Thierry Mugler

Ár:   20 000 Ft, 28 500 Ft és 38 700 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 90 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: nyarigabi, az összetevőket feltöltötte: Luna1024, Módosítva: 2018. május 29.

Ár:   20 000 Ft, 28 500 Ft és 38 700 Ft
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 90 ml
Lelőhely:   parfümériák, online

Kiadás éve: 2017

Fejillat: rebarbara levél

Szívillat: narancsvirág

Alapillat: bourbon vanília, fás jegyek

Ár: 2500 , Eladó: ami2015
Állapot: 10ml/2-3 fújás, Helyszín: --, fizetés: utalás után postázom
Ár: 1500 Ft/5 ml, 2800 Ft/10 ml , Eladó: malvada
Állapot: Frissen fújt , Helyszín: Budapest, Margit híd budai hídfőhöz közel , fizetés: Személyesen lakcímemen, vagy Foxpost, egyéb
Vix

2019. december 21.

Csodás! Annyira szeretem Mugler bácsit és a vagány nőcis illatait, mindig sikerül valami izgalmasat alkotnia

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. december 21.

floracska6

2019. november 18.

Imádom Mugler illatcsodait. Az Angel és a Womanity a két kedvenc illatom amiket nem tudok megunni. Így tehát izgatottan próbáltam ki az Aurat is de sajnos azt kell mondjam eddig nem jött be, pedig szeretem a megoszto kicsit "kesernyés" illatokat de ez nekem nagyon gyógynövényes.
Lehet még teszek majd egy próbát egyszer...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 18.

Lehet még teszek majd egy próbát egyszer...

Szilvoci

2019. november 11.

Nagyon szeretem a Mugler illatokat, ő is nagy kedvencem. Rajtam vaníliás lesz leszáradás után, kifújáskor pedig uborka illata van szerintem :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 11.

Nenuka

2019. október 25.

Sürgősen jöttem védeni ezt a "fekete barikát". Én imádom a megosztó dolgokat, ez tipikusan az. Olyan egyedi a smaragd üveg is, a kritikus páromnak is tetszik, méghozzá 5 másik most menő illat közül a legjobban, na és a környezettudatos Mugler... az utántöltős üveg.. a 21.században már illik így gondolkozni. És nem a halmozás, fogyasztás stb. Az h van belőle 15 milis kiszerelés, megint kiváló ötlet! Speciel én nehany honap alatt megunok 1-1 illatot, nekem való ötlet. Szerintem egyáltalán nem rossz illat nyárra és 20 fok felett.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. október 25.

My Molly

2019. október 14.

Első kifújáskor csak kamilláztam, hogy te jó ég, ez milyen illat akar lenni. Olyan se füle se farka volt. A leszáradása szerintem isteni finom. Különlegesen vaníliás és érzik benne egy enyhe férfias beütés is, de szerintem szexi. Ha felfedeztem szettben, én is megveszem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 14.

bananahammock

2019. szeptember 7.

Hihetetlen áron lett az enyém, méghozzá a Müller drogériából, és nem akciósan! Szettben (30ml edp + 50ml testápoló + 50ml tusfürdő) volt 14140 Ft. Amire még 15% kedvezményt is tudtam érvényesíteni – nem volt kérdés, hogy jön haza velem.
A kommenteket olvasva, lehet, egyedüliként, belőlem nem váltott ki szélsőséges érzelmeket. Vagyis hogy ez az illat vagy 1 vagy 5 csillag lehet csak. Kivéve, ha a megszállottság nem szélsőséges érzelem :D, ugyanis függő lettem: amióta megvan, nem viseltem más illatot, az orrom egyszerűen csak ezt kívánja.
Ami a kámfort illeti: az rajtam nagyon gyorsan elillan (mint a kámfor!:)), pár perc után ami dominál, az a vanília. Persze ez ennél sokkal bonyolultabb illat, változtatja az arcát egész nap, és az időjárás függvényében is.
Szóval szerelmes nem vagyok, inkább olyan nekem az Aura, mint egy szerető, akiben nem tudod megfogalmazni, mi vonz annyira, de mindennnap akarod, amit kapsz tőle.
Extrán tartósnak nem nevezném, bár másnap reggel is érzem magamon azt, amivé az előző nap végére alakult: mint amikor egy már végigégett füstölő illatát még érzed napokig a szobában. Ez alapján orientálisnak is lehetne nevezni, de annak sem egyértelmű.
És ezt szeretem benne: semmit nem lehet róla egyértelműen állítani.
Ami az üvegét illeti, attól én nem vagyok annyira odáig, mert a klasszikusan elegáns stílus áll közelebb hozzám, de az illathoz kétségtelenül illik, no meg a Mugler házhoz is.
Azért csak négy csillagot adok, mert nem szerelem, hanem csak (?) szenvedély. Mint ahogy azokon a napokon, amikor viselem, rituálisan teszem: kezdve, hogy zuhanyzáskor a tusfürdőjét használom, folytatva azzal, hogy a testápolójával bekenem magam (az a parfümhöz képest szelíd, és valóban gyermekkorunk szagos radírjának illata felfedezhető benne), majd következik a parfüm, és innentől csak egész nap élvezem azt, hogy nem tudom, mire számíthatok tőle.
Amúgy mintha tényleg identitászavaros lenne picit, mert ha nem ebbe a méregzöld-ezüst üvegcsébe lenne zárva, és a nyitóakkord nem a kámfor-menta lenne, akkor azt mondanám, hogy ez egy meleg illat. No de Ikrek csillagjegyűként ez nekem csak pozitívum. :)
Őrület, őrület, de van benne rendszer: a káosz is egy rendszer! :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. szeptember 7.

És ezt szeretem benne: semmit nem lehet róla egyértelműen állítani.
Őrület, őrület, de van benne rendszer: a káosz is egy rendszer! :)

Luller

2019. szeptember 3.

Nagyon szeretem a Mugler Brand-et <3 Erre az illatra is régen vágytam már, de biztos akartam lenni benne, hogy kell e nekem. Így tavaly óta szemezgettem vele és időről időre, télen-nyáron-tavasszal és ősszel is többször fújkáltam bőrre különböző parfümériákban. Mindig, minden körülmények között a végeredmény az volt, hogy tetszik és valami elcsavarja a fejem ebben az illatban. Nem tudtam róla letenni. Mindig valahogy az eszemben volt, és nem hagyott nyugodni. És ez az, ami miatt tegnap megvettem egy 30ml -es díszdobozost, amihez 50ml testápolót és 50ml tusfürdőt is tettek. Így a 30ml-s parfüm árán az egészet el tudtam hozni.
Az illatról: Igen-igen. Szofisztikált, a szó pozitív töltetével! Megosztó! Ez az az illat, amit vagy nagyon szeretsz, vagy utálsz! Én nagyon szeretem! Az illata bonyolult, folyamatosan csituló, és újra feléledő, vaníliás aztán mintha citrusos lenne. Összességében merész, szexi, kifinomult és különleges. Nem tucat illat, szóval, ha valaki édes - vaníliás illatot szeretne, ami nem más, mint édes - vaníliás, annak nem ez lesz a kedvence! Első kifújásnál orrba vág, elgondolkozom: Ühüm, oké, jól van...nem tudom mi ez, deeeee muti csak , még egy fújás. És elég is. Ahogy a többi Muglernél, itt is remek, egyenletes és elegendő mennyiségű illatot kifújó a porlasztó.
Az sem az utolsó érv mellette, hogy ez végre egy új illat, a Mugler házból is új! Nem a többi 26.flankere! Az Alien után (ami a kedvencem ettől a háztól) a második helyet kapja a Mugler illatok közül. És megy neki az 5*!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. szeptember 3.

Micoka

2019. augusztus 29.

Számomra Mugler illatai úgy általában büdösek. Sajnos az Aura is ez lett, kifújáskor egy brutális, olcsó mentolos lábspray szagot ad, ami száradást követően sem csitul. Nincs mit részletezni, rettentő.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. augusztus 29.

Krisztocska

2019. augusztus 8.

Olcsó, közönséges, fejfájdító borzalom. Hatalmas csalódás. Kifújáskor kámforos (?) Talán a rebarbara miatt, nem tudom. Majd valami férfias nemtudommilyenillat lesz belőle. Nem érzek vaníliát, sem eső utáni földes illatot, sem fát, pedig azokat nagyon szeretem. Teszek még egy próbát vele, aztán megy a levesbe. 😐

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. augusztus 8.

Lina6

2019. augusztus 3.

Valóban megosztó illat. A leszàradàsa tetszik csak, ami édes, vanilias.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. augusztus 3.

Valóban megosztó illat. A leszàradàsa tetszik csak, ami édes, vanilias.

Antioxidánsok: Pentaerythrityl Tetra DI-T-Butyl Hydroxyhydrocinnamate, BHT

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.