Thefaceshop

Ár:   400 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: julcsa95, Módosítva: 2017. július 31.

Kategória:   Pakolások, Hámlasztók

Ultra tápláló goji bogyóval átitatott maszk, azonnali ápolást nyújt a dehidratált, pikkelyes bőrnek.

Kori

2019. január 6.

Update:

Másnap sajnos 2 csúnya kis göb jelent meg az arcomon, és csak nagyon nehezen múltak el. Remélem nem miatta volt… Más új terméket ezen kívül nem használtam.
Van még egy ilyenem, később letesztelem és kiderül…

2018. október

Ebből a szériából többet is beszereztem, mind másra való, így adtam belőle édesanyámnak és a nővéremnek is.
Tegnap egy maszk-szerű sminket viseltem, ami eléggé kiszárította a bőrömet, így utána mindenképpen valami extra hidratálást szerettem volna.
Maga a maszk éppen annyi folyadékban van, amennyit fel tud venni, nekem csak néhány csepp maradt a tasak alján. Nem folyik belőle cucc, amíg felapplikálom az arcomra. Ez egyébként nem tart sokáig, mert egész jól eltalált mérete és bemetszései vannak. Nem lóg rá a nyakamra/fülemre, és nem lóg túl a homlokom sem annyival, hogy betakarja a hajam. 😃
Csak 1-2 helyen kellett korrigálnom ollóval, hogy teljesen jól passzoljon. Tehát ilyen szempontból nekem nagyon bejött.
Az illata kellemes, gyümölcsös-krémes, az arcon viselve már nem is éreztem. (Egy az egyben Nature Republic Real Nature Acai Berry Ampoule)
Kb fél óráig hagytam fent, azalatt beszippantotta a bőröm a szérumot. Puha hidratált érzést hagyott maga után.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 6.

Update:

Van még egy ilyenem, később letesztelem és kiderül…

2018. október

csill87

2017. október 10.

Szerettem ezt a maszkot, hidratált. Csoda, hogy nem irritálta a bőrömet amúgy, mert most látom, hogy van benne alkohol is. De ez jó termék volt szerettem, de nem vettem újra, mert csodát nem tett. A Tonymoly I'm Real Mask Sheet rizses maszkját szoktam újravenni mindig ha épp nincs újdonság amit kipróbálnék, eddig az vált be a legjobban nekem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 10.

Antioxidánsok: Lycium Chinense Fruit Extract
Gyulladáscsökkentők: Allantoin
Hidratálók: Butylene Glycol, Glycerin, Trehalose, Sodium Hyaluronate
Vitaminok: Panthenol

A kínai ördögcérna gyümölcsének a kivonata. A kínai ördögcérnát a hagyományos kínai orvoslásban használják. Aminosavakat, vitaminokat, ásványi anyagokat tartalmaz, és a béta-karotin egyik leggazdagabb forrása a növényvilágban. A kivonatnak antioxidáns hatása van a bőrre.

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak