Thierry Mugler

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: balogh.andrea, az összetevőket feltöltötte: a12smuk, Módosítva: 2017. október 13.

Lelőhely:   parfümériák, online

Az ikonikus, 1992-es Angel különleges újraértelmezése - kifejezetten az éjszaka sejtelmes szertartásaihoz megálmodva.

Timi8

2019. július 6.

Uhhhh, ahhhhh, wahhhhhhh 😍 Fenomenális.
Külcsìn és belbecs: 10/10.
Nincs kétség.
Valòban 98%-ban egyezik az anyaillattal de vmiért mégis más. Talán kevésbé pacsulis és talán picit pézsmásabb, picivel krémesebb. De lehet, csak beképzelem.
Ha ilyen lesz egyszer a reformuláciòn átesett Angel anyaillat, ám legyen!
...ha kis nüansznyi negatìvumot is kellene emlìtenem, megteszem: én magamon nem érzem olyannyira tartòsnak mint a sima Angel-t, illetve a Sucrée is tartòsabb rajtam, mint ez. Azok többnapos, ez max.egynapos tartòssággal bìr. /Tehát kimagaslòan tartòs ez is, de van tartòsabb angyalka nála...a tapasztalatom szerint. /
De igaz is, kit érdekel, ha ilyen csoda-üvegből fuffanthatok magamra eme angyali nedűből. 😍

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. július 6.

Uhhhh, ahhhhh, wahhhhhhh 😍 Fenomenális.
Külcsìn és belbecs: 10/10.
Nincs kétség.
Ha ilyen lesz egyszer a reformuláciòn átesett Angel anyaillat, ám legyen!

nyuszo

2019. május 26.

Az Angel viselhető verziója!
Visszafogottabb, puhább, kedvesebb, bújósabb….
Bekerült a kedvencek közé!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. május 26.

Az Angel viselhető verziója!
Visszafogottabb, puhább, kedvesebb, bújósabb….
Bekerült a kedvencek közé!

deezsina

2018. február 7.

Olyan mintha klónoznának egy embert, de a klón egy olyan ember, aminek nincsen árnyéka. Hiányzik ebből a változatból valami, mégis teljesen ugyanolyan mint a sima Angel. Nem tudom milyen összetevő adja az Angel mélységét, amit oly sokan nem szeretnek és dohosságnak aposztrofálják (többek között) de kb olyan mintha kivették volna és cukorral helyettesítenék.
Most az a terv, hogy nézegetem, melyik hogyan működik a bőrömön, aztán kikötök valamelyiknél. Az is lehet, hogy a Muse-nál, nyáron meg az Innocentnél :D teljesen belegabalyodtam az Angel változatokba, más már nem is érdekel

Amúgy azt figyeltem meg, talán ez egy picit kevésbé tartós, mint a sima Angel, de lehet hogy csak a markánssága nincs meg, ezért gyorsabban megszokható

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 7.

Anne74

2018. február 1.

Nagyon kellemes illatú parfüm.Az Angel megjelenítődik...de rögtön átvált egy különleges és szépséges illattá.
Több üveggel felhalmoztam ....
Hogy mikor használom el? :)

Szeretem...

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. február 1.

Több üveggel felhalmoztam ....
Hogy mikor használom el? :)

Szeretem...

zsazsi1

2017. december 23.

Ő az én Angyalkám! Pontosan azt a - számomra - kellemetlen mellékzöngéjét veszítette el az anyaillat, ami miatt nem tudtam szeretni, azt a bizonyos szúrós borotvahabos-férfias karaktert. Igazi finomság, és természetesen tartós, ajánlom mindenkinek, aki valami zavarót érez az Angelben, ezt a változatot lehet, megszereti. Köszönet a kedves eladónak, hogy megosztotta velem :-)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. december 23.

CiccuMiccu

2017. december 9.

Amióta használom vidám vagyok 😚Magamtól sose vettem volna, még a polcról se le, annyira irtózom Az Angel Szagtól! De ez valami kis csoda 😊 egy sminkmester gondolta úgy, hogy ez nekem jó lesz, és tényleg! Mint gyerekkoromban a mamánál, Karácsony előtt a konyhában, a többi gyerekkel együtt, visitozva-nevetgélve sütit sütve, ajándékokról álmodozva. Azt vettem észre, ha rajtam van mindig jókedvű vagyok és sokat dudorászom. Én magam vagyok egy kis angyalka!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. december 9.

Encilla

2017. november 16.

Csodálatos illat! Lágyabb,ölelősebb kevésbé szúros-karcos,mint az anyaillat. Nagyon tetszik!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 16.

a12smuk

2017. október 23.

/Parfüm/elmebajom mélypontjára érkeztem- meglátásom szerint-,mikor megrendeltem ezt a kis gömböcskét ,vakon. Angel-ből ugyanis nem volt /eddig/olyan,amiből mint a kisördög,ne bújt volna elő idővel az a dohos,földes pacsuli,amit én annyira de annyira nem szeretek érezni.De megláttam ezt az üveget és arra gondoltam,hogy kell ez, pacsuli meg földszag ide-vagy oda,legfeljebb jó lesz adventi asztaldísznek:-))
Nem tudom,hogy Mugler Mester mit varázsolt,de hála a megérzésemnek,működik...végre nem érzem leszáradáskor a dohos földszagot,a szúrósságot,csak valami mennyei puhaságot... olyan ez, mintha az Angel felnőtt volna, /volt rá 24 éve/ a lázadó vadócból egy szelídebb angyalkává avanzsálódva....

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. október 23.

Kremcica

2017. május 15.

Az ajánlásaitok hatására mikor megláttam a Douglasban egyből nyúltam is érte a polcra kipróbálni. Eleve nem tudtam magam egyedül befújni, mert ez a régi stílusú fújóka és a kerek üveg nem állt meg a kezemben. Kis segítséggel túljutottam rajta, nem tudom itthon mit össze nem szenvednék reggelente ha ezt használnám... Nagyon szép, de nem praktikus. Illatában mérsékeltebb a sima Angelnél, viselhetőbb, kevésbé megosztó a környezet számára is. Azért erősen kiérezhető belőle az anyaillat, számomra ez valamivel jobb de most már biztos hogy nem leszek Angel fan. Nagyon édes pralinés, kicsit mintha púderesebb-tejesebb illat lenne az Angelnél.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 15.

doora87

2017. április 19.

Ezzzaaazzzz!!!!! <3<3<3
Íme a szamomra tökéletes Angel flanker,mely egyben le is körözte az anyaillatot.
Ötödik alkalommal adtam el az anyaillatot mert olykor szurosnak ,vadnak talaltam.Ezek utan biztosan nem veszem ujra,mert megismertem Őt,a tökéletest!
Édes,krémes,puha,lehengerlő,tartós.
Lányok probaljatok ki! Hihetetlen!
Aki az anyaillatot nem szereti es elzarkozik az Angel vonaltol annak nem ajanlom,hisz megiscsak a flankere.
Flankerek kozul az Angel Sucree-hez hasonlit rajtam a legjobban.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 19.

Ezzzaaazzzz!!!!! <3<3<3
Édes,krémes,puha,lehengerlő,tartós.
Lányok probaljatok ki! Hihetetlen!
Flankerek kozul az Angel Sucree-hez hasonlit rajtam a legjobban.

Antioxidánsok: BHT

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Illatanyag, potenciális bőr irritáló.

Színezék. Lila színű.

Színezék. Lilás piros.