Tihanyi Levendula Manufaktúra

Ár:   2900 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   50 ml   Bőrtípus:   Száraz, Normál
Lelőhely:   Tihany   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Scara, Módosítva: 2015. július 31.

Lelőhely:   Tihany
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Száraz, Normál
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Aspartia

2017. december 31.

Megintcsak anyának vettem ajándékba, mikor Tihanyban jártunk barátnőmmel. Kicsit borsos az ára, de szerintem megérte. Sajnos mivel anyának nem tetszik az illata miatt, (idézem: "molyirtószagú"), én használom. Hát nem sok krémet próbáltam eddig, de a Garniereket, amiket eddig használtam, mind kenterbe veri. Nagyon jó állaga van, tetszik ez a nyomókás megoldás is, nagyon higiénikus, az üveget tuti megtartom ha elfogy. Nekem nagyon finom sima és puha használat után a bőröm, nem zsírosít, és nagyon hamar beszívódik, pedig elég testes krém. Más vizes krémek nem szívódnak fel ennyire hamar, pedig alapból nem vagyok száraz bőrtípus.
Egyébként az illata szerintem nem zavaró, és én ezt úgy mondom, hogy nemigen szeretem a levendula illatát. Biztos újraveszem, sőt a nappali krémet is megveszem hozzá!
*5!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 31.

*5!

DianaS

2017. január 3.

Már rég szemezgettem vele és végre a tavalyi nyaraláson be is szereztem, sőt ha már Balaton, akkor mindig ellátogatunk ebbe a csodás kis boltba valami apróságért. :) Nagyon igényes kialakítású az üvegcse (persze ez elmondható a boltjukban mindenről), a krém maga tömörebb állagú, könnyen kenhető. Nyáron használva zsíros érzetet hagy maga után, de este ez szerintem nem gond :), télen pedig többet is elbír a bőr belőle, nagyon jó nyugtató hidratáló + a pattanásos bőrt is szépen megnyugtatja. Az illata fenséges és még krémezés után is érezhető. Köszönöm Tihanyi manufaktúra, nagy rajongótok vagyok! (:

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 3.

manobeka

2016. július 14.

Isteni termék, büszke lehet rá a kis tulajdonos csapat. Ez a márka lehetne az új Ilcsi!!! Kiváló összetevők, az illata valóban hamar elillan. Kiválóan hidratál és nyugtatja is az arcot, imádom!!! Nagyon rugalmasak telefonon és emailen is lehet rendelni, ha valaki épp nem Tihanyban van. Köszönöm!!!! Biztosan újra vevős és lepipálja az összes L'occitane és Body Shopot!!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. július 14.

Scara

2015. július 27.

Balatoni nyaralás alkalmával idén Tihanyba is ellátogattunk és persze nem tudtam otthagyni a különleges levendulás készítményeket, amikhez kizárólag csak ott lehet hozzájutni.
A termékek rendkívül nagy mennyiségben tartalmazzák a levendula kivonatot.
3-4 napja használom az éjszakai hidratáló arckrémet és nagyon elégedett vagyok vele. Nem okoz irritációt és nem is zsírosítja a vízhiányos de zsírosodásra hajlamos bőrömet.
Lassabban szívódik be mint a nappali változat, érezni, hogy töményebb krémről van szó, de egy éjszakai hidratálónál ez szerintem természetes. Intenzív levendula illata van, de nem marad meg túl sokáig, így aki nem túlzottan szereti a levendula illatát, annak sem kell tartania tőle :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. július 27.

A termékek rendkívül nagy mennyiségben tartalmazzák a levendula kivonatot.

Antioxidánsok: Ascorbyl Palmitate, Tocopheryl Acetate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Glycerin, Caprylyl Glycol, Urea, Sorbitol, PCA
Vitaminok: Ascorbyl Palmitate, Tocopheryl Acetate

Körömvirág olaj. A kozmetikumokban a körömvirág magjának és virágának az olaját egyaránt használják. A CosIng besorolása szerint az előbbi bőrkondícionáló, az utóbbi pedig maszkoló (kellemetlen íz, illat semlegesítése), illatanyag és bőrkondícionáló. Lásd körömvirág kivonat.

Sorbitol h 1 1

PCA h