The Ordinary

Ár:   2690 Ft   Kategória:   Szemkrémek
Lelőhely:   Tinamu, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Skinsmart.hu-n 2690 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: theo, az összetevőket feltöltötte: kneva, Módosítva: 2020. június 5.

Lelőhely:   Tinamu, online
Kategória:   Szemkrémek
Vedd meg online: Skinsmart.hu, 2690 Ft

Könnyű textúrájú formula, mely rendkívül nagy koncentrációban (5%) tartalmaz koffeint, zöld teából származó, nagy tisztaságú EGCG-vel kiegészítve. Csökkenti a szemkörnyéki pigmentációt és puffadást.

Ár: 2690 Ft , Eladó: Skinsmart.hu
Fizetés: bankkártya, utánvétel, banki előreutalás, Szállítás:MPL futárszolgálat
Ár: 2690 , Eladó: nyuszeee
Állapot: Új, bontatlan, Helyszín: Nagykanizsa , fizetés: Foxposttal küldöm banki utalás után

Enca

2021. május 13.

Nincs karikám, de szemkörnyékápolónak használom. Nem látok változást, de elvileg jó antioxidáns... majd meglátjuk.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. május 13.

Molli200

2021. május 11.

Felkenés után marad utána egy ragacsos érzés, és ha véletlen megdörzsölöm a szemem, vagy sminkelek rá, akkor kukacosodik sajnos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. május 11.

2021. május 3.

Sajnos az én örökölt, sötétlila, árkos karikáimon nincs az a kence, ami látványosan segíteni tudna, mégis nagyon szeretem ezt a terméket. Kellemes, nyugtató érzés, amikor felviszem a szemkörnyékre és egy fokkal talán jobb a helyzet, mióta használom, de lehet csak placebo. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. május 3.

ftmea13

2021. április 26.

Nem rossz, nem rossz, jó érzés felkenni, de nekem semmit nem csinált. A puffadt szemeimen néha-néha segített, de ez is ilyen lutri volt. Nem irritált, de nem is volt bumm hatása. Ár-érték arányban valóban kiváló, mert nagyon sokáig elég, kevés kell belőle és olcsó, de számomra nem éri meg és nem hiszem, hogy újra fogom vásárolni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2021. április 26.

vassviktoria

2021. április 22.

Lelkesen használom reggel este, mert antioxidánsként jó. De sajnos a genetikai karikáimra eddig nem használt :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 22.

Szotymoty

2021. április 14.

Sziasztok!
Nekem nagyon sokat használt a sötét karikák eltüntetésében. Tesómnak szintén. Cassandra Bankson videóit szoktam nézni, és ő ajánlotta, hogy nyugodtan használjam ne csak a szemem alá. Nekem azóta puhább az arcom. Bár nem állítom, hogy csak ettől. De nekem szebbé teszi, mint a sima hyaluronsavjuk.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 14.

Sziasztok!

BogiAnna

2021. április 13.

A karikákra semmilyen hatással nem volt. Az én bőrömet nem számította de pozitív hatást sem tapasztaltam.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 13.

Voros

2021. április 12.

A puffadtságon segített, viszont lehet túlpancsoltam, mert szárított. A ráncokra, sötét karikákra nem ez a megoldás. A puffadtságon pedig hideg szemkörnyékápolóval vagy valami hideg eszközzel (pl kanál) is lehet segíteni.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. április 12.

baloghantonia

2021. április 10.

Nagyon nagy meglepetést okozott számomra ez a termék. Előtte a Revox koffeines szérumot használtam el és az a termék semmit sem csinált a szemkörnyékemen, igaz rosszat sem. Úgy hallottam, hogy ez az Ordinary termék sem egy nagy szám, de hajtott a kíváncsiságom és nagyon szeretek kísérletezgetni és mondom jó megrendelem. Azt kell, hogy mondjam, hogy 4 hete használom és csökkentette a kékes-lilás elszíneződést a szemem alatt és minden reggel igen kevés idő alatt leviszi a pufiságot is. Igaz egy kissé szárít, de természetesen miután felkentem ezt a szérumot várok egy kicsit és utána a kedvenc hidratálómból is kenek a szemem alá, így szuper. Ár-érték arányban is kiváló, hiszen nagyon sokáig elég.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. április 10.

AdeLeda

2021. április 9.

Genetikai sötét karikáim vannak, így nem is volt elvárás számomra, hogy ettől a kencétől majd hipp-hopp felszívódnak, mintha sosem lettek volna. Persze ez nem is történt meg, de igen kellemesen csalódtam, mert pár nap használat után már látványosan halványabbak lettek a sötét karikák. Úgyhogy számomra ez egy igazi csodaszer lett, már 2x vásároltam újra.
Egy picit szárít, úgyhogy akinek eleve száraz a bőre, lehet, hogy nem a legtutibb választás, de az én zsírosabb bőrömre tökéletes. Sőt én heti 1-2x igazából az egész arcomra kenem esténként az Ordinary NMF alá, mert úgy látom, hogy a pattanásokon is segít valamennyit. Szemkörnyékre minden este használom.
Nem igazán tudom, hogy annak mennyit segít annak, aki a kialvatlanság jeleit próbálja orvosolni, nekem a genetikai sötét karikáimon sokat halványított (persze, ha mondjuk 1 hétig nem használom, pl. nyaraláskor, rögtön megint olyan vagyok, mint egy mosómedve...).

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 9.

Antioxidánsok: Epigallocatechin Gallatyl Glucoside, Gallyl Glucoside, Propyl Gallate
Hidratálók: Glycerin, Propanediol, Hyaluronic Acid, Urea, Lactic Acid, Ethoxydiglycol, Caprylyl Glycol
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid

Szójabab magjának a kivonata. Bőrkondícionáló, bőrpuhító (emollient) anyag.

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.