Best of Beauty 2019

Thierry Mugler

Ár:   15 000 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Yolanda, az összetevőket feltöltötte: Erina, Módosítva: 2017. június 15.

Ár:   15 000 Ft
Lelőhely:   parfümériák, online

Illatjegyek: mogyorókrém, rózsa, vetiver

Thierry Mugler Angel Muse EDP - fújósok
Ár: 1900Ft / 2800Ft / 4900Ft + pkg. , Eladó: silence
Állapot: 3ml / 5ml / 10ml fújós frissen fújva, Helyszín: --, fizetés: banki előre utalás után, postán maradó ajánlott levélként küldöm
Ár: 300.- + szállítás , Eladó: eannamaria
Állapot: Minta, Helyszín: Budapest l., fizetés: Személyes átvétel, Foxpost, ajánlott levélként postán maradó
plinda

2019. július 15.

Brutál tartós és nagyon különleges, akárcsak az összes mugler parfüm. Először amikor kifújom még nem az igazi, de pár perc múlva amikor leült az illat isteni!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. július 15.

Vaslady

2019. július 8.

Hogy ez az illat micsoda meglepetés!
A Womanity és az Aura után nem is próbálkoztam ezzel a márkával,már elég különcnek és bizarnak találtam azokat az illatokat.
De,hétvégén pihizés közben nézegettem a helyi parfüméria online shopját,és kiváncsivá tett ez az illat,és az Angel is.
Ma a parfümériában,a rossz tapasztalatok végett amit az előző 2 illat okozott,kizárolag csak papircsikra kértem ebből az illatból.
És milyen rosszul tettem!
Mégiscsak eljött az a nap,amikor is a Mugler duivatháznak az egyik illatába beleszerettem.
Amit rögtön leszűrtem a papircsikot illatolva,hogy egy tartós orientális téli illatról beszélünk,de mégis kellően fűszeres nem unalmas édes semmiség.
Lehet,hogy lassan de biztosan közeledek a 40.-dik életévem felé,és jobban vonzanak a nehezebb illatok,de azt hiszem,vele megfogtam a lottó 5.-öst :-D.
Még nem veszem meg,fogom tesztelni bőrön de csak hidegebb időben.
Nagyon de nagyon beleszerettem,pedig kicsit eltúlzott,sok,sokk illat,de rendkivül nőies,szerintem a férjem bolondulni fog érte.
Olvasom közben itt az előző véleményeket,és igazatok van,ez tényleg egy mágnes,én már nem tudok tőle szabadulni....Tökély! :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. július 8.

Hogy ez az illat micsoda meglepetés!
És milyen rosszul tettem!
Még nem veszem meg,fogom tesztelni bőrön de csak hidegebb időben.

DeNoirChristine

2019. május 8.

Ez.. Szavak nincsenek ra. Tenyleg muzsa, tenyleg angyal, tényleg magnes, de veszett modon. Tartossaga brutalis.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 8.

AnitaUrgyan

2019. március 24.

Ó te jó ég! Mikor húsz év dior, chanel, gucci, ysl, armani, lancome, d&g, paco rabanne, bvlgari, lanvin, marc jacobs...s folytathatnám után megértem, hogy nálam thierry mugler működik, és rájövök, hogy húsz év angel használat után van más mugler is, sőt, egy éjszakát virrasztok ettől az illattól....
És ma el kellett mennem megvenni. Ez egy emlék, egy érzés, a szerelem, a kísértés, az angyal, a vágy, az ördög, a bűn, a megbocsájtás egyben
Füstös mogyoró
Zöld vetiver háttér
Mégis egy emlék a rózsa tiszta szirma
Megfoghatatlan, mágnes.
Mind a négy elem ott van benne.

Update: férfimágnes. Tarkóig bizsergető. ;)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 24.

Füstös mogyoró
Zöld vetiver háttér
Mégis egy emlék a rózsa tiszta szirma
Megfoghatatlan, mágnes.
Mind a négy elem ott van benne.

Update: férfimágnes. Tarkóig bizsergető. ;)

Renike77

2019. február 28.

Kicsit idegenkedtem a mogyorókrémtől, mint összetevőtől, de nem kellett volna.
Szerintem ez az illat megtévesztésig hasonlít az anyaillatra, az Angel-re, amit egyébként imádok.
Ez a változata leszáradáskor hozza ugyan a mogyorókrémet, de nem túlzó módon.
Ugyanaz az óriási hatósugarú, nagyvilági nőcis illat, mint az Angel.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. február 28.

Kicsit idegenkedtem a mogyorókrémtől, mint összetevőtől, de nem kellett volna.
Ez a változata leszáradáskor hozza ugyan a mogyorókrémet, de nem túlzó módon.
Ugyanaz az óriási hatósugarú, nagyvilági nőcis illat, mint az Angel.

pinky001

2019. február 15.

Soha nem voltam még rosszul parfümtől (talán csak a Mexx egyik illatától). Hát, ez nem nekem való... Egyenesen felfordult tőle a gyomrom, émelyítő, pedig imádom az édes illatokat.

UPDATE: Azóta beleszerettem! Alig hiszem el, hiszen rosszul voltam tőle eleinte...

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. február 15.

Lilu003

2019. február 14.

Nagyon szeretem az édes illatokat, de Mugler parfümjeitől mindig ledöbbenek. Annyira jellegzetesek,és egyben annyira túlzóak. A mogyorókrém miatt azt gondoltam, parfümbe is biztos ellenállhatatlan lesz számomra. Nem az jutott eszembe, hogy rohanjak egy üveg Nutelláért a boltba, de az biztos,hogy valami erős csokoládét éreztem ki benne.Én nem tudnám ezt viselni, de biztos van, aki magabiztos ezzel az illattal.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 14.

silence

2019. január 26.

UPDATE:
2019. Január 26.
Betartottam a magamnak tett ígéretet, miszerint Januárban beszerzek egy üvegcsével ebből a csodából. Kb. 2 hete van meg, de azóta szinte minden nap ezt fújom, szinte függővé váltam! 🥰 Egész nap jobb a hangulatom, miközben ez a meleg, mogyorókrémes illat körülölel. A környezetemben is mindenki dícséri az illatom, bókok tömkelegét zsebelem be a használatakor.
Szeretem benne, hogy nem tolakodó, de mégis iszonyatosan tartós. A reggeli 3 fújás egész nap kitart, este tusolás után is érezhető.
Imádom Muglert, imádom szinte az összes illatát és aranyba foglalnám a nevét, amiért ilyen csodálatos, az én bőrömmel tökéletesen harmonizáló illatokat alkotott❗️
Azt hiszem örök szerelem lesz nálam ez az Angel Muse EDP is, ahogy sok másik Mugler parfüm is ❤️

2018. December 31.
Még csak 2db 1,5ml-es mintát használtam el, de máris az újévi kívánságlistám első helyére került egy nagy üvegcse beszerzése! A Mugler parfümök legtöbbje szerelem nálam, tökéletes összhangban működnek együtt a bőrkémiámmal és az Angel Muse EDP sem lett kivétel ez alól.
Ez egy iszonyatosan finom, lágy, puhán simogató, melengető kreálmány!!! Mugler mindig tud újat mutatni! 😊 Egyszerűen egész nap jobb a közérzetem, amikor ez az illat vesz körül. 🥰
Szerintem nem sok köze van az Angelhez. Míg az Angel elég intenzív és figyelemfelkeltő, addig a Muse csak szolidan ölel körbe, hétköznapokon is bátran viselhető. Édes ez is, de mégis könnyedebb, krémesebb, lágyabb, mint az anyaillat.
Ugyan a fő összetevője a mogyorókrém, a rózsa és a vetiver, de szerencsére a rózsa nem kimondottan érezhető rajtam, (nem vagyok túl jóban a rózsás illatokkal), inkább a mogyorókrém és a vetiver a dominánsabb a bőrömön.
Az édes illatokat imádom, de néha már túl soknak és tolakodónak érzem a mostanában oly divatos gejl édes parfümöket. Talán ezért is tetszik kimondottan ez az Angel Muse EDP, mert nem sziruposan édes, tömény mogyorókrémre senki ne számítson, a vetiver ad neki egy fásabb, picit maszkulinabb illatot. A kifújáskor elég intenzív a fás illatjegy (ami egy pillanatra Barbon borotvahabra emlékeztet 😁), de ez pár másodperc alatt, gyorsan lecseng és csak egy simogató vetiveres-mogyorókrémes meleg illattá szelídül rajtam. 😋
Imádom, Januárban már a többi Muglerem között szeretném Őt is látni! ❤️

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. január 26.

UPDATE:
2019. Január 26.

2018. December 31.
Imádom, Januárban már a többi Muglerem között szeretném Őt is látni! ❤️

itislikeacoma2

2019. január 23.

Számomra ő Az Illat. Nagyon sokféle parfümöm van, minden kategóriából, de vele különleges a kapcsolatom. Annyira szokatlan, annyira más, mint bármi amit valaha szagoltam. Hiába az Angel flankere, én teljesen másik parfümként tekintek rá, mert az én orromnak teljesen más. Első szaglásra szerelem volt, és napokig semmi másra nem tudtam gondolni, csak rá. Az első kifújáskor iszonyatosan megijedtem, borzalmasnak éreztem, és bántam, hogy egyből a csuklómra fújtam belőle. De eltelt egy pár perc és megcsapott a legfurább, legédesebb, legbűvölőbb illat, amit valaha éreztem parfümben. Egyszerűen csodálatos volt, tényleg mint egy igazi angyal illata. Az az egy fújás egész nap körbelengett, és 10 óra múlva, amikor lefeküdtem, még mindig tisztán éreztem az illatát. Brutális a hatósugara és a tartóssága, mint az összes Muglernek. Egy fújást szoktam magamra a nyakamra fújni reggelente, majd egy másikat amibe belesétálok(amikor hármat fújtam belőle, a környezetem finoman a tudtomra adta, hogy azt többet ne), és ez a két fújás tökéletesen tartós egész nap. Nyáron, vagy egyáltalán melegebb időben képtelen lennék használni, egyszerűen ahhoz túl sok, ő kizárólag a hideg időben élvezhető, ugyan úgy ahogy nyáron, a 40 fokos melegben sincs senkinek kedve meginni egy hatalmas bögre forrócsokit tejszínhabbal a tetején... de mégis ez a parfüm, az Angel Muse az, ami elnyerte a szívem :) Aki szereti a Mugler illatokat, vagy úgy általában a túlzást, annak bátran ajánlom hogy szagolja meg... mert ez egy igazi kis csoda. ❤

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 23.

Gabriella1992

2019. január 20.

Brutál erős, brutál tartós, magamon nem nagyon tetszett, de rossz sem volt. Viszont nagyon hamar meguntam az illatát. Tovább adtam anyumnak, ő meg oda van érte.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 20.

Antioxidánsok: BHT

Színezék. Lila színű.