Timotei

Ár:   700 Ft   Kategória:   Samponok
Lelőhely:   Tesco   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2015. március 13.

Lelőhely:   Tesco
Kategória:   Samponok

Sampon normál hajra.

Az alpesi gyógynövény kivonatokat tartalmazó Timotei Strength & Shine sampon segít erősíteni a hajat, hogy felfedje természetes ragyogását.

0% parabén.

Niki0215

2019. augusztus 26.

Imádtam a Timotei termékeket, de itthon egy ideje sehol sem lelem, Egy Görögországi utam során láttam meg és vettem belőle pár flakonnal...Nagyon szeretem, szép selymes lesz tőle az egyébként rakoncátlan hajam....Az illata is nagyon kellemes..Szeretem :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. augusztus 26.

6vilag

2016. augusztus 28.

Nagyon szeretem az illatát és a hatását is.
Kevésbé zsírosodik a hajam, egy nappal később mosom meg, mint korábban. Hajmosás után pedig szép csillogó lesz az amúgy összevissza állásra hajlamos sörényem. Első használatát követően, mikor bementem dolgozni, többen megkérdezték, hogy fodrásznál voltam-e, mert olyan élénk színű a melír a hajamban, mintha most készült volna. Na, ez itt a reklám helye.......!
Nos, ez az átlagos samponok felső kategóriája, tényleg jó termék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. augusztus 28.

Nagyon szeretem az illatát és a hatását is.
Nos, ez az átlagos samponok felső kategóriája, tényleg jó termék.

LauraDorina

2015. március 11.

Ajándékba kaptam, nem normál hajam van mégis ez az egyik legjobb sampon amit használtam! Nagyon jó az illata,tisztít, fényt ad, kevés is elég belőle és nem zsírosodik olyan gyorsan a hajam, mint a többi sampontól! A balzsam is nagyon jó! Ezt biztosan megveszem, ha elfogy!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. március 11.

Melda

2014. június 23.

Szeretem ezt a sampont, nagyon finom az illata, jól habzik, rendesen tisztít - nekem bőven elég egy samponos hajmosás vele, pedig nem minden nap mosom a hajam. A hasonló elnevezésű balzsamját - Strength and Shine balzsam normál hajra - is csak ajánlani tudom, ellentétben az Intense Repair Timotei balzsammal nem nehezíti el, nem zsírosítja be gyorsan a hajam.

Felüdülés manapság a drogériák egyen-kínálatában felfedezni valami más márkát, mint az unalomig megszokottakat. És a Timotei ilyen. Ha jól emlékszem, a kilencvenes évek elején kapható volt itthon a márka, azután hipp-hopp kivonták a fogalomból. Örülök neki, hogy mostanság ismét kapható, legalábbis a Tescoban igen.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. június 23.

Sozora

2014. június 5.

Az illata finom és felhabzik rendesen. Nem magamnak vettem, de ahol láttam nem vészes árban.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. június 5.

ludmilla

2014. március 14.

Én is ajándékba kaptam, szerintem nem rossz! Jó illata van, habzik, olyan a hatása mint egy schauma samponnak. És az nekem megfelel :P

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 14.

Princess

2014. március 13.

Ajándékba kaptam,nagyon finom illata van! A hajamat szépen tisztította, de magamnak valószínűleg nem venném meg, mert volt már jobb samponom is!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 13.

Antioxidánsok: BHT
Hidratálók: Trehalose, Glycerin, Dimethiconol, Propanediol

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Laureth-23 ti I eu 3 0

Lauryl alkoholból előállított tisztítószer, emulgeálószer, felületaktív anyag.

Patent blau V vagy acid blue 3 néven is ismert sötét kék színű por.

Színezék. Barnás sárga.