The Ordinary

Ár:   2200 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   Tinamu, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: zsu044, Módosítva: 2017. május 8.

Lelőhely:   Tinamu, online

Könnyen eloszlatható, magas fedést biztosító alapozó. Gazdagabban pigmentált, mint a Serum Foundation, ennek ellenére természetes a bőrön, nem kelt maszkszerű hatást. Könnyű, nem olajos textúra, tisztán fizikai SPF15-ös fényvédelemmel.

21 árnyalatban kapható

Ár: 1500 ft , Eladó: ANDREAA
Állapot: 1x próbált, Helyszín: Nyíregyháza, fizetés: Fox automata, személyes átvétel: Nyíregyháza Korzó délutáninként

DushaX

2021. december 8.

Meglepően eltaláltam elsőre a megfelelő színt, ennek nagyon örültem, Nem fűztem hozzá sok reményt őszintén, igazából nem is sminkelek minden nap. Pár éve, hogy belemerültem az arcápolásba, sokkal jobban tetszik a bőrképem csak a rutinommal, mint egy alapozóval. Ettől függetlenül az áráért szuper, nem egy high end termék nyilván, de teljesen jól építhető, kiadós mennyiség, közepesen folyós állag. Nem kell vele extra gyorsan dolgozni mert nem szárad hamar, kényelmesen fel lehet vinni. Viselése sem kellemetlen, nem érzem, hogy fulladozna alatta a bőröm. Irritációt nem okozott. Még nem tudom, hogy újraveszem e.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. december 8.

sziszcsy

2021. szeptember 1.

sajnos nekem ez egy nagy nem. 2 árnyalatban is rendeltem - egyik sem vált be. rózsaszínes árnyalatú bőrömhöz a pink undertone színek közül választottam, mindkettő iszonyatosan sárgának hat. sajnos a skin match nem jött össze :( fedése közepes, de építhető, nekem kicsit száraz maga a termék. összességében nem vagyok elégedett, szerintem ha a tökéletes színt megtalálnám, akkor sem venném újra.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. szeptember 1.

RKBrigi

2021. július 11.

Több YouTube videóban találkoztam ezzel az alapozóval, így a jó értékelésekre támaszkodva, és mivel az The Ordinary egyéb termékei nagyon tetszettek rendeltem egyet. A fedése közepesen erősebb, természetes hatást kelt felvitel után (valahogy nekem a matt és fényes között van), de miután órákig viselem a zsírosodásra hajlamos bőröm eléggé átcsillog rajta, illetve a tartóssága se vált be nekem :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. július 11.

thatscrazy

2021. április 17.

Nagyon szép összképet hagy, az általam tapasztaltak közül a leginkább bőrszerűt!! Nagyon sok árnyalata van, amik online rendelésnél is könnyen párosíthatók a bőrszínnel, nagyon örülök, hogy a drogériás alapozókhoz képest itt van neutrális undertone és nem kellórákat válogatnom a brutálsárga árnyalatok közt, hogy megtaláljam a nekem valót!
Imádom, legszívesebben ezt használom az összes alapozó közül!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. április 17.

Imádom, legszívesebben ezt használom az összes alapozó közül!

simply

2021. április 9.

A színskála szuper, egyből sikerült megtalálni a nekem való színt, az állaga könnyed, a fedését semmiképp nem nevezném teljes fedésnek, leginkább közepesnek mondható, de a nagyobb baj az az, ahogyan beleül a pórusokba, ráncokba és kiemeli a száraz bőrrészeket, ha nincs megfelelően aláhidratálva. Kicsit macerás szépen sminkelni vele, így nem ez a kedvenc alapozóm, de a szép INCI miatt egy próbát megért :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. április 9.

Molli200

2021. február 25.

Én nagyon szeretem, ezer éve használom. Szépen fed.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 25.

Én nagyon szeretem, ezer éve használom. Szépen fed.

Csengu888

2021. február 19.

Nagyon jó kis light alapozó, és igen nagy a választék a színeket tekintve. Hosszan tart, este is ugyanúgy néz ki, mint reggel, nem hagy nyomot a ruhákon sem. Viszont kell rá valami púder, mert sajnos ha használok alá fényvédőt, kicsit zsíros marad.
Az állaga viszont nem jött be, nagyon folyékony, mindenhova fröcsög, folyik, ráadásul a pumpája sem olyan jó, nem mindig jön belőle, nyomogatom, aztán mindent összefröcskölök vele. De ez még mindig jobb, mint bármi, amit eddig próbáltam.
Nem fed olyan jól, de nekem erre nincs is szükségem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 19.

Nem fed olyan jól, de nekem erre nincs is szükségem.

Theodora

2021. február 17.

Update: sajnos mégsem tetszik annyira, azóta vettem drogériásat is a mindennapokra, de az jobb volt, mint ez. Pár órát bír csak, utána csúnya lesz az összkép, nem vészesen, de akkor már jobb, ha nincs rajtam semmi.

Szuper jó alapozó! Nekem nem lesz több alapozóm szerintem, csak ez meg a EL DW. Utóbbi jelesebb alkalmakra az erős fedése miatt, ez meg a mindennapokra tökéletes. Bár a fedése nem éppen gyenge, de nem is túl sok.
Az olajos bőröm nem fénylik át rajta, nem okoz pattanásokat, szép a finish és olcsó. Soha többé nem veszek drogériás alapozót ezután!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 17.

missorsi

2021. január 16.

Azt mondanám nem rossz mindennapi alapozónak, de többet nem tud mint amennyibe kerül azért.. Jó a színválaszték, nekem szép is nagyon mikor felteszem, de elég hamar feladja, gyorsan kopik, átfényesedik, pórusokat kiemeli. A Catrice HD-hez tudom hasonlítani ebben az árban, de az jobb.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. január 16.

NyBetti

2021. január 7.

Nagyon jó termék, nincs brutálisan erős fedése, de a mindennapi használatra tökéletes.
Könnyű eldolgozni, nem csíkoz, nem ül bele a pórusokba, és meglepően kevés is elég belőle. A színe is passzol, szerencsére nagy a színválaszték, több altónussal is kapható egy-egy szín.
Egyik szérumommal és a fényvédőmmel se veszett össze, nem pereg, és a zsíros bőrömön púderrel egész nap tart.
Újra fogom venni.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 7.

Újra fogom venni.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Glycerin, Aluminum Hydroxide

Emolliensek: Coconut Alkanes, Dimethicone, Isodecyl Neopentanoate, Trimethylsiloxysilicate, Caprylic/Capric Triglyceride PEG-4 Esters, Coco-Caprylate / Caprate, Sucrose Laurate, Dimethicone/ Bis-Isobutyl Ppg-20 Crosspolymer, Aluminum Hydroxide
Emulgeálószerek: PEG-9 Polydimethylsiloxyethyl Dimethicone, Caprylic/Capric Triglyceride PEG-4 Esters, Sucrose Laurate, Polyglyceryl-3 Diisostearate, Polyglyceryl-3 Polyricinoleate
Szilikonok: Dimethicone, Caprylyl Methicone, Trimethylsiloxysilicate, Polysilicone-11, Triethoxycaprylylsilane
Tisztítószerek: Caprylic/Capric Triglyceride PEG-4 Esters, Sucrose Laurate
Illatanyagok: Dipropylene Glycol
Színezékek: Titanium Dioxide / CI 77891, Iron Oxides, Aluminum Hydroxide, Bismuth Oxychloride / CI 77163
Tartósítószerek: Phenoxyethanol, Chlorphenesin

Felületi hártya képző anyag.

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag