Tom Ford

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   50 ml és 100 ml   Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: starkadri, az összetevőket feltöltötte: asdf27, Módosítva: 2018. május 21.

Kiszerelés:   50 ml és 100 ml

Fejjegyek: sáfrány, keserű narancs, mandarin, kardamom, szerecsendió

Szívjegyek: kulfi, rózsa, jázmin, narancsvirág

Alapjegyek: borostyán, vanília, szantálfa, fás jegyek

Ár: 4500.-ft + posta , Eladó: cufilili
Állapot: 10 ml frissen fújva, üveg parfümszóróban., Helyszín: --, fizetés: Előre utalás után postázom.
Ár: 2400/4200 HUF , Eladó: Lewis44
Állapot: Frissen fújva, Helyszín: Balatonalmádi, fizetés: Posta,Foxpost, Személyes átvétel

neakardtudnihogyki

2021. január 22.

Ez valami borzasztoan finom!
En kierzem rajta a ferfias illatjegyeket, de tenyleg unisex!
Uj kivansag listas parfi ami tenyleg kulonleges es finom...!:) Nem emgunos ket het utaan....

Up
Nagyon finom tovabbra is, de megis inkabb a ferfimen jobban mutat es magaval visz, mint magamon..!
Teszek egy probat a ni valtozataval, az alap hibatlan szamomra!:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 22.

Ez valami borzasztoan finom!
En kierzem rajta a ferfias illatjegyeket, de tenyleg unisex!

Up
Teszek egy probat a ni valtozataval, az alap hibatlan szamomra!:)

Yeticica

2021. január 22.

Na most az van, hogy ha leírnám, milyen gondolataim, illetve képzeteim támadtak az illat bőrre fújasa után, még a telefonom is belepirulna, pedig szürke szegénykém......
Buja, érzéki.....nem gyengén.
Amondó vagyok, hogy ezért a TF illatert megérte vegigszenvednem az ombre leathert, a vanille tobaccot, a velvet orchidot, az orchid soleilt, de még a black orchidot is! Kárpótol mindenért. (Shanghai Lily el nem szenvedtem sem a soleil blanc és neige verziokkal, de egyik sem fogott meg úgy igazán).
Nem tudom illatalkotókra cincálni, én csak azt érzem a saját bőrömön, hogy brutál sex appeal-je van. Talán még rám is ragad belőle, ha őt fujom.
Nagyon érzem benne a klasszik (mainstream) TF dns-t, de teljesen hordható verzióban, és mint irtam, kegyetlenül érzéki illat ak tartom.
A leszaradasaban ebből visszavesz és finom, enyhén puderes, édeskés illat ölel körbe.
Az egyetlen ok, ami elgondolkodtatásra késztet, az a viselés utáni ib 2-ik órában néha felbukkanó "body odour" (kb izzadtságszag) . Ez nem mindig jön elő, de amikor igen, akkor kínos a dolog. Ezt senki másnál nem olvastam, biztosan én vagyok csak ilyen szerencsés....
Záró gondolat: ez az illat nem férfi illat. Nem női illat. Ez az illat maga egy entitás, és se nem tesz hozzá, se nem vesz el a viselője nemiségéből. Soha ilyen illattal nem találkoztam még. Annyira de annyira le vagyok nyűgözve, hogy be fogom szerezni üvegében is (ami tökéletesen visszaadja ennek az illatnak a boszorkányos mivoltát).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. január 22.

Buja, érzéki.....nem gyengén.

Recsu

2020. december 15.

Az egyik influenszer lanytol kerdeztek Instagramon,hogy milyen parfumot hasznal? Es ot emlitette kedvencekent. Imadom a parfumoket, talan jobban is mint kellene 😣 de o nagyon kivancsiva tett, mivel ferfi parfumkent van a piacon. Kicsit meg is feledkeztem rola, aztan az egyik drogeriaban kiszurtam, es mohon fujtam is a csuklomra. Es AH! Megtalaltam, o az! A fustos,vanilias, keleties telies finomsagom,ami nem gejl. Azt hiszem, szintet leptem a La vie belle intense,good girl, olympea es tarsai utan. Beloluk valami hianyzott es/vagy sok volt. Na o teljesen en vagyok,a parom nem kifejezetten parfumos,de amikor odanyujtottam a csuklomat, teljesen meglepett fejjel nezett ram,hogy uristen,ez Isteni. Teljesen egyetertettunk 😄 szamomra a tartossaga is megfelelo. Szerelem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. december 15.

drdoe

2019. december 25.

Ez AZ ILLAT számomra! Megtalált és beleszerettem! Egyedül a tartósságával nem vagyok kibékülve, de annyira finom számomra ez az illat, hogy ezt is elnézem neki. Az illatjegyek folyamatosan fejlődnek, mint egy virág nyílik ki és óráról órára más arcát mutatja. Ez a parfüm egy alkotás. Nő létemre használom, utólag tudtam meg, hogy ez egy férfi illat, azóta meg nagyon büszkén mesélem, hogy én ilyet hordok :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 25.

tillisilli

2019. november 19.

Fantasztikusan finom, számomra krémes és simuló, közepesen édes illat, kellemesen viselhető.
Az így utólag meglep, h férfi illatként árulják (sima marketing fogás) illatkomponensek és összkép alapján ezt bárki inkább "női" illatnak titulálná a közfelfogás szerint.

Szóval ideje elszakadni Tom bácsi marketingtrükkjeitől és a parfümipar címkéitől, helyette élvezzük a finom illatokat, és fújjuk magunkra, ami tetszik, sőt BÁRMIT, kísérletképpen.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. november 19.

Pöti

2019. október 15.

A párom legújabb illata, nagyon szeretem, közös választás volt. Persze nem állt szándékában semmilyen parfümöt se vételezni, se nekem, se magának, de mégis sikerült.. :D Szerencsére jól muzsikál a bőrén, ilyen hűvös időben nagyon kellemes az illata. Rajta abszolút az alapjegyek dominálnak, ezeket egész jól kiérzem, a többi sokkal csendesebb. De jó választás volt :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. október 15.

bereczkizsolt

2019. május 23.

Tom Ford kitett magáért! Imádom ezt az illatot! Őszi/téli illatnak sorolnám a kellemes fahéjas és vanília jegyek alapján. Reggeli fújás után még este is érződik.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 23.

Marcika1

2018. október 25.

Isteni illat! Miután a párom befújta magát nem győztem szagolni! :D egy igazi úriember illat, nem mindennapi használatra való, inkább ünnepi alkalmakra való, annyira de annyira fenséges, és kár lenne pazarolni, de én mindennap szaglásznám!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. október 25.

Lapo

2018. október 23.

A parfümök között véleményem szerint az egyik legnagyobb megvezetés a névválasztással kapcsolatban, ugyanis semmi extrém nincs az illatban, a sima Noir EDP után meg főleg.. Ennek ellenére nehéz rosszat írni róla.
Az üveg színválasztása már jóval találóbb, pont olyan gazdag és elegáns maga az illat mint ahogy az ember kezében tartva az üveget várná.. Nagyon finoman, érzékien alakul/változik kifújást követően..semmi meghökkentő akkord, semmi deviancia, a magamutogatás legkisebb mértékben sem jellemző rá.. Mindazonáltal a legkifinomultabb gourmand illat amivel eddig találkoztam, számomra egy jól szabott öltöny illatban való kiteljesülése..Csodás..

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. október 23.

nyuszo

2018. október 7.

A PARFÜM!
Csodás fűszeres kezdés - szerecsendió, sáfrány, kardamom…
Puha, krémes leszáradás - kulfi, vanília...
Megunhatatlan....

Még mindig csodálkozok, hogy ez egy férfi illat!
A női változatát használom (és imádom!), de teljesen felcsigáztatok a véleményeitekkel, így mikor megkérdezte a párom, hogy mit kérek szülinapomra, egyből rávágtam, hogy a Noir férfi változatát! Furán nézett rám, de megrendelte....
Alig vártam, hogy megérkezzen, egyből kipróbáltam! Fantasztikus! Imádom!!!

(A párom, aki soha nem enged semmit magára fújni, és egyetlenegy parfümje sincs, mikor megérezte rajtam az illatát, nagy lazán csak annyit mondott - "Na fújj ide egyet!" - nem hittem a fülemnek!
Fújtunk...szaglászgattuk....pár perc múlva megint megszólal - "Akkor most egyforma illatunk lesz?")
Ilyen ez az illat....
Elcsábít és nem eresz többé...

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. október 7.

A PARFÜM!
Csodás fűszeres kezdés - szerecsendió, sáfrány, kardamom…
Puha, krémes leszáradás - kulfi, vanília...
Megunhatatlan....

Még mindig csodálkozok, hogy ez egy férfi illat!
Alig vártam, hogy megérkezzen, egyből kipróbáltam! Fantasztikus! Imádom!!!

Ilyen ez az illat....
Elcsábít és nem eresz többé...

Antioxidánsok: Tocopherol

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.