Thierry Mugler

Ár:   15 000 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Yolanda, az összetevőket feltöltötte: Erina, Módosítva: 2017. június 15.

Ár:   15 000 Ft

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

Sztellus

2021. július 27.

Tipikusan az az illat, amit valaki vagy imád vagy élből gyűlöl. Én az előbbi vagyok, nagyon tartós, 1 fújás egész nap kitart, viszont kettő nekem már sok. Van, hogy ha egy kicsit lágyítani szeretném, akkor fújok mellé a good girl-ből.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. július 27.

floracska6

2021. július 19.

Nagy Angel rajongó vagyok de a Muse nem került kozel hozzám. Valamiért nekem ez az illat olyan szintetikus és erős nem erzem belőle ki az illatjegyeket. Valamint sokkal kevésbé árnyalt és meglepő mint az anyaillat. Az eredetiben szeretem a szurossagot és azt hogy óráról órára változik. Ő végig vaníliás és erős de sok változás a leszaradas ideje alatt nem történik.

update: A Mugler illatok tartósságáról példát vehetne minden más ház, bárcsak az imádott Chance-eim lennének ilyen tartósak!
Hihetetlen, hogy egy pici cseppet fújtam fel fél napja a csuklómra és minden más illatot elnyom, nagyon erős és karakteres. Ez a tipikus csíkhúzós illat amiből én biztosan egy élet alatt sem tudnék elhasználni egy 30 ml-s kiszerelést, ugyanez vonatkozik az Angelre vagy az Alienre is.
Leborulok Mugler nagysága előtt de sajnos számomra hordhatatlanok ezek a kreációk a mindennapokban, akármennyire is tetszenek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. július 19.

Bridge29

2021. május 14.

Kedvenc téli illatom. Szerelem. Édes illat és nagyon tartós. Mogyorós finomság.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. május 14.

Kedvenc téli illatom. Szerelem. Édes illat és nagyon tartós. Mogyorós finomság.

kissagi19

2021. május 3.

Nagyon édes, földes csokikrémes illat. Nem nutella, rajtam a lveb intensement a finom málnás nutella. Ez inkább valami olcsó sajátmárkás változat...
Fene tudja, akarok-e földes kommersz mogyikrém illatot árasztani. Hatósugár közepes, tartósság: lemoshatatlan.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. május 3.

Severynight

2021. március 27.

Ez egy csodálatos fás, földes csokoládé illat. Igazi ínyenc. Eleinte nem túl édes, de minél tovább van a bőrömön, annál inkább egy finom édesség lesz belőle. Ez valóban egy olyan parfüm, amit ki kell próbálni a bőrön. Én anno télen vettem meg először, majd nyáron újra vettem és használtam is.:))) Merész volt, lehet sok és nehéz is, de nekem nagyon bejött télen is és nyáron is. Ízlésesen extrém illat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 27.

Adrybaba

2021. március 9.

Ennek is iszonyat jó illata van. Most az aura-t használom de ez is nagyon jó!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 9.

Ennek is iszonyat jó illata van. Most az aura-t használom de ez is nagyon jó!

Linett21

2021. március 7.

Nem tudom, honnan szedik az itteni termékleírásokat, de ennek illatjegyei hivatalosan a következők:

Fejjegyek: rózsabors, grapefruit
Szívjegy: mogyorós kakaókrém
Alapjegyek: pacsuli, vetiver

Quentin Bisch a fiatal parfümőr-fenegyerek újabb remek alkotása, bár nem az első és nem is az utolsó (lásd: JPG-La belle; Chloé-Nomade; Parfums de Marly-Delina; Paco Rabanne-Pure XS, stb.). Számomra ő tette a Mugler Angel-vonalat elviselhetővé. Édes, de nem gejl; sötét, de nem füstös illat; szigorúan csak télre ajánlom. Én kifejezetten karácsony környékén szeretem viselni. Aki lágy virágillatot keres, ezt messze kerülje el. Tartóssága végtelen; kb. akármeddig megmarad bőrön is, rajtam tusolás után is megmarad. Egyszerre 1-2 fújás elég, sőt, ennél több már sok is belőle, mert irgalmatlanul projektál. Imádat, addikció, ezer csillag! :-)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. március 7.

Fejjegyek: rózsabors, grapefruit
Szívjegy: mogyorós kakaókrém
Alapjegyek: pacsuli, vetiver

radioaktiva

2021. február 18.

Fogytán van az Angel EDP-m, ( ami nálam abszolút must have), így betértem egy parfümériába, mert képben akartam lenni az újabb flankerekkel is, hátha valamelyikbe jobban beleszerelmesedek. Bal csuklómra fújtam a Nova-t ( mert nálam elvileg minden jöhet, ami málna - mondjuk tetszik is, csak sajnos semmi tartóssága, mint kiderült), a jobb csuklómra fújtam a Muse-t. Abszolút meglepetés ő nekem. Az eleje erősen felejtős, aztán jön a füstös rész, amit én télen nagyon-nagyon szeretek. Aztán ahogy telt az idő, kezdett nagyon hasonlítani az egyik nagy kedvencemre ( amit sajnos már nem gyártanak), Yves Rocher Neonatura Cocoon-jára. Igazából pont olyan, mintha a Neonatura-hoz öntöttek volna Angel EDP-t. Úgyhogy én sajnos elvesztem.....:D

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. február 18.

lizibartha

2020. november 19.

nagyon vegyes véleményem van általában a Mugler illatokról, az Angel számomra olyan mint a pokol, viszont az Alient nagyon szeretem. Ez valahol a kettő között van nálam, egész jól érvényesül és keveredik a kémiámmal. Nekem inkább tea illattá szelidül a bőrömön (nyilván valami erősebb -virágos aromájú tea), a vetiver ad neki egy kis maszkulinitást.
Nem tartom bombázó veszélyesnek, még azt is el tudom képzelni, hogy később hordanám!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. november 19.

anett30

2020. november 3.

Az Alient imádom, szeretem már nagyon rég óta. De ez. Szúr, fáj :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. november 3.

Az Alient imádom, szeretem már nagyon rég óta. De ez. Szúr, fáj :(

Antioxidánsok: BHT

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Színezék. Lila színű.

Színező anyag. (Piros)