Tom Ford

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   50 ml és 100 ml   Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: starkadri, az összetevőket feltöltötte: asdf27, Módosítva: 2018. május 21.

Kiszerelés:   50 ml és 100 ml

Fejjegyek: sáfrány, keserű narancs, mandarin, kardamom, szerecsendió

Szívjegyek: kulfi, rózsa, jázmin, narancsvirág

Alapjegyek: borostyán, vanília, szantálfa, fás jegyek

Tom Ford Noir Extreme EDP 100 ml
Ár: 35 000 Ft, ingyenes szállítással , Eladó: rekaret
Állapot: 4/5-ig teli üveg, az elején három kisebb felületi karcolás., Helyszín: Szigetszentmárton, fizetés: fizetés banki előre utalással/utánvéttel, szállítás: Foxpost/ Packeta

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

rekaret

2022. április 30.

Igazi felső kategóriás, gyönyörűen megkomponált illat, érzed rajta a minőséget. Nem csajszis illat, nem is férfias, és semmiképp sem parti illat, inkább a kiegyensúlyozott, kortalan, androgén jelzők jutnak róla eszembe. Kicsit bekuckózós, de mégis édesen exotikus, miközben fahéjas szilvát juttat az eszembe. Kiváló illat, bár nem nekem való, túlságosan andalító.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. április 30.

pannonvalley

2022. február 18.

Kezdetben egy Nestea Havas Szilva Winter Edition!
Az első 30-60percben fahéjas szilvát kapunk,majd később eszméletlen édes,krémes illattà alakul át.Csak óvatosan a túlfújással!!!Extrémnek mindenképpen extrém, olyan illatfelhőt hagy maga után, én konkrétan olyan gyorsan hozzászoktam,hogy a barátnőm kérdezte mi ez az illat, mivel az egész házat ellepi .Már kezdtem azt hinni, hogy ezt a parfümöt is tönkretették, erre kiderül hogy lassan de biztosan belefulladok! Férfiak számára forgalmazott, de ez határozottan uniszex illat. Nem tolakodó, férfiasan szexi.Az árát megkérik, de ez egy Tom Ford illat, ráadásul az egyik legjobb , így barátibbnak mondható az a 35-45K . Ha azt nézzük a Bleu De Chanel is 40-50K, ahhoz képest ez maga a mennyország!( 30-40perc az én bőrömön )

Nekem az egyik örök kedvencem lesz ez a TF! Sima TOP10, de még az 5-be is lehet esélye.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. február 18.

Kezdetben egy Nestea Havas Szilva Winter Edition!

Abracadabraca

2022. január 19.

Nem érdekel a hype, nem érdekel mások véleménye, csak a saját orromnak hiszek. Nem áradozok fél oldalt egy illatról.
Kellemes, klasszikus, kissé retro jellegű illat. Bejöhet sokaknak, de nekem ez egyszerűen sok, egyetlen fújás is émelyítően édes, főleg az első percekben. Nekem ez nem férfiillat.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. január 19.

Verona5

2022. január 8.

Mindig csodálkozom, hogy másoknak mennyire tetszik egy illat, rajtam meg egyáltalán nem volt egy akkora szexibombaság, mint ahogy itt rajonganak érte! Megvettem, kipróbáltam, de szinte alig éreztem. Finom illat, ez nem kétség, de szerintem nincs benne szexifaktor.
Ha már szexiség, akkor már inkább a Dior Ambre Nuit - na aaaaz szexi! :)

Enyhén fűszeres volt, de rajtam halálgyenge, alig éreztem belőle valamit, sem szillázsban, sem a bőrömön, pedig agyonfújkodtam magamat vele és a kollégák szerint az egész folyosót beterítette.

Ennyi pénzért nem sikerült boldogítania TF bácsi kreálmányának, úgyhogy tovább is utazott rögvest.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2022. január 8.

Ha már szexiség, akkor már inkább a Dior Ambre Nuit - na aaaaz szexi! :)

andita11

2022. január 8.

Eszméletlenül szexi illat, amit valaha éreztem. Nőknek és férfiaknak is jól áll valahogy. Izgalmas, megfog, és szinte érzem, hogy bizseregtet. Nyammm ;))))

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. január 8.

TomFordfun994

2021. december 26.

Erős virágos fűszeres kezdettel indít. Ami átszelidül egy lágy gourmandos vaníliás illattá. Tagadhatatlan hogy ez egy hölgykedvenc projekciója jó. Tartósságra mondjuk hogy jó. Egy kreatívan összeállított illat. Talán az egyik legjobb illat designer vonalon

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. december 26.

Anna-

2021. december 5.

Nem tudom leírni, hogy mit érzek eziránt az illat iránt. ELKÉPESZTŐ. Valami mennyei az illata. Csábító, földes, fűszeres, mégis picit édeskés, nem is tudom milyen, de varázslatos. Kedvenc parfümöm lett egyik napról a másikra, semmi hozzá hasonlót nem találtam azóta sem. Húzós az ára, de ezért az illat élményért megéri. Legszívesebben ebben fürdenék minden nap. Egyetlen problémám vele, hogy valahogy nem érzem magamon annyira tartósnak. Tartós tartós, de nem érzem órák múlva. Valószínűleg mondjuk csak hozzászokik az orrom, és azért nem érzem, mert amúgy már többen megkérdezték, hogy mi van rajtam azokon a napokon amikor ezt fújtam.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. december 5.

Jolti

2021. október 17.

Imádom! Fantasztikus illat!
Itt már szinte mindent leírtak róla, így csak az én véleményemet írom le, elemzés nélkül.
Talán az a legjobb kifejezés rá, hogy gyönyörű! Eszméletlenül gyönyörű illat!
Meg, ahogy Yeticica is írta lentebb, buja illat! Tényleg van benne egy jó nagy adag érzéki, szexi, bujaság!
Szerintem a Parfüm című film végén valami ehhez hasonló illatot nyithatott ki a parfümőr!
Öt napja használom, de nem bírok beteli vele.
Egy hátrányát érzem, a sillage-át. Az nem túl nagy, mondhatni elég gyenge, bőrközeli illat, bár az is lehet, hogy csak az én bőrömön viselkedik így.
Emiatt csak 4 * lenne, de a csoda, amit produkál, az feljavítja 5 *-ra

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. október 17.

Imádom! Fantasztikus illat!
Talán az a legjobb kifejezés rá, hogy gyönyörű! Eszméletlenül gyönyörű illat!
Öt napja használom, de nem bírok beteli vele.
Emiatt csak 4 * lenne, de a csoda, amit produkál, az feljavítja 5 *-ra

Echooo

2021. augusztus 21.

Szomorú vagyok, mert ez egy remek illat (fenntartásokkal, mert a Floriental nekem az über alles a hasonló illatok között), de rajtam már a kifújás utáni 5. percben sincs szinte semmi szillázsa. Bár tény, fújós mintából próbálgatom. Hát, legalább erre nem költünk akkor :( A 3 csillag a tartósságnak szól, mert az nagyon mellbevágott, hogy pusztán ennyi.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. augusztus 21.

neakardtudnihogyki

2021. június 2.

Finom kremesseg!
En kierzem rajta a ferfias illatjegyeket, de tenyleg unisex!
Uj kivansag listas parfi ami tenyleg kulonleges es finom...!:) Nem emgunos ket het utaan....

Up
Nagyon finom tovabbra is, de megis inkabb a ferfimen jobban mutat es magaval visz, mint magamon..!
Teszek egy probat a ni valtozataval, az alap hibatlan szamomra!:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. június 2.

Finom kremesseg!
En kierzem rajta a ferfias illatjegyeket, de tenyleg unisex!

Up
Teszek egy probat a ni valtozataval, az alap hibatlan szamomra!:)

Antioxidánsok: Tocopherol

Bövebben a kis molekulasúlyú alkoholokról itt olvashattok.