Tigi

Ár:   3130 Ft   Kategória:   Hajápolók
Lelőhely:   fodrászkellékes, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: horgi, Módosítva: 2018. március 26.

Lelőhely:   fodrászkellékes, online
Kategória:   Hajápolók

Tisztító és hidratáló kondicionáló hullámos és göndör hajra.

Fantasztikus gyümölcsös illatú, hidratáló, szulfátmentes, nem habzó formula, amely gyengéden tisztít, kondicionál és gubanctalanít egyszerre. Eltávolítja a hajról a felhalmozódott formázó anyagot. A haj sima, lágy, fényes és könnyen formázható lesz.

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

2018. július 18.

Megjegyzés: ez a termék nem kondicionálló, hanem sampon+balzsam egyben, kb. az a koncepció mint az Elséve Low-shampoo-nál.

30 ml-s mintát kaptam belőle még télen egy Feelunique-os rendeléshez. Nem fűztem hozzá nagy reményeket, hogy ez jó lehet az én gyorsan zsírosodó, vékony szálú hajamra, mivel akkor már a Low-shampoo-ról több youtube videós véleményt láttam és gondoltam ez a fajta sampon nekem tuti nem lesz jó. Hónapokig kallódott a minta a fürdőszobaszekrényben, aztán valamelyik nagyon izzasztó edzés után, amikor is előző nap mostam hajat de a csurom izzadt hajamat muszáj volt újra megmosni, gondoltam, hogy kipróbálom, és az alapból kétszeri samponozás + utána balzsamozás helyett egyszer samponoztam a szokásos samponommal, másodszorra pedig ezt kentem fel a fejemre. És tök jó volt, nem lett zsírosabb a hajam mint volt, nem lapult, sőt még az amúgy utált természetes hullámnál több, göndörségnél kevesebb valami is egész elviselhető volt a hajamban. A mint elhasználása után megrendeltem nagyban is, és azóta ha pont úgy jön ki a lépés hogy két egymást követő napon is hajat kell mosnom, akkor ezt használom második samponozás helyett. (Próbáltam már úgy is hogy csak magában ezt használom, de úgy azért eléggé lapít és 1 nap helyett fél nap után zsírosodni kezd a hajam.) Örülök, hogy ezzel így 3 helyett 2 lépésben van meg a samponozás+balzsamozás.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. július 18.