The Ordinary

Ár:   €8.70   Kategória:   Fényvédők
Lelőhely:   Tinamu, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Skinsmart.hu-n 3 490-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: sassygirl, Módosítva: 2018. július 3.

Ár:   €8.70
Lelőhely:   Tinamu, online
Kategória:   Fényvédők
Vedd meg online: Skinsmart.hu, 3 490

Alkoholmentes, vegán, gluténmentes, CF fényvédő. 15-20 perccel azelőtt érdemes felvinni, hogy napra mennénk, és 2 óránként érdemes újrakenni.

Gyermekek esetén 6 hónapos kor felett használható, alatta orvossal érdemes konzultálni használatáról.

Ár: 3 490 , Eladó: Skinsmart.hu
Fizetés: bankkártya, utánvétel, banki előreutalás, Szállítás:MPL futárszolgálat

Akasa

2020. július 11.

Nem szeretem a fényvédőket, de a retinol és a hámlasztók miatt kell...
Ezt a fajtát nem bírja a bőröm :( a szemem begyullad tőle, ha közelre kenem :(
Nem volt a 30-as, ez gyenge is, kb órànként újra kell kenni.
Keresem a megfelelőt továbbra is

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 11.

Nem szeretem a fényvédőket, de a retinol és a hámlasztók miatt kell...
Ezt a fajtát nem bírja a bőröm :( a szemem begyullad tőle, ha közelre kenem :(
Nem volt a 30-as, ez gyenge is, kb órànként újra kell kenni.
Keresem a megfelelőt továbbra is

hambi

2019. március 13.

Nekem nagyon tetszik. Régebben rendeltem, mert van egy ilyen ´betegségem´, hogy ha valami új jelenik meg deciem-en, azonnal megrendelem :D
De azt tapasztalom, hogy mattítja a böröm, ami nálam elönyt jelent egy terméknél. Most az SPF 15 használom, de persze már megvan a 30as is nyárra :D
Azt hiszem végre megtaláltam az olcsóbb és mégis remek alternatívát fényvédök terén.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 13.

dunaimano

2019. február 14.

Ez az első fizikai fényvédőm, ezelőtt kémiait használtam. Kombinált (normál - zsíros) bőröm van, nem tudtam, hogy miként reagálna a bőröm egy fizikai fényvédőre. A fehér rétegtől kicsit féltem, amit a fizikai fényvédőkről, és erről a termékről is olvasni lehet, hogy maga után a bőrön hagy. Tény és való, a kémiai társainál jóval sűrűbb, töményebb, és fehérebb krémet rejt a tubus, de felkenve mégis hamar beszívódik és eltűnik. A fényvédőnek én mindig hagyok 5-10 percet, mielőtt tovább szépítkezem reggelente, ennyi időre szüksége volt a kémiai fényvédőmnek, azóta pedig megmaradt a jó szokásom. Nem nehéz eloszlatni sűrű volta ellenére sem. Jó hír, hogy nem zsírosodott tőle az arcbőröm. Én elég sok réteget viszek fel már reggel is, és mindennel jól működik együtt. Alapozó előtt még primert használok. Szerintem az ára nagyon baráti, irritációt nem tapasztaltam. A 15-ös faktorszám nem magas, de télen szerintem elég lehet, főleg, ha az alapozódban is van némi fényvédő. Egyébként a skinsmartról próbáltam beszerezni, de készlethiány volt, végül egy kedves krémmániás eladótól sikerült beszereznem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 14.

Oila

2019. február 12.

High-end fizikai fényvédőt még sosem próbáltam, de patikai drágát igen, és annál sokkal jobban bevált ez a termék. Érdekes állaga van, mert kinyomva nem tűnik sűrűnek, amikor elkezdem felvinni a bőrre, akkor viszont sűrűn hófehér, de ahogy bemasszírozom, nekem teljesen nyomtalanul felszívódik. Igaz, hogy nem matt, hanem alaposan aláhidratált, a termékektől kicsit még "csúszós" bőrre viszem fel. Néhány perc alatt teljesen felszívódik, és legalábbis most télen teljesen matt finishe lesz végül. Nyárra meg nyilván a 30 SPF változatát fogom kipróbálni. Télre, amennyi időt egyébként a szabadban töltök, ez nekem tökéletes, arról nem is beszélve, hogy a primert tényleg kihagyhatom vele, és álomszépen mutat rajta a smink.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. február 12.

lupelupe

2019. január 14.

Próba szerencse alapon rendeltem meg, mert ahogy a Deciem oldalán olvastam, valakinek vagy tökéletesen beválik, vagy egyáltalán nem - köztes állapot nincs. Szerencsére az első táborba tartozónak vallhatom magam. Könnyen kenhető, fehér réteget egyáltalán nem hagyó krém. Gond nélkül tudtam rá sminkelni. Az igazsághoz hozzátartozik, hogy elég száraz bőröm van, zsírosabb bőrön nem tudom, hogy viselkedik.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. január 14.

Kardvirág

2019. január 11.

Nem ajánlom. Csak spf15, de gondoltam télre jó lesz. Szóval alacsony védelem, cserébe fahérre meszel. Kuka. :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. január 11.

gabiba

2018. szeptember 17.

Vegyes érzelmeim vannak ezzel a fényvédővel. Túl sűrűnek találom, azért felszoktam keverni még ezzel-azzal és úgy sokkal kenhetöbb és elviselhetőbb érzetet hagy maga után. Ugyanúgy szürkés a krém mint az SPF30-nál és felkenve fehér réteget hagy, de negyed óra múlva ez elmúlik. Sminkelni nem szeretek rá annyira, mert a könnyű alapozóval még okés, de a pirosítót nem lehet finomat felvinni csak naggggyon óvatosan. Inkább próbálkozom a kóreai vonalon tovább.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 17.

Antioxidánsok: Astaxanthin, Tasmannia Lanceolata Fruit/Leaf Extract, Haematococcus Pluvialis (Algae) Extract, Picea Mariana Bark Extract, Alanine, Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Allantoin
Hidratálók: Glycerin, Alanine, Histidine, Sodium PCA, PCA, Sodium Lactate, Glucose, Maltose, Fructose, Trehalose, Urea, Sodium Hyaluronate

Pirosas-narancsos színű karotinoid fajta, mely természetes formában megtalálható bizonyos tengeri növényekben, algákban és halakban (pl. a lazac is ennek a festékanyagnak köszönheti piros színét). Az összetevő erős antioxidáns hatással rendelkezik - a truthinaging úgy tudja, hogy kb. 100-500x erősebb, mint az E-vitamin (bár még nem igazán készültek olyan tanulmányok, melyek kifejezetten az összetevő a bőrre helyileg gyakorolt hatását vizsgálnák). Az astaxanthin képes lehet megakadályozni az UVA sugárzás révén a bőrben bekövetkező oxidatív károsodást (forrás).

Rozmaring levelének a kivonata. Lásd rozmaring.

Az ausztrál tasmán hegyi bors virágának és levelének a kivonata. Az összetevő a gyártó tesztjei szerint megakadályozza a bőrérzékenységet érzékelő TRPV1 receptor aktivitását, ezáltal azonnal enyhíti viszketést és az égő érzést, valamint csökkenti a bőrvörösség megjelenését (az UV sugárzás által kiváltottat is). Ezen túl antioxidáns hatással is bír, mely állítólag 3x nagyobb, mint az áfonyáé, valamint Rutin tartalma révén jó hatással van a töredezett, kitágult erekre és a szem alatti sötét karikákra.

A Haematococcus Pluvialis nevű édesvízi algaféle kivonata, mely nagy arányban tartalmaz erős antioxidáns hatású asztaxantint.

Alanine a I h

Az izoleucin egyike a 21 fehérjealkotó aminosavnak, mely a szervezetben található fehérjék egyik alap építő köve. Az aminosavaknak a kozmetikumokban vízmegkötő, sebgyógyító és antioxidáns tulajdonsága van.

A fenil-alanin egyike a 21 fehérjealkotó aminosavnak, mely a szervezetben található fehérjék egyik alap építő köve. Az aminosavaknak a kozmetikumokban vízmegkötő, sebgyógyító és antioxidáns tulajdonsága van.

PCA h

Cukor (sima répacukor). A bőrön alkalmazva vízmegkötő, hidratáló hatása van.

Gyümölcscukor. A bőrön alkalmazva vízmegkötő, hidratáló összetevő.