Thierry Mugler

Ár:   15 000 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Yolanda, az összetevőket feltöltötte: Erina, Módosítva: 2017. június 15.

Ár:   15 000 Ft
Lelőhely:   parfümériák, online

Illatjegyek: mogyorókrém, rózsa, vetiver

Ár: 1800/ 5ml vagy 3400/10 ml + posta , Eladó: BTimi81
Állapot: frissen fújva, Helyszín: Alsónémedi, fizetés: posta vagy fox, utalást követően
Thierry Mugler Angel Muse edp
Ár: 5ml /1800 ft10ml 3400ft , Eladó: Kami54
Állapot: Új, Helyszín: Budapest, fizetés: Posta ,foxpost ,személyes Bp . Készpénz vagy utalás

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia
Borostyan

veci

2022. április 14.

Egyértelműen viselhetőbb, mint az eredeti EDP, viszont az által, hogy a pacsuli ebben kevésbé domináns, szerintem karaktert is veszít egy kicsit. Tartósnak nyilván tartós, de nem emelkedik ki annyira a tömegből, mint ahogy a Mugler illatok általában szoktak. Kellemes, de nekem nem fog hiányozni, ha nem veszem meg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. április 14.

eternity

2022. március 24.

update: szuper a dupe-ja (Luxure-Annie Mystic-itt a krémmánián rosszul van írva a neve)-tartós nagyon, óriási a szillázsa-szóval aki nem akar sok pénzt kidobni ezért az illért, az bártan próbálkozzon vele!

2022.01.19.kipróbáltam, mivel az eredeti Angel lett a téli mániám (sicc, az eredetit kenterbe verte azóta a Yodeyma dupe-ja, ez van kérem szépen). Ez egy mostani cukimuki kis mogyorós illatocska. Pár órát bírt rajtam...A dupe-ján még gondolkozom, annyi sok jót írtak róla.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2022. március 24.

széva

2022. március 1.

Érdekes mert én ezt az illatot olyan légiesnek levegősnek érzem. Egyszer már túl adtam rajta, egy gyomorrontás miatt. Nem bírtam viselni mindig eszembe jutott az a rosszullét. Már elmúlt ez az érzés. Kellett nekem most újra :-)
Az anya illat nagyon tetszett, de sajnos nem bírtam vele. Viszont nem hagyott nyugodni ezért éreztem szükségét, hogy megvegyem. Amit még nagyon szeretek benne az a finomra porlasztás amit kevés parfümszóró tud produkálni. Az biztos, hogy zseniális illat!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2022. március 1.

andiv208

2022. január 26.

Kevés Mugler illatot tudok elviselni a közelemben, ez az egyik. Kellemes, meleg, dögös, különleges. Nekem hozza a varázslatot. RIP Thierry Mugler. Egy zseni távozott.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. január 26.

Nikcsy91

2021. november 20.

Egy szò: imádom! Nagyon megosztò illat, ahogy előttem is írják vagy elsőre bejön vagy nagyon undorítònak fogod tartani. Télen az egyik kedvencemmé nőtte ki magát, mint az első üveg boldog tulajdonosa. Én simán fújom a munkába is, többen mondják is, hogy vegyi fegyver, de én imádom az édes, mogyoròkrémes illatot magamon, amit bármikor be lehet azonosítani. Egyedi, iszonyú tartòs, még másnap is érzem magamon, a ruháimon napokig megmarad.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. november 20.

Sleekdecadence

2021. november 16.

Drogériában teszteltem magamon. Az Angel edp évekig partnerem volt, bár mindig volt benne egy olyan összetevő ami zavart. Benne ez nem érezhető. Amit nyújt az egy érzékelhetően minőségi édes illat, kellő melegséggel. És itt vége is. Tartóssága ellenére többet nem tud adni és szerintem nem is akar. Óvónéni illatnak tudnám elképzelni...de nyilván nem ezen az áron.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. november 16.

Purrfection

2021. szeptember 13.

Igazi őszi-téli illat! Valahányszor magamra fújtam melegség töltött el, és ad egy olyan önbizalmat, hogy a legbizonytalabb napomon is karakánnak és vonzónak érezhetem magam. Imádom ahogy az édeskés mogyoró illata körül ölel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. szeptember 13.

Oila

2021. szeptember 11.

Nos, lehet, hogy az én orrom nagyon alultrenírozott, de igencsak koncentrálnom kell, hogy mogyorókrémnek érezzem azt a csábítóan sötét aromát, ami a pcsuli mellett még uralja ezt az illatot. Készséggel elhiszem, hogy az EDT változatot könnyebb viselni, mert friss gyümölcsös jegyek valószínűleg lágyítják, nőiesebbé teszik ezt a teljesen uniszex csodát. Magában is szeretem, karcosabb, professzionális, öntudatos feelingje van, így különösen szeretem extrán nőies ruhákkal és sminkkel viselni a kontraszt miatt. De nagyon szépen viselkedik vaníliás, nőiesen édes illatok alatt, amelyeket meg tud menteni attól, hogy esetleg túl könnyen unalmassá váljanak. Mestermű a maga nemében, mint minden Mugler....

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. szeptember 11.

Luiselotte

2021. szeptember 7.

Most még mindig meleg van hozzá , szerintem ez az illat úgy 10 fok környékén lesz hordható.
Jelenleg az Angel EDT van meg, annál sokkal erősebb, gondolom a mogyorókrém ad neki egy plusz nehéz, édeskés réteget, a vetivertől pedig kicsit férfias lesz mintha egy 80’ as évekbeli YSL férfi illatot hordanék.
Tartósságát még tesztelem egyik este alváshoz próbáltam ki, reggelre semmi sem maradt a kezemen belőle hiába kerestem. A sima Angel 24 órás , kézmosásokat, fürdést, zuhanyzást mindent túlél…
Kiváncsi vagyok rá, később megírom mire jutottam vele, egyelőre 3 csillagot tudok adni.
Az üvege különleges, nekem nagyon tetszik.
Upd: napok óta fújkálom , nem annyira tartós mint a kék csillag, de azért rendben van. Egyik őszi esélyes versenyző nálam 4 csillagra javítom a pontokat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. szeptember 7.

Az üvege különleges, nekem nagyon tetszik.

Sztellus

2021. július 27.

Tipikusan az az illat, amit valaki vagy imád vagy élből gyűlöl. Én az előbbi vagyok, nagyon tartós, 1 fújás egész nap kitart, viszont kettő nekem már sok. Van, hogy ha egy kicsit lágyítani szeretném, akkor fújok mellé a good girl-ből.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. július 27.

Antioxidánsok: BHT

Bövebben a kis molekulasúlyú alkoholokról itt olvashattok.

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Ánizs illatú anyag. Legyakrabban parfümökben találkozhatunk az összetevővel. Egyike annak a 26 illatanyagnak, melyet az Európai Biztosság potenciálisan allergénnek ítélt meg és melyet kötelező feltűntetni az összetevőlistán, ha bőrön maradó termékek esetén 0,001% feletti, lemosható készítményekben 0,01% feletti mennyiségben tartalmazza az adott kozmetikum (forrás). Jobb elkerülni, mivel kontakt allergiás reakciókat válthat ki.

Színező anyag. (Piros)

Színezék. Lilás piros.