Thierry Mugler

Ár:   20 000 Ft, 28 500 Ft és 38 700 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 90 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: nyarigabi, az összetevőket feltöltötte: Luna1024, Módosítva: 2018. május 29.

Ár:   20 000 Ft, 28 500 Ft és 38 700 Ft
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 90 ml
Lelőhely:   parfümériák, online

Kiadás éve: 2017

Fejillat: rebarbara levél

Szívillat: narancsvirág

Alapillat: bourbon vanília, fás jegyek

Ár: 9000.- + posta/Foxpost , Eladó: khaleesiM
Állapot: Pár fújás hiányzik, Helyszín: Pápa, fizetés: Fizetés banki átutalással, ezután postázom vagy foxposttal küldöm
Thierry Mugler Aura EDP fújós
Ár: 1500 Ft/5 ml, 2800 Ft/10 ml , Eladó: malvada
Állapot: frissen fújt, Helyszín: Budapest, Margit híd budai hídfőhöz közel, fizetés: személyesen lakcímemen, vagy posta, egyéb

VickyV

2020. április 6.

Update:

Hm. Újra kellett gondolnom a posztom, mert ma ismét fújtam ebből is magamra, és arra jutottam, hogy bár igen, a többi Mugler eredetibb, ezt is elfogadnám egynek. Húgom szerint pasis Fahrenheit illata van rajtam (azaz büdös) és hasonlóan szépeket mondott, mint én korábban lejjebb, de nekem most valamiért bevallom, kicsit mégis bejött. Talán pont az egyszerűsége miatt, nem tudom. Olyan üde, tavaszias, csajos. Azt hiszem, adok neki mégegy csillagot.

Amennyire nagy elvárásaim voltak az Aurát illetően, annyira nagyot koppantam, mikor kipróbáltam. Nekem ez egy kommersz, harsány, cseppet sem kifinomult vagy igényes illat. A Playboy jutott róla eszembe, amit régebben minden második tinilányocskán érezni lehetett. Sajnálom, mert az üvege nagyon szép, el tudtam volna képzelni egy csodakreálmányt hozzá.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 6.

yolandi

2020. március 26.

Womanity, Angel Muse, Alien, Alien eau Sublime és most az Aura. Lassan a parfümkollekcióm jelentős részét fogják kitenni a Mugler kreálmányok. Nem tudtam még eldönteni, hogy én vagyok annyira fanatikus és annyira akarom szeretni az összes illatát, hogy mindet gyönyörűnek tartom, vagy a bőrkémiám olyan, ahogyan azt az alkotó elképzelte.

"Még egy perce csak egy átlagos nő volt, és most, hogy a szerelem elborította - teljesen új energiában fürdik, új aura jön létre körülötte."
Körülbelül ez az idézet lebeg a lelki szemeim előtt, mikor a robosztus zöld üvegből a nyakszirtemre kerül ez a csoda. Az első fázis, ahogy már előttem is leírták, egy nyári zápor utáni, fülledt, párás séta, ahol tisztán lehet érezni a melegtől és a hideg záportól kipárolgó növények illatát. Ezt követően egy mentás felhang megmarad, egy éteri vaníliás alap kíséretében. Eléggé beédesedik a bőrön, de nem a szirupos és gourmandos vanília kecsegteti az érzékeket, hanem egy sokkal érettebb vanília illat. A férjem rajtam 10-ből 9-esre értékelte, azonban nem tipikusan szexi illatként aposztrofálta, hanem egy olyanként ami igazi női titkokat rejt, és emiatt izgalmas. Ez alapján a dzsungel marketing is érthető - nem az illat dzsungeles, hanem annyira sok, még fel nem fedezett titkot rejt, mint maga az Aura.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 26.

Barka

2020. március 25.

Update:

Tegnap megrendeltem, immár a 3. 50 ml-s üveggel.... Szóval, tartós a szerelem. :)
(2018-as volt ez a korábbi véleményem):

Lányok, Asszonyok, Fiúk....
Meg kell mondjam, ez szerelem.
Alien Flora Futura-t vettem 2 hete, és mivel kértem (bosszantó, h személyes vásárlásnál úgy kell kikuncsorogni, online meg küldenek) mintát, így alkalmam lett kipróbálni.
Először szoknom kellett, de nagyon finom, mély, bújós illat lesz rajtam a kezdeti gyógyfőzet után, amit ugyanúgy szeretek. A rebarbara frissességét még órák múlva is ki tudom szagolni. 😉
Ma érkezett meg, úh most a Flora Futura elteszi magát tavaszra. 😉

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. március 25.

(2018-as volt ez a korábbi véleményem):

Lányok, Asszonyok, Fiúk....
Meg kell mondjam, ez szerelem.
Ma érkezett meg, úh most a Flora Futura elteszi magát tavaszra. 😉

zsofi207

2020. február 25.

Nagyon régóta kerülgettem már, sokszor tesztelgettem magamon, évszakok változtak engem meg csak nem hagyott nyugodni.
Télen jött el a vég, mert utolsó alkalommal már együtt jöttünk haza.
Megosztó a vélemény róla, szerintem ez is olyan erős illat, amit karakán jellem tud viselni.
Kifújáskor rajtam is szúrós, tolakodó erős illat, ami arcon vág, hogy te jó ég..mi ez?! Ahogy csillapodik úgy kapok folyamatosan újabb és újabb "zöld-orientális-fás" illatot, de érdekes, mert rajtam a nap végére sem lesz édeskés. Ennek kifejezetten örülök, mert míg tinikorban odáig voltam az édesért, most olyannyira taszít. Szeretem a tolakodó illatokat, úgy tudnám összefoglalni magamon mint a megtestesült "Miranda Priestly" .. :-)))
Az Alient is nagyon-nagyon szerettem volna, de rajtam folyamatosa a drága nagyim szappan illata jön elő, amit még gyerekkoromból tisztán fel tudok idézni.
Így maradt az 50ml-be zárt tömény méreg..:-) (Különös, mostanság ezek a mérgek tetszenek..a legleg: MJ-Decadence)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. február 25.

Télen jött el a vég, mert utolsó alkalommal már együtt jöttünk haza.

Vix

2019. december 21.

Csodás! Annyira szeretem Mugler bácsit és a vagány nőcis illatait, mindig sikerül valami izgalmasat alkotnia

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. december 21.

floracska6

2019. november 18.

Imádom Mugler illatcsodait. Az Angel és a Womanity a két kedvenc illatom amiket nem tudok megunni. Így tehát izgatottan próbáltam ki az Aurat is de sajnos azt kell mondjam eddig nem jött be, pedig szeretem a megoszto kicsit "kesernyés" illatokat de ez nekem nagyon gyógynövényes.
Lehet még teszek majd egy próbát egyszer...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 18.

Lehet még teszek majd egy próbát egyszer...

Szilvoci

2019. november 11.

Nagyon szeretem a Mugler illatokat, ő is nagy kedvencem. Rajtam vaníliás lesz leszáradás után, kifújáskor pedig uborka illata van szerintem :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 11.

Nenuka

2019. október 25.

Sürgősen jöttem védeni ezt a "fekete barikát". Én imádom a megosztó dolgokat, ez tipikusan az. Olyan egyedi a smaragd üveg is, a kritikus páromnak is tetszik, méghozzá 5 másik most menő illat közül a legjobban, na és a környezettudatos Mugler... az utántöltős üveg.. a 21.században már illik így gondolkozni. És nem a halmozás, fogyasztás stb. Az h van belőle 15 milis kiszerelés, megint kiváló ötlet! Speciel én nehany honap alatt megunok 1-1 illatot, nekem való ötlet. Szerintem egyáltalán nem rossz illat nyárra és 20 fok felett.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. október 25.

My Molly

2019. október 14.

Első kifújáskor csak kamilláztam, hogy te jó ég, ez milyen illat akar lenni. Olyan se füle se farka volt. A leszáradása szerintem isteni finom. Különlegesen vaníliás és érzik benne egy enyhe férfias beütés is, de szerintem szexi. Ha felfedeztem szettben, én is megveszem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 14.

bananahammock

2019. szeptember 7.

Hihetetlen áron lett az enyém, méghozzá a Müller drogériából, és nem akciósan! Szettben (30ml edp + 50ml testápoló + 50ml tusfürdő) volt 14140 Ft. Amire még 15% kedvezményt is tudtam érvényesíteni – nem volt kérdés, hogy jön haza velem.
A kommenteket olvasva, lehet, egyedüliként, belőlem nem váltott ki szélsőséges érzelmeket. Vagyis hogy ez az illat vagy 1 vagy 5 csillag lehet csak. Kivéve, ha a megszállottság nem szélsőséges érzelem :D, ugyanis függő lettem: amióta megvan, nem viseltem más illatot, az orrom egyszerűen csak ezt kívánja.
Ami a kámfort illeti: az rajtam nagyon gyorsan elillan (mint a kámfor!:)), pár perc után ami dominál, az a vanília. Persze ez ennél sokkal bonyolultabb illat, változtatja az arcát egész nap, és az időjárás függvényében is.
Szóval szerelmes nem vagyok, inkább olyan nekem az Aura, mint egy szerető, akiben nem tudod megfogalmazni, mi vonz annyira, de mindennnap akarod, amit kapsz tőle.
Extrán tartósnak nem nevezném, bár másnap reggel is érzem magamon azt, amivé az előző nap végére alakult: mint amikor egy már végigégett füstölő illatát még érzed napokig a szobában. Ez alapján orientálisnak is lehetne nevezni, de annak sem egyértelmű.
És ezt szeretem benne: semmit nem lehet róla egyértelműen állítani.
Ami az üvegét illeti, attól én nem vagyok annyira odáig, mert a klasszikusan elegáns stílus áll közelebb hozzám, de az illathoz kétségtelenül illik, no meg a Mugler házhoz is.
Azért csak négy csillagot adok, mert nem szerelem, hanem csak (?) szenvedély. Mint ahogy azokon a napokon, amikor viselem, rituálisan teszem: kezdve, hogy zuhanyzáskor a tusfürdőjét használom, folytatva azzal, hogy a testápolójával bekenem magam (az a parfümhöz képest szelíd, és valóban gyermekkorunk szagos radírjának illata felfedezhető benne), majd következik a parfüm, és innentől csak egész nap élvezem azt, hogy nem tudom, mire számíthatok tőle.
Amúgy mintha tényleg identitászavaros lenne picit, mert ha nem ebbe a méregzöld-ezüst üvegcsébe lenne zárva, és a nyitóakkord nem a kámfor-menta lenne, akkor azt mondanám, hogy ez egy meleg illat. No de Ikrek csillagjegyűként ez nekem csak pozitívum. :)
Őrület, őrület, de van benne rendszer: a káosz is egy rendszer! :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. szeptember 7.

És ezt szeretem benne: semmit nem lehet róla egyértelműen állítani.
Őrület, őrület, de van benne rendszer: a káosz is egy rendszer! :)

Antioxidánsok: Pentaerythrityl Tetra DI-T-Butyl Hydroxyhydrocinnamate, BHT

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.