Tigi

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hajformázók
Lelőhely:   fodrászkellékes, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: wishes, az összetevőket feltöltötte: vivuss87, Módosítva: 2013. március 15.

Lelőhely:   fodrászkellékes, online
Kategória:   Hajformázók

Édes ápoló cukorkával vonja be a hajszálakat, így a frizura ellenálló lesz a párával szemben. A haj puha és fényes lesz, lerövidül a szárításra fordított idő is. Az ultrakönnyű, ápoló és puhító szérum csodás fényt ad a tincseknek. Csökkenti a haj elektrosztatikusságát. A haj legalább 50%-kal simább lesz. Nedves és száraz hajra is.

doranna

2016. december 13.

SOS helyzetekre jó, ha gyorsan akartok végezni a hajszárítással, mert tényleg lerövidíti a szárítási időt... másra nem igazán alkalmas.
Egyszer érdemes kipróbálni :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 13.

Egyszer érdemes kipróbálni :)

szekelyzsofi

2015. március 24.

Hajmosás után, szárítás előtt és után használom! Az illata mesés, a hatás pedig... Szintén mesés. :) Nem lesz tőle ragacsos a hajam, a szétálló hajvégeimet egybesimítja, puha és egyenes a hajam tőle napokig! Mindig újraveszem. :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. március 24.

tamusgirl13

2014. október 6.

Szerintem ennek a "cuccnak" csak az illata jó. SOHA nem veszem meg újra. Inkább kiadok mégegyszer ennyit egy hajvégápolóért,de akkor az hatásos is lesz (néhány ennél olcsóbb hajvégápoló hasznosabb)... ebből kenhetek akármennyit semmi se történik.... szomorú :/

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. október 6.

monika.t

2014. május 31.

Jó illatú, nem zavaróan édes. Valóban gyorsabban szárad tőle a haj. De számomra ez minden, semmi egyéb hatását (se jót, se rosszat) nem véltem felfedezni, pedig már szinte az egészet elhasználtam . A vélemények és a márka miatt, nem beszélve az áráról sokkal de sokkal többet vártam tőle.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. május 31.

Dorcsek

2014. május 30.

A vélemények alapján, jóval intenzívebb édes illatra számítottam. Ehelyett alig érzem a hajamon, sőt, a kezemre nyomva is. Többet nem merek a hajamra kenni az illat érdekében, mert akkor meg összetapadna. Így viszont semmit nem érzek, csak a balzsamot. Puha lett a hajam, bár alapból az volt, mert a balzsamom is nagyon jó, egy picivel mintha tényleg gyorsabban száradna, de lehet ezt csak bebeszélem, mivel sosem mértem mennyi idő, hagyom magától megszáradni. Mindenesetre nem szöszölődik a hajam, és szép fényes, puha, de az árát kicsit sokallom, mivel nem olyan csodaszer mint amilyenre számítottam :( Simán nélkülözhető, mondhatni felesleges termék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. május 30.

Dioka

2014. április 8.

Nagyon szeretem ezt a terméket, mert tényleg puha, fényes és jó illatú lesz tőle a hajam. Nem érzem hogy zsírosítana, bár azért hajtőre én sem kenem. Majdnem 1 évig elég volt, így már drágának sem tartom. Persze mellette kísérletezgettem mással is, de egyik sem vált be annyira, mint ez.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. április 8.

szivi81

2014. február 15.

Sok véleményt elolvastam, mielőtt megvettem volna.Nekem az illata egyáltalán nem földöntúlian cukorkás, egyszerűen kellemesen édes. Olyanra vártam kb az illatát mint a Pink Sugar parfüm, kb annak csak a tizede az illat intenzitása.
A hajam sok, de vékonyszálú és eléggé hullámos (pont az a fajta, ami nem is göndör, nem is hullámos és tele van forgóval), vállig érő, bubi. 2 pumpálásnyit teszek a hajvégekre, nem tapad össze, szép fényt ad, szerintem is gyorsabban szárad tőle a hajam. A zsírosító hatásról nem tudok mit mondani, mert én reggelente mosok hajat és max két éjszakát bír ki elalvás nélkül a frizurám, szóval a frissen mosott érzés nálam kb állandó:) 5 csillagos

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. február 15.

kmaja

2013. április 19.

Nekem ez a cukorkás Tigi termék jött be eddig a legjobban! (A Sugar Shock-ot próbáltam még.)
Tényleg gyorsabban szárad tőle a haj, hajsimítás után nagyon szép fényes lesz, és napokig egyenes marad! Az illata is finom, tetszik, hogy nem olyan töményen édes.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. április 19.

wishes

2013. április 16.

Az illata pazar, de akármilyen kicsit teszek a hajamra, összetapasztja, és oda a frissen mosott érzés. Vékonyszálú hajra semmiképp nem javaslom.. :(

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 16.

szuperninaa

2013. január 23.

Remek hajápoló, bár én nem tapasztaltam azt, hogy hamarabb száradna a haj.
Illata valami földöntúli édes-vattacukros, intenzív.
Szárítás után is átsimítom vele a hajam, mert nem lehet vele betelni! :-)

Kb 3000ft-ba kerül és elég egy jó ideig.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. január 23.

Remek hajápoló, bár én nem tapasztaltam azt, hogy hamarabb száradna a haj.
Illata valami földöntúli édes-vattacukros, intenzív.
Szárítás után is átsimítom vele a hajam, mert nem lehet vele betelni! :-)

Kb 3000ft-ba kerül és elég egy jó ideig.

Hidratálók: Dimethiconol, Hydrolyzed Soy Protein, Hydrolyzed Keratin

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó és hajfixáló szilikon féle.

Bőr- és hajkondícionáló, vízmegkötő anyag.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Parabének családjába tartozó tartósítószer.