The Ordinary

Ár:   2690 Ft   Kategória:   Szemkrémek
Lelőhely:   Tinamu, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Skinsmart.hu-n 2690 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: theo, az összetevőket feltöltötte: kneva, Módosítva: 2020. június 5.

Lelőhely:   Tinamu, online
Kategória:   Szemkrémek
Vedd meg online: Skinsmart.hu, 2690 Ft

Könnyű textúrájú formula, mely rendkívül nagy koncentrációban (5%) tartalmaz koffeint, zöld teából származó, nagy tisztaságú EGCG-vel kiegészítve. Csökkenti a szemkörnyéki pigmentációt és puffadást.

Ár: 2690 Ft , Eladó: Skinsmart.hu
Fizetés: bankkártya, utánvétel, banki előreutalás, Szállítás:MPL futárszolgálat

Rencccs

2020. július 1.

A puffadt szemekre egész jól működik, nekem mondjuk genetikailag elég sötét a szemem alja így azon nem segít, de felkenve kellemes érzés és hamar beszívódik, nem mászik el a smink róla.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. július 1.

mercixoxo

2020. július 1.

Március óta használom, én nagyon szeretem. Száraz volt a szemkörnyékem, erre kerestem valami megoldást, és ez lett a megoldás. Azóta olyan puha, öröm rá sminkelni. A sötét karikákat nem tünteti el, bár ezt nem is ígéri, illetve ugye a genetikán sok múlik, ha genetikailag sötét a szemed körül, ne várd egyik kencétől sem, hogy eltünteti azt. Reális elvárásokat tegyünk!😊 Néha pufi a szemem alatti rész, azt nagyon szépen leviszi, viszonylag gyorsan beszívódik (~2-3 perc).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. július 1.

Mannika00

2020. június 25.

Nagyon jó kis termék,bár csodát nem művel,megnyugtatja az érzékeny szemkörnyékem és nagyon olcsó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. június 25.

vikofrivia

2020. június 25.

Bár nekem nem pufi a szemem körül reggel, valami pluszt mégis szerettem volna szemkörnyék ügyileg a rutinomba.
Nagyon kellemes használni, könnyű az állaga, plusz a szempillám és a szemöldököm is erősödött tőle.
Vizsgaidőszakban nagyon sokat javított az átlag 4-5 órás alvásaimon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. június 25.

Vizsgaidőszakban nagyon sokat javított az átlag 4-5 órás alvásaimon.

KozmaNikolett2001

2020. június 25.

Nekem nagyon bevalt ez a termek. Annak ellenére hogy erős vérbőség fokozó hatása miatt nem ajánlják az egész arcra én bátorkodtam az egész arcomon használni, és jól tettem mivel nekem sokkal élettel telibb lett az összkép. A szemem alatt nem hajlamos puffadásra inkább sötét karikák jellemzőek , amiket kordában tud tartani. Nálam 5*os termék. Ár értél arányban is szuper mivel rengeteg van benne ha csak a szem alá használjuk.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. június 25.

slytherclaw

2020. június 9.

Így az utolsó dupla vizsgaidőszakom közepén nem állítom, hogy ettől a szérumtól varázsütésre eltűntek a sötét karikáim és a táskák a szemem alól, de határozottan vállalhatóbban nézek ki, mint általában a vizsgaidőszak ezen szakaszában.
Lassan két hónapja használom, reggel és este is. Nekem főleg azzal van problémám, hogy reggelente nagyon puffadt szemekkel ébredek, és ezen tényleg segít. Egy váratlan, de jobban belegondolva nem annyira meglepő mellékhatása az volt, hogy a szempilláim gyönyörű hosszúra megnőttek és szerintem sűrűbbek is lettek.
Nem egy nélkülözhetetlen része a rutinomnak, de azért szeretem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 9.

Nem egy nélkülözhetetlen része a rutinomnak, de azért szeretem.

Brunettee

2020. május 27.

Még valamikor januárban rendeltem meg. Csak szemkörnyékre használgatom, reggel általában, de néha este is felteszem. Nagy csodát nem tesz, bár szerencsére nincs rá szükségem.
Emellett elkezdtem hajmosáshoz is használni, a samponhoz cseppentek négy cseppett. Még komoly változást nem látok, bár csak ápoló célzattal használom.
Olvasva a kommenteket, ki fogom próbálni az egész arcomra, mert roppant kíváncsi vagyok.
Mindkét tekintetben jövök még update-tel, addig is négy csillag, mert azért én szeretem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 27.

Bearbunny

2020. május 26.

Már másfél hónapja használom és még mindig annyira tele az üvegcse, hogy szinte csordul, így nagyon sokáig ki fog még tartani - szerencsére. A szem alatti sötét karikákat nem tünteti el, de ezt nem is ígéri, cserébe a puffadást teljesen lehúzza, ezáltal egy picit világosabbnak tűnik a sötét karika. Fantasztikusan lehúzza a puffadást, egy-egy nem jól sikerült éjszaka után úgy kelek, mint akinek bevertek, de olyankor azonnal bevetem ezt a szuper kis szérumot és kisimul a bőröm. Amióta használom (reggel és este is) azóta úgy vettem észre, hogy nőttek és erősödtek a pilláim is. Mindenképp kell felé a szemkörnyékápoló. Újravevős, és ilyen árral szinte ingyen van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 26.

Rudelf

2020. március 31.

Alapvetően úgy láttam, hogy a reggeli puffadtságon segít ez a szérum, viszont legnagyobb meglepetésemre, gyakorlatilag 2 hét haszálat után hatalmas fájó púp nőtt mindkét szemem alá, ami minden túlzás nélkül 1 hónap volt mire elmúlt. Nem tudtam vele mit csinálni, semmi nem segített rajta, alig tudtam sminkkel is elfedni akkorák voltak. Akkor rögtön abbahagytam a használatát és azóta hálistennek nem történt még egy ilyen eset.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 31.

JuditTTT

2020. március 24.

Nem olvastam mindent végig, így nem tudom más is használja -e így, ahogy én, de, ha igen, sztem bevált nekik is és ezzel ki is tudod hozni belőle a maximumot. Ez nem eye-serum, ez face-serum. Ebből következik, én kenem az egész arcomra. Reggeli arcmosás után felkenem a tonikomat (hyyaluronsavas, alkoholmentes!) rá egy first esszencia, utána jön a peptid (ha használsz, nálam itt Ordinary vmelyik peptid jön, Matrixyl pl. teljesen jó) beütögeted. Erre jön a koffeines szérum, de nem egyedül ám és nem csak a szemedre, kell a tenyeredbe 5-6 csepp ebből, majd a niacimides szérumodból 5-6 csepp és hozzá vagy hyaluronsavas szérum 5-6 csepp, vagy víz. Ezt összekutymákolod a kezedben és mehet fel az arcodra. Felkened, beütögeted vársz fél percet. Ez idő alatt fogod az arckrémedet, vagy lotiont, ebbe teszel 4-5 csepp EUK-t, vagy elég 3 is ha zsíros, kombó bőröd van, és ezt is felkened, beütögeted. EUK+peptidek szeretik egymást. Az EUK kicsit olajos, így pl. nekem, dehidratált/száraz bőrre szuper sminkalap. Olyan 2-5 nap múlva csak azt fogod látni, h. pórus összemegy, erecskék halványulnak, pirosság lemegy, ráncok simulnak és úgy olyan legalább 5-10 évvel jobban nézel ki. Szóval a koffeines szérum az nem csak a szemedre jó ám! És komoly szerepe van pórustalanításban és erecskékkel szemben. Anno én is rosszul használtam, csak szem köré és vártam, h. egy üveg elég lesz az eredményhez. Ennek szem körül kell vagy 1-2 hónap, h. működjön, de teljes arcon sokkal látványosabban dolgozik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. március 24.

Antioxidánsok: Epigallocatechin Gallatyl Glucoside, Gallyl Glucoside, Propyl Gallate
Hidratálók: Glycerin, Propanediol, Hyaluronic Acid, Urea, Lactic Acid, Ethoxydiglycol, Caprylyl Glycol
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid

Szójabab magjának a kivonata. Bőrkondícionáló, bőrpuhító (emollient) anyag.

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.