The Somerset Toiletry Company

Ár:   2490 Ft   Kategória:   Kézkrémek
Lelőhely:   Marionnaud, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: anetta.filip, Módosítva: 2018. szeptember 3.

Lelőhely:   Marionnaud, online
Kategória:   Kézkrémek

Luxus kézkrém 20% shea vajjal a selymesen sima és lágyan illatos kezekért.

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Ticsinky

2018. október 17.

Imádom kézkrém! :)
Én nagyon szeretem az állagát, gyorsan felszívódik, remekül hidratál és puha lesz tőle a kezem. Az illata pedig isteni!
A gyorsan felszívódik, viszont csak akkor igaz, ha keveset nyom ki belőle az ember, ugyanis eléggé zsíros a krém és nagyobb mennyiségnél bizony jóval több ideig kell masszírozni a kézbe. Szóval egy használatnál elég egy kis borsónyit kinyomni belőle. Ami nem is baj, mert így igazán gazdaságos, sokáig kitart.
Nekem megéri az árát és biztosan kifogom próbálni más illatban is! :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 17.

Imádom kézkrém! :)
Nekem megéri az árát és biztosan kifogom próbálni más illatban is! :)