Tiffany & Co.

Ár:   25 250 Ft, 32 250 Ft és 44 450 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 75 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Marionnaud   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: csakmoni, az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2019. január 14.

Ár:   25 250 Ft, 32 250 Ft és 44 450 Ft
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 75 ml
Lelőhely:   Marionnaud

Megjelenés éve: 2018

Parfümőr: Daniela (Roche) Andrier

Fejjegyek: rózsaszín bors, mandarinlevél, körte

Szívjegyek: írisz, jázmin, rózsa

Alapjegyek: borostyán, benzoin, pézsma, sárgarépa, cashmeran, vanília

Ár: 15000+szállítás , Eladó: Beatrix123
Állapot: 75 ml/kép, Helyszín: Nyíregyháza, fizetés: banki utalás után postán maradó, Foxpost, személyes átvétel csak Nyíregyházán

googles

2019. április 14.

Update 2:
Az Intense 6 csillagot erdemel, szuper a tartossaga! Szinte egész nap éreztem magamon, illetve más is érezte. Mondhatnám, hogy kaptam a bókokat, de nem 😂

Jelenleg az uj Intense uvegemet, a Sheer tesojat es az Elie Saab uvegemet nezegetem, milyen szepek es mennyire hasonlitanak, mikozben az Intense-t szaglaszom magamon.

Update 1:
5 potty megis. A Sheer is annyi nalam. Nekem ezek tetszenek, bemasztak az agyamba. 😁🙁
A Sheer mar az enyem, az Intense-t majd ha elfogyott a Prada Infusion. 😊

Megosztó az írisz, bár ezt sose gondoltam volna. Engem a bőr, az oud, a füstölő oszt meg 😁 Ez az illat számomra finom, de nem bűvöl el annyira, hogy ilyen drágán megvegyem. Nem értem, mi indokolja az árát, picit felejtős illat (de legalább nem vágyom rá, ez is öröm). (Ezt a részt áthúzni - a Szerk.)

De kifejezetten kellemesnek erzem, foleg kis ido elteltevel. Szoval 4 pottyot kap azert tolem. 😊

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. április 14.

Update 2:

Update 1:
A Sheer mar az enyem, az Intense-t majd ha elfogyott a Prada Infusion. 😊

dobod

2019. március 14.

A bőrömön az illata nagyon tetszik,viszont csak a fújás/ok elején intenzív az illata. Utána gyengén érződik :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 14.

csakmoni

2019. február 16.

Az utóbbi időszak egyik legjobb meglepetése. Kellemes illat az első Tiffany is, de ez sokkal jobban tetszik. Íriszes, finoman fűszeres, tartós, de nem tolakodó, egy csepp édességgel a leszáradásában, hű, nagyon tetszik, számomra nagyon nőies és vonzó. A legjobban a fejillata bűvölt el, sokat számít az is, hogy gyönyörűen terít a fújóka. Szinte bőrös jellegű az első benyomás. Később ugyan előjön valami olyan jegy, ami egy kicsit zavar, de lehet, pont emiatt érzem magamon. Érdekes, legutóbb azt írtam a Prada Luna Rossa Black-hez, hogy miért nincs valami olyasmi női vonalon is, és tessék, itt van.

Újra: ...merthogy ugyanaz a parfümőr, és a Prada íriszei is az ő munkái.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. február 16.

Újra: ...merthogy ugyanaz a parfümőr, és a Prada íriszei is az ő munkái.

szeliger

2018. december 26.

1,2 ml gyári kisfújós. Próbáltam az ünnep fényét emelni Tiffany-val, ha már ékszer nem jut belőle, akkor a parfüm szórakoztasson, az idei karácsonyt ebben az illatban töltöttem. Nahát, nahát, szerintem ez még kevésbé passzol a Tiffany névhez, mint a sima edp. Elméletileg az összetevők akár működhetnének is, csak sajnos a valóságban mégsem. Rajtam nincs semmi más, mint púder, púder, púder, a virágok közül csupán az írisz mutatja magát. Nincs játék, nincs változás, tömény púderesség kifújástól az utolsó molekula leszáradásáig. A család sem ájult el tőle, én sem, hordható, viselhető, de annyi izgalmasabb parfümmel találkoztam már, számomra nem üvegértékű.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. december 26.

elinor666

2018. október 27.

Fuj ez valami rettenet...Elnézést azoktól akik szeretik!
Kifújáskor azt hittem elmenekülök saját magamtól.....
Brutálisan erős,erőszakos,tolakodó.
Valami előkelő,egyedi hercegnős illatra számítottam,de azt maximum az ördög Pradat visel Mirandáján tudom elképzelni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 27.

Fuj ez valami rettenet...Elnézést azoktól akik szeretik!
Kifújáskor azt hittem elmenekülök saját magamtól.....
Brutálisan erős,erőszakos,tolakodó.

Antioxidánsok: BHT
Hidratálók: Propylene Glycol

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Színezék. Lila színű.

Színezőanyag. Zöld.