Timotei

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Samponok
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: bubb, Módosítva: 2013. október 16.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Samponok

Az édes mandula olajat tartalmazó Timotei 2in1 Delicate sampon és hajbalzsam gyengéden tisztítja, hidratálja és kondícionálja a hajat, hogy minél szebb legyen.

Marcipan84

2017. március 31.

Még valamikor az ősidőkben, 20 évvel ezelőtt létezett ugyanezen a néven samponmárka. Akkoriban gömbölyű volt a flakon és a kupak is. És akkoriban a hajam olyan puha és kellemes esésű lett tőle, mint semmilyen másik sampontól. Ráadásul konkrétan csak a mandulástól (uborkásat is próbáltam, de az nem vált be.) Aztán megszűnt, és egészen mostanáig nem is találkoztam vele.
Nagyon megörültem, és rögtön vettem is, de sajnos csalódnom kellett. Vagy a hajam változott meg az évek során, vagy ez már nem is ugyanaz a márka, ami anno volt. Nem lett tőle puha, bár kárt se tett benne, szóval olyan átlagos- nem rossz, de nem is különösen jó. Sajnos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. március 31.

alexandra95

2015. június 13.

Nagyon finom illata van,nekem a balzsamozás része nem annyira vált be,gubancos maradt a hajam,de mint sampon megállta a helyét és valóban szépen tisztít.Hajpakolással együtt többször is újra vettem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 13.

tuncsa

2014. július 1.

Finom illat, selymesen lágy habzás. Kevés is elég belőle, szépen tisztítja és ápolja a hajamat. Nagyon szeretem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. július 1.

zsofia93

2014. március 1.

Anyukámtól kaptam, még magamba morogtam is hogy miért vesz nekem sampont a megkérdezésem nélkül és kellemes csalódás!! :) nagyon jó kis sampon, jól tisztít és amit én nagyon szeretek hogy nagyon jól habzik! :) az illata pedig fantasztikus!! :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. március 1.

Hidratálók: Trehalose, Glycerin, Dimethiconol
Kémiai hámlasztók: Gluconolactone, Citric Acid

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

Színező anyag. (Piros)

Patent blau V vagy acid blue 3 néven is ismert sötét kék színű por.

Színezék. Barnás sárga.