Tigi

Ár:   3490 Ft   Kategória:   Samponok
Lelőhely:   fodrászkellékes, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Anee876, Módosítva: 2013. január 31.

Lelőhely:   fodrászkellékes, online
Kategória:   Samponok

Micro shields segítségével erősíti és életre kelti a lestrapált, erőtlen hajat. Látványos hatást eredményezhet, a hajad egója akár az egekig szökhet! Ott hat, ahol leginkább szükség van rá, és végre valóra válik amire régóta sóvárogsz.

Illat: Papaya Chill Pill

Sheila

2019. augusztus 2.

Én ezennel csodaszerré nyilvánítom, azzal a megjegyzéssel, hogy én a termékcsalád összes tagjával együtt használtam (sampon + balzsam + pakolás) és így ez a szőkítéstől kiszáradt hajamat azonnal visszavarázsolta puhává és egészséges kinézetűvé.
A balzsamot + pakolást előtte próbáltam más samponnal is, úgy is hatásosak azok is, azonban a tökéletes eredményt a 3 termék együttes használata hozta el.
Kiszáradt, károsodott hajra megváltás, akinek nem ilyen épp a haja, arra sok lehet.
De végre egy termék(család), ami pontosan azt nyújtotta az adott problémára, amit ígért.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. augusztus 2.

dorottyatth

2019. január 31.

Az illata csodás, viszont nem tapasztaltan semmi extrát. :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 31.

Az illata csodás, viszont nem tapasztaltan semmi extrát. :(

MrsNegy

Korcsoport: < 18
2018. december 21.

Balzsamjával és a hajpakolással együtt használom. Az illata finom, néha kicsit erős, de hajmosás után nagyon jó. Többi samponhoz képest kevés is elég, könnyen habosodik.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2018. december 21.

Asianlover

2018. október 16.

A kékkel együtt rendeltem meg azt a sampont és balzsamot is, nem tudtam, melyik lesz a megfelelő. A kékekkel tökéletesen elégedett vagyok. Ez viszont a balzsammal együtt túl sok a hajamnak, nagyon elnehezíti, zsírosítja. Nem mondom, hogy ez feltétlenül a termék hibája, valószínűleg az enyémnél roncsoltabb hajra találták ki. Mivel én max. külön tudom majd a kettőt elhasználni, vagy a balzsamot kinevezem hajpakolássá, most egy 3-ast adok.
Ja, igen! Az illata! Hát, az valami eszméletlen erős gyümölcsös. A nagyon erős illat általában jellemző a Tigi termékekre. Engem nem zavar, de biztos, hogy sokaknál ez már kiveri a biztosítékot.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 16.

Beebeee

2018. február 9.

A hajam nem táplálja, a fejbőröm zsírosabb mint valaha és mellé még be is korpásodott. Szeretem a tigi termékeket, de ez egy vacak sampon számomra :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 9.

Miposhka

2017. december 21.

Nagyon megszerettem! Isteni az illata hajmosás után, imádom szagolgatni, és olyan sokáig kerestem ilyen sampont, aminek sokáig tartós marad az illata hajmosás után. Azonban nyugtalanítanak az összetevők. A mostani tubusomat biztos, hogy elhasználom, és kíváncsian keresgélek tovább azért, hátha találok hasonló árfekvésű, hasonlóan jó illatú sampont, ami nem tartalmaz formaldehidet. Úgy olvastam, hogy az kifejezetten veszélyes lehet. De nincsenek pontos infóim, csak elkezdett kicsit aggasztani. Persze nehezen mondok le erről a szupi kis samponról, szóval meglátjuk :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 21.

Barbesz24

2017. július 31.

Imádom ezt a sampont! A rendszeres hajvasalástól igénybe vett hajamat gyönyörűen rendbe hozta!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 31.

sztado1991

2017. január 31.

A nyàr es a sok hajsütés miatt száraz,fénytelen és töredezett volt a hajam,vágattam belőle,de csak rosszabb lett,alapvetően sok és erős szálú a hajam ezert ugy nézett ki a fejem mintha áramot vezettek volna egy seprűbe. Elkezdtem használni ezt a sampont es már a második alkalom utan látszódott a különbség. Gyönyörűen ápol,hidratál es regenerál!a hozzávaló pakolással nekem egy hónap alatt rendbe hozta a hajamat!
Egy picit tényleg gyorsabban zsirosodik tőle a hajam, talán vékony szálú hajnál gondot okozhat,én nem találtam vészesnek.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 31.

Joverhedi

2017. január 26.

Ombre festés miatt a hajvégeim teljesen kiszáradtak, megváltozott a hajam szerkezete, pedig fibreolex-et is használtak mikor leszívták a végét a szőkítéshez. Így egy idő után teljesen kezelhetetlen lett a hajam, le is vágattam a sérült részeket és ezek után gondoltam, hogy ráférne a hajamra valami nagyon erős sampon, így esett a választásom erre a termékre. Nekem nagyon nem vált be. Nagyon hamar zsírosodik tőle a hajam, plusz elkezdett korpásodni a fejbőröm, ami teljesen érthetetlen számomra, hiszen sosem volt korpás a hajam. Plusz pár nap után szabályosan fájt a fejbőröm tőle, pedig alaposan kiöblítettem, így esélye sem volt, hogy maradjon a fejemen . A hajam sem lett fényesebb, puhább. Szóval nekem abszolut pénzkidobás volt, egyáltalán nem érte meg az árát.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. január 26.

doranna

2016. december 6.

Évek óta használom a balzsammal együtt, IMÁDOM! Hosszú, hullámos hajam van és szinte minden nap vasalom, az S-factor hővédőt használom még mellé, gyönyörű egészséges és nem töredezett a hajam amióta használom. Sokan megkérdezik, hogy mivel mosom/ápolom. Érdemes beruházni egy sampon-balzsam-hővédőre, hosszútávon jobban megéri, mint bármelyik drogériás termék, sokáig elég és nagyon kevés kell csak belőle.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 6.

Hidratálók: Dimethiconol, Glycerin

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.