KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Thierry Mugler

Ár:   20 000 Ft, 28 500 Ft és 38 700 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 90 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: nyarigabi, az összetevőket feltöltötte: Luna1024, Módosítva: 2018. május 29.

Ár:   20 000 Ft, 28 500 Ft és 38 700 Ft
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 90 ml
Lelőhely:   parfümériák, online

Kiadás éve: 2017

Fejillat: rebarbara levél

Szívillat: narancsvirág

Alapillat: bourbon vanília, fás jegyek

Ár: 3.200.-+pk. , Eladó: Gina73
Állapot: Frissen fújva üveg fuffancsba, Helyszín: Szeged, fizetés: Utalás után posta, személyes
Ár: 18.000 Ft , Eladó: Fredor
Állapot: Párszor használt, Helyszín: Budapest, fizetés: Fizetés átutalással vagy készpénzben, átvétel csak személyesen
itislikeacoma2

2019. január 15.

Nagyon szokatlan és különleges, mint általában a Mugler-illatok, tehát nem is lepődtem meg, amikor ezt megszagoltam, mert tudtam előre, hogy unalmas és visszafogott úgysem lesz. 😊 Gyógynövényes, erős illat, én nem érzek benne semmiféle mocsári hulla szagot szerencsére. Kifújás után pár perccel már csendesebb, viselhetőbb de még mindig nem tudnám elképzelni hogy bárhová is fújjam magamra. A reklámja nagyon tetszik, az üvegébe pedig szerelmes vagyok, de ez az illat csak egy ugyanannyira fura, különc személyiséghez illik mint amilyen ő maga is. Nehezen emészthető az biztos, megértem, hogy miért megosztó, ettől függetlenül nem feltétlen rossz, de olyan mértékben szokatlan, hogy én például nem is tudok olyan embert mondani, akin el tudom képzelni.

itislikeacoma2
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 15.

Tarkamilla

2019. január 12.

Nekem a mai illatok nagyon nem. A cukorka-dömping nagyon nem. Az új L' Interdit is óriási csalódás volt. Erre itt van ő. Az előbb említett cukorkás illat - a vaníliás fajtából - és még valami gyomorforgató (a rebarbara). Szóval ő cukorkásnak álcázza magát, de egyáltalán nem egy ártatlanság...
Tegnap volt 20 percem, hogy a Müller parfümszekcióján garázdálkodjak. Mindenfélét kifújtam már, újra megszaglásztam a "bizonytalan"-kategóriába (kell-e belőle üveges vagy sem) sorolt illatokat. Semmi izgalmasat nem találtam... Valamit mégis szerettem volna bőrön tesztelni és megláttam ezt a zöld szívet, "áhá, ez a dudvás, ez jó lesz!" Egy korábbi illatolásból csak ennyi maradt, meg - akkor dudva szagúnak aposztrofáltam, kalap-kabát és mentem tovább.
Olyan izgalomba jöttem, hogy egy kolléganőmnek bőszen mutogattam mosolyogva, "szagold meg, ez nagyon fertelmes!" De akkor már nagyon is érdekelt az illat! Folyton meg kellett szagolnom újra és újra a csuklómat.
Ez az illat nagyon bizarr. Kifacsarodott. Groteszk. Nagyon szokatlan. De olyan zseniálisan produkálja mindezt, hogy egyetlen szippantásnak csak a végén sejlik fel az emberben, hogy ez nem csak egy sima illatocska, itt valami nincs rendben. Mi? Biztos ezt éreztem? Na de mit éreztem?! Egy időben marketingfogásként a mozikban egyetlen képkocka erejéig megjelent a film közben egy Coca-Colás üveg. A tudatalatti úgyis érzékelte ezt az üzenetet, h tudatosan nem vették észre az emberek, hogy mi történt, csak megkívánták a kólát. Az Aura is kicsit ilyen ezzel a szokatlan illatjeggyel, amit az ember nem tud hova tenni és "vissza" kell szagolnia, hogy rájöjjön, mi történt.
Nagyon örülök, hogy vannak Mugler parfümök! Nem hordanám mindegyik illatát, de nagyon tetszik, hogy egyediek, extravagánsak.
Egy problémám van, a szillázsa rajtam nem olyan fényes... persze lehet, ennek a környezet örül :)

Tarkamilla
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 12.

Nina1205

2018. december 22.

Csodálatos illat. Mit is vártunk mást egy Mugler darabtól? Buja, zöld, mint egy éjszaka egy esőerdőben a monszun égövben. A szabadság, a függetlenség, az önálló értékítélet illata, azé a nőé, akit már nem érdekel, hogy mit gondolnak róla. Férfiorrnak valószínűleg gyűlöletes lehet, de aki ezt hordja, már rég túllépett ezen. Őt így lehet, kell, sőt muszáj szeretni. Imádom magát az illatot is, és főleg a mögöttes tartalmat...

Nina1205
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 22.

karaibrahimgil

2018. december 13.

Tökéletesen egyetértek silence Bettivel: velem is ugyanaz történt, csak a Douglas helyett a Marionnaud-ban. 😊 Ott szaglásztam meg először az Aurát, ezt a csodálatos üvegű, drágakőszerű szívecskébe 💗 burkolt, különleges illatot. Fullasztónak találtam, de ez valószínűleg annak köszönhető, hogy meleg, nyári nap volt.
Amikor másodszorra, novemberben próbálkoztam vele, már nem tudtam ott hagyni. Elsőre a Dior Addict edp-re emlékeztet, csak nem annyira szantálos, inkább "zöld." Tartósságban is a Diorra hajaz: egy fújás körbelengi az embert egész nap, szóval hűvös időben is érdemes csínján bánni vele.
Szerintem amúgy nagyon egyben van az illat, megjegyezhető, az Aliennél mégis kevésbé átlagos: annyira megosztó lehet, mint az Angel. 🌟
Lehet arról beszélni, hogy szeretem - nem szeretem, de a minőség egyik esetben sem kérdőjelezhető meg.

Update: Az illata emlékeztet az Yves Rocher Elixir Jeuness elnevezésű arcápoló családjára. Akit nem zavar a gyógynövényesség, mindenképp tegyen vele egy próbát, mert nem sok emberen fog hasonló parfümöt érzeni. Ráadásul átalakul, fejlődik, nem úgy, mint az Addict, ami méterekről felismerhető, és mindenkin hasonlóan mutat, még órák elteltével is (hogy ez dicséret vagy elmarasztalás, mindenki maga döntse el).

karaibrahimgil
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 13.

silence

2018. november 19.

Újabb UP:
2018. November 19.
😳 Óóóóó, hogy is tudtam bármikor egy rossz szót is emelni erre a misztikus költeményre? Hogyan tudtam nem szeretni, sőt, mi több, kellemetlennek érezni ezt a fantasztikusan egyedi illatot? Végül beleszerettem és nem bírtam tovább... Joy napokon a Douglasban lecsaptam rá! ☺️
Sejtettem én már az elején, hogy ha ennyire felkavaró számomra egy illat, akkor abból előbb-utóbb szerelem lesz 🥰☺️ Ha valami más…. ha valami nem hétköznapi…. hanem valami különleges….. akkor az hiába ellenszenves az első találkozáskor, addig ismerkedek vele, amíg szerelem nem lesz. Így volt az Aurával is. A nyári tesztelgetések alatt még gyomor-felkavarónak mutatkozott, aztán a hűvösebb idő beálltával egyre finomabb arcát mutatta. Most, hogy megvásároltam és a hideg is beköszöntött, teljesen más arcát mutatja. Ezek a fanyar rebarbarás-fás illatjegyek most tökéletes harmóniában ölelkeznek a vanília édes-krémességével.
Valószínűleg ilyenkor más a bőrünk párolgása, úgy érzem, most a vaníliás alap jócskán megszelídíti a domináns, zöld illatjegyeket.
Meglepő számomra is ez a fordulat, azt gondoltam, hogy ez az Aura inkább egy hűsítő, nyári illat lesz majd, mégis inkább télen tudja igazán szerettetni magát és tökéletesen kibontakozni.…
Tudtam én már az elején, hogy ebből szerelem lesz! 😁
Hiába; Mugler Úr nagyon tud valamit‼️

UPDATE:
2018. November 1.
Újrateszteltem és megszerettem! ☺️
Előző véleményemet a nyári próbálgatásaim alapján írtam. Valahogy nyáron tényleg (gyomor)felkavaró nyomot hagyott bennem az Aura. Most Október végén, már a kicsit hűvösebb időben adtam neki még egy esélyt. Kifújáskor most is egy erős zöld illat próbált előtörni, ekkor kicsit féri arcszesz illata volt..... ez gyorsan lecsengett, később már csak a fás "beütésű", fanyar rebarbara lengett körbe és 2-3 óra elteltével pedig már egy mélyebb, lágyabb oldalát mutatta, ahol a bourbon vanília volt a domináns. Fantasztikusan tartós illat, a délelőtti fújást még este is lehetett érezni az azóta sokszor mosott kézfejemen. Nagyon tetszik benne az, hogy mindig más arcát mutatja (hol zöld és hűvös, hol vaníliás édeskés és meleg).
Továbbra is úgy tartom, hogy nem egy tucatillat, nagyon egyedi illatköltemény...... de én szeretem a különleges illatokat, na! 😁 Tudtam én, hogy addig nem fog békén hagyni ez az Aura, amíg meg nem békélek vele 😄
ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ, kellett ez nekem????😱 Igen, KELL ez nekem! Újabb áhított darab a kívánságlistámon ☺️

2018. Nyár.:
Elnézést kérek a kedvelőitől, de ez az Aura nekem NEM jön be!! NEM - NEM - ÉS NEM! 😱
Szeretem az extravagáns illatokat, talán pont ezért is nagy Mugler rajongó vagyok. Amikor az Aura megjelent alig vártam, hogy kipróbálhassam. Az üvegét tekintve különleges, engem teljesen elvarázsolt. Első találkozásunk a Douglasban: csak papír teszterre fújtam, de kifújás pillanatában már fúúúúúúj, mi ez a borzalom???? 😮 Őszintén szólva megdöbbentem! Bőrre már nem is mertem fújni, bedobtam a táskámba a papírcsíkot, amiből egyfolytában elő-előbukkant ez a számomra megmagyarázhatatlan illategyveleg... aztán az autóban hazafelé ki kellett dobni a teszter csíkocskát is a táskámból, mert már annyira gyomorforgató volt 😢
Borzasztóan csalódott voltam... eltelt pár hét, megnyugodtam, de belenyugodni nem tudtam, hogy miért nem tetszik nekem Ő? Gondoltam, bőrön tesztelve adok neki még egy esélyt.
Újabb Douglas-os illatolás, csuklóra fújva...... első pillanat: fúj-fúj! Még mindig nagyon nemmm! De várok....és várok....és közben órákon át szagolgatom a csuklómat, mert ugye tartósságát tekintve csillagos 5-ös, levakarhatatlan! Estig volt minden: fejfájás, gyomorforgás, de eközben meg-megcsap egy valami érdekes finomság, ami kelleti magát... ez már annyira rossz, hogy szinte jó? 😮
Befészkelte a gondolataimba magát... Nem hagy nyugodni, be kell szereznem legalább egy illatmintát belőle... annyira szeretném szeretni (vagy legalább elviselni) őt! 🤔

silence
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. november 19.

Újabb UP:

2018. Nyár.:

Barka

2018. november 13.

Lányok, Asszonyok, Fiúk....
Meg kell mondjam, ez szerelem.
Alien Flora Futura-t vettem 2 hete, és mivel kértem (bosszantó, h személyes vásárlásnál úgy kell kikuncsorogni, online meg küldenek) mintát, így alkalmam lett kipróbálni.
Először szoknom kellett, de nagyon finom, mély, bújós illat lesz rajtam a kezdeti gyógyfőzet után, amit ugyanúgy szeretek. A rebarbara frissességét még órák múlva is ki tudom szagolni. 😉
Ma érkezett meg, úh most a Flora Futura elteszi magát tavaszra. 😉

Barka
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. november 13.

Lányok, Asszonyok, Fiúk....
Meg kell mondjam, ez szerelem.
Ma érkezett meg, úh most a Flora Futura elteszi magát tavaszra. 😉

Nenuka

2018. november 10.

Sürgősen jöttem védeni ezt a "fekete barikát". Én imádom a megosztó dolgokat, ez tipikusan az. Olyan egyedi a smaragd üveg is, a kritikus páromnak is tetszik, méghozzá 5 másik most menő illat közül a legjobban, na és a környezettudatos Mugler... az utántöltős üveg.. a 21.században már illik így gondolkozni. És nem a halmozás, fogyasztás stb. Az h van belőle 15 milis kiszerelés, megint kiváló ötlet! Speciel én nehany honap alatt megunok 1-1 illatot, nekem való ötlet. Szerintem egyáltalán nem rossz illat nyárra és 20 fok felett.

Nenuka
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. november 10.

Milva07

2018. november 6.

Update2 : A hűvösebb idő még inkább jól áll ennek az illatnak, legalábbis rajtam. A férjem szerint galád, férfi-elveszejtő dög illata van, mindenféle, ehhez illő szalonképes és kevésbé annak mondható asszociációval. Magam kedvelek provokatív/megosztó illatokat használni, ehhez az Aura (is) tökéletes választás. Welcome to the jungle..:)

Update: Pont amire számítottam..:) Megosztó illat lesz, mint a Decadence/M.J.-tól.. Hála az égieknek! Legalább nem fog mindenkin szembejönni ez az illat sem...Megmarad nekem, meg a hasonszőrűeknek :)

Vásárlás mellé kapott mintát próbáltam ki: jelentem, nekem ez tetszik. Első Mugler-illat, ami valamit megmozdít bennem. Vessetek a mókusok elé, tudom, semmi köze M.J. Decadence-hez, de nekem mégis.Ennyire csal az orrom? Lehet...Nagyon tartós, rajtam ahogy szárad le, a rebarbara fanyarságát felváltja az édesebb/mélyebb meleg illat. Férjem buja dzsungel-illatnak találta. Alattomos kígyóként kúszott az orromba és sokáig érződött , ruhán főképp.Az üvege csodaszép. Úgy látszik, vonzódom a nem túl népszerű illatokhoz: Fragranticán kb. olyan a pontozása, mint a Decadence-nek. Úgy látszik ,nekem ez jut : egész életemben szembe menni a konvenciókkal. Még a végén igaza lesz egykori latin tanáromnak: "Magácskát ötszáz éve máglyán égették volna meg, én elfogadom és értékelem végtelen önfejűségét."

Milva07
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. november 6.

Csutak

2018. november 5.

Testápolóban van meg és azt kell mondjam, hogy más parfümös testápolókhoz képest ez mérföldekkel jobb. Nem hagy zsíros érzetet a kezemen (főleg oda használom a mérete és hát az ára, a ritkasága miatt), a száraz részeket pedig szépen hidratálja. Az illata pedig először erőteljes, zöldes először és pár perc után végre előjön az édessége. :) Van egy olyan érzésem, hogy megtaláltam a méltó párt a Valentino Uomo-hoz. <333

Csutak
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 5.

zsuzsa58

Korcsoport: >54
2018. november 3.

Párizs, minta a Marionaud-ból....eltellt 2 hét, nem nyúltam hozzá.... mindenszentek este...kora délutánja.....1 fújás csuklóra.....és láss csodááát :) imádás van! Nem nyári illat! Isten ments......a vanilliás, zöldes illat, körbe ölel...még van egy valami illat ami leszáradás után lappang, de nem tudom mihez hasonlítani egyelőre....majd egy következő alkalommal kitapasztalom.

zsuzsa58
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2018. november 3.

Antioxidánsok: Pentaerythrityl Tetra DI-T-Butyl Hydroxyhydrocinnamate, BHT

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.