Thierry Mugler

Ár:   15 000 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Yolanda, az összetevőket feltöltötte: Erina, Módosítva: 2017. június 15.

Ár:   15 000 Ft
Lelőhely:   parfümériák, online

Illatjegyek: mogyorókrém, rózsa, vetiver

Thierry Mugler Angel Muse edp 50 ml
Ár: 14500 Ft + postaköltség , Eladó: parfumvilag
Állapot: új, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel Bp. (Nagyvárad tér metróállomás, Corvin negyed), vagy posta,foxpost
fújós - Thierry Mugler Angel Muse
Ár: 2990+szállítás , Eladó: Beatrix123
Állapot: használt, Helyszín: Nyíregyháza, fizetés: banki utalás után postán maradó, Foxpost, személyes átvétel csak Nyíregyházán

kszbeata

2020. július 15.

Varázslat, mint a sima Angel. Csodás, keleties, rám azonnal idomuló illatfelhő, nekem kicsit diós, kakaós a mogyoró mellett.
Odavagyok...amikor magamrafújom, mintha felvettem volna a legszebb ruhámat. Azonnal simogat, uralkodik rajtam. Új szerelem....

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. július 15.

Agnesanna

2020. június 14.

Annyira szeretnék legalább egy olyan Muglert találni ami tetszik és működik rajtam, mert imádom a tartós, erőteljes illatokat.
De sajnos ez most sem sikerült.
Édes, erős, ígéretes kezdés,... majd 10 perc után előtört a bőrömön egy roppant kellemetlen, zavaró jegy.
Mintegy romlott alkotóelem, megkeseredett mogyorókrém, vagy poshadt pacsuli?
Nem tudom eldönteni.
Szomorú vagyok, számomra ez használhatatlan, az Angelt meg csak simán utálom. :(

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. június 14.

De sajnos ez most sem sikerült.
Mintegy romlott alkotóelem, megkeseredett mogyorókrém, vagy poshadt pacsuli?
Nem tudom eldönteni.

lapetitenoirrobe

2020. június 4.

Nagy reményeket fűztem hozzá, mivel nagy kedvenc Mugler Úr .
Extrának extra illat , de nem jó értelemben , legalábbis rajtam ... Nekem ez már iszonyú édes , és mégis szúrós illat, így túl sok az ellentét benne... Konkrétan úgy éreztem magam vele, mint egy kürtőskalács némi férfi borotvahabbal lefújva 😃
A 2 csillag :
1.csillag tartósság: sokáig “illatozik”,
2.csillag : hatósugara , az bizony szokásos Mugler (durva!)
Nem ajánlom , hogy próba nélküli vegye meg valaki , ezt tesztelni kell bőrön!!
Sajnos mi nem illünk össze :-(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 4.

Nagy reményeket fűztem hozzá, mivel nagy kedvenc Mugler Úr .
A 2 csillag :
1.csillag tartósság: sokáig “illatozik”,
2.csillag : hatósugara , az bizony szokásos Mugler (durva!)
Nem ajánlom , hogy próba nélküli vegye meg valaki , ezt tesztelni kell bőrön!!
Sajnos mi nem illünk össze :-(

Luller

2020. március 14.

GYÖNYÖRŰ! IMÁDOM! SZERETEM! ❤❤❤
Talán jobban szeretem az Angelnél, amitől nekem a Muse érdekesebb és kellemesebb. Vitathatatlan tartóssággal, szillázzsal és minőséggel rendelkező parfümről van szó és ebben a három tulajdonságban a Mugler parfümökkel kapcsolatban soha nem csalódtam még! Most is hozza, amit megszoktam és amiért Mugler imádó vagyok!
Szerencsém volt a M-ben! Január végén 20ezerért találtam egy karácsonyról megmaradt ajándékdobozos kiszerelést, amiben egy 60mls és egy 10mls parfüm is volt! Így mindenképpen haza szerettem volna hozni. Megtörtént! Csodálatos választás volt! Nagy kedvencem lett! ❤❤❤ Ha elfogy, tuti újra veszem! Köszi Mugler! Eddig is imádtam ezt a házat, de most újra bővült a kollekcióm ezzel a gyönyörűséggel!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. március 14.

GYÖNYÖRŰ! IMÁDOM! SZERETEM! ❤❤❤

abksb

2020. február 19.

Fujj, fujj, és még egyszer is fujj... Nagyon régóta meg akartam már ismerni ezt az illatot, mivel annyira megosztónak tűnt a vélemények alapján, hogy kíváncsi voltam, engem megfog-e. Hát nem. Miután kifújtam, nem sokkal beültem a kocsiba, férjem szeme elkerekedett, hogy ez meg mi, te jó isten?!?! Annyira taszító, gyomorforgató, ellenszenves és idegesítő, hogy nehéz szavakba önteni. (Valamiért egy bőrszerkós domina képe ugrott be, ahogy megcsapott az illat, és ez nagyon nem én vagyok...) Felfújáskor harsány, valamitől fémesnek érzem, a leszáradása meg egyszerűen borzalmas földszag, de nem a jó értelemben. Ahogy a csuklómra fújtam, került belőle a kabátomra is, kb. egy hete, hogy próbáltam, még mindig érezni rajta ezt a fojtó, savanykás szagot. Ha lehetne, nulla csillagot adnék, a tartóssága érdemli azt az egyet. (Tíz percig agyaltam, hogy nem csúnya-e lehúzni egy parfümöt csak azért, mert más az ízlésem, azon pedig ugye nem vitatkozunk, de ma a genyanadrágom van rajtam. :DDD)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. február 19.

Gigike

2020. január 21.

Angel... Angel... :) Hát sikerült szert tennem erre a kis csodára is és azt kell mondjam hogy őt is imádom :)
Nagyon sok a hasonlóság az anyaillat és ő közte, sőt szinte ugyanaz egy kis csavarral benne!
Az anyaillatot már ezer éve használom és mai napig bele vagyok szeretve, top 5 parfiban benne van :P
Ez is olyan kis édes rózsaborsos, fűszeresen tejszínhabos, de mégis kicsit uniszexes és nehezen leírható illat, mert ilyen illat nincs még egy és semmihez sem hasonlítható az egyedisége!!!
Az üvegéről meg ne is beszéljünk akkor inkább... ♡
Mugler Papa már megint mennyei mannát alkotott nála is, egyszerűen lehetetlen a T.M.-ben csalódni, bármelyik illatát is éreztem eddig, elsőre szerelem... :)))
Ő is az a brutál tartós fajta mint a többi, reggel felfújtam a csuklómra és este is éreztem egy 20 perces kádban ázás és fürcsi után :)
Imádom az ilyen illatokat, szerintem ez lenne a korrekt ha mindegyik ennyire tartós és érezhető lenne mindig!!!
Elrontottál Angel!!! De ezért SZERETLEK ♡

Ui.: Ha esetleg van valakinek belőle jó állapotú üres üvege és megválna tőle, kérem jelezze nekem :P ❤︎

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 21.

Az üvegéről meg ne is beszéljünk akkor inkább... ♡
Elrontottál Angel!!! De ezért SZERETLEK ♡

Yeticica

2020. január 8.

Nem is tudom, mit vatam, az illatjegyek alapjan... ott all feketen-feheren a fragi oldalan is , hogy az alapot a maszkulin beutesu vetiver es a foldes pacsuli adja ( a pacsuli miert hianyzik a magyar illatpiramisbol itt? illztvz a bors?)
Igy hat nem meglepo, hogy rajtam ez zgy teljesen ferfias illat, ami igaz, hogy edesedik, de semmikeppen nem noiesedik. abszolut erezheto az Angel vonzl - ami rajtam szinten teljesen ferfiillatkent ervenyesul.
ha nem edesedne, szamomra izgalmasabb lenne - egyebkent kisse paradox modon, amig a mogyoro akkordot erzem erosebben; addig nem annyira edes maga az illatkompozicio, de amikor az halvanyul, akkor lep eloterbe az edessege... hiaba, a parfumor nagyon erti a dolgat.
de ezuttal (sem) nekem alkotott ez a haz.
Ettol fuggetlenul egy figyelemfelkelto, bitangeros es tartos, minosegi (ambar kicsit kozonseges) illatrol beszelunk, igy jar neki reszemrol 4 csillag, de annal semmikepp nem tobb.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. január 8.

de ezuttal (sem) nekem alkotott ez a haz.

angelina69

2019. október 30.

Már egy ideje a furdalt a kíváncsiság ezzel az illattal kapcsolatban. Szert tettem néhány gyári mintára, köztük erre is. Főleg hűvös időben hordható illatokban gondolkodtam. Egyetlen egy fújást engedem el ebből az illatból, de az szószerint hanyatt vágott. Legszívesebben elfutottam volna saját magam elől. Úgy képen vágott, olyan pacsuli bombát kaptam az arcomba, hogy keresetlen szavakkal illettem a megalkotóját. Számomra ez hihetetlenül harsány, tolakodó. Sajnálom, de nekem a gyomrom szaltózott egyet odabent ettől az "illattól". Kb. negyedóra után édesedni kezdett, na ez még rátett egy lapáttal. Rajtam egyszerűen minősíthetetlen ordenáré szag, ami levakarhatatlan. Úgy egy jó órán át kínoztam magam vele, hátha megtörténik a csoda. Aztán nem bírtam tovább, nagy nehezen elfojtottam némi szappan és forró víz segítségével. Ha valakin ez az illat szép arcát mutatja, hát szívből örülök neki, de könyörgöm, használja mértékkel. Az ilyen "illatok" azok, melyek miatt inkább leszállok a buszról, főleg, ha valaki nyáron viseli. Nem is szapulom tovább...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. október 30.

riatai

2019. október 18.

Szeretem ezt az illatot. Elég határozott, karakteres illat. Inkább őszi/téli, esti illat. Nagyon tartós, alkalmi viselet. Nem kimondottan fiatalos illat. Inkább érettebb, nehezebb illat.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. október 18.

aydua

2019. október 11.

Az egyik, ha nem A legborzalmasabb illat amit valaha éreztem... Mondom ezt úgy, hogy 10 éve az eredeti Angel a kedvencem, ami mindig van itthon. A Muse viszont engem konkrétan friss hányásra emlékeztet-elnézést a kifejezésért, de annak tényleg minden illatösszetevőjével.. Az itteni vélemények alapján már-már elbizonytalanodom, hogy ugyanarról van-e szó...

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. október 11.

Antioxidánsok: BHT

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Színezék. Lila színű.

Színező anyag. (Piros)