Thierry Mugler

Ár:   12 000 Ft és 15 000 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   30 ml és 60 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: petra9229, az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2019. január 14.

Ár:   12 000 Ft és 15 000 Ft
Kiszerelés:   30 ml és 60 ml
Lelőhely:   parfümériák, online

Kiadás éve: 2009

Illatcsoport: orientális-fás

Illatösszetevők: jázmin, fás jegyek, borostyán

Ár: 13000 , Eladó: Winter
Állapot: 1-szer próbált, Helyszín: Kiskunhalas, fizetés: személyes átvétel, posta, egyeztetés alapján

stylo

2020. november 28.

Nekem egy az egyben versace versense. Kicsit edesebb. Brutal tartos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. november 28.

Nekem egy az egyben versace versense. Kicsit edesebb. Brutal tartos.

floracska6

2020. november 15.

Imádom az Alient. Míg az Angel egy kicsit infantilis, csapongó ámde imádnivaló nőszemély (őt is imádom!) addig ő egy magabiztos, nyugodt díva.
Korábban én is rendelkezdtem az EDP-jével de nekem picit túl darkos volt, nem éreztem annyira magaménak így nem vettem újra. Az EDT-vel nemrég ismerkedtem meg és azt kell mondjam elgondolkodtam a beszerzésén! Légiesebb mint a parfüm verzió mégis majdnem egy napig érződik, hozza a mugleri minőséget.
Kétségkívül ikonikus illat amiből manapság egyre kevesebb születik sajnos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. november 15.

Kétségkívül ikonikus illat amiből manapság egyre kevesebb születik sajnos.

canaille

2020. november 12.

Nagyon szeretem az edp-t is és az edt-t is. Különleges illat, kicsit "nehéz". Rajtam eléggé dominálnak a fás jegyei. Az előttem szólók már mindent leírtak róla. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. november 12.

abicicaaa

2020. szeptember 19.

Nekem ő a nagy Ő!
Az edp-je túl sok rajtam, pedig szeretem az erősebb illatokat. Na hát ez sem kispályás, de jóval szelídebb.
Ősszel esik a legjobban, fújdogál a szél, kezd hűvös lenni, de ő istenien illik minden napszakhoz.
Tartósságára sincs panaszom, 2 fújás bőven elég egész napra. Talán egy késő esti programhoz belefér plusz egy apró fújás.
Talán ezt hívják szerelemnek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. szeptember 19.

Nekem ő a nagy Ő!
Talán ezt hívják szerelemnek.

szucsnecsilla

2020. június 10.

Ez kétségtelenül egy "dög", nagyvad, nem is tudom hogy fogalmazzak. Nekem is az ibolya, és a fásság, fűszeresség jön elő, de valaki itt említette a negro cukrot, hát tényleg, olyan édes gyökeres. De nagyon jó, tartóssága a szokásos Mugler minőség szerinti.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. június 10.

Qwerty

2019. október 13.

Végre egy olyan átváltozóművész, amelyiknek minden arca tetszik. Régóta kerestem egy nőies és egyben fás illatot, ami nem dob egy hátast félúton és fullad szirupba vagy borotvahabba. Ki gondolta volna, hogy ez az illat a pályafutásom során mindig gondosan elkerült gagyiüveg-polcon lapul, bazinagy virágok, kalimpáló lábak, színes almák és gumimacik társaságában. Illik is oda, ilyen randa, bazári üveggel még nem találkoztam. Ennek fényében nem értem miért fújtam magamra, de már ott tudtam, hogy ezt kerestem.
Sok arca van: nyitáskor néha citrusos, máskor 4711. Aztán kicsit édesebb-fűszeres, tökéletesen adagolt jázminnal (a jázmintúladagolást én személy szerint büntetném), utána megint friss fás-citrusos, amitől még a citrusossága sem lesz ostoba. Aztán megint elkezd a 4711-re emlékeztetni, de annyira finoman és szépen, hogy soha eszembe nem jutna ahhoz hasonlítani, ha nem szeretném azt is annyira (még jó, hogy egyetlen szipirtyó sem használta gyerekkoromban, így önmagáért tudom értékelni).
Fás marad végig, egyszerre modern és régies. Könnyedén ad tartalmat, mégsem gyűr maga alá senkit.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. október 13.

Szar

2019. október 2.

Brutal jó illat. A tartósságára sem lehet panasz! Imádom. 5*

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. október 2.

Brutal jó illat. A tartósságára sem lehet panasz! Imádom. 5*

hadri

2019. március 28.

Egyedi és nagyon különleges illat, néha Negro cukor illatbeütéssel. :D Bár EDT, de rajtam mégis nagyon tartós, édeskés, de nem túlzottan, minden évszakban viselhető, max. az extra nyári hőségben érezném egy kicsit soknak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 28.

Anheszenamon

2018. december 19.

Impulzív vásárlás volt, itt vettem belőle 2x5 ml-t. Nem ismertem ezt a parfümöt, illatjegyek alapján választottam. Számomra nagyon vonzó ez az illat. Már a legelső kifújásnál tetszett, szinte szerelembe estem. Azóta pár napja már tesztelgetem és a véleményem semmit nem változott. Nekem ez őszi/téli illat, szerintem nyáron sok lenne. Édes, finom, nőies, megfoghatatlan illat, ami szerencsére tartós is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. december 19.

Csilluci

2018. december 2.

Tartóssága átlagon felüli, ez kinek jó hír, kinek kevésbé.
Iszonyat émelyítő, mintha egy csokor ibolyába dugták volna az orromat és nem tudnék szabadulni tőle.
Alapvetően nem egy rossz illat, csak ne kelljen magamon éreznem...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. december 2.

Tartóssága átlagon felüli, ez kinek jó hír, kinek kevésbé.
Alapvetően nem egy rossz illat, csak ne kelljen magamon éreznem...

Antioxidánsok: BHT

Színezék. Lila színű.