Tigi

Ár:   3490 Ft   Kategória:   Samponok
Lelőhely:   fodrászkellékes, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: TPSB, Módosítva: 2014. november 9.

Lelőhely:   fodrászkellékes, online
Kategória:   Samponok

• A szulfátmentes sampon könnyedén segít megőrizni a haj szépségét és egészségét
  • A frissítő avokádó, szőlő, aloe és uborka kivonatai selymesre simítják és védik a tincseket a káros UV sugárzás és a hajszárító túl forró levegője ellen

narane

2019. január 7.

Évek óta küzdök a samponokkal, mert a sűrű hajam miatt nem tudom teljesen kimosni a sampont hajmosásnál a tövekből. Ezáltal ami lerakódik, annak korpás hatása lesz, vagy sebes lesz a fejbőröm. Miután a drogériás tömegtermékekről lemondtam, gondoltam megpróbálkozok a Tigi termékekkel. Ez a sampon bevált. Tisztábbnak és fényesebbnek érzem a hajamat és a fejbőrömet. A balzsam és a kondicíónáló verziókkal együtt használom. A nehezen kezelhető hajam fényes és puha lesz :) még a hozzá nem értők is észrevették a különbséget, és sokszor hiszik azt, hogy fodrásznál voltam, pedig nem :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 7.

szisz5

2015. január 20.

a kék változatot használtam jó sokáig, de úgy döntöttem -hogy ne szokjon hozzá teljesen a hajam- kipróbálom ezt, nagy különbség úgysem lehet köztük.
Tévedtem, hatását tekintve sajnos meg sem közelíti a kék változatét. Azzal végig pihe-puha, sima, nem töredezett hajam volt, ennél nincs puhaság és csúnya, szénakazal a hajam, eléggé törik a vége.
Mentségére szóljon, hogy kevés kell belőle, jól habzik, jó az illata, de ez természetesen a kékre is igaz, hatását tekintve ezt egy olcsó drogériás sampon is tudja. Nem szeretem.

Up: leteszteltem a piros (3-as) verziót is. Azzal sem voltam maradéktalanul elégedett (véleményt lásd ott), tehát bátran ki merem jelenteni, hogy a kék (2-es) verzió a legjobb, verhetetlen.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 20.

amdola

2013. május 15.

Kíváncsi voltam erre a samponra, mert csak jókat hallottam róla, így vettem egyet akciós áron.:-) Az illata nagyon finom, a hajam is csillog tőle és nagyon kevés mennyiség is elegendő ahhoz, hogy bő , finom hab képződjön. Utána is sokáig érezni a finom illatot a hajamon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. május 15.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Elektormos töltődést megakadályozó és felületi hártyaképző segédanyag.