Today

Ár:   320 Ft   Kategória:   Kézkrémek
Kiszerelés:   125 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   Penny Market   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: russka1234, Módosítva: 2014. január 7.

Lelőhely:   Penny Market
Kategória:   Kézkrémek
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Vízhiány

A krém tartalmaz pantenolt mandulaolajat és sheavajat is. Nagyon kiméletes a száraz vízhiányos börrel.

Nyuszikaaah

2019. augusztus 31.

Utazás előtt szerettem volna egy kézkrémet vásárolni, ami probléma nélkül belefér a kistáskámba. 309 Ft volt, nem vártam tőle sokat. Nagyon pozitívan csalódtam! Nagyon jó ez a kézkrém.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 31.

vkata96

2019. augusztus 16.

Megakadt rajta a szemem a pennyben (már más csomagolása van), és nem tudtam ellenállni neki, megvettem ezt is és a kamillásat is. Szuper állaga van, gyorsan beszívódik de mégis érzem, hogy van egy kis védőréteg rajta, de nem az a ragacsos elviselhetetlen fajta. Az illatanyag sincs túltolva, és az alkohol is a végén van (nyilván jobb lenne, ha nem lenne benne, de hát elég kevés olyan megfizethető kézkrém van amiben nincs alkohol). Ennyi pénzért tényleg ajándék, főleg, hogy 125 ml.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. augusztus 16.

3356

2018. április 12.

Jó krém, gyorsan beszívódik, illata kellemes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. április 12.

Jó krém, gyorsan beszívódik, illata kellemes.

Vudubaba

2018. április 3.

Németországban vettem régebben, betáraztam belőle, majd rájöttem, hogy itthon a Pennyben kapható és árban sem volt eltérés. Sajnos a Pennyből azóta eltűnt, pedig nagyon szeretem ezt a krémet, olyan selymes lett tőle mindig a kezem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 3.

nettike

2015. június 2.

Régebben anyu hozott egyet haza a Pennyből , egy ideig meg sem szagoltam, ki sem próbáltam egyszer bekentem vele a kezemet és nagyon szépen rendbetette a kiszáradt kezeimet! Akciósan 300 ft ért volt kapható ..legközelebb amikor mentünk még 2 tubussal beszereztem belőle és most járok az utolsónak a végén.. azóta nem igazán láttam a Penny-k polcain! Nagyon kellemes illata van! Egyáltalán nem tolakodó! Ár érték arányban Tökéletes! :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 2.

bogibooo

2014. szeptember 28.

Micsoda meglepetés kézkrém frontom!:) Én nagy mániás vagyok,mindenhol van egy kézkrém: iroda, autó, háló, fürdőszoba, stb. Igen szépek az összetevői, kellemes az illata, de nem hivalkodó, inkább egy enyhe virágillat. Igen kiadós (125ml) mennyiséget kapunk 320 ft-ért. Teljesen véletlenül bogarásztam át a kozmetikai termékeket a Penny-ben, de egy két dolog meglepően jól működhet. Pl. ez a kézkrém is.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. szeptember 28.

russka1234

2013. december 29.

Nagyon jo kis krém már második dobozzal fogyasztom el .Második használat után is érezhető és láthatő volt az hatása.Sajnos 3n Németországba vettem de remélem itthon is beszerezhető valamilyen úton módon

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. december 29.

Antioxidánsok: Tocopherol
Vitaminok: Panthenol, Tocopherol

Az édesmandula-olajból kivont el nem szappanosítható lipidek