Tindigo

Ár:   12 490 Ft és 18 990 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Kiszerelés:   100 ml és 200 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet feltöltötte: Makk Zsuzsó, az összetevőket feltöltötte: Nonoo, Módosítva: 2020. április 27.

Ár:   12 490 Ft és 18 990 Ft
Kiszerelés:   100 ml és 200 ml
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrprobléma:   Bőröregedés

7,5% ascorbyl palmitate és magnesium ascorbyl phosphate c-vitamin származékokat tartalmazó anti-aging lotion minden bőrtípusra, arcra és testre egyaránt

"A lotion maga egy nagy, könnyű, gyorsan felszívódó emulziós krém, mely puhítja és hidratálja a bőrt. A szérum teljesen mentes minden hozzáadott mesterséges vagy természetes illatanyagtól, illóolajtól, azonban a növényi összetevők miatt érzékeny bőrűek fedezhetnek fel illatot. Sem mesterséges, sem természetes illatanyagot nem tartalmaz, a fejlesztés során törekedtünk arra, hogy minimalizáljuk az irritáció esélyét. Arcon és testen egyaránt használható."

Bibi

2020. december 13.

Szó szerint ázott rongy szaga volt,alig tudott beszívódni (még a száraz kezembe is). Pár hét használat után kitágította a pórusaimat, de semmilyen pozitív hatás nem jelentkezett. Másfél hónapig próbálgattam, utána a kukában landolt. Nem ér pénzt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. december 13.

KittiKat68

2020. november 4.

Azért 4 csillag,mert borzasztó számomra az "illata". Kismamaként lehet,hogy engem jobban zavar,de a reggeli rosszulléteket nem segíti😂 egyébként szeretem, reggelente kenem fel. Az enzimes peelinggel felváltva használom,és nagyon puha lett a bőröm. A foltjaimon egyelőre még nem segített sajnos,de a bőrképem szép tőle,nincs annyi pattanásom,mitesszerem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. november 4.

Smafu

2020. augusztus 26.

Szeretem használni, könnyen beszívódik, szagolgatni nem érdemes. Akkor látom igazán a hatását ha hosszabb kihagyás után testre kenem fel, bársonyosan sima lesz tőle a bőröm. A csomagolás praktikus és higiénikus, ezt utazáshoz is viszem magammal (nem kell hűtőszekrénnyel szerencsétlenkedni)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. augusztus 26.

kiskrisztinazs

2020. június 26.

Februárban bontottam ki és már akkor is nagyon büdös volt úgyhogy alig vártam, hogy elfogyjon kentem mindenhova a 200ml kiszerelést. Drága volt és szerintem nem ér ennyit főleg hogy a szaga az valami brutál durva.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. június 26.

narancsdzsem

2020. június 13.

Update: 2 hónap alatt nagyon felerősödött ez a nyerstészra illata,már nem tudok elvonatkoztati tőle. Kézkrémnek használom,annak kiváló,de ehhez megpiszok drága!
Szavideje amúgy fél év.
5ösről lemegy 4esre.

Álompuha selymes babapopsi bőröm lett 2 hét használat után! A napégés pirosságát csökkenti. A kézfejet és tenyeret hidratálja,jobban,mint egy kézkrém!
A krémekkel,szérumokkal jóban van.
Nagyon jó ez a termék!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. június 13.

Szavideje amúgy fél év.
5ösről lemegy 4esre.

A krémekkel,szérumokkal jóban van.
Nagyon jó ez a termék!!

bugeyes

2020. június 4.

Azok táborát tudom erősíteni, akik nem igazán tudják hova tenni ezt a terméket. A pumpás adagoló tetszik, mert higiénikus így a használata a terméknek, nem kell belenyúlni. Alapjáraton az én bőrtípusomat jól hidratálja, nem túl sok és nem túl kevés. Azért a terméket hypeoló vloggerekkel vitatkoznék arról, hogy gyönyörű babapopsi hatású bőrt varázsol, mert ez nem így van és nem szívódik be olyan hamar. A foltokra gyakorolt jó hatását inkább annak tudom be, hogy picit rásegít a hámlasztóm hatására, illetve jól kiegészíti a szintén Tindigótól vásárolt mist hatását. Szóval az abszolút igaz, hogy jól működik együtt más termékekkel. Mielőtt azonban bárki elküldene a fenébe, nyilván mindenkinek a bőre más és máshogy hat egy-egy termék. Alapjáraton egy jól működő rutinom van, melybe ezt a terméket is szerettem volna beépíteni, de nem hiszem, hogy újra fogom vásárolni, mert ennyi pénzért sokkal jobb termékek vannak a piacon, melyeknek az INCI-je is szép és sokkal hatásosabbak.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 4.

BPetra22

2020. május 24.

Vegyes érzelmeim vannak ezzel a termékkel kapcsolatban.
Szeretem benne, hogy pumpás kiszerelésű, így nagyon könnyen adagolható. Gyorsan beszívódik, nem okozott irritációt, viszont így, 3 hónap használat után sem gyózött meg arról, hogy megéri az árát.
Nem rossz kis hidratáló, nyilván el fogom használni, viszont újravenni nem fogom.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. május 24.

Vegyes érzelmeim vannak ezzel a termékkel kapcsolatban.

Mimi88

2020. április 28.

Hál' Istennek a kisebb kiszerelést vettem meg...arcra semmit sem használ, max. kézkrémnek elhasználom...ilyen drága kézkrémem sem volt még, és nem is lesz többet, az biztos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 28.

kdorci

2020. április 25.

Nekem nem igazán jött be ez a krém. Mivel nem a rendes c-vitamint (l-ascorbic acid) tartalmazza, ezért kétes, hogy tényleg csinál is valamit az ember arcával főleg ilyen alacsony koncentrációval. A 7,5%ból nagyon kevés alakul át rendes c vitaminná a bőrben. Ildi nekem első sorban retinol mellé a hiperpigmentációmra javasolta ezt a krémet. A hiperpigmentációval ilyen kevés c vitamin származék nem hiszem, hogy csinál bármit is. Plusz kezdő retinolosoknak a retinol mellé még ez is irritáló lehet a bőrnek. Nekem hidratálni sem hidratált semmit.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 25.

ostra

2019. november 13.

Könnyű lotion, viszonylag hamar beszívódik. Bár C vitaminos, nem lehet annyira erős benne az anyag, mert abszolút nem csíp (és ez pozitív). Hatását különösebben nem vettem észre, nekem a Tindigo féle kisebb üveges C jobban bevált (nem a vizes állagú, hanem a másik). Nem újravásárlós.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. november 13.

Antioxidánsok: Ascorbyl Palmitate, Magnesium Ascorbyl Phosphate, Vitis Vinifera (Grape) Seed Oil, Camellia Sinensis (Green Tea) Oil, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate, Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Juice, Calendula Officinalis (Pot Marigold) Flower Extract, Camellia Sinensis (Green Tea) Oil, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Hidratálók: Betaine, Persea Gratissima (Avocado) Oil, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Oil, Camellia Sinensis (Green Tea) Oil, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Glycerin, Sodium Hyaluronate
Vitaminok: Ascorbyl Palmitate, Magnesium Ascorbyl Phosphate, Tocopherol

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0

Más néven GMS. Színtelen, szagtalan, édes ízű nedvszívó por, a sztearin sav glicerin észtere. Az emberi szervezetben is előfordul a zsírok lebomlásakor keletkező melléktermékként és megtalálható a zsíros ételekben is.  A kozmetikai iparban olajok emulgeátoraként, oldószereként illetve emollientként használják. Elsősorban testápolók összetevőjeként találkozhatunk vele.

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Az édesmandula-olajból kivont el nem szappanosítható lipidek

A teanövény magjából kivont kaméliaolaj egy száraz, nem komedogén olaj, zsírsavakban (az olaj kb. 56%-a olajsav22%-a linolsav), antioxidánsokban és gyulladáscsökkentő polifenolokban is gazdag. Kiváló bőrpuhító, antioxidáns és gyulladáscsökkentő összetevő. Lásd még: zöld-tea kivonat.