Thefaceshop

Ár:   1990 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Tág pórusok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Titvog, Módosítva: 2016. május 18.

Ár:   1990 Ft
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Bőrprobléma:   Tág pórusok

Lehúzható mitesszer eltávolító maszk, amely a Jeju szigetén lévő vulkán talajának minden előnyös tulajdonságát tartalmazza.

Ez a bőrtisztító termék kiválóan alkalmas a mitesszerek és az elhalt hámsejtek eltávolítására.

Amilea

2018. január 14.

Eddig drogériás pórustapaszokkal próbálkoztam, azonban véletlen rábukkantam erre a termékre, és a pozitív vélemények alapján meg is rendeltem. Nagy reményekkel vettem meg, már csak azért is örültem, mert úgy gondoltam, hogy ennyi pénzért jobban megéri ez a kiszerelés, amelyet sokáig használhatok, mint egy pár száz forintos csomag pórustapasz, amelyben a három darab tapasz három alkalomra elegendő. Sajnos nem szedett ki szinte semmit, még gőzölés után sem. Ezen kívül még a bőröm kipirosodott és viszketett is lehúzás után az orromnál, bár ezt a drogériás tapaszoknál is tapasztaltam. Azok mégis hatékonyabban tisztítottak, úgyhogy azt hiszem, azoknál maradok inkább, hiába kerülnek összességében többe.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 14.

csill87

2017. október 10.

Már évek óta mindig újraveszem ennek a márkának a mitesszer eltávolítóját. Egy ilyen tubus nekem egy évig elég kb, és mikor újra akarom venni, mindig újracsomagolják, de ugyanaz az anyag van bennük, ugyanazzal a hatással. Szerintem ez már a 4 verzió amit próbálok. Valóban igaz, amit springee írt, az ebayes fekete maszk meg ez ég és föld. Ez ezerszer erősebb, nekem az nem csinált semmit. Ez azonban igen, nekem tényleg kiszedi a mitesszerek olyan 60-70 százalékát, ami figyelembe véve, hogy micsoda sebek voltak rajtam sokszor kozmetikus után, bizony megváltás.
Úgyhogy én ezt nagyon szeretem, nekem nagyon bevált, bár nem használom gyakran, legfeljebb egy hónapban kétszer, mert azért féltem a bőrömet is, tényleg olyan, mintha legyantáznánk az arcot.
Szerintem is bőrtípustól függ, hogy kinek válik be, és kinek nem, de érdemes vele tenni egy próbát mindenkinek, én már nem tudok nélküle meglenni, mióta tudom, hogy milyen szépen ki tudja tisztítani a bőrömet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 10.

springee

2017. június 14.

Elfogult vagyok a koreai termékekkel kapcsolatban és nagy reményeket fűztem hozzá, azonban kicsit csalódtam. Jóval hatásosabb, mint a drogériás tapaszok java része, noha azok közül akadt azért egy, ami messze felülmúlta ezt is, meg a többi lehúzható tapaszt is. Valamennyit szed ki, nem teljesen felesleges a használata, de kicsit többet vártam tőle. A páromnál azonban sokkal szebb eredményeket ért el, bár nála a tapaszok is hatásosabbnak bizonyulnak. Ezek szerint embere válogatja, másnak tehát jó vétel is lehet.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 14.

KittiASzuperpocok

2017. január 12.

Jaj de jo en irom az elso velemenyt ☺
Aki azt varja hogy kiszedi a miteszereket az megint csalodni fog 😂😂😂
Gozoltem es nem.
Viszont ha az ebayes feketehez kell hasonlitanom akkor eg es a fold a ketto. Ez a vulkanikus cucc brutal mega hamlaszto. A legerosebb amivel valaha is talalkoztam.
Plusz sikerult vele a bajszomat is legyantazni, habar nem terveztem 😂😂😂
A borom eszmeletlen ude lett tole, csak a problemas teruleteimre kentem.
De miteszert nem lattam rajta egy darabot sem.
Vastagon kentem fel, mert ugy irja akkor jobb hatast fejt ki.
Ennek koszonhetoen 40percig szaradt. Olyan szinten huzta a boromet hogy nem tudtam beszelni csak motyogni mert osszehuzta a szam korul a boromet.
Szoval nem igazan ertem miert nem szedte ki a mitiket.
Lehet erdemes lenne par het mulva egy hosszasabb gozoles utan nekilatnom a dolognak.
Szoval csalodtam de csak egy picit! Mert mellette meg brutal jo tulajdonsagai vannak es olyan mintha a benne levo asvanyi anyagok beleivodtak volna a borombe.
Szoval attol fuggetlenul nem tudok ra rosszat mondani. Piheket nem hagyott...aki hasznalta a feketet, az tudja hogy cibalja a szorszalakat. Na ez tizszer olyan erosen tep, tenyleg gyanta erossegu. Szoval 3 az egyben: gyanta, hamlaszto, mattito. 😂
Na makd meg probalkozom de hagyom a borom pihenni par hetig. Remelem jo leirast tudtam adni. Jaaaaa es az illata. Frenetikusan kellemes 😍

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 12.

Jaj de jo en irom az elso velemenyt ☺
Aki azt varja hogy kiszedi a miteszereket az megint csalodni fog 😂😂😂
Gozoltem es nem.
Plusz sikerult vele a bajszomat is legyantazni, habar nem terveztem 😂😂😂
A borom eszmeletlen ude lett tole, csak a problemas teruleteimre kentem.
De miteszert nem lattam rajta egy darabot sem.
Vastagon kentem fel, mert ugy irja akkor jobb hatast fejt ki.
Szoval nem igazan ertem miert nem szedte ki a mitiket.

Gyulladáscsökkentők: Allantoin
Hidratálók: Butylene Glycol

PVP 0 0

Térfogatnövelő és sűrűség szabályozó segédanyag.

Felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.