Thefaceshop

Ár:   4800 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek

A krémet és az összetevőket feltöltötte: csill87, Módosítva: 2012. március 17.

Kategória:   Hidratáló krémek

ECOCERT minősített mélyhidratáló. Vegyszermentes, parabénmentes, olajmentes, alkoholmentes, GMO mentes, Triclosanmentes, benzopenone - mentes.

springee

2017. augusztus 23.

Nagyon könnyű, gyorsan beszívódó hidratáló, a hatása szinte egész nap kitart, és ami számomra minden nappali krém esetén fontos: lehet rá sminkelni. Plusz pont a szép, igényes csomagolás, illetve a nagy kiszerelés. Ellenben úgy vélem, ez az olcsó, húsvéti tojásdíszítő matricát idéző illat egyáltalán nem méltó hozzá. Mindenesetre ezt a krém pozitív tulajdonságai ellensúlyozzák, azok fontosabbak, ezt a méltatlan szagot pedig végül is el lehet viselni

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 23.

csill87

2013. április 21.

Eddig ez a legjobb hidratáló amit kipróbáltam.Nagyon száraz bőrre télen kevés, de most tavasszal hogy már nem annyira száraz a bőröm nagyon-nagyon szuper. Elég gyorsan felszívódik, így reggel a sminkeléssel sem kell sokat várni, és jól lehet rá alapozni is. Az összetevői is szépnek tűnnek, én nagyon szeretem.

Update: Lassan elhasználom ezt a 125 ml-es adagot és nagyon gondolkodom hogy újravegyem-e. Ami mellette szól, hogy nagyon gazdaságos, ennyi pénzért máshol fele ennyi krémet sem kapunk. Az állaga nagyon jó, az illata is kellemes, jó érzés vele krémezni, de nincs túlparfümözve. Gyorsan beszívódik, nem ragacsos, megnyugtatja a bőrömet. (Volt, hogy gyantázás után kentem a lábamra belőle, mert nagyon égett és ez a krém arra is szuper volt - szóval végszükség esetén erre is bevethető)
Ellene szól viszont, hogy télen nem hidratálja eléggé a bőröm, a 125 ml-t pedig én így nem tudom 1 év alatt elhasználni. Bár az előnyök mellett ez a szempont így eléggé eltörpül.Visszatérek majd még hozzá szerintem! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 21.

micsodacicalany

2013. március 4.

Lényegében elégedett vagyok ezzel a hidratálóval, mert jó sminkalap, kellemes érzés az arcon, hipp-hopp felszívódik, és nem zsíros, inkább vizes állagú, bár az én bőrömnek kicsit "kevés", arcmosás után ugyanolyan száraz, mint előtte. A pattanások gyakorlatilag osztódással szaporodnak rajtam az utóbbi időben, de ez a krém használata előtt is majdnem ugyanilyen súlyos probléma volt, általában akkor súlyosbodik a helyzet, ha BB krémet (Missha Perfect Cover) vagy alapozót (Lancome Teint Idole Ultra 24 H) is teszek fölé - tehát ha kilépek az utcára. :D A csomagolása szerintem nagyon elegáns, olyan, mint egy luxusterméknek (bár ez a legutolsó szempont nálam), az illata is oké. Ár-érték aránya is jó. Négyesre értékelem, mert azért nem csodaszer, de jobb, mint egy átlag drogériás nappali arckrém, amiből ugyanez a mennyiség drágább.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 4.

Hidratálók: Cyclomethicone, Glycerin, Betaine, Sodium Hyaluronate

Nem ragadós, gazdag textúrájú, de egyúttal könnyed érzetű, jó kenhetőséget biztosító lipidféle, melynek a CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőrkondicionáló és emollient hatása van. Mivel a szerkezete nagyon hasolnó a bőr természetes hidro-lipid rétegéhez, ezért remek hidratáló hatással bír.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

A francia rózsa virágának a kivonata. A Cosing szerint szövet összehúzó, tonizáló összetevő, Paula Begoun szerint viszont illatanyag. Vízzel és butilén glikollal alkotott elegye az ún. Phytessence™ French Rose gyártó ígéretei szerint megvédi a bőr sejtjeit a hidrogén-peroxid (H2O2) és az UVB által okozott oxidatív káros hatásoktól, és DNS védelmet nyújt mind az UVA, mind az UVB ellen illetve elősegíti a sejtek méregtelenítését is.