Tigi

Ár:   5890 Ft   Kategória:   Samponok
Lelőhely:   fodrászkellékes, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: szalonlin, az összetevőket feltöltötte: filleDeFrance, Módosítva: 2019. május 6.

Lelőhely:   fodrászkellékes, online
Kategória:   Samponok

Az antioxidánsokban gazdag sampon maradéktalanul távolítja el a hajról a szennyeződést, az izzadságot és a felhalmozódott hajlakkot vagy zselét, hogy káprázatosan fényes tincsekkel tündökölhess. A sáfrányos szeklice olaj segít megszabadítani a hajat és a fejbőrt a szennyeződéstől , a zsíros lerakódástól. Az antioxidánsokban gazdag goji -bogyó kivonat biztosítja a hajszálak számára a megfelelő C-vitamin forrást. A tea cserjekivonat szintén rendkívül erős antioxidáns, amitől a haj felfrissül, felülete lesimul, és szuperfényessé varázsolja a tincseket

filleDeFrance

2019. május 3.

Egy flakont használtam el eddig, éppen ma rendeltem újra (cosmetino-ról). Már pár mosás után látványos eredményeket mutatott a hajam minősége. Gyönyörű fényt ad a hajamnak, a tartását is javította, élettel teli / egészséges az összkép. És ami nekem a legnagyobb eredmény, hogy 1 nappal kitolta a két hajmosás közötti időszakot. Eddig 2 naponta mostam hajat, most elég 3 naponta. Korábban drogériás samponokat használtam, illetve próbálkoztam Kérastase-zal is, amiről az ára miatt váltottam végül a barátibb árkategóriában mozgó TIGI-re. Egyébként festett, töveknél könnyen zsírosodó, vékonyszálú, de dús hajam van. A gumibogyószörp illat valóban nem a legkellemesebb, de én ezt csak samponozáskor érzem, a megszáradt hajamon már nem. Balzsamot használok mellé, a Nature Box avokádó hajbalzsamját (nem tudom nélküle mennyire szárítana).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. május 3.

Lara5

2015. február 2.

Nekem nagyon zsírosította a hajam. Valószínüleg azért, mert szétszárította a fejbőrőm a nagy mélytisztításban. Az illata amúgy testszett meg a flakon is olyan kis dizájnos, de sajnos el kellett válnunk egymástól, úgyhogy most hugomat boldogítja.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 2.

ur.isten.ne.mar

2014. december 13.

Jajj, a szaga :'( tudom, hogy mindenki imádja a Tigi cuccok illatát, de miután én hadilábon állok az ilyen édes, cukros, gyümölcsös illatokkal, nekem kész kínszenvedés elviselni őket. Na de a hatása! Tökéletesen tisztít, csikorgósra, és bár lelkileg felkészültem, hogy szanaszerteszét szárítja majd a hajamat, de egyáltalán nem bántotta. Én csak fodrász után szoktam használni, mert ő mindig szilikonos cuccokat ken a hajamra, attól meg meg kell valahogy szabadulni, és ilyen ritka használat mellett ezer évig elég lesz, úgyhogy nekem abszolút megéri az árát.
Ha még ebben az életben elfogy, tuti újraveszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. december 13.

Ha még ebben az életben elfogy, tuti újraveszem.

vivuss87

2014. március 16.

Valóban tökéletesen tisztít, kb 2 hetente egyszer vagy ritkábban használom, mert azzal hogy ennyire mélytisztító, az én hajamat szárítja is. Balzsammal együtt használom. Nem a legjobb Tigi cucc, de nem rossz. Viszont ennél olcsóbban is lehet venni mélytisztító sampont. Nem hinném, hogy újra veszem

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 16.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Lycium Barbarum (Matrimony Vine) Fruit Extract, Ascorbic Acid, Retinyl Palmitate
Hidratálók: Glycerin, Dimethiconol, Propylene Glycol
Vitaminok: Cyanocobalamin (Vitamin B12), Biotin, Niacinamide, Panthenol, Pyridoxine HCL, Tocopheryl Acetate, Folic Acid, Ascorbic Acid, Retinyl Palmitate

Folsav vagy B9-vitamin. Szájon át bevéve antioxidáns hatása van, Paula Begoun szerint viszont a bőrön alkalmazva nem tartja meg ezt a tulajdonságát. A Beiersdorfhoz kötődő kutatások szerint a folsav kreatinnal kombinálva hatásos lehet a nap által károsított bőr regenerálásában, védi a bőrt a további UV-sugárzás okozta DNS-károk ellen, és segít a ráncok csökkentésében.

Felületaktív anyag és tartósítószer.

Forrás: Leslie Baumann: Cosmetic Dermatology

Laureth-23 ti I eu 3 0

Lauryl alkoholból előállított tisztítószer, emulgeálószer, felületaktív anyag.

Illatanyag, potenciális bőr irritáló.

Színezék. Lilás piros.