Thierry Mugler

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: miraclum, az összetevőket feltöltötte: juciii, Módosítva: 2014. november 17.

Lelőhely:   parfümériák, online

Illatcsalád: orientális-virágos

Összetétel: gyömbér, citromverbéna, frézia, ámbra, fás jegyek

mókincs

2017. szeptember 28.

Mikor még az anyaillatot nem mertem megvenni, akkor szereztem be őt. Egy nyár alatt elfújkáltam a 60 ml-t.
Persze, le sem tagadhatná a nevét, de lényegesen könnyedebb, mint a sima Alien.
Azoknak ajánlom, akiknek az anyuka túl sok, vagy a bátortalanoknak, mint én voltam. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. szeptember 28.

Persze, le sem tagadhatná a nevét, de lényegesen könnyedebb, mint a sima Alien.

GNóri

2017. június 28.

Az egyik kezemen Ő, a másikon az Extraordinaire, és érdekes módon olyan eget verő különbséget nem fedeztem fel köztük. Alapvetően hasonló illatok, mindkettő citrusos, gyömbéres, kicsit kesernyés. Az Extraordinaire melegebb, testesebb, inkább hűvösebb időre való, az Aqua Chic pedig könnyedebb, frissebb, nyárra tökéletes.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 28.

Kicsivero

2017. június 22.

Gyömbéres,citrusos igazi nyári Alien!És a tartósságával sincs gond....6.óránál tartok és még érezhető!Jár a sok ☆

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. június 22.

Cintia04

2017. június 9.

Teljes mértékben, ízig vérig ő is ALIEN így nagybetűkkel. Számomra nem kishúg, nem kislány hanem az Alien anyuka érett és szépséges nagylánya. Rajtam határozottan jelen van az Alien edp jellege, fás, ámbrás, orientális de az Aqua Chic-ben határozottan ott van a frézia és a gyömbér ettől picit lágyabb az anyukától aki ennél picit füstösebb, jázminosabb de le sem tagadhatják egymást. Van egy időszak mikor meg sem lehet különböztetni őket a bőrömön. Tartóssága rajtam is érdekes, olvastam lentebb egy véleménynél, hogy van amikor pár fújás is egész napos de van, hogy locsolhatom egész nap mert alig érezni. Hát ilyen játékos ő kérem de pont levonást nem érdemel csakis a maximumot.:) és az üvege? Kicsit olyan gagyi hatást kelt de maga a formája és a kinézete na ilyet még hasonlót sem láttam szóval szerintem nagyon egyedi főleg ezzel a lilás, rózsaszínes csillogóval rajta és az illata is nem mindennapi nem egy tucat. Tényleg olyan földöntúli....a kinézete is. IMÁDOM.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 9.

senskin

2016. szeptember 20.

Ez az üveg maga Alien. Éppen olyan, mintha a királynő a Csillagkapun lépett volna a Földre, hogy nőtársainkat elkábítsa a csoda illatával.
Fátyolt von az ember köré, és titokzatossá tesz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. szeptember 20.

Fátyolt von az ember köré, és titokzatossá tesz.

Natalka

2015. szeptember 10.

Ha az Alient még egy kicsit komolynak is tartom magamhoz, de ez a verziója már tökéletes nekem! Friss, könnyed változata az eredetinek, nem olyan nehéz, füstös-jázminos, hanem igazán nyárias, és finom! Gyümölcsösebb is, ezért ideális, és kellően tartós is, de nem fojtogató. Szeretem ezt az illatot, napsütéses boldogság, amikor megérzem.

Frissítés: Rendet kell itt tenni kérem szépen, mert most tiztázódtak le a dolgok :) Szóval. Én a 2013-as verziót próbáltam két éve a reptéren. Akkor még nem tudtam, h van korábbi is, csak az maradt meg, h kék(es) az üvege, és csodás az illata (mint azt fentebb ki is fejtettem akkor). Aztán a nyaralásból hazatérve rákerestem itt, és meglepve láttam, h de hiszen ez lila színű... sokáig nem értettem, azt hittem rosszul emlékszem arra a reptéri verzióra. Aztán persze kiderült, h van 2012-es és 13-as illatvariáció is belőle, és én anno a 13-ast próbálhattam. Egyébként nem is vagyok biztos benne, h van-e különbség a két illat között, mert nem néztem utána, fogalmam sincs. (Lehet, h csak az üvege/színe más?)
Most viszont lehetőségem nyílt egy nagyon kedves eladónak hála a 12-es évjáratúból beszerezni egy mintát (rózsaszínes a lötyi, innen már rájöttem :D) Ugyanolyan friss és üde, de sajna nem tartós! Persze, mert EDT, értem én, csak az anyaillatból kiindulva azt feltételeztem, h fél napig minimum bírja, de egy-két óra alatt nyom nélkül eltűnik. ('sírás-rívás')
Nagyon szeretem az Alien alapillatát, csak a sima Alien nekem még sok (ilyen se gyakran fordul elő :)), van egy összetevője, amit túltoltak benne, túl komolykodósnak tartom magamon. Ezért keresgélem az alternatíváit, a lágyított verzióit, ami számomra is hordható és szerethető. Az Aqua Chic mindenképpen az egyik (és bármelyik verziója a kettő közül, akár van különbség akár nincs :)).
A másik pedig úgy néz ki a Sunessence, de erről majd ott regélek..!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. szeptember 10.

A másik pedig úgy néz ki a Sunessence, de erről majd ott regélek..!

Lierre

2015. május 27.

Az Alien, ami végre megszabadított a gyűlölet és imádat kettős érzésétől. Különleges és felemelő illat, rabul ejt. De sajnos rajtam nem túl tartós, kb. 3 óra és nyoma sincs már :(
Update: Úgy tűnik, a tartóssága hangulatfüggő - egyik nap locsolhatom magamra kétóránként, máskor pár fújás egész nap kitart... Talán ez a 20 fok alatti hőmérséklet az ideális számára.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. május 27.

nyarigabi

2015. január 12.

Az anyaillat nem az én világom, ez már közelebb áll hozzám. Határozottan érződik a gyömbér, ami különlegessé teszi, friss citrusos, de megvan benne az Alien EDT hidegsége is. Kissé fejfájdító, de frissítő, megjegyezhető, karakteres.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. január 12.

Mya

2014. november 26.

Az Alien egy könnyebb, hordhatóbb verziója, friss citrusos, de azért ott rejtőzik benne az anyaillat.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. november 26.

Sissy26

2013. október 22.

jujj szörnyű szörnyű szörnyű. Egyáltalán nem nekem szól ez a parfüm. Biztosan gyümölcs van benne, mert a gyümölcsillatok taszítanak ennyire. Pici mintám van belőle a francia Vouge magazinnal kaptam, de még a mintát se használom el. Aki kedveli a picit fűszeres, de gyümölcsös fanyar illatokat, annak ajánlom. Inkább 40-es korosztálynak - szerintem

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 22.

Antioxidánsok: BHT

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Színezék. Lila színű.

Színezék. Lilás piros.