Today

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Samponok
Lelőhely:   Penny Market   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: cioccolata, Módosítva: 2013. december 9.

Lelőhely:   Penny Market
Kategória:   Samponok

A Today gyümölcs & vitamin sampon normál hajra csillogóvá varázsolja a hajat.

Mars93

2018. február 13.

Ahhoz képest, hogy egy Penny-s saját márkás termék, eléggé jó! Kellemes az illata, szépen tisztítja a hajamat.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 13.

zsosa

2017. december 19.

Nagyon meglepődtem a samponon. Ez volt az első pennys sampon amit próbáltam, de van egy olyan érzésem, hogy nem az utolsó. Kellemes meglepetés volt, kicsit talán szárat, de ezt leszámítva nagyon jó. Nem tudom, hogy ki hogy van vele, de én hajmosás közben mindig megkívánom miatta a barackos joghurtot :D

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 19.

AnnaLAKK

2017. április 14.

A legutóbbi Elseve (agyagos) sampon csalódásom miatt, gondoltam kipróbálom ezt a hallatlanul olcsó 299 ft-os sampont, legrosszabb esetbe elhasználom sminkecset-mosóként. Nagyon jó sampon persze balzsam kell mellette, de én a hajtövekre sose teszek balzsamot és ott is szép csillogó a hajam. Még a párom is megjegyezte, hogy milyen szépen csillog a hajam (ami valljuk be egy férfi ilyet észrevesz akkor tényleg látszik a különbség). Az illata pedig nagyon könnyed finom gyümölcsös, ha továbbra is ilyen jól fog működni akkor tuti újra veszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. április 14.

Lory

2016. október 30.

Na,akkor ehhez a Penny-s csodához is írunk :)) Az összes Today sampont imádom,pedig hosszú,festett és igénybevett hajam van és mégis...Fini gyümölcsös illata van,krémes az állaga,a hatása pedig az amit ígér.Jól tisztít,szép fényes hajat eredményez,bármilyen balzsammal kompatibilis(jó párral használtam már), és mindezt műveli úgy,hogy szilikon mentes.Nagy kiszerelés,ajándék áron,bárkinek csak ajánlani tudom,egy próbát biztosan megér.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. október 30.

Hilarie

2016. augusztus 13.

Én nagyon szeretem, a zsíros hajamat jól tisztítja, s sokáig is bírja. Nekem a zöld kócosít, ezzel nincs ilyen bajom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 13.

Annaakiss

2016. május 4.

Ezt es az Elseve samponom váltogatom és ez fényévekkel szebbé teszi a hajam! Nagyon meglepődtem nekem nagyon tetszik az intenzív barack illata(ami nem marad meg sokáig)emellett nagyon olcsó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. május 4.

sunkissedlove

2016. április 5.

Ha azt mondom, a Syoss-omat cseréltem le erre a termékre, akkor mindent elárultam. Derékig érő hajtőnél zsírosodó, végeknél száraz hajam sosem volt még ilyen "tiszta". Mosás után friss, puha lesz tőle. Balzsamozás kötelező, én még gliss kurt fújok a végére és mindenki ájuldozik, milyen ápolt a sörényem.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. április 5.

vanitas

2015. december 29.

Elmegy..

(-1)    Hasznos vélemény?    Házirendellenes
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. december 29.

Elmegy..

(-1)    Hasznos vélemény?    Házirendellenes
jadegirl

2014. június 28.

Nem rossz az áréért ráadásul nagy kiszerelésű. Az illata szerintem kellemes, kicsit szárít ezért ha használom mindenképp teszek fel balzsamot is és úgy minden oké :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. június 28.

laszlo.noemi

2014. április 7.

Én is meglepődtem, hogy mennyire jó, még harmadnap is elmegy a hajam (ami nagy szó:D), göndör hajra használom, utána sok balzsam kell, de nem bánom, valami viszont hiányzik belőle nekem, csak nem tudom, hogy mi, egyenlőre azonban megadom neki az öt csillagot :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. április 7.

Vitaminok: Panthenol, Niacinamide

Laureth-4 ti I eu 5 4

Lauryl alkoholból előállított emulgeálószer, felületaktív anyag.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Elektormos töltődést megakadályozó és felületi hártyaképző segédanyag.