Today

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Tusfürdők
Lelőhely:   Penny Market   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: siss, Módosítva: 2017. október 12.

Lelőhely:   Penny Market
Kategória:   Tusfürdők

Tusfürdő frissítő citromfű illattal.

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Viky0123

2021. október 8.

Nincs bajom az olcsó tusfürdőkkel, van köztük nagyon jó is. De ez katasztrófa. Mintha sima vízzel fürdenék.. Nem érzem magam tisztának, az illata tényleg wc illatosítóhoz hasonlít.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. október 8.

anreni9

2020. szeptember 5.

Semmi extra, az illata viszont számomra olyan, mint a wc illatosítóé..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. szeptember 5.

Semmi extra, az illata viszont számomra olyan, mint a wc illatosítóé..

MesMess

2020. július 17.

Nekem bevált, tisztított, olcsó, semmi extra, kivéve az illatát! Az nagyon jó szerintem, aki szerette a Balea zöld teás tusfürdőjét, annak ajánlom kipróbálni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. július 17.

Rita0126

2018. augusztus 10.

Egyébként szeretem a citrusos tusfürdőket, ennek a márkának a levendulás változatát is próbáltam már, azzal nem volt gond. De ez szörnyű. Az még elviselhető hogy nem tartós az illata, végülis elég olcsó. De azért én egy tusfürdőtől elvárnám, hogy tisztítson. Egyáltalán nem éreztem magam tisztának a használata után.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 10.