The Saem

Ár:   $8   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Pigmentfoltok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: clara12, Módosítva: 2016. október 21.

Ár:   $8
Bőrprobléma:   Pigmentfoltok

Hidratáló hatású tartós korrektor olívaolajjal.

2 árnyalatban kapható

ficeglobog

2019. január 18.

Próbálkozom a korrektorokkal. Szemem alja nagyon sötét. Ez sem fed tökéletesen. Pigmentfoltomat az arcomon egész jól eltünteti. Persze nem teljesen. A világosabb árnyalatot vettem meg. először sötétnek tűnik, majd egészen elfogadhatóvá válik. Sajnos a ráncokba beül. Igyekszem nagyon vékonyan felvinni, de akkor meg nem fed eléggé. A 4 csillagot azért adom, mert a bőröm nem szárítja.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. január 18.

_zsulu_

2018. február 27.

Nagyon becsapós színe van, a világosabbat rendeltem belőle, de amikor kinyomtam a tubusból nagyon sötétnek tűnt (és narancsosnak), pláne korrektorhoz képest.. Egymás mellé kenve az alapozóimmal viszont nagyjából egyforma színűre oxidálódtak, így némileg megnyugodva elkezdtem a tesztelését :D
A szemem alá a színe miatt nem kenem (oda még így is messze túl sötét), csak bőrhibákra, de azt kell mondjam, hogy nem fed annyira jól mint reméltem... Pl. a Catrice Liquid Camouflage-a, de még a Tonymoly Face mix cover pot-ja is simán hozza a szintjét, sőt többet is. Én most úgy használom, hogy picit bővebben ellapogatom a problémásabb részeken, hagyom pár percig száradni, majd ráalapozok, így ki lehet hozni belőle a maximumot, vagy a rózsaszínes tónusú alapozómhoz használom színkeverés céljából, mivel ez elég sárgás.
Az összetevői szépek, valóban hidratál, nem szárít és nem irritál, jó az ár-érték arány, praktikus a csomagolása és sok van benne, ezek miatt kap egy gyenge kegyelem négyest, de a fedése és a színe nálam lehúzza sajnos, így biztos nem veszem újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 27.

Funnyface

2017. február 6.

Nem rossz, nem rossz :) azt nem mondom, hogy állva tapsolok, de határozttan közelít "a" korrektorhoz. Rendkívül száraz, de cserébe sötét lilás karikkákkal megáldott szemkörnyéki bőrömmel kevés sminktermék képes megküzdeni. Amikor egy korrektornak magas a pigmentáltsága, akkor száraz a formulája, amikor pedig hidratáló hatású, akkor alacsony a pigmentáltsága...bosszantó. Mindenesetre nem adtam fel és láss csodát, alakul a dolog. Nemrég a termékcsalád tip concealerét rendeltem meg, ami egészen jól teljesített. A bőrömön jobb, mint a maybelline fit me concealer... De az igazsághoz hozzátartozik, hogy bőrhibák kijavítására sokkal jobb, mint a szemkörnyékre. (határozottan ajánlom bőrhibákra) Száraz bőrrel megáldott sortársamtól hallottam, hogy ez a termék inkább szemkörnyékre való. Annyi jót hallottam a márka többi korrektoráról is, hogy azonnal megrendeltem, méghozzá a világosabb árnyalatban. Eddig mindig a sötétebbet, 23 vagy 2 natural beige árnyalatokat rendeltem. Elmondhatom, nem bántam meg. Folyékony állagú korrektor, egészen magas a pigmentáltsága. Egy nagyobb gyöngyszemnyi elég belőle. Ahogy felviszem világosnak tűnik, az inkább medium, mint fair bőrömön. Végül egyenletesen belesimul a bőrömbe, könnyen, teljesen eldolgozható. Pigmentáltsága egészen magas, de nem teljes. Magasabb, mint a skinfood salmon dark circle korrektoré, ami szintén jól hidratál. Ezt a terméket érdemes inkább kisebb mennyiségben használni, mert túl sok belőle pöttyösre, foltosra szárad, és kiemeli a szárazság miatt megjelenő apró ráncokat, mint a folyékony korrektorok jórésze. Kisebb mennyiségben szemkörnyékem bőrét nem szárítja ki, nem emeli ki a ráncokat. Valamennyire ez is beleül a ráncokba, de elsimítva azokat nem gyűlik össze ismét. Gondolom, ebben szerepet játszik, hogy alaposan hidratálom a szemkörnyékemet smink előtt. A hátránya leginkább az, hogy pár óra múlva a fedése csökken, egyenletesen, nem foltosan halványul el. A tubusban viszont rengeteg termék van, egy életre elegendő lesz.
Összeségében elégedett vagyok vele, lényeges előre lépést jelent nekem, és nem szárítja ki a bőrömet (!). Inkább felfrissítem a sminkemet, minthogy foltos, ráncos legyen a nap közepére. Nem tudom, hogy várhatok-e ennél is magasabb pigmentáltságot, vagy tartósságot egy hidratáló korrektortól. Meglátjuk, mindig szeretek újat kipróbálni, de addig is maradok ennél.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. február 6.

Antioxidánsok: Magnesium Ascorbyl Phosphate, Yeast Extract
Gyulladáscsökkentők: Adenosine
Hidratálók: Butylene Glycol, Niacinamide, Aluminum Hydroxide, Sodium Hyaluronate, Glycogen, Mannitol
Vitaminok: Niacinamide, Magnesium Ascorbyl Phosphate

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.