Tigi

Ár:   3590 Ft   Kategória:   Hajápolók
Lelőhely:   fodrászkellékes, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: SierraBp, az összetevőket feltöltötte: Bogyóka, Módosítva: 2014. november 9.

Lelőhely:   fodrászkellékes, online
Kategória:   Hajápolók

Hővédő spray hajvasaláshoz

A könnyű, finom permet hatásosan hidratálja tincseidet, miközben védi hajad egészségét és szépségét a forró hajvasaló roncsoló hatásától, hogy sokáig gyönyörű fényes és egyenletesen sima maradjon TIGI Creative

Team Tipp: Vasalás előtt fújd egyenletesen száraz vagy hajszárítás előtt nedves hajra az egészséges, csillogóan fényes, sima tincsekért

LexiR

2018. szeptember 15.

Imádom az illatát, elég olajos az állaga, viszont tudni kell használni. Egy picike elég messziről permetezve a hajra. Úgy érzem mióta használom nem töredezik annyira tőle a hajam. :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. szeptember 15.

zengopitypang

2017. április 3.

Fodrászom használja, de muszáj volt nekem is megvennem, mert szerelmes lettem az illatába. Én is a tenyerembe fújva oszlatom el a hajamon es teljesen jól működik. Szeretem, nálam max pontos

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 3.

anette0118

2017. február 26.

Tény, hogy van egy kis olajos állaga, de mivel az én hajam extra száraz a szőkítéstől, nekem jó szolgálatot tesz.
Azt viszont megértem, ha egy normál hajú egyénnek ez már sok. Sajnos nincs feltüntetve ajánlás, hogy kinek....
Én úgy viszem fel, hogy nem közvetlen a hajamra, hanem a tenyerembe fújom és így egyenletesebben lehet felkenni, és csak oda, ahova kell.
Mértékkel használva szerintem teljesen rendben van.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 26.

Mértékkel használva szerintem teljesen rendben van.

cirmincs

2016. január 18.

Hővédő hatásáról sajnos nem tudok nyilatkozni, mivel 2-3 alkalomnál többet nem használtam. Hiába próbáltam belőle keveset használni, úgy néztem ki mint ha egy flakon olajat öntöttem volna magamra. Borzalmasan elnehezíti a hajat és lelapítja. Ennyi pénzért többet vártam volna...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 18.

lovelyzee

2013. május 22.

Jó hővédő lenne, viszont az állaga nagyon olajos, ezért a hajat lelapítja és zsíros/ápolatlan hatást kelt. Az illata nagyon finom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 22.

zsuzsika

2012. augusztus 19.

nekem nagyon zsírosítj a ahajam, hiába nem a tövekre fújom. ha reggel használom, este már moshatok is hajat. nem tudom, mennyire jó hővédő, de ha minden nap hajat kell mosnom miatta, többet árt, mint használ. főleg 4000 ft-ért...

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. augusztus 19.

Antioxidánsok: Ascorbic Acid
Hidratálók: Phytantriol, Butylene Glycol, Propylene Glycol, Sorbitol
Vitaminok: Panthenol, Ascorbic Acid

Phytantriol h I al 2 2

Sorbitol h 1 1

Forrás: Leslie Baumann: Cosmetic Dermatology

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Parabének családjába tartozó tartósítószer.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.