Tom Ford

Ár:   22 990 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   Douglas   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2019. július 24.

Ár:   22 990 Ft
Lelőhely:   Douglas

Arcra és szemre a természetesen ragyogó hatásért. Vizesen és szárazon is használható a lágy, fátyolos vagy az élénkebb eredmény eléréshez.

Ár: 20000.- , Eladó: Pirosarany
Állapot: Új , Helyszín: --, fizetés: Utalás után / postán maradóval küldöm📦(975.-)Nincs személyes átvétel és Foxpost sem!
17 000Ft - Tom Ford Sheer Highlighting Duo
Ár: 17 000Ft+pk , Eladó: Bridget12
Állapot: vadonatúj, Helyszín: --, fizetés: fizetés utalással, postán maradóval küldöm/foxpost

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia
Borostyan

szeliger

2021. december 23.

Gyönyörűség, engem teljesen elbűvölt már a megjelenése is és akkor még nem is beszéltünk arról, ami benne van. Aranyszínű papírdobozban érkezik, fehér felirattal. A hozzáadott szütyő is fehér színű, benne pedig ez a lapos, kavicsot idéző formájú highlighter duo. A tok fényes fehér, tenyérbe simuló, fényes arany peremmel. Az első nyitásnál tiszta béna voltam, mintha soha nem fogtam volna még sminkterméket a kezemben, mert az oldalán lévő, a képen is jól látható, logoval ellátott kapocsszerű valamiről azt gondoltam, hogy pattintósan nyílik. Erre készülvén próbáltam óvatosan kipattintani, nehogy valami kárt tegyek a belsejében, erre kiderült, hogy az egész nagyon könnyen, mágnesesen nyílik. A fedél belsejében kisebb méretű tükör van, fólia védi az első használat előtt.
A két highligher magáért beszél. A felső egy pezsgős árnyalatú világosabb, az alsó egy rózsás árnyalatú sötétebb. (A fenti kép teljesen csalóka, élőben egészen máshogy mutatnak a színek.) Az állag már-már krémes, finomabb szálú ecset is könnyedén felveszi. A felvitt fény tartós, a nap végére is jól látszódik. Nem vagyok egy highlighter bajnok, meg a bőröm sem olyan üde már, óvatosan kell bánnom ezekkel a fényesebb cuccokkal, de ennek a duonak nagyon örülök. Szívesen nyúlok érte, csak óvatosan, finom kézzel használom, a végeredmény nagyon szép fény a bőrön. A hatás fémesen fénylő, a csillámok egészen aprók, csak közelről láthatók.
Nagyon szeretem, a legjobb ajánlást kapja tőlem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. december 23.

Nagyon szeretem, a legjobb ajánlást kapja tőlem.

Antioxidánsok: Polygonum Cuspidatum Root Extract
Hidratálók: Butylene Glycol, Glycerin, Sodium Hyaluronate, Caprylyl Glycol

Ph szabályozó és maszkoló (nem kívánt íz és illat semlegesítése) segédanyag.

Az Indiai eperfa, vagyis a noni gyümölcsének a kivonata. A noni gyömölcsének (és levelének) sokféle gyógyító tulajdonságot tulajdonít a polinéz kultúra, de a CosIng besorolása szerint a kozmetikumokban használva csak bőrkondícionáló funkciót tölt be. Egy 2012-ben 49 résztvevővel (38-55 év közötti nők) végzett 6 hetes laboratóriumi kísérlettel igazolták, hogy a Noni kivonat jelentősen csökkentette az apróbb ráncokat, szarkalábakat és javította a bőr rugalmasságát. A vizsgálat során egyetlen résztvevőnél sem jelentkezett irritáció és több mint 90%-uk tapasztalt érzékelhető javulást a bőre állapotán.

A perzsa selyemakác kérgének a kivonata. Antiglikációs hatású, akadályozza a cukormolekuláknak a bőr támasztórostjaihoz kapcsolódását, ami a bőr saját, belső öregedésének folyamata. Glicerinnel és Darutoside-al kiegészülve alkotja az ún. Beautifeye nevű hatóanyagot, melynek a gyártó által végzett klinikai tesztekben különösen erősnek bizonyult a felső szemhéj megereszkedése elleni hatása, valamint látványosan képes volt csökkenteni a ráncok mennyiségét (akár -34%) és mélységét (akár -33%), a sötét karikák intenzitását (akár -30-32%) és duzzanatok megjelenését.

A mosódiófa diótermésének, a mosódiónak a kivonataKörnyezetbarát, 100%-ban lebomló anyag. Allergiások és a különféle bőrbetegségekben (ekcéma, neurodermitis) szenvedők is használhatják, mert nem okoz bőrirritációt. 10-11,5%-ban tartalmaz természetes felületaktív hatású, dús habot képező szaponintRemek összetevő a zsíros bőr és haj megtisztítására.

Az ártéri japánkeserűfű kivonata. A bőrön alkalmazva anitoxidáns.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak.

Színezék. Lilás piros.