KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

The Ordinary

Ár:   2490 Ft   Kategória:   Szemkrémek
Lelőhely:   Tinamu, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Skinsmart.hu-n 2490 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: theo, az összetevőket feltöltötte: kneva, Módosítva: 2018. július 24.

Lelőhely:   Tinamu, online
Kategória:   Szemkrémek
Vedd meg online: Skinsmart.hu, 2490 Ft

Könnyű textúrájú formula, mely rendkívül nagy koncentrációban (5%) tartalmaz koffeint, zöld teából származó, nagy tisztaságú EGCG-vel kiegészítve. Csökkenti a szemkörnyéki pigmentációt és puffadást.

Ár: 2490 Ft, Eladó: Skinsmart.hu
Fizetés: bankkártya, utánvétel, banki előreutalás, Szállítás:MPL futárszolgálat

Feline

2018. október 23.

A karikákra nem használt még, de duzzanatra jó. Ami nekem meglepetés volt, az az hogy a szemem alatt volt egy ér elpattanas amire azt mondta a bőrgyógyász, hogy csak lézer tünteti el és ez kis csoda használt rá! Elkezdett felszívódni. Már ezért megérte megvenni.

Feline
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 23.

Nyrenata

2018. október 15.

Reggel este használom nagyon nagyon kecés kell belőle szigorúan 1 csepp így sokáig kitart :) Azonnal beszívódik kicsit bizserget , de hatásos !

Nyrenata
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 15.

Lerika

2018. október 13.

Reggeli használatban van, 5-10 perc után szépen csökkenti az ébredés utáni puffadtságot a szem körül. 2 hónapja használom, enyhültek a szemem körüli ráncok is. Karikáim nem nagyon voltak eddig, így ennek csökkenéséről nem tudok beszámolni. Egy csepp elég mindkét szemem környékére, nagyon lassan fogy. A kezemen maradt terméket az arcom többi részén szoktam eloszlatni. Jól beszívódik, semmi nem marad utána a bőrön, jól lehet rá krémezni és sminkelni is. Szuper kis cucc!

Lerika
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. október 13.

Zsu1003

Korcsoport: >54
2018. október 2.

Lassan két hónapja használom reggel és este. Egy-egy cseppet kenek el a szemem alatti bőrre. Puffadás eddig sem volt, inkább csak a karikákat szeretném halványítani. Nagyon kellemes az állaga, könnyen beszívódik. Ezt követően használok még valamilyen szemránckrémet. Nem tudom megítélni, hogy csökkentek-e a karikák, de mindenképpen javult a bőröm állapota, nem húzódik és kellően hidratálttá vált. Nagy adag, sokáig kitart, ár-értékarányban nagyon jó.

Zsu1003
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2018. október 2.

viewxy

2018. október 2.

A puffadással nem volt problémám, inkább a karikákra vettem a szemem alatt. Egy csepp az egyik szemre, egy csepp a másikra, még ha napi 2x használom akkor se fogy, pedig már egy hónapja kitartóan használom. Nem látványos a változás, lehet hogy van valami, de azt vettem észre hogy ha felkenem ezt és a szokásos szemránckrémet utána (Alverde hibiszkuszos), akkor felerősítik egymás hatását. Így már csak együtt használom a kettőt.

viewxy
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. október 2.

GyDorka

2018. szeptember 29.

Amikor elkezdtem használni nem igazán hittem benne, hogy valóban működni fog. Én voltam a legjobban meglepve, amikor látni kezdtem a hatását! Tényleg sokat segít a szem alatti sötét karikákon, puffadáson. Nagyon szeretem ahogy picit átbizsergeti a szemkörnyékemet, kifejezetten frissítő érzés.

GyDorka
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 29.

fannas

2018. szeptember 20.

Jó! Sokat javít a szem alatti puffadáson! Újra fogom venni!

fannas
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. szeptember 20.

Jó! Sokat javít a szem alatti puffadáson! Újra fogom venni!

Manka0222

2018. szeptember 11.

Sajnos nekem nem jött be. 4 nap után feladtam. Lehet nem az én bőrtípusomnak való. Szívesen tovább passzolnám az egész üvegcsét.

Manka0222
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. szeptember 11.

cseri88

2018. szeptember 7.

Nem régen használom, azaz pár hete. Szerintem javított a szemem alatti puffadáson, szerintem hatott a karikákra is, legalább már nem kér fel az olimpiai bizottság elnöke, hogy engedélyt kérjenek, hogy a szemem alatti karika legyen az olimpiai karika :D de egy üveget el fogok használni, mert semmilyen „káros" hatást nem csinált az arcomon. Mostanában csak reggelente használom. CF és jó áron van, szerintem egy üvegnyi tesztet érdemel :)

cseri88
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 7.

kepszakadas

2018. augusztus 11.

Az elején napi kétszer használtam, most már elég csak egyszer is. Nagyon szeretem vele (főleg reggel) masszírozni a szemem alatt, mert utána megmarad ez a bizsergő érzés és segít 'felébredni'. Nagyon drasztikus változást nem értem el vele, de nagyon szeretem, mert a puffadást tényleg leviszi. A lila karikákkal még küzdünk, de az is jobb lett, mint az elején volt.
Iszonyat sok van a tégelyben és nagyon keveset kell csak felvinni, szóval már kíváncsi vagyok mikor fog elfogyni végre :D Az ára ehhez képest nagyon jó és állatkísérlet mentes +1 piros pont a márkának.

kepszakadas
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 11.

Antioxidánsok: Epigallocatechin Gallatyl Glucoside, Gallyl Glucoside, Propyl Gallate
Hidratálók: Glycerin, Propanediol, Hyaluronic Acid, Urea, Lactic Acid, Ethoxydiglycol, Caprylyl Glycol
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid

Szójabab magjának a kivonata. Bőrkondícionáló, bőrpuhító (emollient) anyag.

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.