Best of Beauty 2019

Thefaceshop

Ár:   6000 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Lelőhely:   online külföldről   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Sheilagold, Módosítva: 2016. október 17.

Lelőhely:   online külföldről
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrprobléma:   Vízhiány

Könnyű krém, melynek textúrája lágyan beleolvad a bőrbe, ragyogóvá teszi azt, és pótolja a nedvességtartalmát.

ZiAn

2017. március 2.

Mintát kaptam belőle. Kellmes illatú könnyű krem, ami gyorsan felszívódik. Puha tapintású a bőröm használata után. Nem érzem extra hatását, vannak ennél jobb darabok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. március 2.

Sheilagold

2016. október 17.

Elöljáróban annyit rólam, hogy szuper érzékeny bőröm van, foltokban szárad, majd utána hámlik rosszabb időszakokban, húzódik és feszül is időnként. A DMes krémektől elkezdve a Vichy, Gigi es hasonló nagyon drága kozmetikai krémekig mindent próbáltam már. Vagy nagyon nem vált be, vagy csípett eddig a legtöbb. Vagy ha bevált max pár hónapig működött és utána nem használt vagy csípni kezdett mind.

Ebayen rendeltem egy maszkot és amellé kaptam két tesztert ebből a krémből. Ritkán próbálok ki tesztereket, de az utóbbi időben annyira pozitívan csalódtam a koreai kozmetikumokba hogy gondoltam megpróbálom.
Hát egy szóval tudom jellemezni: WOW!

Abszolút nem volt elvárásom felé, max a kíváncsiság hajtott. Az állaga nagyon finom, és könnyű, folyékony, majdcsak lemosó tej szerű. Fehér de kicsit áttetsző is. Nagyon kellemes érzetet okozott, egyáltalán nem volt ragacsos vagy nehéz utóérzete. Nem éreztem azt hogy nem kap levegőt, vagy hogy párolog a bőröm utána, vagyis hogy izzad tőle az arcom, amit pedig sok krémmél éreztem eddig. Az illata is visszafogott, de átlag arckrém jellegű.
Ami viszont ledöbbentett, hogy világosít de nem is ezt mondanám rá, hanem hogy egységesítette a színét a börömnek. A piros irritált foltok vagy pattanásról visszamaradt pigmentek elhalványultak. Olyan érzésem volt, hogy szinte ragyog a bőröm. A másik ami sokkoló volt, hogy 2 zuhanyzás után is ugy éreztem hogy még mindig friss és hidratált, puha a bőröm. Szinte olyan volt mintha folyamatosan újra kentem volna az arcom.

Most azon vagyok hogy honnan lehetne a legkevesebb posta költséggel megszerezni, mert elképesztően jo ez a krém. Nem tudom miben más mint a többi, de nagyon nagyon nagyon tetszik. Tényleg olyan mintha felhő simogatná az ember bőrét. :D
Akinek lehetősége van kipróbálni tesztert annak mindenképpen javaslom, pláne hogyha olyan érzékeny a bőre mint az enyém. Ha lehetne akkor 10 csillagot adnék neki, mert ilyen krémmel sosem volt még dolgom. Már csak abban reménykedem, hogy hosszútávon is beválik.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. október 17.

Hát egy szóval tudom jellemezni: WOW!

Antioxidánsok: Beta-Glucan
Gyulladáscsökkentők: Beta-Glucan
Hidratálók: Propanediol, Glycerin, Butylene Glycol, Betaine
Vitaminok: Panthenol, Niacinamide

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.

Térfogatnövelő és sűrűség szabályozó segédanyag.