Tigi

Ár:   5490 Ft   Kategória:   Hajápolók
Lelőhely:   fodrászkellékes, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: mig, Módosítva: 2014. november 9.

Lelőhely:   fodrászkellékes, online
Kategória:   Hajápolók

Kondicionáló töredezett hajra

• Intenzív ápoló hatású, napraforgó olaj tartalmú pakolás töredezett hajra
  • A krémes balzsam a haj belső szerkezetébe hatolva fejti ki hatását, amitől a hajvégek lesimulnak és a hajtincsek gyönyörű fényesek lesznek
  • Erős, egészséges és fényes hajat eredményez
  • Hidratál, erősít, csökkenti a hajvég töredezettségét

Illat: Epres-mentás

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

anitaa17

2018. április 20.

Anno a fodrászom csak Tigi termékekkel dolgozott és ez volt az a pakolás, amire esküdözött, hogy mindenképp szerezzem be otthonra is. Azóta is nagyon szeretem ezt a pakolást, nagyjából heti egyszer szoktam feltenni, akkor igyekszem 15-20 percet minimum a hajamon hagyni, utána nagyon ápolt és könnyen kifésülhetővé válik a hajam. Az illatát is imádom (mert bármit, ami gyümölcsös:)), de szerintem tényleg az a fontos, hogy elég időt hagyjon neki az ember beépülni. Tök jó a kiszerelése is, abszolút ki lehet maxolni belőle összes krémet és nem is kell belőle sok egyszerre(nekem 6-8 hónapra elég egy tubus).
FYI: ajánlom a Notiono oldalát, mert ott szinte állandó jelleggel 3500 Ft-ért lehet rendelni :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 20.

Lorna

2017. november 16.

Tömény, kenőcsszerű krém mentás epres illattal. A menta nem zavaró -féltem, hogy az lesz, általában nem szeretem a mentás dolgokat - inkább olyan hűvös felhangot ad neki, amitől nyári hajkondicionálónak kódolom. Arra jöttem rá a használata közben, hogy mint sok hajápoló akkor fejti ki igazán a hatását ha sokáig hagyjuk a hajban - a kijövök a zuhany alól rajta hagyon, és fel óra után leöblítem módszer. Ha csak a zuhany alatt használom nem érzem, hogy akkorát durrantana. De ha sokáig rajtahagyom akkor tényleg szépen kisimítja a hajat. A gubbancokkal nem érzem, hogy annyira jól megküzdött volna. Nem fogok rohanni a boltba, hogy újravegyem, de egyszer talán. Talán.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 16.

szalamaja

2016. március 10.

El se hiszem hogy ennyi pénzt adtam ki ezért a termékért.az itteni vélemények alapján vettem meg .sokan irták hogy ez egy csoda.csak kár hogy nem nekem.alig vártam hogy haza érjek hogy kiprobálhassam.de semmi.nem lettem volna enyire dühös ha egy baleás árkategóriás tetmék lenne.egy csillagot sem adnék érte.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. március 10.

Sarahann

2016. február 25.

Nagyon szeretem, a vékony, töredezett hajamra használom és érzem a hatását, olyan mintha "vastagabb" lenne a hajam, puhább is és "kezelhetőbb".

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 25.

Ency

2014. április 28.

Imádom ,nagyom jól puhítja a festett hajam ,az illata csodás !!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. április 28.

Imádom ,nagyom jól puhítja a festett hajam ,az illata csodás !!!

pitypango

2013. november 4.

Egyszerűen imádom! Elbújhat a legtöbb általam kipróbált professzionális pakolás mellett. Erősen roncsolt a hajam alsó harmada, köszönhetően egy rosszul irányzott szőkítésnek (a színe tökéletes, csak maradjon haj, amin prezentálhatom :), de alapvetően vékony szálú, hullámos hajam van.
Nagyon szépen puhítja a végeket, és nem nehezíti el a többi részét sem. Én ezt a hatást nem tudom elérni egyetlen drogériás pakolással sem, pedig bíztam nagyon pl: John Frieda Frizz Ease maszkjában is, de már másnapra eltűnt a puhaság, inkább csak elzsírosította hajam. Ezzel ellentétben a Tigi-nek napokig érzem a hatását, enélkül teljesen vállalhatatlan lenne a hajam, már régen bubira vágattam volna.
Törölköző száraz hajra viszem fel tincsenként, aztán rámelegítek, és fél óráig fenn hagyom. Az illata számomra elég furcsa, egyszerre mentolos és gyümölcsös, állagra jó sűrű, de könnyen eloszlatható. Ha valakinek SOS segítségre van szüksége, akkor szerintem érdemes beruházni egy 150 ml-es kiszerelésre. Én sajnáltam volna egyben levágatni ennyit a hosszából, így - és a hajvasaló mellőzésével- három havonta vágatok centiket belőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. november 4.

mikormi

2013. október 9.

Az illata remek!Jól ápol!Nekem elpuhítja a hajam nagyon.De ez nem hiszem h a termék hibája.Roncsolt hajra nagyon jó!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. október 9.

Sugariana

2013. április 26.

Imádom a Tigi termékeket, de sajna ettől nem ájultam el. Nem éri meg a pénzét. A sima Tigis hajbalzsam sokkal selymesebbé teszi a hajam. A jó illatán kívül nem nagyon tudok jót mondani. És kicsi is.Közepesre értékelném. Nem fogok ujra venni belőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. április 26.

mig

2012. január 21.

Számomra egy csoda ez a termék, Tigitől még a piros balzsamot használtam, ez százszor jobb hatásfokkal bír. Töredezésre hajlamos göndör hajam teljesen rendbentartja, fésülhetővé és fényessé teszi, csak szuperlatívuszokban tudok nyilatkozni. Sajnos mindössze 150 ml. így elég csöppecske, de töménységével kompenzál, kb negyedéve használom és még félig van. 6000 Ft-ba fáj egy tubus

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. január 21.

Hidratálók: Glycerin, Sodium PCA, Hydrolyzed Silk

Színezék. Lilás piros.