

2019. október 17.

Két hete használom reggel és este, hámlasztás után, hidratálás előtt. Nekem bevált, és abszolút elégedett vagyok vele, amit ígér, azt betartja!:) Aki genetikailag sötét karikákkal van "megáldva" az ne várjon ettől csodát, de aki keveset alszik (lásd: pl én.), hajlamos nyúzottan ébredni és a legkisebb könnyezés is bepuffasztja a szemét annak tökéletes választás is lehet. Nem tárolom hűtőben, de ki szeretném próbálni hideg is hátha még jobban fog hatni. Nagyon kevés elég belőle, én csak picit megsimítom a pipettával a bőröm, de még így is néha túl sok kerül rá, olyankor a felesleget rákenem a combomra, ártani nem árt, bár nyilván az a minimális mennyiség segíteni sem segít :D Hajlamos vagyok érzékenységre új termékek esetén, de egyik TO terméknél sem tapasztaltam ilyet, ahogy ennél sem! Én ajánlom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 17.

Antioxidánsok: Epigallocatechin Gallatyl Glucoside, Gallyl Glucoside, Propyl Gallate
Hidratálók: Glycerin, Propanediol, Hyaluronic Acid, Urea, Lactic Acid, Ethoxydiglycol, Caprylyl Glycol
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid

Szójabab magjának a kivonata. Bőrkondícionáló, bőrpuhító (emollient) anyag.

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.