Tigi

Ár:   3890 Ft   Kategória:   Hajápolók
Lelőhely:   fodrászkellékes, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Szepsegtrend.hu-n 3 290 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: ur.isten.ne.mar, Módosítva: 2014. március 10.

Lelőhely:   fodrászkellékes, online
Kategória:   Hajápolók
Vedd meg online: Szepsegtrend.hu, 3 290 Ft

Hidratáló kondícionáló élettelen, törékeny hajra. Mélyrehatóan kondícionál, életet lehel a törékeny, gyenge tincsekbe.

Ár: 3 290 Ft , Eladó: Szepsegtrend.hu
Személyesen: VI. Podmaniczky u. 11 vagy kiszállítással: 1390 Ft
Ár: 3300 , Eladó: katonabianka
Állapot: Új , Helyszín: Százhalombatta, fizetés: Az ár a postaköltséget tartalmazza

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia (régi)

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia (régi)

k.dorika

2021. szeptember 1.

Sajnos nekem ez a balzsam egy nagy nulla. Semmit nem ért. Száraz, festett, göndör hajamnak mint halottnak a csók kb. annyit használt :-( Az illata is nagyon furcsa, műillat... Pedig amúgy szeretem a Tigi termékeket, de ez csupán pénzkidobás volt :-(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. szeptember 1.

pviviana

2021. június 4.

Az összetevői miatt most már nem venném meg újra. A hatása nem olyan, mint amire számítottam a vélemények alapján. Az én száraz hajamat inkább csak tovább szárította a samponjával együtt. Egy idő után az illata is borzasztóan fojtogató, szerencsére a hajamban nem érezni sokáig.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. június 4.

SzBarbara

2021. február 16.

Alapvetően vastagszálú, hosszú és töredezett hajvégű a hajszerkezetem. Kipróbáltam már számtalan drogériás terméket, mígnem a fodrászom javaslatára beruháztam erre balzsamra illetve a TIGI BED HEAD URBAN ANTIDOTES RE-COVERY SAMPON-ra.
Azért kombináltam a kettőt, mert összességében a hajvégeken kívűl (bayalage szőkítés miatt) nem roncsolódott nagyon el a hajam, így a gyengébb sampont és az erősebb balzsamot választottam. Az eredmény pedig maga volt a csoda. Soha életemben nem volt még ennyire puha, könnyű és élettelteli a hajam.A hajvégeim pedig sose voltak ilyen jó állapotban, amióta szőkítve volt a hajam. Ez nem változott a rendszeres használat mellett sem. Mindig ugyanolyan mesés eredménnyel zárult a hajmosásom. Egyáltalán nem irritálta a fejbőrömet, nem okozott korpásodást, nem nehezítette el a hajam..csodaszernek bizonyult nálam, ha tehetném állandóan csak őket használnám viszont az áruk elég húzos a kettő együtt 10 ezer Ft körül van, és sajna a kiszerelés se tart olyan sokáig egy igazán hosszú és dús haj esetében. Mindemelett akkor is IMÁDOM!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 16.

zsokence

2020. július 27.

A régi nagy kedvenc! Jó ideje nem használok már mást a hajamra. A hatása vetekszik az erős hajpakolások kisimító hatásával. Kócos, hosszú hajra csak ezt!!
(Az illatát viszont igazán cserelhetné a gyártó, nem annyira tetszik hogy rózsaszín gyerek Orbit rágó szagú a hajam😳)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 27.

BPSzilvi

2020. február 22.

Lassan egy éve használom a samponnal együtt. Az illata nekem kellemes, de picit tömény. Egyelőre nem váltok, mert a hajamnak szuper! Évekig próbálgattam, de most a Tigi bevált!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 22.

csicsi86

2020. február 10.

Az illata nekem "érdekes", de a hatása jó, érezhetően puhítja a hajat. Újravevős.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. február 10.

Sheila

2019. július 24.

Rendeltetésének megfelelően (balzsamként) még nem próbáltam ki mert csak most érkezett, de annyira száraznak éreztem a hajam hogy gyors segélyként egy borsónyit rákentem ebből a hosszára és rajta hagytam. Pár perc után beszívta a hajam és bár csodát nem művelt, de érezhetően puhább, kellemesebb tapintású lett. Nagyon száraz hajra így hajvég ápolóként / haj krémként is működhet. Majd updatelek hogy milyen ha rendesen, kiöblítve használom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. július 24.

Panni21

2019. január 15.

A piros széria samponját és pakolását nagyon szeretem, a balzsamot most próbáltam először. Szörnyen sajnálom, de nem jött be :(
Az igazsághoz hozzátartozik, hogy egyetlen egy (szintén profi) márka balzsamját leszámítva még nem találkoztam olyan hajbalzsammal, ami kellően hidratálná a hajam, így hajpakolást használok helyette. Viszont azok között már aprópénzért (2€ alatt) is találni kincseket, tehát ez a termék nekem egyáltalán nem éri meg az árát.
Ajándékba kaptam (szettben a samponnal és a pakolással), de szerintem tovább is adom, az én hajamnak nagyon kevés. Sokat kellett használni belőle, még így is nehezen tudtam kibontani öblítés közben, száradás után pedig határozottan seprűs a hajam, szinte a teljes hossza, nem csak a végek (ha csak az utolsó pár centi lenne, azt még betudtam volna annak, hogy eleve esedékes a fodrász a héten), a teteje pedig teljesen lelapult. A samponnal együtt használtam, de a balzsam a ludas ebben is, miután ha a sampon után mást használok kondicionálásra, nem lapul a hajam.
Az illatával nem lehet betelni, amikor együtt használtam a két terméket, következő mosásig illatozott a hajam, viszont ezt leszámítva semmit nem nyújtott számomra.
Eredetileg 3 csillagot akartam adni, hisz a véleményeket elnézve nem a termékkel van a baj, illetve saját tapasztalataim alapján is az én hajam egy "külön kategória", de egyrészt mégiscsak professzionális márkáról van szó, ennek megfelelően az árát is megkérik, illetve kifejezetten száraz, töredezésre hajlamos hajra ajánlja a gyártó.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 15.

MrsNegy

2018. december 21.

A sampon és a pakolás is megvan mellé, együtt használom őket. Nagyon puha lett tőle a hajam, bár még csak egyszer használtam. Az illata néha jó, gyümölcsös-rágógumis, néha viszont megérzek benne valamit, ami nem tetszik, de ez hajmosás után már nem érződik. Eddig nagyon tetszik :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. december 21.

Isabelle15

2017. november 18.

Összetevők ide-oda ez a balzsam és a hozzátartozó sampon mentette meg a hajam. Agyonfestett, szivatott, szőkitett, eltörött hajam ettöl lett ujra erős és egészséges a tovabbra is tartó szivatas és festés mellett. Egyetlen az illata ami kellemetlen nekem így babavárás alatt abbahagytam a használatát. Most megint borzaszto állapotu a hajam. Visszatérek rá.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 18.

Hidratálók: Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid