Tom Ford

Ár:   19 500 Ft   Kategória:   Sminkek arcra

A krémet és az összetevőket feltöltötte: BabyDoll, Módosítva: 2016. június 27.

Ár:   19 500 Ft

Könnyen eldolgozható, selymesen lágy textúrájú pirosító. Bársonyos ragyogást ad a bőrnek. 6 árnyalatban kapható.

Tom Ford Cheek Color Pirosító 02 Love Lust
Ár: 11000 Ft + postán maradó , Eladó: scorpionqueen
Állapot: Képen látható, néhányszor használt, Helyszín: --, fizetés: Banki utalást követően postán maradó

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

piroslili

2021. augusztus 17.

Volt jobb termékem (Clarins vagy Dior) pirosítóban. Sajnos nekem ez nem adja meg azt a wow hatást, amiben reménykedtem. Inkább az ára miatt a 4*, mert van jobb, fele ilyen drágán.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. augusztus 17.

florcsiii

2019. december 30.

Miután megvettem a Soleil Contouring Compact-ot, úgy éreztem, hogy nincs szükségem erre a pirosítóra is, végül nem bírtam magammal és megvettem :D.
A Stockmann-ban az eladó hölgy a Wicked-et ajánlotta a bőrtónusomhoz, ami telitalálat volt. A pirosító maga szuperextramagasminőségű, egyszerűen nincs kedvem a többit használni ezzel szemben. Tökéletesen pigmentált, extra hosszú tartósság és gyönyörű textúra. Múltkor sikerült kicsit túlzásba vinnem, de még az is tetszett :D, nem tudok vele betelni. Nem olcsó, de ez a termék 10000%-ban megéri az árát (főleg mert 20 életre elegendő mennyiséget tartalmaz).

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 30.

Anheszenamon

2019. január 29.

Flush árnyalatban van meg nekem, ami egy vibráló élénk korallos-barackos szín. Teljesen odáig vagyok érte. Gyönyörű már a csomagolása is, öröm kézbe venni. A színe pedig mesés, egyszerűen imádom. Nem egy matt színről beszélünk, enyhén fényes amit egyébként én nem szeretek magamon, de ez tökéletes. Nagyon pigmentált, elég épp csak hozzáérinteni az ecsetet és kész is. Ha csak ez az egyetlen pirosítóm lenne, akkor is évekig kitartana szerintem. Alacsonyabb minőségű alapozóra feltéve nem annyira tartós, de pl. Double Wear vagy Fix Fluid alapozóval nagyon szépen fent marad estig. Ez nálam kb csoda. Eddig ezt csak az Hourglass pirosítójáról mondhattam el. Szívesen beszereznék még néhány Tom Ford sminkterméket, csak ne lenne olyan drága.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. január 29.

scorpionqueen

2018. szeptember 7.

Nagyon magas minőség - árfekvéshez illően. Love Lust színt választottam, de nem biztos, hogy jó ötlet volt. Már a Nars Orgasm sem volt a szívem csücske, és a két pirosító színben, finishben nagyon hasonlít. A Tom Ford még fényesebb, de talán kicsit szofisztikáltabb. A csillámok felhordva már nem látszanak, csak fényes. Néha szinte túl fényesnek látom, mintha highlighterrel lenne keverve. A textúrája egy kicsit puhább, mint amit szeretek, ezért elég óvatosan bánok vele, mert szó szerint egy érintés elég az ecsettel (de ez nyilván ecsetfüggő, nekem az összes ecsetemmel tényleg csak egy érintés kell). Könnyen eldolgozható, szépen igazítható felhordás után, de könnyű vele bohóc arcot is festeni, elég, ha csak erősebben megnyomom az ecsetet. A tartóssága szinte döbbenetes, semennyit nem halványul, nem tompul, a legnagyobb párás meleg sem kottyan meg neki. Amikor már minden más feladja a 90% páratartalomban 45 fokban, amikor az alapozó már régen megindult, a felső pillasorról a spirál már az alsóra mászott, szemöldököm is a mélyítő vonalba került, amikor már Joker szám van rúzstól, ez akkor is ott van atombiztosan. Igaz, akkor már mindegy, de ott van. Komolyan le a kalappal.
Kivitel: szokásos szépség Tom Fordtól. Letisztult, szép, láthatóan, érezhetően luxus kompakt, ami nagyon könnyen nyílik. Erről van szó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. szeptember 7.

pokmalac

2017. július 31.

Ez maga a luxus.tartós gyonyoru tenyleg egesz nap tart.konnyu eldolgozni
Igaz piszok draga sajnos.szerencsere ajándék volt

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 31.

Ez maga a luxus.tartós gyonyoru tenyleg egesz nap tart.konnyu eldolgozni
Igaz piszok draga sajnos.szerencsere ajándék volt

despoina

2017. április 13.

Ez egy álom :) Csodálatos színekben kapható, minden ízlést kiszolgálnak. Nagyon elegánsak, szolidak, jól eltaláltak az árnyalatok igy nem lehet mellé nyúlni ha megszalad az ecset. A nálam etalon Chanel pirositókat is veri minőségben és a színekben, sőt ezek parabenmentesek ellentétben a francia luxusmárkával. Szupertartós igy nem kopik le gyorsan. Az ára magas, de évekre elegendő.
Felkerült a kívánság listámra, az alapozójával együtt ami egy csodálatos termék.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 13.

asdf27

2016. december 14.

Frantic Pink árnyalatot vettem meg. pont azt hozza, amit vártam. szinte egybeolvad az ember arcával, és nem látszik, hogy smink. van egy pici csillogása, de nem észrevehető. Tartósságra is tökéletes. Ilyen tartós dologgal még soha nem találkoztam, és simán bőrre minden alapozás nélkül tettem fel, kézzel. Semmi tudományt nem igényel, magától szépen eloszlik és beleolvad az ember bőrébe, és ott marad, ahol volt. Nincs mit mondani, tökéletes. Utoljára akkor volt ilyen érzésem, amikor a kiküldésemnél 2 évre vadi új Mercedest kaptam. Hát ez valami ilyen.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. december 14.

hannq15

2016. augusztus 21.

külföldön élek így szerencsére könnyen megkaparintottam! imádom mert már a csomagolásnak is luxus érzete van, nála tartósabb pirosítót nem tudok elképzelni

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 21.

ashley216

2013. december 15.

Ez a pirosító több mint FANTASZTIKUS. Elképesztően selymes,lágy textúra,enyhe,de mégis látható szín,apró igényes szinte gyémántként ragyogó csillámokkal. A csomagolásról már nem is beszélve.Maga a letisztult finom elegancia.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 15.

Bebebuell

2013. március 4.

Örülök Babydoll véleményének, megnyugtató ,hogy más hölgytársam is ennyi pénzt költ pirosítóra. Én a love lust és a wicked árnyalatot vásároltam meg. Textúrája selymes, állaga könnyed, színe tartós. Nagyon szeretem! Őszintén ötcsillagos termék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. március 4.

Alkoholok: Octyldodecanol
Emolliensek: Octyldodecyl Stearoyl Stearate, Dimethicone, Octyldodecanol
Szilikonok: Dimethicone
Illatanyagok: Octyldodecanol
Színezékek: Zinc Stearate, CI 77491, CI 77492, CI 77499, Titanium Dioxide / CI 77891, Red 7 / CI 15850, Manganese Violet / CI 77742, Yellow 5 Lake / CI 19140, Red 30 / CI 73360, Chromium Oxide Greens / CI 77288, Chromium Hydroxide Green / CI 77289, Carmine / CI 75470, Bismuth Oxychloride / CI 77163, CI 42090, Yellow 6 Lake / CI 15985, Red 7 / CI 15850, Red 6 / CI 15850, Red 30 / CI 73360, Ultramarines, Ferric Ferrocyanide
Tartósítószerek: Potassium Sorbate, Chlorphenesin

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.

Színezék. Piros.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.