Thierry Mugler

Ár:   19 900 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: silence, az összetevőket feltöltötte: dlrexqs, Módosítva: 2020. június 19.

Ár:   19 900 Ft
Lelőhely:   parfümériák, online

Limitált kiadás

Megjelenés ideje: 2020

Illatjegyek: füge nektár, magnólia, pacsuli, vanília, praliné

emeseee6

2020. augusztus 1.

Olyan sokat vartam,hogy kiprobalhassam-a karanten balhe ota nem jartam repteren,boltban Pesten meg nem talaltam.
Hat kar volt ilyen izgatottnak lennem :D Nekem abszolut nem jott be...Nem kellemetlen vagy "budos",olyan kis semmilyen,a tavalyi fenyevekkel jobb. Nagyon ereztem a fuget,ami nekem olyan fura ,nem tudom,nem kulobosebben jon be egy parfumben. Ez mindent elnyomott,egyebkent egy kis szurke egerke. Orommel hasznalom a tavalyit iden is,ezt meg ott hagytam az utso dobozt,majd talal nalam szeretobb gazdat..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 1.

cattitude

2020. július 27.

hétvégén kaptam meg, szóval valószínűleg jövök majd még updatelni a véleményem :)
egyetértek Asianloverrel, nekem is jobban bejön a tavalyi Croisiere, szerintem az egy jobban sikerült illat, a mangó keveredése az anyaillattal nagyon bejött, de ez kicsit underwhelming lett, hiába komplexebb, nekem nem annyira ütős a végeredmény.
felfújáskor nekem kicsit zavaros, nem tudnám megmondani, miért (lehet a magnólia, őszintén nem tudom amúgy, milyen illata van a magnóliának :D), aztán előkerül a füge, a leszáradásban meg van egy kis krémes-kókuszos vonal, sőt, meg mernék esküdni, hogy több óra hordás után ambroxánt is érzek. nagyon halványan érzem rajta azt a citrusosságot, amit a tavalyi kiadásban.
nekem ez az illat sokkal teltebb és édesebb, a tavalyi inkább lédús. az anyaillatot én kevésbé érzem ezen, mint a tavalyi Croisiere-en.
örülök, hogy hozzájutottam, biztosan el fogom fújkodni, de a tavalyi sokkal jobban tetszik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 27.

Asianlover

2020. július 25.

A tavalyi verziòra 5 csillagot adtam, ezt egy kicsivel lejjebb pozicionàlnàm, mivel egyrèszt borzasztòan hasonlò, màsrèszt nem sikerült olyan harmònikusra, mint az előző.
Tènyleg fügès, de kellemesen èdesen, egyàltalàn nem olyan fàs jellegű, amitől èn a falnak megyek. Frissebb, mint a tavalyi, viszont az első fèl òràban van benne valami ordenàrè citrusossàg, ami nem kellemes.
Összessègèben ez is egy nagyon klassz nyàri koktèl, aminek varàzslatosan szèp az üvege. Tartòssàga is a tavalyinak megfelelő, 3-4 òra.
Bìzom benne, hogy jövőre azèrt majd jobban beùjìtanak, mert ez ìgy kezd olyan lenni, mint az egynyàri Escadàk, azok is tulajdonkèppen mind egyformàk, csak màs a szìnük :D

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. július 25.

Ejszakaikoboldmaki

2020. május 15.

Még a karanténkodás előtt lőttem egyet a reptéren.
Az üvege valami fantasztikusan gyönyörű.
A tavalyi verzióban nekem elnyomott mindent a mangó, és bár kellemes élmény volt, azt nem vettem meg.
Ez egy hamisítatlan krémes- édes trópusi gyümölcskoktél, igazi kánikula illat. Legnagyobb bánatomra a tartóssága valami botrány, alig pár óra. Ami igencsak meglepő, hiszen a Mugler illatok nálam az etalon. Illatra, tartósságra, mindenre. Annak ellenére, hogy ez edt, sokkal többet vártam.
Viszont amíg tart, addig szuper.
Az Angel-ből talán a pacsuli ami itt is visszaköszön, egyébként nem érzek hasonlóságot, de nem vagyok valami nagy orr :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. május 15.

Még a karanténkodás előtt lőttem egyet a reptéren.
Az üvege valami fantasztikusan gyönyörű.
Viszont amíg tart, addig szuper.

Antioxidánsok: Pentaerythrityl Tetra DI-T-Butyl Hydroxyhydrocinnamate, BHT

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Illatanyag, potenciális bőr irritáló.

Színezék. Lila színű.