Thierry Mugler

Ár:   20 000 Ft, 28 500 Ft és 38 700 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 90 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: nyarigabi, az összetevőket feltöltötte: Luna1024, Módosítva: 2018. május 29.

Ár:   20 000 Ft, 28 500 Ft és 38 700 Ft
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 90 ml
Lelőhely:   parfümériák, online

Kiadás éve: 2017

Fejillat: rebarbara levél

Szívillat: narancsvirág

Alapillat: bourbon vanília, fás jegyek

Ár: 18.000 Ft , Eladó: Fredor
Állapot: Párszor használt, Helyszín: Budapest, fizetés: Fizetés átutalással vagy készpénzben, átvétel csak személyesen
KERESEM! Thierry Mugler Aura EDP
Ár: Megegyezés szerint , Eladó: szercsi32
Állapot: Használt, új, Helyszín: --, fizetés: --
kvin

2019. március 19.

Update:

Újra megpróbáltam, akartam szeretni és az elején még sikerül is, érdeklődve várom, mi lesz ebből a - akár értsd szó szerint is - tündéri illatból. Ahogy korábban is írtam, imádom ezt a stílust: titokkal teli erdők mélye, tündék, mágia, boszorkányság... de akkor már sokkal inkább Dior Poison vagy esetleg Decadence (bár az utóbbival újra kellene találkoznom, hogy biztosan állíthassam a hasonlóságot). Az elején még egész érdekes, felkapja az ember a fejét, hogy hmm, ez izgi... de sajnos nem igazán változott a véleményem a korábbihoz képest, mert számomra mindent elront az a FRÁNYA VANÍLIA! Legalábbis ilyen töménységben, adagban, sajnos felülírja azt, ami lehetne ebből az illatból. Abban is van valami, hogy rajtam minden édesedik - ezt is többször leírtam már - és talán ezért bírom jobban az erőteljesebb, fűszeresebb illatokat, és azért zavar ebben is.
Az édes vanília alatt ott pislákol szegény kis elfboszi, a maga sejtelmes, mágikussággal átitatott kotyvasztott főzeteivel, de nem tud áttörni, ez a varázslat kevés ahhoz, hogy legyűrje a modern idők édes trendjét.
Igazán kár érte, mert az üvege tényleg csoda, szívesen viselném a nyakamban titokzatos - pl. bájitalos vagy vérrel teli - fiolaként.
Adtam neki egy plusz fél csillagot, mégis úgy döntöttem, megválok tőle.

Az üveg, a szín, a koncepció maga nagyon közel áll hozzám. Sajnos az illat nem ragadott meg. Megvan a nyers, eső áztatta "sáros" illat - a "dzsungel" - , amivel nem is lenne bajom, sőt kifejezetten örülök neki. Kellőképpen rendhagyó, végre nem édi-bédi tucat gyümölcsös édeske, amiket ki nem állok!
Viszont engem borzasztóan zavar benne a vanília! Valahogy nekem nagyon nem jön össze ez a mély, misztikusnak ható, erőt sugárzó őserdős közeg az émelyítő vaníliával, ami a lecsengéskor felülemelkedik.
Rajtam ütik egymást.

kvin
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 19.

Update:

Adtam neki egy plusz fél csillagot, mégis úgy döntöttem, megválok tőle.

Rajtam ütik egymást.

lacrymosa88

2019. február 25.

Különlegesnek különleges, szokni kell, az biztos. Élettársam szerint olcsó húsvéti locsolókölni szagú.:-D Erős, szúrós, majdhogynem fejfájdítóan tömény. Ahogy csillapodott, előjött egy kis vaníliás érzet. Az EDT változata jobban bejött, viszont ez a gyönyörű üveg egyszerűen hibátlan, medálként nyakban szívesen viselném.:-D

lacrymosa88
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 25.

Lencseee

2019. február 18.

Hat, ez nem egy divatillat, de annyira kulonleges🤩 Tesztelgetem meg, mig tart a D-bem kapott minta...es nagy a gyanum, hogy en ezt hamarosan megveszem...nem edes, nem citrusos, nem fas (hiaba ide teszi a fragranatica)...tenyleg kulonleges es csodalkozom mind a kremmanias, mind a fragranticas alacsony ertekelesen...

Lencseee
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. február 18.

abicicaaa

2019. február 15.

Ez az uveg egy mualkotas! Kizárólag teljesen ures parfumosuveget szivesen vennek, boszorkanyosan gyonyoru.
Maga az illat boszorkanyosan szornyu. Instant fejfajas. Tolakodo, nagyon eros, nagyon mocsar, valami kamfor is van benne, mar csak a krokodilt varom komolyan.
A migrénem imadja, minda3alkalommal elojott, mikor szaglasztam.
Termeszetesen brutálisan tartos.

Update: tegnap egy reg nem latott baratnommel talalkoztam. Elso kérdésem az volt, hogy mivel vagy befujva? Isteni, meghatározhatatlan illatot éreztem nemi mentollal (?). Mikor kinyogte hogy Mugler Auraja, azt hittem falnak megyek.
Mit nem adnek, ha rajtam is ilyen gyonyoru lenne! El sem akartam hinni. Muszáj felvinnem 5*ra.

abicicaaa
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. február 15.

A migrénem imadja, minda3alkalommal elojott, mikor szaglasztam.
Termeszetesen brutálisan tartos.

mokushka

2019. február 13.

Kicsit olyan mint a Decadence, amit szintén imádok, csak annál lágyabb, emiatt talán közkedveltebb is lehet. Az illata hosszan tartó, és nem győzöm magam szaglászni, amikor befújom magam vele. Nem egy mindennapi illat, és az üvege is tökéletesen illik ahhoz, amit aztán benne találsz. Ha valaki játszott world of warcraft-tal, annak mond valamit biztos, a hangulata engem abszolút Teldrassil zöld dzsungeles részére emlékeztet a Nightelfek varázslatos világával.

mokushka
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 13.

erzsebet0304

2019. február 6.

Meghökkentő illat,rajtam mentolos rebarbarås.Valóban olyan mintha az Alien ės a Decadence keverėke lenne.

erzsebet0304
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. február 6.

Hanna27

2019. február 2.

Szélsőséges illat, nem lehet nem észre venni.
Elsőre furcsa, kicsit sokkoló, a környezetem ugyanígy reagált rá, de aztán ahogy megszokod beleszeretsz, rebarbara rajtam kellemesen kibontakozik, ami már csak egy gyerekkori emlék miatt is nagyon kellemes.
Utóillata rajtam nagyon finom vanília, ami még fürdés után is érezhető, nagyon tartós.
Mi passzolunk, téli illatnak ajánlom, most kedvenc lett.

Hanna27
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 2.

Szélsőséges illat, nem lehet nem észre venni.
Mi passzolunk, téli illatnak ajánlom, most kedvenc lett.

Ritus33

2019. január 30.

Finom vaníliás, cukros, rebarbarás illat. Érdekes, mert a rebarbara nagyot üt benne!

Ritus33
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 30.

pomme

2019. január 30.

Ma végre leteszteltem, és fél napos röhögésbe fulladt a dolog :D Szaglászom-szaglászom, valamire hasonlít. Mutatom Férjnek, ő meg egyből rávágja, hogy olyan, mint azok a műanyag orrbadugós mentolcsík-szipuzós alkalmatosságok, amiket fillérekért lehetett venni, hogy aztán a mentolja még az agyadat is kimarja megfázás idején (közben rákerestem: Nózi inhaláló stift :D de volt ez mindenféle márkában). Na pont olyan, csak nem mar az édeskés mentolos-kámforos bukéja :D De attól eltekintve pont ugyanolyan. Mókás figura lehet az öreg Mugler papa, az biztos. Az üvege amúgy nekem kicsit csalódás volt, sokkal gagyibb élőben.

pomme
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 30.

Lory

2019. január 28.

Nagyon kíváncsi voltam rá.Nem most először teszteltem,kellett a többszöri alkalom,hogy komplett véleményt tudjak róla alkotni.
Megdöbbentő,hiszen Mugler alkotás,milyen is lenne más? :))Nem törekszik,hogy az aktuális trendnek megfeleljen.
Mégis első teszteléskor nem találtam annyira különlegesnek,csalódtam is,Mugler-tól mást vártam,hiszen egy szimpla zöld illatnak éreztem.
Aztán csak nem hagyott nyugodni,tesztelgettem,ízlelgettem,nem hittem el hogy csak ennyi...
Lehet a tél,a hideg kellett hozzá de megjött a plusz,amit vártam.Most is zöld de én is érzem már azt a földes-fás-mohás alaphangokat,ami érdekessé teszi.
Leszáradáskor érezni némi krémességet is,ami a zöld jegyek mellett eléggé szokatlan de hát ugye...Mugler:))) mit vártunk?
Tény,hogy van több illata ami sokkal jobban tetszik,sőt a top 3 kedvenc illatom is Mugleré de megadom az 5 csillagot neki,amiért nem akar illeszkedni a trendbe,amiért mer különleges,meghökkentő,sőt megdöbbentő is lenni.
Hajrá Mugler,csak így tovább!

Lory
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. január 28.

Hajrá Mugler,csak így tovább!

Antioxidánsok: Pentaerythrityl Tetra DI-T-Butyl Hydroxyhydrocinnamate, BHT

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.