The Ordinary

Ár:   2490 Ft   Kategória:   Szemkrémek
Lelőhely:   Tinamu, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Skinsmart.hu-n 2490 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: theo, az összetevőket feltöltötte: kneva, Módosítva: 2018. július 24.

Lelőhely:   Tinamu, online
Kategória:   Szemkrémek
Vedd meg online: Skinsmart.hu, 2490 Ft

Könnyű textúrájú formula, mely rendkívül nagy koncentrációban (5%) tartalmaz koffeint, zöld teából származó, nagy tisztaságú EGCG-vel kiegészítve. Csökkenti a szemkörnyéki pigmentációt és puffadást.

Ár: 2490 Ft, Eladó: Skinsmart.hu
Fizetés: bankkártya, utánvétel, banki előreutalás, Szállítás:MPL futárszolgálat
DorkaR

2019. március 24.

Működik, de nem csodaszer! A szem alatti karikák, elszíneződések örök ellenségeim, ez a szérum csökkenti mindkettőt, de tökéletesen nem távolítja el. szerintem mindenképp érdemes utána mér egy hidratálót haszálni, mert egyébként nagyon kiszárítja a bőrt. mellette szól, hogy olyan kevés is elég belőle, hogy már egy éve használom és még mindig van az üvegben.

DorkaR
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 24.

Lucyshyne

2019. március 21.

Sötét karikákkal küzdök. Mostanság kisbaba mellett nem alszom túl magam, de amúgy is voltak karikáim. Sajnos 2 heti, napi kétszeri használat mellett sem tapasztaltam semmilyen változást.

Lucyshyne
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 21.

anevemhelye

2019. március 20.

2 hete használom szinte minden nap, reggel-este, de semmi változást nem tapasztaltam. az igaz, h nem alszom túl sokat az elmúlt időszakban, de volt már olyan kence, ami ennek ellenére is javított a karikáimon. egyelőre 3 csillag :(

anevemhelye
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 20.

Zs0f

2019. március 20.

Gyakran puffadt a szemem reggel, ha nem alszom eleget, és ez hamar lehúzza, elég látványos szerintem, szóval akinek hasonló issueja van, annak ajánlom. A hűtőben tartom, és szuper jó érzés reggel felkenni. Ha már este tudom, hogy korán kell kelnem, akkor elalvás előtt is használom. Tényleg működik, tipikus eseti kezelés, és annak tökéletes.

Zs0f
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 20.

my89nicky

2019. március 16.

Miután elfogyott a Kiehlses szemkörnyékápolóm itthon talált Avonos terméket használtam és csak akkor jöttem rá mit is tud az a csoda, na de valami olcsóbb megoldást kerestem és rá esett a választásom. Hozzá amit a kiehls termék és jóval olcsóbb. Nálam tuti újravevős, este és reggel is ezt használom.

my89nicky
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 16.

BeataK

2019. március 11.

A hosszútávú hatásairól még nem nagyon tudok véleményt alkotni, de engem az instant hatása is meggyőzött. Szépen lehúzza a reggeli puffadást egy rossz éjszaka után és fel is frissíti a bőrt. Az Argireline Solutionnal együtt még jobban működik, bár akkor már kicsit szárítja a bőrömet.
Kisgyerekes anyukáknak receptre írnám fel a szárazsamponnal és a kávéval együtt! :)
Sajnálom is, hogy a nemalvós korszakomban még nem találtam rá erre a szérumra.
Egyelőre megkapja az 5 csillagot.

BeataK
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 11.

Sajnálom is, hogy a nemalvós korszakomban még nem találtam rá erre a szérumra.
Egyelőre megkapja az 5 csillagot.

kunsagikira

2019. március 11.

A fekete karikákat elhalványítja, nekem ez elég! :)

kunsagikira
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 11.

A fekete karikákat elhalványítja, nekem ez elég! :)

HCHB11Cl11

2019. március 1.

Nekem alkatilag karikásak a szemeim, mindegy mennyit alszok, de ez a szer pár nap alatt jelentősen halványította a sötétséget, bár teljesen ugye nem tudja eltüntetni, de nem is várom el tőle, hiszen semmilyen szer nem tudná. De tényleg látszik a hatása, szeretem. Az ára nagyon kedvező, és alig kell belőle a két szemem alá egy nagyobb csepp, nagyon sokáig elég lesz, megéri! (Táskáim nincsenek, arról nem tudok nyilatkozni.

HCHB11Cl11
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 1.

crazy724

2019. március 1.

2018.dec.8.
Őt vártam a legjobban, tulajdonképpen miatta adtam le egy nagyobb TO rendelést. Egyrészről csalódott vagyok, nagyon, másrészről teljesen közömbös ez a termék. Száraz, vízhiányos a bőröm, és genetikailag vannak sötét karikáim, mindehhez még reggeli puffadtság is társul. Nem várok csodát, csak nagyon mélyen legbelül és titokban. Ami pozitívum: kevés kell belőle, nagyjából egy cseppnyi, így sokáig kitart. A negatívum: iszonyat szárít, első alkalommal este használtam, reggel gyakorlatilag a sírógörcs kerülgetett, a szemem körül bőr száraz volt, a ráncaim meg olyan mélyek és látványosak, mint a grand canyon. Második alkalommal beszívódás után rádobtam egy hidratáló szemkörnyékápolót, kb. ugyanaz volt a helyzet másnap. A harmadik alkalom volt az áttörés: TO, utána hidratáló szemkörnyékápoló, majd az egészet lezárom csipkebogyó v argán olajjal. Csak így nem szárítja rommá a bőröm. Sok vele a macera, ezért sem szeretem, nem hinném, hogy újraveszem, DE látok egy minimális halványítást, amire sajnos nem sok krém képes... Nálam, mint a többi TO-s termék ő sem szívódik fel pikk-pakk, érzem, hogy a bőrömön van, húzódik tőle, és ledobja az alapozó-korrektort is (ami ugyancsak TO-s, szóval egy vicc), így én kizárólag este használom. Ja és a püffedtséggel sem tud mit kezdeni.

2019.03.01.
Utálom. Sz@rrá szárította a szem körüli bőröm, bármit csináltam, bármit kentem alá-fölé, egyszerűen semmi sem működött.

crazy724
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 1.

2018.dec.8.

2019.03.01.

Seabound

2019. február 23.

Azt hiszem ez az egyetlen Ordinary készítmény, amit nem fogok újra rendelni, igazából semmi hasznát nem látom, minimálisan sem. Minden más abszolút csodaelixír.
Azért 3 pontot megérdemel, mert rossznak nem rossz, de abszolút közömbös. Lehet ellocsolgatom a narancsbőrömre, valaki írta itt, arra is használható.

Seabound
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. február 23.

Antioxidánsok: Epigallocatechin Gallatyl Glucoside, Gallyl Glucoside, Propyl Gallate
Hidratálók: Glycerin, Propanediol, Hyaluronic Acid, Urea, Lactic Acid, Ethoxydiglycol, Caprylyl Glycol
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid

Szójabab magjának a kivonata. Bőrkondícionáló, bőrpuhító (emollient) anyag.

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.