The Ordinary

Ár:   2200 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   Tinamu, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: zsu044, Módosítva: 2017. május 8.

Lelőhely:   Tinamu, online

Könnyen eloszlatható, magas fedést biztosító alapozó. Gazdagabban pigmentált, mint a Serum Foundation, ennek ellenére természetes a bőrön, nem kelt maszkszerű hatást. Könnyű, nem olajos textúra, tisztán fizikai SPF15-ös fényvédelemmel.

21 árnyalatban kapható

candices

2020. szeptember 10.

Már előre megvettem a téli színárnyalatom, nagyon szép a fedése egyáltalán nem "cakey". Sok árnyalat van könnyen be tudtam azonosítani a hozzám közel állót. Az ára fantasztikus főleg, hogy van benne SPF is.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. szeptember 10.

cshrs

2020. június 14.

1.0 N very fair neutral az én színem. A neten néztem ki és reménykedtem, hogy jól választottam és szerencsére teljesen eltaláltam az árnyalatom.
A fedéssel és a tartóssággal semmi bajom. Amikor vettem még inkább zsíros-kombinált bőröm volt, ami azóta normállá javult. Eleinte minden rendben volt közöttünk, de amióta kevésbé zsíros a bőröm, azóta nem olyan szép az eredmény. Valamint nekem utazáshoz annyira nem vált be, mivel a kis adagolójából folyt ki a festék akárhogy is próbáltam elzárni.
Tehát amúgy ez egy jó alapozó azoknak akiknek fényesedésre hajlamos bőre van és nekik tényleg ajánlom, egyébként nem annyira, valamint utaztatni szintén nem a legjobb.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. június 14.

Csengiful

2020. június 11.

Ezt az alapozot hetkoznapi viseletre vettem meg, szerintem nagyon megeri az arat. Zsiros boron is tartos, de primer kell ala. Szinben remek, nekem az 2.0 N jott be. ( N20as MAC studio fix-et hasznalok jeles alkalmakra )

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 11.

ConceptArt

2020. június 9.

Nem nem, A-A, nem, soha többet! Imádom a The Ordinary termékeket, a szérumaikat, ezért rendeltem meg. Gyanús volt az ára (túl olcsó), ebben az árkategóriában jó alapozót még nem láttam, de azt gondoltam, hogy hátha majd most. Hát sajnos nem. Összeáll az arcomon pár perc alatt, a ráncokban is megáll, a szemhélyamon fél óra alatt összefolyt. Próbáltam én mindenhogy: primerre, primer nélkül, szivaccsal felrakva, az ujjaimmal felrakva, szilikon izével felrakva. SEMMI. Használhatatlan. Nagy kár. Ráadásul több árnyalatban is megvettem sajnos. Maradok az Estee Lauder Stay-in-place alapozónál.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 9.

Sophianne

2020. május 20.

A Mac alapozómat váltottam le erre. Ez valami csoda. Magas fedése van de még sincs maszk hatása. A legvilágosabb árnyalat nekem pont tökéletes. Az áráról pedig már ne ne is beszéljünk. 😊

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 20.

Stella1993

2020. április 3.

Gyengus, pozitívuma az ára, és a világos színárnyalatai. Szeplős vagyok, így az erősebb fedésű alapozókat keresem, de ez inkább gyenge-közepes... a pórusokba beleül, a száraz részeket kiemeli, az orromon lévő mitesszereket úgyszintén, a fényvédőimmel nem működik együtt (2 különbözővel próbáltam, mindkettővel lepergett). Számomra elég híg az állaga, a csomagolása pedig silány, konkrétan rossz a pumpája, gyári hibás, így mindig le kell csavarnom, ha használni akarom. Felkenve könnyen kopik, a ruhát összefogja, ha valaki szereti tapizni az arcát, akkor ezt az alapozót nem neki találták ki. 2 árnyalatban is megrendeltem, de már megbántam. Ha egyszer elfogynak, nem fogom újravenni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 3.

fekdoraa

2019. december 8.

Eléggé sárga a bőröm tónusa, így a drogériás vásárlás nehezen ment (csak az yves rochernél találtam a téli bőrömhöz árnyalatot), viszont ennél az alapozónál rengeteg árnyalat van. Magát az alapozót szeretem, elég erős fedése van, de ha igényesen, szivaccsal eloszlatom, aztán kevés púderrel fixálom, akkor szép a végeredmény. Szem alá csak korrektort használok mert együtt a kettő sok, és a ráncoknál alaposan bele kell ütögetni a púdert, de ha így csinálom, akkor a ráncokba sem ül bele.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. december 8.

Csilla123

2019. november 1.

Nagyon szépen passzol a bőrhöz, nem kenődik el, matt :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. november 1.

Nagyon szépen passzol a bőrhöz, nem kenődik el, matt :)

Vkriszta

2019. május 27.

A vegyes vélemények ellenére megvettem, és nagyon jól tettem! Tökéletes a színe,mintha nem is lenne rajtam semmi csak egységesíti az arcbőröm. Nem igénylem az erős fedést, természetes a fénye ( nem szeretem a matt hatást, olyan élettelen tőle az arc), kézzel viszem föl,minimálisan kell fixálom.
Az SPF/15 ről szerintem ne is beszéljünk.Az ára tökéletes, ahogy a pumpás kiszerelés is.Könnyen beszerezhető,nem nyitogatják a drogériákban a hölgyek. Számomra a tökéletes hétköznapi alapozó.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. május 27.

JaNka84

2019. április 21.

Szerintem simán üti a drogériás szintet, csak olcsóbb. Semmivel sem rosszabb egy L'Oreal, vagy egy Rimmel alapozónál. A színt kell eltalálni, akkor nagyon kevés anyagból szép eredményt tudunk elérni.
Akkor szeretem használni, ha alá fizikai fényvédőt teszek, mivel ebben is van egy kevés (15 Spf) fizikai.
5 csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. április 21.

5 csillag.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Glycerin, Aluminum Hydroxide

Emolliensek: Coconut Alkanes, Dimethicone, Isodecyl Neopentanoate, Trimethylsiloxysilicate, Caprylic/Capric Triglyceride PEG-4 Esters, Coco-Caprylate / Caprate, Sucrose Laurate, Dimethicone/ Bis-Isobutyl Ppg-20 Crosspolymer, Aluminum Hydroxide
Emulgeálószerek: PEG-9 Polydimethylsiloxyethyl Dimethicone, Caprylic/Capric Triglyceride PEG-4 Esters, Sucrose Laurate, Polyglyceryl-3 Diisostearate, Polyglyceryl-3 Polyricinoleate
Szilikonok: Dimethicone, Caprylyl Methicone, Trimethylsiloxysilicate, Polysilicone-11, Triethoxycaprylylsilane
Tisztítószerek: Caprylic/Capric Triglyceride PEG-4 Esters, Sucrose Laurate
Illatanyagok: Dipropylene Glycol
Színezékek: Titanium Dioxide / CI 77891, Iron Oxides, Aluminum Hydroxide, Bismuth Oxychloride / CI 77163
Tartósítószerek: Phenoxyethanol, Chlorphenesin

Felületi hártya képző anyag.

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag