The Saem

Ár:   $8   Kategória:   Szemkrémek
Lelőhely:   online külföldről   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Oraculum, Módosítva: 2017. október 3.

Ár:   $8
Lelőhely:   online külföldről
Kategória:   Szemkrémek
Bőrprobléma:   Vízhiány

• Hűsítő hatás a tiszta izlandi ásványvíznek köszönhetően
  • Hidratál, világosítja a sötét karikákat, enyhíti a puffadtságot

Elyana

2018. november 27.

Oraculummal ellentétben én nem tartottam a fagyasztóban, mert (szintén nyáron) nekem a fürdőszobai tartás mellett is elég húsítő volt + a vége felé kicsit tömörebb és nehezebb felvinni, a szemkörnyék meg ugye érzékeny rész, szóval át kellett váltanom a kikaparás és kézzel felvitelre. Eleinte amúgy nagy plusz volt nálam, hogy a stick-el felvihető, gyors és egyszerű. Utána nem zsíros érzést hagy maga után, de mégis eléggé hidratál a nyári melegben. Simán lehet rá sminkelni, nem fog elmaszatolódni tőle a szemhéjfesték. Az illata frissítő és kellemes. nem tolakodó, nem illatozol tőle később, de mégis jó amikor használod. Nekem a gyógynövények jutottak róla eszembe. Kb 2 hónapig volt elég. Ez volt eddig a leggyorsabban fogyó szemkörnyék ápolóm, de nem panaszkodom, mert nem volt drága és a medvés tartót tudtam újra használni DIY szemkrémhez.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 27.

Oraculum

2018. augusztus 16.

Imádom, már vagy a 3.-at használom, nagyon finom, ilyen algás-vizes illata van, Én a fagyasztóban tartom, és nem fagy meg annyira, hogy ne tudjam bármikor használni.
Nekem nem puffadt a szemem alatt, nincsenek karikáim, sem ráncaim, de ettől függetlenül jól esik a szemkörnyéket ezzel ápolni, mert igazán frissítő és gyorsan beszívódik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 16.

Hidratálók: Butylene Glycol, Xylitol, Glycerin, PEG-8, Bis-PEG-18 Methyl Ether Dimethyl Silane
Vitaminok: Niacinamide

Mesterséges bőrkondicionáló, vízmegkötő anyag. Szilikon féle.