Thierry Mugler

Ár:   €47 és €62   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   30 ml és 50 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: nidus, az összetevőket feltöltötte: silence, Módosítva: 2019. augusztus 21.

Ár:   €47 és €62
Kiszerelés:   30 ml és 50 ml
Lelőhely:   parfümériák, online

Fejjegyek: mandarin, bazsarózsa

Szívjegyek: praliné, piros gyümölcsök, alma esszencia

Alapjegyek: pacsuli, fás jegyek, cédrus

Ár: 2500/5000 Ft , Eladó: LxndrHrvth
Állapot: Sajátomból frissen fújva üvegfújósban , 5 vagy 10ml, Helyszín: --, fizetés: Foxpost vagy postán maradó

ALettah

2020. szeptember 3.

Miután felfedeztem a rajongásom a "régi" Angel EdT iránt, kipróbáltam ezt is, ez legalább még kapható. Azt hiszem, elmondható róla, hogy a régi Angel EdT és a DKNY Be Delicious szerelemgyereke.
Rajtam első pillanatban pacsuli és praliné, de mire kimondanám azt, hogy ez hű, de uncsi, addigra a pacsuli háttérbe lép, és átadja a helyét a friss, ropogós almának, és valami puha, lágy ölelés is beférkőzik az édesség mellé. Összességében nagyon szeretnivaló, az üvege pedig - a többi Mugler üveghez hasonlóan - egy kis műalkotás.
Abszolút viselhető, pedig van neki szillázsa, csínján kell bánni vele, de az Alient ismerve tartottam tőle, hogy ezt is csak amputációval lehet eltávolítani, pedig nem :)
Ritkán hordok édes illatokat, és a pacsuli még így is egy picit zavar, ezért továbbra is a régi, meteoritos Angel után vágyakozom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. szeptember 3.

cattitude

2020. augusztus 3.

picit hasonlít az anyaillatra. felfújáskor nekem almás, meg egy kicsit a friss saszla szőlőre hasonlító illata van, aztán kibontakoznak a citrusok és a leszáradás egy "felvizezett" edp - cukros is, pacsulis is, de nem annyira töményen, sokkal könnyebb az összhatás. szillázsa szerintem jó, főleg ha az Eau Croisiere-ekhez hasonlítom. tartóssága EDT-hez képest szuper.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 3.

delila6400

2019. december 21.

Az első Mugler-em, a többit nem is szagoltam még. Ezt is találomra rendeltem meg. Üvegből tetszett, ma pedig magamra is fújtam, gondoltam itthon vagyok, maximum lemosom. Édes, mint a cukor, de mégis el tudom viselni, ellentétben a Good Girl-el, amit muszáj volt továbbadnom. A férjem szerint nagyon jó rajtam, úgyhogy ez biztos marad.
Örülök, hogy nincs nagyon felkapva, legalább nem ezt viseli az összes nő.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 21.

Örülök, hogy nincs nagyon felkapva, legalább nem ezt viseli az összes nő.

Ferita

2019. december 15.

Nagyon szeretem az Angelt és a legtöbb flankerét. Ezt az új Edt-t direkt nem szagoltam meg,féltem attól ami bekövetkezett. Egyik nap mikor pont az Angel Edp-vel voltam befújva a D.-ban ott figyelt ez a kis Edt. 🙂
Muszáj volt magamra fújni. Első szippantásra érdekes volt. Picit anyaillat,picit Soucree,leszáradásában pedig tényleg egy kis Good Girl. És végül kibontakozott a szerelem.
Szerencsére volt itt egy eladó példány,így helyre állt a lelki békém,egy időre...🙂

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. december 15.

Timi8

2019. november 16.

Update 2.: Minèl hidegebb időben hasznàlom, annál fèrfiasabb rajtam. Lacim is megjegyezte, h.olyasmi mint vmi règebbi fèrfi dezodor... Nekem pedig ìgy pasisan talàn mèg jobban is tetszik! Finomsàgom.

Update.: Engem megvett kilòra ez az illat! Azonnal, első illatolàsra màr megtetszett, de mivel ùjabban a kifejezetten egyszerű, lineàrisabb illatokat preferálom, ìgy bìztam benne, h.csak fellàngolás lesz ez, mely remèlhetőleg hamar tovatűnik. Nem akaròdzik neki, kitartò, ìgy mindeközben nagyon megszerettem. Tovàbbra is tartom, hogy az Angel anyaillat, a régi edT és a Soucrè triò harmonikus kombinàciòja szàmomra teljesen testreszabra. Vmiért olyan betàrazhatnèkom lesz tőle! :))) Mivel elèg ùj még, bìzom benne, sokàig elèrhető is marad!

Mindìg félek meglepi-illat-kòstolòt kapni ajàndèkba, nem hiàba... Ebből a fincsisègből Silence lepett meg egy kisfùjòssal ès sajnos nagyon finom, tehàt a fèlelmem beigazolòdott: kìvànsàglistàs lett nàlam. Picit Angel edp (anyaillat), picit règi Ang.edt, picit Soucrèe, egy csepp C.H.Good Girl edp. Enyhèn gyümis, csokis-vanìliàscukros, pèzsmás, fàs. Pacsuli és cèdrus rajtam nem jött elő, de bevallom, nem is hiànyoltam. Mennyei illat angyali auràval.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. november 16.

silence

2019. augusztus 21.

Úgy alkotok véleményt, hogy a “régi” Angel EDT-t (2011-es) nem ismerem, annak ellenére, hogy fanatikus Mugler rajongó vagyok és szinte az összes Angel flankert beszereztem már...... valahogy a 2011-es EDT kimaradt nálam.
Hozzáteszem, amikor megláttam fragin ennek a 2019-es Angel EDT-nek az érkezését, még csak véletlenül sem akartam megismerni őt se! És ennek nem az az oka, hogy annyira ellenszenves lennék az Angel-ekkel….. pont ellenkezőleg! Ismerve magam, tudtam, hogy tetszeni fog….. és ha tetszik, akkor meg is kell vennem..... azt meg nem akartam - esküszöm nem akartam!!! - mert tudtam, hogy ismét egy Magyarországon teljességgel beszerezhetetlen illatról van szó.
Aztán nidus csak megfertőzött egy ajándék fújós által….. ha már olyan szeretettel adta, persze ki kellett próbálni, és mint sejtettem is, magával ragadott első illatolásra!
A kis fújóst villámgyorsan elhasználtam, és időközben teljesen belehabarodtam ebbe az Angel csodába is….. persze azonnal elkezdtem kutakodni a beszerzése iránt….. végül csak egy angol oldalról sikerült megrendelnem horror áron, de abszolút nem bántam meg, imádom!
Győzött ismét Mugler az ellenállásommal szemben!
Ha az Angel EDP-vel kellene összehasonlítanom, attól sokkal lágyabb, gyümisebb és könnyedebb! Szeretem őt is, de míg azt csak télen, a fogcsikargató hidegben tudom igazán szeretni, addig ezt a 2019-es EDT-t bármilyen évszakban ideálisnak érzem. Szerintem főként tavasszal és ősszel fogom nagy lelkesedéssel használni, de időnként már előkaptam a forró nyári napokon is és akkor sem volt sem émelyítő, sem tolakodó! Eddig mindenki dícsérte rajtam, míg az EDP meleg időben való használatát kerülnöm kell, mert kikészítem vele a környezetem.
Úgy vélem ez a 2019-es EDT verzió sokkal alkalmazkodóbb bármely Angel flankernél.
Többek között nekem azért is tetszik, mert az anyaillat is szolidan megbújik benne, és sok Angel flanker is felbukkan belőle egy kicsit. Néha pl. az Angel Eau Croisiére gyümissége dominál, néha pedig az Angel muse mogyorókrémes jellege villantja fel magát…… megint máskor az Eau Sucrée ugrik be a viselése közben.
Azért tartom különlegesnek, mert hol a melengető tulajdonságát mutatja, hol a hűsítőbb, gyümölcsösebb oldalával próbál jobb kedvre deríteni, fiatalosabb életörömet adni.
Meglepetésszerűen változik szinte napról - napra, óráról - órára…… alkalomhoz, hangulathoz és időjáráshoz jól idomul, simulékony és kedvelt illattá tud válni sok ember számára.
Hatósugara teljesen rendben van, kellemesen körülölel a nap folyamán, azonban abszolút nem egy nyomulós, erőszakos illat (mint sokszor az anyaillat).
Tartóssága kb. 5 óra, ez után frissíteni kell, mert nem olyan levakarhatatlan, mint az anyukája.
Angel rajongóknak mindenképp ajánlanám, de akik eddig ódzkodtak az Angel-ektől, azoknak is megér egy próbát, mert nem annyira megosztó, sokkal szélesebb körnek szerethetőnek érzem.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. augusztus 21.

Győzött ismét Mugler az ellenállásommal szemben!

kvin

2019. július 31.

Nidussal az újabb találkozásunk keretében kölcsönösen leteszteltük egymás Angel-jét (ezúton is köszönöm), így most friss élményként tudok írni róla.
Először is ez Angel EDT(!)-ként aposztrofált, de az EDP üvegének 2019-e verziója már okozhat egy kis fejtörést: vajon melyik is az igaz, mire számíthatunk? (Az eredeti csillag kupakos EDT és csillag üveges EDP két teljesen más illat!) A bizonytalankodóknak segítek: ez az EDP-hez áll közel, így ne dőljünk be az EDT megnevezésnek. Brutál erős egyébként is, viszont rajtam hamar elhalványul (vagy csak hozzászokik az orrom a cukorbombához)
Nade, szóval milyen is ez az új 2019-es cukiság? Merthogy az. Rettentő édes - ahogy az elődje is a sok csoki, karamell, méz, vanília, habos-babos vattacukor, sárgadinnye és egyéb émelyítő nyalánkságok bazárjától -, a különbség, hogy sokkal gyümölcsösebb és nincs benne fűszeres pikantéria (szerecsendió, kömény), nincs olyan összetett, izgalmas háttere. Helyette van nekünk egy hatalmas doboz pralinénk - LVEB, Tresor és egyéb mai trendvonalbeli illatrajongóknak ideális - mellé pedig jó adag bazsarózsánk és édes bogyósok, mutatóban kis édes-citrusokkal kísért pacsuli. Az egész összhatása nekem rém egyszerű és "buta", ropogós cukorba mártott gyümölcsdarabok (az elején mangóra emlékeztet, pedig nincsenek benne egzotikus gyümölcsök), a végén marad a gejl édesség - és csak ezt érzékelem belőle -, amitől egyenesen rosszul vagyok!
Összegzésként: ez tényleg a mai közízlést kiszolgáló újabb tucat-illatot jelenti számomra, ami nem sokkal tud többet nyújtani annál, minthogy édes. Gyanítom, hogy még ha nem is méltó az elődjeihez, és más névvel vagy külön márka égisze alatt jelenne meg, akkor is sikere lenne.
Na lássuk, a klasszik Angelre adtam 2 csillagot - hú, de szigorú voltam - , ez viszont jelentéktelen hozzá képest, nem adhatok többet egynél. Nem szívesen találkoznék vele újra, sem magamon, sem máson.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. július 31.

Asianlover

2019. július 29.

Olyan finom, gyümölcsös gourmand pacsulibomba! Még az éjjeli szekrényemre is kitettem a teszter papírt, hogy éjszaka is illatozzon a fejem mellett :) egyetlen gondom az összes Angellel - akár Edp, Edt, Muse vagy nyári limitált - hogy saját magamon nem bírom elviselni, 10 perc és a falat kaparom, úgy idegbe raknak :) Így sajnos nem fogom megvenni, csak távolról csodálom :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 29.

Antioxidánsok: BHT

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Illatanyag, potenciális bőr irritáló.

Színezék. Lilás piros.

Színezék. Lila színű.