Thierry Mugler

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   50 ml és 100 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Asianlover, az összetevőket feltöltötte: Hecate, Módosítva: 2018. augusztus 8.

Kiszerelés:   50 ml és 100 ml

Szívjegy: mogyorókrém

Alapjegyek: vetiver, akigalafa

Thierry Mugler Angel Muse EDT - fújósok
Ár: 1350Ft / 1900Ft / 3200Ft + pkg. , Eladó: silence
Állapot: 3ml / 5ml / 10ml fújós frissen fújva, Helyszín: --, fizetés: banki előre utalás után, postán maradó ajánlott levélként küldöm
Thierry Mugler Angel Muse EDT tester
Ár: 17000 ft vagy csere kizarolag coco mademoiselle-re , Eladó: alexkanagy
Állapot: Párszor használt, Helyszín: Budapest 10.kerület, fizetés: Személyes átvétel Hidegkuti Nandor Stadion!
széva

2019. december 2.

Az edp-t nem jókor vettem,el is adtam gyorsan mert rosszul lettem egy kajától és pont azon a napon viseltem. Többé nem bírtam magamra fújni. Egyébként tetszett. Sokat olvastam erről,hogy ez más és hát igen. Most szeretem és érzem is elég sokáig magamon. A szívjegyben van egy kis szúrás gondolom a fekete ribizli levél,ha azon túl jutok akkor már ok. Az sem zavar annyira,hogy ne bírnám ki. Nos ebben pont annyira érzem az eredeti angelt amennyire szeretném és még picit az inosensse is besúg. Jó kis illat ez lányok .

Változatlanul szeretem. Zamatos kedves illat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. december 2.

Változatlanul szeretem. Zamatos kedves illat.

alexkanagy

2019. december 1.

Hú, de nem volt könnyű beszerezni!
Már majdnem kezdtem beérni az edpvel, de nem adtam fel. Sokkal lágyabb, kellemesebb és nem fejfájdító. Igazi kis csoda! Imádom

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 1.

Hú, de nem volt könnyű beszerezni!

viragorsi

2019. szeptember 30.

Termékmintát kaptam belőle ajándékba, és azonnal levett a lábamról.
Bár épp az új parfümöm mellé kaptam, rendeltem is belőle az 50ml-es kiszerelést!
Igazán romantikus édes női illat, meglehetősen intenzív. A reggeli két fújást határozottan érezni még este is.
Én őszi-téli illatnak ajánlanám, nyárra szerintem nem elég friss és üde, de a borongós időben melengeti a lelket az illata.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 30.

Termékmintát kaptam belőle ajándékba, és azonnal levett a lábamról.

silence

2019. április 9.

Update: Természetesen nem bírtam ellenállni és márciusban beszereztem ezt a mennyei illatot! A szerelem töretlen, most a melegebb tavaszi napokon jobban esik viselni, mint a Muse EDP-t.

2019 Február 13.
Most mondjam azt, hogy tudtam, hogy ez lesz? Hogy menthetetlenül szerelembe esek ezzel az illattal is, csakúgy, mint az Angel Muse EDP-vel?
1,2 ml-es gyári mintát próbáltam magamon, de nem lepődtem meg túlságosan a várt eredményen, hiszen már előtte olvastam a véleményeket, így sejtettem mire számíthatok.
Osztom az előttem szólók véleményét, miszerint nagyon hasonlít az anyaillatra, csak ez annak sokkal könnyedebb, gyümölcsösebb, tavasszal és kevésbé forró nyári napokon is bátran viselhető verziója.
Nagyon tetszik a fejjegyekben jól érezhető mandarin és passiógyümölcs üdesége, kifújáskor sokkal pezsdítőbbé válik az anyaillatnál. Az EDP mogyorókrémes - vetiveres alapillata végig jelen van benne, csak nem annyira töményen és messziről érezhetően....
Egyértelműen az anyaillat EDT verziója, könnyedebb és hétköznapokon is bármikor megállja a helyét.
EDT létére viszont igen tartós ő is, az esti tusolás után már ugyan nem érezhető, mint az anyaillat, de 8 órát kitartóan teljesít.
5 csillagos nálam ő is, és ugyan jelenleg nem érzek csillapíthatatlan vágyat a beszerzésére, de kizárólag azért, mert a Muse EDP-ből van egy 50ml-es üvegcsém és két szinte megtévesztésig hasonló parfümöt már luxusnak érzek tartani, de nagyon szeretném őt is, tavasszal és nyáron biztos szívesebben fújkálnám, mint az EDP-t..... azért még nincs kizárva, hogy ha jönnek a melegebb napok és az EDP-t már soknak érzem, mégis veszek egy üvegcsével 😁

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. április 9.

2019 Február 13.

Emli70

2019. március 31.

Hiányzik! De nem csak azért írok véleményt.
A kék Angel EDP - Angel Croisière EDT esetén a nagy előd marad szerelem a számomra, igaz nem is nagyon éreztem hasonlóságot, itt viszont a Muse EDP és Muse EDT összehasonlításnál bizony a könnyebb (így is ütős nagyon) verzió győzött. Őt még tavaly nyáron próbáltam, 10 ml-t használtam el és nagyon-nagyon-nagyon tetszett, sokkal jobban mint az edp. Nála határozottan érezni az anyucit, le sem tagadhatná. Könnyen viselhető, de nem gyenge és rafinált kis cucc. Most hogy írok róla, még inkább el kezdett hiányozni.. 😀❤️ Szóval veszek is újra egy fújóst nyárra, főleg ha tesz fel valaki eladásra.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. március 31.

Hiányzik! De nem csak azért írok véleményt.

deezsina

2018. október 28.

Nem tudom a nyár teszi-e, vagy csak hogy rég szagoltam az edp-t, de nem nagyon érzek különbséget az eredetihez képest. Talán annyit, hogy ezt most megszagoltam és akár el tudnám képzelni, hogy nyáron is hordjam, tehát valószínűleg tényleg gyümölcsösebb/könnyedebb az eredetinél, mert annál ez kb szóba sem jöhetett.

update: elkezdődött az ősz, ez lett az esti parfümöm, nagyon megszerettem! egyetlen pici fújás is elég és nagyon tartós is, máris azon vagyok hogy beszerezzek még 1-2 fújóst belőle, mert lehet hogy picit kiüti a sima edp verzióját :). Már jobban kiérzem az illatából a gyümölcsösséget, amitől édesebb lesz, de így sem veszít a különlegességéből. Pontosan az amire akkor vágyik az ember amikor egy picit már lehűl a levegő, amikor már sálba lehet takarózni, amiből néha megcsap ez a puha, meleg, de mégsem gejl illat.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 28.

pomme

2018. október 7.

Amikor csak a mogyorókrém marcujával vonalat hozza, akkor szeretem, mert egyszerre édes és friss, így kora őszre tökéletes lenne. De sajnos nem mindig ilyen finom. Van, amikor kizárólag az anyaillat földes, kesernyés pacsuliját érzem ki belőle, pedig elvileg pacsulimentes :( Kénytelen voltam lemosni. Nagyon utálom az ilyen "éppen amilyen kedve van" parfümöket, mert ha éppen a rossz oldalát akarja mutatni, akkor jól megszívtam egész napra, szagolhatom estig, meg nyilván elrontja a kedvem is, mert a saját szagomtól vagyok rosszul :P Szóval nem került fel a listámra, az ilyen primadonnáknak nincs hely a polcomon.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 7.

Erina

2018. augusztus 17.

Nyamiiii.
Abszolút megvan benne az anya illat, a mogyorókrém miatt, de mégis más. Lágyabb a gyümölcsök miatt, de mégis fantasztikus! A nagy melegben ő is sok lehet, inkább a hűvös idő az, amikor igazán érvényesül. Akinek az EDP változata sok, és "erős" azoknak tökéletes lesz. A tartóssága verhetetlen. Nálam nyerő helye van az edp mellett! Briliáns 💗

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 17.

Nyamiiii.

Kremcica

2018. június 22.

Egy ideje már tesztelgetem, mostanra érett meg bennem a vélemény. Legelső fújásnál nem volt elég tartós, de további próbáknál már simán bírta a 7-8 órát. Kifújáskor marakujás-citrusos háttérben a sima Muse-al, de mégis sokkal könnyedebb, nyáriasabb illat. Mégsem mondanám nyári illatnak, mert elég tömény ez is, könnyen tömegpusztító fegyverré válhat. :D Leszáradásában is visszaköszön az anyaillat, nehéz megkülönböztetni a kettőt. Szerintem ha vkinek az EDP tetszene de túl soknak érzi, akkor ezt nagyon tudom ajánlani. Hozza a mai trendet: édes és gyümölcsös, fiatalos, ráadásul folytatja a már megszelídített Angel vonalát. Összességében tetszik, de nálam az EDP jobban betalált még ha azt csak alkalmi használatra is tudom fújni.
Úgyhogy fel is töltöttem eladásra. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 22.

Úgyhogy fel is töltöttem eladásra. :)

Ferita

2018. május 31.

Nagyon szeretem a Muse Edp-t.Nagyon vártam,hogy végre megszagolhassam ezt is.Sikerült egy fújóst megkaparintanom és odáig vagyok tőle...Őszre kötelező darab lesz azt hiszem.Hiába turbózták fel gyümölcsökkel,azért nem egy nyárias illat.Kicsit lágyabbá teszik,de azért nem örülnékén sem neki ha a közvetlen kolléganőmön 8 órán át a 40 fokban ez illatozna...Éppen ezért elteszem hüvibb időkre,szagoljanak akkor a kollegínáim :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. május 31.

Antioxidánsok: BHT

Színező anyag. (Piros)