The Ordinary

Ár:   2690 Ft   Kategória:   Szemkrémek
Lelőhely:   Tinamu, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Skinsmart.hu-n 2690 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: theo, az összetevőket feltöltötte: kneva, Módosítva: 2020. június 5.

Lelőhely:   Tinamu, online
Kategória:   Szemkrémek
Vedd meg online: Skinsmart.hu, 2690 Ft

Könnyű textúrájú formula, mely rendkívül nagy koncentrációban (5%) tartalmaz koffeint, zöld teából származó, nagy tisztaságú EGCG-vel kiegészítve. Csökkenti a szemkörnyéki pigmentációt és puffadást.

Ár: 2690 Ft , Eladó: Skinsmart.hu
Fizetés: bankkártya, utánvétel, banki előreutalás, Szállítás:MPL futárszolgálat

eni333

2022. május 3.

Jó kis termék, csodát nem tesz a karikáimmal, de nem is várom. A puffadt szemen tényleg sokat segít reggelente. Ezt elhazsnálom boldogan, de nem biztos, hogy újraveszem.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. május 3.

bischofdora

2022. május 3.

Az egyetlen termék, ami bevált a szemem alatti lila foltokra. Én csak esténként használom. Enélkül egy zombinak néznék ki.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. május 3.

bolgib

2022. május 2.

Persze, hogy szárít, hiszen koffein van benne, dehidratál, viszont nekem segít a szemem alatti fekete karikákkal, élettelibb a bőröm is tőle.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2022. május 2.

piciny

2022. május 2.

Egy hete használom eddig szinte mindennap, majd jövök később egy update-tel.
A szemkörnyéket tényleg nagyon szárítja, ezért nem tudom minden egyes reggel fölkenni, hiába a hidratálás (este is), ellenben arcra illetve fejbőrre használom (hátha van némi hajnövesztő hatása 😂). Egyik napon az egyik szemem brutálisan meg volt dagadva és szépen levitte a duzzanatot - a jégakku csak hűsített. A karikáimon, ráncaimon nem látok semmi változást eddig. Tényleg bizsergető érzés, miközben hat, nem kellemetlen, de szerencsére eddig szemembe nem ment. Eddig 3 csillag jár neki.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. május 2.

Egy hete használom eddig szinte mindennap, majd jövök később egy update-tel.

dbeata

2022. április 17.

Nos én ezt az egész arcomra kenem, nemcsak a szemem köré, ahogy Cassandra Bankson youtuber is javasolja, antioxidáns szérumként, váltva a többi szérummal. https://www.youtube.com/watch?v=Xr3GWmgaXFM

Nem olyan régóta, hogy hosszútávú tapasztalataim legyenek, de a bőröm egészében véve sokat javult, amióta khm, foglalkozom vele.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2022. április 17.

Vica19

2022. április 11.

Nem rossz termék, óriás fekete karikákkal áldott meg a sors és arra kerestem valamit. Szerintem valamennyit segít reggel, mintha halványabb lenne a karika és felfrissiti a szemem. A szempillám eléggé megnőtt tőle. Jobban nő, mint a 10 ezres szempilla növesztőtől, én emiatt újra fogom venni. De nem biztos, hogy fekete karikára olyan hasznos, úgyhogy csak 4*-ot adok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. április 11.

Mütyesz

2022. április 6.

Szerintem teljesen feleslegesen vettem meg, még jó, hogy legalább nem drága. Nem lett tőle frissebb a tekintetem, és az a sejtésem, hogy csak kifejezetten a puffadásra lehet némi hatása. De mivel nem puffadt a szemem reggel, vagy legfeljebb csak annyira, hogy a krémek felvitelétől kimasszírozódik, így nem tudom semmire se használni.. Ráadásul feleslegesen sok van benne, a két szem köré elég egy pöttynyi az adagolóból.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. április 6.

bitty.abbie

2022. március 23.

2 évig használtam hol rendszeresen, hol szünetekkel, a szérum maga számomra zseniális, időszakos alváshiány okozta sötét karikáimat nagyon szépen elhalványította, és szárazságot sem tapasztaltam. Főleg reggel használtam, nem gyűrődött smink alatt, igaz csak 1-1 apró cseppet kentem fel.

Viszont sajnos hónapokba telt mire összekötöttem a szálakat, hogy azon kevesek egyike vagyok, akiknél valamiért kellemetlen mellékhatást okoz, emiatt fel kellett hagynom a használatával. Sajnálom, pedig számomra ez volt az egyetlen termék ami erre a problémámra bevált.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. március 23.

dragonfly88

2022. március 22.

Kb. 2 hónapja használom reggelente, szeretem, ahogy instant csökkenti a szem alatti puffadtságot (hűtőben is tartom, hidegen talán még jobb). Szóval szerintem abszolút lehet érzékelni a hatását. Nagy előny az is, hogy ez az Ordinary termék 6 hónapig felhasználható, így egyáltalán van rá esély, hogy lejárat előtt elhasználja az ember. :) Valaki nem csak szemre használja, én magam is néha teszek homlokra pl. Szerintem újra fogom venni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. március 22.

xXMariann91Xx

2022. március 5.

Este, reggel használom, számomra bevált. Szárító hatást nem tapasztaltam, mivel mindig hidratálok rá.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. március 5.

Antioxidánsok: Epigallocatechin Gallatyl Glucoside, Gallyl Glucoside, Propyl Gallate
Hidratálók: Glycerin, Propanediol, Hyaluronic Acid, Urea, Lactic Acid, Ethoxydiglycol, Caprylyl Glycol
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid

Szójabab magjának a kivonata. Bőrkondícionáló, bőrpuhító (emollient) anyag.

A truthinaging szerint az ethoxydiglycol egy tiszta, színtelen folyadék, melyet elsősorban oldószerként használnak a kozmetikumokban. A hivatalos CosIng besorolás szerint még vízmegkötő és illatanyagként is használt. Penetrációt fokozó hatása van, vagyis segíti a hatóanyagok bőrbe jutását.

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.